Diyarbakır Hurdacı

Kocaköy Hurdacı Telefonu

Halk Metal adıyla hizmet vermeteyiz. Yurdumuzun tüm ilçelerinde, her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Anlık Kocaköy hurda fiyatlarıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Piyasadan farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Diyarbakır Kocaköy hurdacı firması olarak hurda almak için istediğiniz adrese gelmekteyiz. Bol miktarda hurda alımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Diyarbakır hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Kocaköy etrafında hurdanızın edeceği parayı sormak nedeniyle firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kocaköy Hurdacı Firma

Kocaköy hurdacısı olarak Diyarbakır ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanın alımı için yerinize en yakın konumda bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. Kocaköy bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın yararı için çalışıyoruz. Sizlerde her nevi hurda kablo satmak nedeniyle şirketimizi çaldırabilirsiniz. Kocaköy hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Diyarbakır Kocaköy içerisinde yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Diyarbakır ilinin büyüyen ilçesi Kocaköy 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Diyarbakır Kocaköy için değil, tüm bölgelerde hizmet veriyoruz.

Kocaköy Hurdacı Numarası

Kocaköy hurdacı numarası sayfamızın altında bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Kocaköy adresten her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer alır. Şimdi arayın günlük hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satmak nedeni ile telefonumuzu aramalısınız.

Kocaköy Hurda Sarı Alımı

Kocaköy ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda adıyla hurda türü varolmamıştır. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Kocaköy sarı pirinç fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak göndermekteyiz. Daha doğru sitemizdeki hurda pirinç sarı alan yerler metni okuyabilirsiniz. Bu nedenle Kocaköy sarı pirinç hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin yanı sıra hurda sarı hurda bronz araiş almaktadır. Diyarbakır Kocaköy hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Kocaköy Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alımı bölümüne göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmezsiniz. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sayfamızda yayınlanan Diyarbakır Kocaköy krom hurdası fiyatlarını arzu edenlere her gün gönderiyoruz.

Kocaköy Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı kablo hurdası, bakır hurda, hurda alüminyum, çinko, ekstra demir, kurşun ve hurda sarı alımında piyasadan daha yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Kocaköy hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Kocaköy adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Hurda malzemeleri hemen satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın pazar payındaki piyasasının düşmesine sebep olmaktadır. Diyarbakır Kocaköy ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür hurda raf alıyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Hurda kurşun alımı için yerinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurdası, hurda kalay alan Kocaköy hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı ilke edindik.

Kocaköy Sac Hurda Alım Satımı

Depolarımızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda var. Sac hurdası alımı yapan işyerleri içerisindeyiz. Diyarbakır Kocaköy çevresinin her yerinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Veranda tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Kocaköy Hurda Bakır Alım Satımı

Kocaköy içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Kocaköy hurda bakır fiyat listesi için arayın. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Bakır talaş hurda, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil için nakit ödeme yapıyoruz.

Sitemizdeki Diyarbakır Kocaköy bakır fiyat listesini abonelerimizle her gün paylaşıyoruz. Diyarbakır Kocaköy bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Kocaköy hurdacı telefonunu kolayca arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Bakır hurdası alanlar alanında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda, bakır yanık hurda alıyoruz.

Kocaköy Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Kocaköy ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken tartımları sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Sayfamızdaki Diyarbakır Kocaköy alüminyum hurda fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz gönderilmektedir. Sitemizdeki alüminyum alan hurdacı makaleye göz atın. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası alan hurdacı firmasıyız. Şirketimize güven duyanların sayesinde her gün yenilikler üretiyoruz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Diyarbakır Kocaköy alüminyum hurda alanlar arasındayız. Şirketimize duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız. Her türlü hurda alüminyum alınır. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek yapmaktayız.

Kocaköy Hurda Kurşun Alanlar

Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yapıyoruz. Kocaköy kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki Diyarbakır Kocaköy çatı minare kurşunu kilo fiyatı günceldir. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu söylenmektedir. Cevher halindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurdası alım satımı kurşun hurdası konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız.

Kocaköy Kablo Hurda Alan Firma

Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. kablo hurda alanlar başlıklı içeriğe göz atabilirsiniz. Müşterilerde sıklıkla edinilen %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini anında ödüyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Her nevi hurda kabloyu alan alan Kocaköy hurdacı arayanlar için buradayız. . Kocaköy ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. İçerisindeki iletkenin cinsine göre ve birde dışındaki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Diyarbakır Kocaköy hurda bakır kablo fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Yerinden hurda antigron kablolar, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Fakat tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini vermekteyiz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo elinde olanlar bizimle iletişime geçin.

Çünkü Halk Metal şirketimiz ile yalnızca hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. Bir de hurda alüminyum kablolar fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Diyarbakır Kocaköy hurdacısı Halk Metal her çeşit antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları alımı için yerinize geliyoruz.

Genelde yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Kocaköy bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımı yapıyoruz.

Kocaköy Çinko Hurdası Alım Satımı

Bu sayfadaki Kocaköy hurda çinko ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda çinko alanlar paylaşımımıza bir göz atmanız şahane olur. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilo fiyatı için arayın. Diyarbakır, Kocaköy bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Kocaköy Hurda Demir Alanlar

Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi öğrenmek amacıyla Kocaköy hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan hurdacı bölümüne mutlaka bir göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Kocaköy şehrinin tamamında hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Bildiğiniz gibi her nevi demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı için peşin para ödeme yapan firmayız. Kocaköy ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı paylaşımına göz atın. Hurda demir, yeryüzünde çokça kullanılan metaller içerisindedir. Buradaki Kocaköy demir hurdası ton fiyatı güncellenmiştir.

Kocaköy Nikel Hurdası Alanlar

Bu sebeple nikel hurdalar alındığında elden geldiğince hassas hareket edilmelidir. Bu ilçede %95 – %99 şablon nikel hurda, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alımında piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. Diyarbakır ile Kocaköy nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

Kocaköy Hurda Cam Alımı

Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde muhafaza eden amorf katı bir malzemedir. Özellikle şeffaf kola şişesi, sökülmüş araba camları şekillerinde cam hurda bulunmaktadır. Kocaköy çevresinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz.

Kocaköy İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte kapatılan fabrikalardan aldığımız Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Kocaköy ilçesinde yıkılan yurt vb. binalardan kenara ayrılan yeni gibi ikinci el pimapenler, mutfak dolabı, kapı alıyoruz.

Kocaköy Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Evvela sökülecek mülkün etraflıca gezilerek gerekli proje ve ekipmanın hazırlanması doğru olur. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Uzun zamandır sayısız fabrika yıkım ihalesini aldık. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında başarılı bir yerdeyiz. Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Kocaköy Diyarbakır fabrika sökümü tecrübeye sahibiz.

Kocaköy Hurda Klima Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Kocaköy bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız. Kocaköy ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin.

Kocaköy Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Kocaköy Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen araziye dökülür. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre bina molozlarının nakliyesi itina ile tarafımızdan yapılıyor. Kocaköy hurdacı tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların işyerimizi taşınması ücretsiz yapılıyor.

En Yakın Kocaköy Hurdacı Telefonu

Halk Metal hurda alım firması olarak Kocaköy genelinde her cins hurda satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Kocaköy hurdacı deposu olarak her çeşit hurda tartımı yapmak amacıyla adresinize araç yolluyoruz. Kocaköy hurdacı sitesi içindeki personelimizle kapınızdan her cins hurda malzeme alım satım hizmetleri veriyoruz. Bu yöntemle atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Kocaköy çevresinde servisler veriyoruz.

Güncel Anlık Kocaköy Hurda Fiyatları

Kocaköy hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları saatlik olarak değişmekte. Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında öteki Kocaköy hurdacı firmalarından yüksek fiyatlara alımlar yapıyoruz. Doğru hurda ton fiyatına ulaşabilmek sebebi ile bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Hurda fiyatları hakkındaki metine bir göz atabilirsiniz

Kocaköy Jeneratör Hurdası Alımı

2.el jeneratör satanlar içindeyiz. Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacılar arasındayız. Endüstriyel iyi durumda 2. el jeneratör satıyoruz.

Kocaköy Plastik Hurda Alımı

İyi fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Kocaköy plastik hurda alan firmalar içerisinde bulunan Kocaköy hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Kocaköy plastik kilo fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz Diyarbakır ve Kocaköy bölgesinin tamamından jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal fiyatı istemek sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

7/24 Hizmet Veren Kocaköy Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Kocaköy hurdacı olan şirketimiz ile 7/24 çalışıyoruz. Bu sürenin sağladığı profesyonellikle araç gereç parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Bin dokuz yüz doksan yedi senesinden bugüne hurda malzemelerin alımında hizmete devam ediyoruz.

Kocaköy Akü Hurda Alım Satımı

Akümülatör başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Bir müddet sonra kullanılamayacak haline gelen bataryaya hurda akü denmektedir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor.

Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren suyu nedeniyle hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alım satımı makalemize bir göz atarsanız harika bir şey yapmış olursunuz. Bu nedenle bizim ve benzeri kendi içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan depolar sulu akü ve kuru akü alımı yapan tesisler içerisindedir.

Kocaköy Kullanılmış Restoran Aletleri Alan Hurdacı Firma

Temiz çelik tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Endüstriyel tipte ikinci el lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz. Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz küvet, krom salata ve meze dolapları, endüstriyel set üstü mekap vb. sanayi tipi mutfak malzemesini incelemek için siz çok değerli müşterilerimizi depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. Temiz durumda buz makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, mermer tezgah, bulaşık makinaları alınır.

Kocaköy Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Kocaköy ilçesinde parça kumaş hurdası alım satımı yapılır. Spota düşmüş dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, mayo kumaşı, kumaş topu, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alıp satıyoruz. Kocaköy etrafında şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, jesica kumaş alım satımında belirttiğiniz adrese araç gönderiyoruz. Spota düşmüş gabardin kumaş, örme kumaş, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Buradaki Kocaköy hurda kumaş kg fiyatını abonelerimize her gün yollanmaktadır. Kocaköy kilosu ile hurda kumaş alan yerler arasındayız.

Kocaköy Hurdacı Sitesi

Hurda metal alırken ayrım yapmıyoruz. Kocaköy hurdacılar sitesindeki firmamızla geri dönüşümde sektöre hizmet ediyoruz. Sizin gibi değerli dostlara şimdiden daha temiz bir Kocaköy oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Sırf bu çeşit hurdanızın alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

Kocaköy Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Kocaköy kentsel dönüşümü gerçekleşmede yenilenecek dükkanların yeniden imar edilmesi nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vs. her türden hurdanızı satın almaktayız. Aynı fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında belirtilen güvenlik önlemleri

Kocaköy Hurda Karton Alan Firmalar

Diyarbakır Kocaköy kağıt hurda alan firmalar arasındaki iş yerimiz hizmetleri ile toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alan yerler içinde en doğru kilo fiyatını firmamız vermekte. İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik sayesinde hurda satıcılarına daha yüksek kazanç elde etme şansı veriyoruz. Karton hurdası almaktayız. Sitemizdeki Kocaköy hurda kağıt fiyatları ayda bir güncellenmektedir

Kocaköy Hurda Otomobil Alanlar

Tabiki de size otomobil hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Kocaköy hizmetimizi sürdürüyoruz. Ama araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdası
, hurda vagon, hasarlı hurda araba, motor hurdası . Bazı dönemlerde Kocaköy bölgesinde hurda araba alım satım hizmetleri veriyoruz.

Kocaköy 2.el Raf Hurdası

Bu yazdıda bulunan Kocaköy çıkma raf fiyatları güncellenmiştir. Raf hurdası alanlar yazımızı ziyaret etmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Kocaköy ikinci el raf hurdası satın almak sebebiyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden butiklerden aldığımız hurda çelik raflar, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza raf hurdası içinden seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Kocaköy 2.El Eşya

2.el öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu temin edilir. Her türlü 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadı ile bize ait numaralarla irtibat kurarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Titizlik ile ikinci el piyasasında satılabilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı adresinize gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgi için bulaşık makinası hurdası alanlar konusunda bilgi yazılan içeriğimizi okuyabilirsiniz Kocaköy etrafında titiz biçimde kullanılmış ve ikinci el ev eşyası satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp