Kayseri Hurdacı

Kocasinan Hurdacı Telefonu

Kayseri Kocasinan ilçesinin etrafında hurdanızın fotoğrafını yollamak amacıyla hurdacı numaramız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. En deneyimli Kocasinan hurdacı firması olarak sektörümüzde öncülük etmekteyiz. Güncel Kocasinan hurda alım listesiyle hurda ticareti yapmaktayız. Benzersiz hizmetler sunuyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz.

Memleketin bütün ilçelerinde, hurda alıyoruz. Halk Metal firmamız ile hurda türleri alıyoruz. Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kayseri hurdacısı olarak Kocasinan bölgesinde hizmet ediyoruz.

Kocasinan Hurdacı Firma

Kocasinan hurdacısı olarak Kayseri ilçelerinde her tür hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemeleriniz için yakın çevredeki araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Kocasinan genelinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğini koruyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi karton hurdası satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı aramalısınız. Kocasinan hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kocasinan bölgesinde benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Kayseri şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Kocasinan gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Kayseri Kocasinan çevresinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Kocasinan Hurdacı Telefon Numarası

Kocasinan adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu yüzden hurda atık satmak üzere sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Kayseri Kocasinan hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi arayıp anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakit paraya döndürebilirsiniz.

Kocasinan Hurda Alüminyum Alım Satımı

Bize hurda satanların sayesinde her gün profesyonelleşiyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Kocasinan ilçesinin her yerinde alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş alımı için hurda tartımını sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz.

Bu sayfadaki Kayseri Kocasinan alüminyum hurda kilo fiyatını arzu edene günlük ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum hakkında yazılmış konuyu okuyabilirsiniz Bununla birlikte hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek almaktayız. Kayseri Kocasinan alüminyum hurdası alan yerler içinde fark yaratıyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı yapmak için telefonlarınızı bekliyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda alım satımı yapıyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız.

Kocasinan Demir Hurdası Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazısını harika olur. Kocasinan etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Hurdacı firmamız Kocasinan şehrinin tümünde hurda demir ticareti yapıyor.

Güncel hurda demir fiyatları talep etmek sebebiyle Kocasinan hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları makalemizi okusanız güzel olur. Bildiğiniz gibi her türlü demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Demir, dünya genelinde çokça satılan metaller arasındadır. Buradaki Kocasinan demir ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz.

Kocasinan Hurda Kablo Alanlar

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan yüksek fiyatlar veriyoruz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Bundan başka alüminyum kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, hurda fare yemez satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocasinan hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası alımında öncüyüz. Kullanılış yerlerine göre hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Kayseri Kocasinan ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Kocasinan hurdacı firmayız. .

Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alıyoruz. Kayseri Kocasinan bölgesinde çoğunlukla bulunan 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

Kocasinan hurdacısı Halk Metal her çeşit elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar alıyoruz. Sayfamızdaki kablo alan hurdacı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. İçerisindeki telin madenine göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Kocasinan kablo kilo fiyatını arzu edenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alımı esnasında en doğru fiyat teklifini öneriyoruz.

Kablo hurdaları içerdiği bakır madeni nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem arz eder. Çünkü Halk Metal adıyla yalnızca hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Kocasinan Hurda Sac Alımı

Sac hurdası alıyoruz. Veranda tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Kocasinan ilçesinde sac levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Şu anda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda var.

Kocasinan Hurda Alanlar

Tonajlı kablo hurdası, bakır hurda, alüminyum, çinko hurda, inşaat demiri, kurşun hurdası ve sarı hurda alımlarına özel yükseltilmiş fiyat listesi sunuyoruz. Kocasinan hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkmaktayız. Kocasinan yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Topladığınız hurda malzemeyi şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece metalin değerinin inmesine sebep olmaktadır. Kocasinan ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her nevi hurda alımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Hurda kablo almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Kocasinan Hurda Krom Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan yerler linkine tıklamalısınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçin. Sert yapısıyla zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Kayseri Kocasinan krom hurdası fiyatlarını kayıt olanlara her gün ulaştırıyoruz.

Kocasinan Kurşun Hurdası Alan Yerler

Kurşunun hala kullanılan en eski bir maden olduğu söylenmektedir. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk için özel fiyat uyguluyoruz. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler sayfamıza bakmak istersiniz. Kayseri ili Kocasinan hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Bu sayfada yer almakta olan Kocasinan çatı minare kurşunu kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz.

Kocasinan Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Kocasinan ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla Kocasinan sarı pirinç hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğundan hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir.

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır. Bununla beraber kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Kayseri Kocasinan hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yapıyor.

Sitemizdeki Kocasinan sarı pirinç hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Anlık sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan hurdacı konuya göz gezdirebilirsiniz. Halk Metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda radyatör, sarı hurda fosfor, sarı hurda bronz alımı yapıyor.

Kocasinan Çinko Hurda Alan Hurdacı

Sitemizdeki Kocasinan hurda çinko levha fiyatları güncellenmiştir. Hurda çinko alan yerler bölümümüzü gezmek iyi gelecektir. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Kocasinan ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Kocasinan Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızda paylaşılan Kocasinan sorma bakır hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Kayseri Kocasinan bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Kocasinan hurdacı telefon numarasını hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Kocasinan hurda bakır fiyat listesi için bizi arayın. TTR kırma hurda bakır, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Kocasinan içerisinde bakır hurda alıyoruz. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru alımı yapıyoruz.

Kocasinan İkinci El Ev Eşyası

Kısa süre kullanılmış olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi nakit ücretle almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için piyasasının üzerinde fiyat verilmektedir. Geniş bilgi için hurda buzdolabı alımı yapanlar konulu gönderisini ziyaret edin Çok ekonomik fiyatlara kullanılmış ve ikinci el oturma grupları satabilirsiniz. Her türlü 2.el derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sahibinden satılık öğrenci masası, büro ofis mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop almak için firma numaralarımızı arayın.

Kocasinan 2. El Jeneratör Alan Yerler

Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan hurdacı firmayız alımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en yakın hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör satılır.

Kocasinan Anlık Hurda Fiyatları

Kocasinan hurdacı hurda alırken kullanılan fiyat listeleri hurda borsasında çabucak değişiyor. En doğru fiyata erişmek için bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajda hurda alım satımlarında diğer hurdacılardan fazla fiyat teklifleri ödüyoruz.

Kocasinan Hurda Kağıt Alım Satımı

Kocasinan karton hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Kocasinan kağıt hurdası kilo fiyatını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz Ederinden fazla fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Kocasinan kağıt hurdası alanlar içindeki iş yerimiz ile çalışarak hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Bölgede kitap, defter, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla size normalden fazla kazanma avantajı takdim ediyoruz.

7/24 Hizmet Veren Kocasinan Hurdacı Firma

Okuduğunuz gibi 1997’den bu yana geri dönüşüm sektöründe hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Kocasinan hurdacı firması olan şirketimizle zaman farketmeksizin açığız. Geçen senelerin kazandırdığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz.

Kocasinan Araba Hurdası Alanlar

Pek tabi sizlere hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman Kocasinan bölgesinde araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Evrak işi olmayan römork, parçalanmış hurda araç, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

En Yakın Kocasinan Hurdacı Numarası

Kocasinan en yakın hurdacı deposu hizmetleri ile her türlü hurda metal alırken gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Kocasinan hurdacı şirketi istihdamındaki personelimiz ile yerinizden hurda alım hizmetimiz var. Bu neden ile sizlere en yakın hurda alan yer Kocasinan genelinde hizmet sunmaktan onur duyarız. Halk Metal olarak Kocasinan çevresinde hurda malzeme satımı işi yapıyoruz.

Kocasinan Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Çağımızda renkli araba camı, gazoz çeşitlerinde cam hurdalar tonajlı alınıyor. Cam tam ya da yarısaydam genelde sert ve kırılgan yapıdaki su muhafaza eden inorganik sert malzemeye verilen isimdir. Kocasinan yakınlarında hurda cam alan firmalar içindeyiz.

Kocasinan Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Kocasinan hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkanımızın iş birliği ile geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Sadece bu türlerdeki hurdalarınızın alımını gerçekleştirmiyoruz. Şimdikinden daha güzel bir Kayseri ve daha çok yaşanabilir Kocasinan yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz.

Kocasinan Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Kocasinan Kayseri fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler içerisinde ünlü olduk. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek fabrikanın detaylı şekilde dolaşılarak uygun araç ve gereçlerin seçilmesi uygun olur. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika sökümü ihalelerini gerçekleştirdik.

Kocasinan Klima Hurda Alan Hurdacılar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Kocasinan çevresinde çok alınıp satılan hurdalar arasındadır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Kocasinan etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun.

Kocasinan Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda sözleşmemize göre molozların nakliyesi güvenlikle yapılır. Yıkım molozu Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce alınan kararlarla bildirilen yere taşınır. Kocasinan hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurda metallerin iş yerimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Kocasinan Hurda Akü Alan Firma

Akü içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacı nedeniyle bulunuyor. Zamanla enerji depolamaz aküye hurda akü denilmektedir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur. Hurda akü kilo fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısı ile şirketimiz gibi şirket bünyesinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alanlar içindedir.

Kocasinan Nikel Hurda Alan Hurdacı

Kayseri Kocasinan bölgesinde anot hurda nikel, %99 şablon nikel , %95 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurda alıyoruz. Kocasinan nikel hurdaları alıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerir. Dolayısıyla hurda nikel toplanırken mümkün olduğunca özen ile çalışılmalıdır.

Kocasinan Kullanılmış Restoran Malzemeleri Alımı

2.el tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. Sanayi tipi cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri alımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri, endüstriyel set üstü ocak ve benzeri kafe restoran tipi mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İş görecek durumda mermer tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alımı yapmaktayız.

Kocasinan Hurda Kumaş Alanlar

Parti malı hurda parça kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satıyoruz. Sitemizdeki Kayseri Kocasinan hurda kumaş ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız.

Kayseri Kocasinan kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Kumaş hurdası alıyoruz.

Kocasinan çevresinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş alımlarında yerinize gelmekteyiz. Parti malı hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için telefonlarımızı vakit kaybetmeden arayın.

Kocasinan Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, sökülmüş penceler, sökülen laminant parkeler vs. tüm hurdaları satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış iş yerlerinin uygun şekilde yapılması sebebi ile yıkım işini yapıyoruz. Bina yıkımında belirtilen iş güvenliği önlemleri

Kocasinan İkinci El Hurda Raf

Genellikle kapanan şarküterilerden aldığımız hurda market rafı, hurda çelik raf, orta reyonlar, mağaza rafları, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2. el hurda raf satıyoruz. Buradaki Kocasinan ikindi el raf hurdası ton fiyatı ayda bir güncellenmektedir. Raf hurdası alım satımı linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Kocasinan alımı nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Kocasinan Hurda Plastik Alan En Yakın Firma

Kayseri şehri Kocasinan bölgesinin tamamından jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Kocasinan hurda plastik alım satımı yapanlar arasında lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Buradaki Kocasinan hurda plastik fiyatlarını abonelerimize güncel olarak ulaştırmaktayız Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. İyi fiyatla beyaz naylon hurdası, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen alıyoruz.

Kocasinan İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte kapatılan esnaflardan edindiğimiz Yıkılan elbiseci binalarından sökülmüş sıfır gibi 2. el mutfak dolapları, kapı, pimapen pecere alıyoruz. Müteahhitler tarafından bir zaman diliminde kullanılan yük asansörleri, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el demir iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp