Sarıyer Hurdacı

Kocataş Mahallesi Hurdacı Firma

İstanbul Avrupa yakası Sarıyer Kocataş mahallesinde hurda ve 2.el eşya almaktayız Avrupa yakası Sarıyer Kocataş mahallesi bölgesinin her mahallesinde her zaman yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle ekip göndermekteyiz Günlük İstanbul Sarıyer Kocataş hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal olarak Sarıyer Kocataş mahallesine yakın mekanlarda hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Sarıyer Kocataş mahallesi hurdacı firma olarak Kocataş mahallesi etrafında her nevi hurda alıyoruz.

Kocataş mahallesinde hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi alıyoruz Şu an Sarıyer firmalar içindeyiz. Fakat Sarıyer Kocataş mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

Sarıyer Kocataş mahallesi hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası satanlara özel yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Kocataş mahallesi hurdacıları içerisindeyiz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz.

Sarıyer Kocataş Mahallesi Hurdacısı

Kocataş hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kocataş mahallesinde eşsiz anlayışlarla hizmet sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı sebebiyle telefonlarımızı kaydedebilirsiniz. İstanbul ilinin sempatik mahallesi Kocataş gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz mahalleler arasındadır. Yalnızca İstanbul Sarıyer Kocataş etrafında değil, tüm mahallelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Kocataş bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğini korumaktayız. Kocataş mahallesi çevresinde hurda ve 2.el mobilya alan hurdacılar arasındayız. İstanbul Sarıyer hurdacı olarak Avrupa yakasında hurda alım satımı yapmaktayız.

Ülkemizde 1 yılda 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi 6 milyon ton evsel atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemelerin yüzde 4’ünü maden hurdaları, %12’sini cam hurdası, %43’ünü hurda kartonlar, %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların %75’i yok oluyor. Boşa giden malzemeler Türkiye’yin yılda 1.57 milyar TL zararına neden olmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu miktarın mümkün olduğu kadarını kurtarabilmek için emek veriyoruz.

Kocataş Hurdacı Numarası

Kocataş hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz mahalleler arasındadır. Bu yüzden hurda atık fiyatı istemek amacıyla operatörlerimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakit paraya çevirebilirsiniz. Kocataş hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Kocataş Mahallesi Hurda Bakır Alan Hurdacı

Kocataş genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Kocataş mahallesindeki hurdacı şirketimizi acilen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Sayfamızdaki İstanbul Sarıyer Kocataş soyma bakır hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yollamaktayız. İstanbul Sarıyer Kocataş bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Kocataş bakır hurda fiyatları için arayın. Sarıyer Hurda bakır konumuzda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kocataş Mahallesi Hurda Demir Alımı

Hurda demir, Kocataş mahallesinde çokça bulunan madenler içerisindedir. Sitemizdeki İstanbul Sarıyer Kocataş demir hurdası kg fiyatını arzu edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurdacı firmamız Kocataş genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Kocataş mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları demir hurdası hakkında bilgi edinmek için sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için şimdi arayın. Demir hurdası alan hurdacı gönderimizi incelerseniz mükemmel olacaktır. Bildiğiniz üzere her çeşit demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alırız.

Kocataş Alüminyum Hurda Alımı

Her türlü alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek yapmaktayız. Kocataş bölgesinde alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımı yaparken tartımları gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Sarıyer Kocataş alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Müşterilerimizin yardımıyla her gün gelişiyoruz. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda alan hurdacı firmasıyız. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alabilmek için aramanızı istiyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz.

Kocataş Mahallesi Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun metalinin kullanılmakta olan bir maden olduğu söylenmektedir. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Dünyada cevher olarak elde edilen kurşun metali mavimsi gümüş renklidir. İstanbul Hurda kurşun alımı bölümümüze bir göz atabilirsiniz.. İstanbul Sarıyer ve Kocataş mahallesi kurşun hurda almak için kapınıza geldiğimiz mahalleler içindedir. Bu sayfada paylaşılan Kocataş kurşun hurdası kilo fiyatını üyelerimizle eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz.

Kocataş Sac Hurda Alım Satımı

Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Kocataş mahallesinde sac levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, satışı nedeniyle arayabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Şu anda kullanılmamış ikinci el trapez sac mevcuttur.

Kocataş Mahallesinde Krom Hurdası Alım Satımı

Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Krom hurda fiyatı bölümümüze kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda alanlar yazımızı gezmek hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

Kocataş Mahallesinde Hurda Çinko Alım Satımı

İstanbul, Sarıyer Kocataş bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı firma yazısını okumak öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Kocataş çinko hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar paylaşımına göz gezdirmeniz pişmanlık duymayacaksınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz.

Kocataş Hurda Kablo Alımı

Hurda kablo alanlar içerikli yazıyı ziyaret edin. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Kocataş elektrik kablosu fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. Kablo iletken olarak elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. İlaveten fare yemez hurda kablo alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çünkü Halk Metal şirketimizle sırf hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için kıymetlidir. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen arayın. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası, enya kablolar alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. Satıcılarda bolca edinilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı hurda kablo alırken değerini nakit ödüyoruz.

İstanbul Sarıyer Kocataş Mahallesi hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası alımında uzmanız. Adresten antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Kocataş hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İstanbul Sarıyer Kocataş hurdacı firması olarak her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, antigron kablolar için buradayız. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken hurda kablo piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Kocataş mahallesinin tamamında kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Kocataş Sarı Hurda Alan Hurdacı

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Kocataş mahallesinin tamamında sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Aslına bakarsanız hurda sarı diye hurda cinsi varolmamıştır. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Güncel bilgiye ulaşmak amacıyla pirinç sarı alan hurdacılar yazıyı ziyaret edin. Halk Metal hurdacılık firması tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda sarı bronz almaktadır.

Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri para eden hurda malzemeler içinde sayılabilmektedir. Kocataş mahallesi hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor. Bu nedenle Kocataş mahallesinde sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz.

Kocataş Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Hurda alüminyum almak üzere adresinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Hurda zamak, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Kocataş mahallesi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece malzemenin değerinin inmesine sebep olmaktadır.

Tonajlı alüminyum, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun hurdası,çinko, sarı ve demir hurdası alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Kocataş hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Kocataş mahallesi hurdacı firma olan Halk Metal her tür hurda kablo alımı gerçekleştiriyor.

Kocataş Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sökümden önce sökülecek taşınmazın detaylı bir biçimde gezilmesi gerekir. Genellikle söylendiği gibi kolay olmamıştır. Profesyonel bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihalelerini tamamladık. Bu sayede fabrika yıkımı yapan firmalar içinde meşhur olduk. Kocataş Mahallesinde fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz.

Kocataş Hurda Plastik Alımı

Güncel fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, naylon poşet, hurda pimapen, hurda beyaz naylon alıyoruz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Kocataş plastik hurdası alan firmalar arasında olan hurdacı firmasıyız. Buradaki İstanbul Sarıyer Kocataş plastik hurdası ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır. İstanbul ve Kocataş mahallesinin tümünden jelatin, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kocataş Klima Hurda Alan Firma

Kocataş bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Kocataş mahallesi bölgesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Kocataş Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Kocataş Belediyesi’nce önceden belirlenen alana dökülür. Fabrika yıkımı sonrasında anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozun nakliyesi titizlik ile yapılır. Firmamız tarafından satın alınacak her cins hurdaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Kocataş Nikel Hurdası Alan Firma

Hurda nikel zehirlidir. Kocataş hurda nikel alımı yapıyoruz. Bu bölgede %95 nikel şablon ile %99 şablon nikel, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alıyoruz. Bu nedenle hurda nikeller alımında çok dikkat ile çalışılmalıdır.

Kocataş Akü Hurda Alanlar

Zamanla enerji depolamaz bataryalara hurda akü denmektedir. Sarıyer Akü hurdası fiyatları konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Akü hurda alım satımı bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri işletme içinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapar. Akü başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacında kullanılmaktadır. Hurda aküler içinde bulunan kurşun bulunduran suları geri dönüştürülebildiğinden değerlidir.

Kocataş 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan öğrenci yurdu vb binalardan sökülen sıfır ayarında ikinci el pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alımı yapıyoruz. Dolayısıyla batan depolardan aldığımız Şantiyelerde inşaat vinçleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç karıştırma makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur.

Kocataş 2.el jeneratör Alan En Yakın Hurdacı

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alırken en yüksek fiyatları sunmaktayız. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Endüstriyel sıfır gibi 2.el jeneratör satışı için buradayız.

Kocataş Anlık Hurda Fiyatları

Doğru kilo fiyatına ulaşmak nedeni ile bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurda alım satımı yaparken pazar fiyatından fazla fiyatlar uyguluyoruz. Kocataş hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri an be an değişmektedir. Geniş sitemizdeki hurda fiyatları makaleye bir göz gezdirebilirsiniz

Kocataş 2.El Eşya

Kısa zaman kullanılan ikinci el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle cep telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara az kullanılmış olan ve ikinci el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip mobilyaları yerinden yüksek fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi uygulamaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla bulaşık makinesi hurdası alımı yapan firmalar konulu yazıyı ziyaret ediniz 2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, bilgisayar masası, personel koltuğu bulunmaktadır.

Kocataş Hurdacı Sitesi

Müşterilerimize temiz bir Kocataş yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sadece bu çeşit hurdaları almıyoruz. Kocataş hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkânımızın vasıtasıyla hizmetler ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her tür hurdanızı alıyoruz.

En Yakın Kocataş Hurdacı

Kocataş hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan ekiplerimizle adresten her türlü hurda atık almaya başladık. Kocataş mahallesi en yakın hurdacı firma adı ile her tür hurda malzeme tartımı yapmak için adresinize gelmekteyiz. Halk Metal hurdacılık olarak Kocataş bölgesinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Böylece hurda satanlara en yakın hurda alanlar Kocataş genelinde servis veriyoruz.

Kocataş Hurda Raf Alanlar

Genellikle resterasyon yapan şarküterilerden temin ettiğimiz mağaza rafları, market rafı hurdaları, ürün reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el market rafı satıcıları arasındayız. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız. Hurda raf ton fiyatı gönderimizi gezmek hurda raf konusunda bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Sayfamızdaki Kocataş mahallesinde çıkma raf fiyat listesi az önce güncellenmiştir. Raf hurdası alan hurdacı firmalar linkine tıklamalısınız. Kocataş 2.el hurda raf satışı yapmak nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

Kocataş Kağıt Hurda Alımı

İlçede kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz extra duyarlılık ile sizlere daha çok oranda kâr elde etme avantajı veriyoruz. Kocataş mahallesinde kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki firmamız Halk Metal ile iletişime geçerek toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda koli ton fiyatı sorabilirsiniz. Kocataş kağıt hurdası aldığımız yerler içindedir. Bu sayfadaki Kocataş Mahallesi karton hurda kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız Piyasanın üstünde hurda kağıt fiyatıyla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, hurda gazete alanlar içerisindeyiz.

Kocataş Hurda Kumaş Alan Hurdacılar

Parti malı kumaş topu, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, hurda poplin kumaş, spot kumaş, atletlik kumaş alıp satmaktayız. Kocataş çevresinde hurda kumaş firesi alım satımı yapılmaktadır. Yüksek tonajlı pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda örme, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik, eteklik kumaş satışı yapmak için firmamızı hemen aramalısınız. İstanbul Sarıyer Kocataş bölgesinde şifon kumaş, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş alım satımında dilediğiniz adrese gelecek ekipleri oluşturduk. Kocataş kilosu ile kumaş hurdası alan yerler içinde en iyi fiyatı vermekteyiz. Bu sayfadaki Kocataş mahallesinde hurda kumaş fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız.

Kocataş İkinci El Restoran Aletleri Alanlar

2.el sanayi tipi restaurant malzemeleri alıyoruz. 2. El krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi yemek ocağı, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, dilendirici küveti, evye, krom davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz için sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz.

Kocataş Mahallesinde Araba Hurdası Alan Hurdacı

Bu sektörde hizmet veriyoruz. Zaman zaman Kocataş çevresinde hurda araba alıyoruz. Fakat otomobil hurdası trafikten düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi size hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen çekme belgeli hurda otomobil, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdaları
, yük vagonu, motor hurdası .

Kocataş Kırık Cam Hurda Alan Firmalar

Cam yarı saydam yada tam saydam genelde kırılgan bir yapıdaki sıvıları geçirmeyen inorganik sert malzemelerdir. Sarıyer Kocataş mahallesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içinde bulunmaktayız. Günümüzde renkli ve şeffaf otomobil camları, içecek şişesi benzeri cam hurda bulunabilmekte.

Kocataş Mahallesinde Bina Yıkılır

Kocataş kentsel dönüşüm nedeni ile eskimiş dükkanların yenilenerek inşa edilmesi amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilirken bilinen güvenlik önlemleri Yıkım bittiğinde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Daha önce fabrika sökümlerinde olduğu gibi ortaya çıkacak hurda karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Kocataş Hurdacı Firması

7/24 Kocataş mahallesi hurdacı firması olarak 7/24 iş yerimizdeyiz. Tam 22 yıldır hurda alım yapan şirketiz. Yılların sağladığı deneyimle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp