Çekmeköy Hurdacı

Koçullu Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

İstanbul Çekmeköy Koçullu hurdacı firması olarak Koçullu mahallesinde her türden hurda alıyoruz. Çekmeköy Koçullu mahallesinin tümünde hurda malzemeler ve kullanılmış ev eşyası değerinde Koçullu hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Normalde Çekmeköy firmasıyız. Ancak Koçullu mahallesinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Çekmeköy hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Anlık Çekmeköy Koçullu hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Anadolu yakası Çekmeköy Koçullu mahallesi genelinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla adresinize gelmekteyiz

Halk Metal şirketimizle Çekmeköy mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olarak Koçullu mahallesinde hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız Halk Metal hizmetinizdedir. Koçullu mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz.

Koçullu Mahallesi Hurdacı Firmalar

Koçullu genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Korozyona uğramış olan plastik ve metalleri eriterek insanlarımızın geleceğini korumaktayız. Koçullu hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Koçullu içerisinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmet sunuyoruz. Çekmeköy mahalle merkezinde ve Koçullu mahallesi yakınlarında hurda eşya alan hurdacılar içindeyiz. İstanbul merkezinin gözde mahallesi Koçullu ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Koçullu bölgesinde değil, bütün şehirlerde hizmet veriyoruz. İstanbul Çekmeköy hurdacı firması olarak Anadolu yakası genelinde her türlü hurda eşya alımı yapmaktayız. Anadolu yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak nedeniyle telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Ülkemizde senelik 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık çöplere gidiyor. Ortaya çıkan atık malzemenin yüzde dördünü maden hurdaları, yüzde on ikisini cam hurdası, yüzde 43’ünü hurda kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası oluşturuyor. Malesef, bu atıkların %80’i dönüştürülemeden boşa gidiyor. Bu malzemelerin değeri 1 milyar 5 yüz milyon ₺’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu paranın elimizden geldiği kadarını kurtarmak amacıyla emek vermekteyiz.

Koçullu Hurdacı Telefonu

İstanbul Çekmeköy Koçullu yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer alır. Şimdi arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Koçullu hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile telefonumuzu aramalısınız.

Koçullu Mahallesi Hurda Bakır Alımı

Bakır hurda alanlar bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Koçullu bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Sitemizdeki İstanbul Çekmeköy Koçullu bakır ton fiyatını isteyenlere günlük yollamaktayız. İstanbul Çekmeköy Koçullu hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Koçullu hurda bakır fiyat listesi için telefonumuzu arayın. Hurda bakır alan Koçullu hurdacı telefonunu kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Koçullu Krom Hurda Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma konusunda bilgi edinmek amacı ile bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Çekmeköy Hurda krom ton fiyatı linkine tıklayabilirsiniz.

Koçullu Hurda Alım Satımı

Koçullu geri dönüşüm firması Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Hurda bakır alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alanlar içindeyiz. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır hurda, hurda demir, kablo hurdası, çinko hurda,sarı hurdası, ve kurşun hurdası aldığımızda piyasadan yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Koçullu hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz.

Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Koçullu kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı çok zaman harcamadan satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece metallerin piyasa fiyatını düşürmektedir. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Koçullu Sac Hurda Alım Satımı

Koçullu mahallesinin her yerinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, ticareti nedeniyle arayabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Depomuzda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurdası var.

Koçullu Çinko Hurda Alan En Yakın Firmalar

İstanbul, Çekmeköy Koçullu etrafında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası kilo fiyatı yazısına bir göz atmalısınız. Buradaki Koçullu çinko levha fiyatlarını abonelerimize her gün ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası fiyatları gönderisini ziyaret edebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha ton fiyatı için arayabilirsiniz.

Koçullu Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası alımı gönderisine kesinlikle bir göz atmalısınız.. Koçullu kurşun hurdası alım satımı için iyi fiyatı uyguladığımız mahallelerdendir. Bu sayfadaki Koçullu hurda kurşun ton fiyatları güncellenmiştir. Kurşun kullanılmakta olan eski madendir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu
, Cami çatı söküm kurşunu satmak amacı ile bizi tuşlayınız.

Koçullu Hurda Kablo Alanlar

İstanbul Çekmeköy Koçullu mahallesinin her yerinden %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alıyoruz. Satıcılarda hızlıca satılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul Çekmeköy Koçullu hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Bunlarla birlikte tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alım satımında piyasasının üstünde fiyatı veriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Her türde hurda kablo alan alan Koçullu hurdacı arayanlar için buradayız. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz.

Hurda kablo içindeki telin madeni yüzünden hurdacılar için önem taşır. Hurda kablo alanlar içeriğiyle paylaşılmış metine göz atın. Tonajlı hurda kablo alırken piyasasından pahalı fiyat teklifi veriyoruz. İçinde bulunan telin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Sayfamızdaki İstanbul Çekmeköy Koçullu hurda kablo ton fiyatını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz.

Koçullu hurda kablo alan yerler içindeyiz. Genelde hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Koçullu Hurda Alüminyum Alımı

Çekmeköy Koçullu Mahallesi alüminyum hurda alan yerler arasındayız. İş yerimize güvendiğiniz sebebiyle teşekkür ederiz. Sizlerin sayesinde sürekli profesyonelleşiyoruz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası yapmaktayız. . Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için telefon etmenizi diliyoruz. Koçullu mahallesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için tartımları güvenle gerçekleştiriyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel için peşin ödeme yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum alınır.

Koçullu Hurda Sarı Alım Satımı

Aslında sarı hurda ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda denilmektedir. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi hurda sarı türleri vardır. Pirinç sarı hurdası alanlar konulu metine göz gezdirebilirsiniz.

Bu sebeple Koçullu Mahallesi sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda sarı bronz araiş ticareti yapıyor. Koçullu hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yerinize geliyor. Koçullu bölgesinde hurda sarı alımı yapıyoruz.

Koçullu Demir Hurdası Alımı

Koçullu bölgesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Koçullu çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümünü ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. Demir, dünyada en çok kullanılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Koçullu toplama demir hurdası ton fiyatını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz.

Koçullu Mahallesinde Cam Hurdası Alım Satımı

Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki suları koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir. Genelde renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, araba camı türde cam hurdalar bulunabilmekte. Çekmeköy Koçullu yakınlarında cam hurda alan yerler içindeyiz.

7/24 Hurda Alan Koçullu Hurdacı

7/24 hizmet veren Koçullu hurdacı şirketimiz aracılığı ile zaman farketmeksizin çalışıyoruz. Sektörün bahşettiği deneyimler süreciyle çağın teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. Tam tamına 25 seneden bu yana hurda alım hizmeti sunuyoruz.

Güncel Anlık Koçullu Hurda Fiyatları

Koçullu hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları saat başı değişkenlik gösteriyor. Geniş bloğumuzda önceden paylaşılmış yeni hurda fiyatları makaleye göz atabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken öteki firmalardan özel fiyatlandırmalar yapıyoruz. Anlık fiyat listesine ulaşabilmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekiyor.

En Yakın Koçullu Hurdacı

Koçullu hurdacı firma firmamız ile yerinizden hurda alım hizmeti veriyoruz. Halk Metal şirketimizle Koçullu etrafında her çeşit hurda alımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Koçullu hurdacı deposu hizmetiyle her çeşit hurda metal nakliyesi yapmak için yerinize gelmekteyiz. Dolayısı ile size en yakın hurda alan yer Koçullu genelinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Koçullu İkinci El Eşya

En makul fiyatlarla sıfır gibi, 2.el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Kısa bir süreliğine kullanılan 2. el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile numaralarımız ile etkileşime geçebilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı peşin parayla almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye erişmek için çamaşır makinesi hurdası alan hurdacı başlıklı makalemize ulaşınız Temiz ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu alımlarında değerinde ücretler yapıyoruz.

Koçullu Mahallesinde Karton Hurda Alım Satımı

İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alıp satarken uyguladığımız fazladan titizlik ile satıcılara daha çok kazanç elde etme şansı iletiyoruz. Karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizde paylaşılan Koçullu Mahallesi karton hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız

Koçullu kağıt hurdası alanlar içerisindeki işletmemiz hizmetleri ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt kilo fiyatı edinebilirsiniz. Piyasanın üstünde hurda kağıt fiyatıyla kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, hurda gazete alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız.

Koçullu 2.el Raf Hurdası

Genelde ekipmanını yenileyen yerlerden elde ettiğimiz orta reyonlar, market rafları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2. el raf satanlar arasındayız. Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Hurda raf alımı bölümünü okumak raf hurda hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Sitemizde paylaşılmış olan Koçullu ikinci el market rafı fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı firmalar gönderisine bir göz bakarsanız pişmanlık duymazsanız. Koçullu ikinci el hurda raf satın almak için cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Koçullu Mahallesinde Akü Hurda Alan Hurdacılar

Aküler diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Hurda akü alımı bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla depomuz gibi kendi içinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alanlar arasındadır. Zamanla enerji depolamaz aküye hurda akü denir. Çekmeköy Akü hurdası alanlar linkine tıklayın. Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren suyu sebebi ile hurdacılar için kıymetlidir. Araçlarda elektrik ihtiyaçlarında kullanılır.

Koçullu İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile kapatılan fabrikalardan almış olduğumuz Şantiyelerde boya makinesi, alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç pompası ikinci el demir iskele, plywood hurda alımı yapıyoruz. Koçullu mahallesinde yıkılan lokanta vs. binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencere alım satımı yapıyoruz.

Koçullu Mahallesi 2.el jeneratör Alan Hurdacı Firma

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Her türde iyi durumda ikinci el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan yerler içinde en doğru işletmeyiz.

Koçullu Araç Hurdası Alan Firma

Elbette size araba hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Koçullu hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış araç hurdası, çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda yük vagonu, hurda motor alıyoruz. Zaman zaman Koçullu mahallesi çevresinde otomobil hurdası alıyoruz.

Koçullu Klima Hurda Alımı

Koçullu mahallesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Koçullu çevresinde çok alınan elektronik eşya hurdaları içinde yer almaktadır. 2. El Kombi alan yerler içerisindeyiz.

Koçullu Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Fabrika yıkımından sonra anlasmamıza göre ortaya çıkacak molozun taşınması titizlikle yapılır. Molozlar Çekmeköy Belediyesi tarafından belirlenen yere naklediliyor. Koçullu hurdacı tarafından alınacak her cins hurdaların şirketimize ait fabrikaya nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Koçullu Mahallesinde Bina Yıkımı

Koçullu kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yenilenecek apartmanların gerektiği şekilde yapılması nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, sökülmüş kapılar, sökülmüş laminant parkeler gibi her cinsten hurdanızı almaktayız. Yıkım esnasında bilinen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Aynen fabrika yıkımlarında olduğu üzere çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkımı yapıyoruz.

Koçullu Plastik Hurdası Alan Hurdacı

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. İstanbul şehri Koçullu mahallesinin tamamından hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren, jelatin hurda satmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Koçullu plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Koçullu hurdacısıyız. Buradaki Koçullu hurda naylon fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz yollanmaktadır

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin ismidir. En güncel fiyatlarla pet şişe, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Koçullu Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikeller ticareti yapılırken çok dikkatle çalışmalıyız. Koçullu hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede anot nikel hurdası, %99 nikel şablon ile %95 şablo nikel hurdası, hurda turbo nikel alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir.

Koçullu Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Fabrika sökümünden önce yıkılması istenen taşınmazın titizlikle gezilmesi gerekiyor. İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy Koçullu fabrika söküm işleri yapıyoruz. Uzun zamandır onlarca fabrika yıkım ihalesini başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Bu sebeple İstanbul Çekmeköy hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde öncü bir konumdayız. Profesyonel şekilde fabrika söküyoruz. Hurdacıların dile getirdiği gibi kolay sayılmaz.

Koçullu Kumaş Alan Yerler

Burada bulunan Koçullu kumaş hurdası kg fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Parti malı ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş, eteklik kumaş, hurda örme, spot kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Çekmeköy Koçullu bölgesinin tümünde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, süprem kumaş alım satımlarında yerinize geliriz. İstanbul Çekmeköy Koçullu kilo ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız.

Kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Spota düşmüş hurda kumaş baskı artığı, parça nevresim hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş, iç çamaşırı kumaşı alım satımında peşin para ile ödeme yapılır.

Koçullu Mahallesi Kullanılmış Restoran Ekipmanları Alımı

Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, restoran tipi ocak, dinlendirici, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, hücreli aspiratör vs endüstriyel tipi mutfak malzemesini incelemek amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte ikinci el restoran ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Titiz kullanılmış bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolabı, tezgah alıp satmaktayız.

Koçullu Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Koçullu hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımızla hizmetler ediyoruz. Şimdikinden daha yaşanabilir bir İstanbul Çekmeköy Koçullu mahallesi yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp