Kocaeli Hurdacı

Körfez Hurdacı Hurda Alımı

Körfez bölgesinde hurdalarınızın görüntülerini ulaştırmak amacıyla 7/24 bize irtibata geçmeniz yeterlidir. Körfez hurdacı firmasıyız. Ülkemizin tüm ilçelerinde, hurda alımı yapıyoruz.

Güncel Kocaeli Körfez hurda fiyat listesi ile avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kimsenin yapmadığı hurda alım satım faaliyetleri yürütmekteyiz. Verdiğimiz bütün hizmetlerimizi okuduğunuz makaleden daha detaylı takip edebilirsiniz. Tonajlı alımlarda Kocaeli Körfez piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Kocaeli hurdacısı olarak Körfez bölgesinde hurdacılık yapmaktayız. Halk Metal adı ile faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Körfez Hurdacı Firma

Körfez hurdacı firması olarak Kocaeli ilçelerinde hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalarınız için yakın çevredeki hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Körfez bölgesinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri yeniden işleyerek hepimizin geleceğini kurtarıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda alüminyum satışı nedeniyle iş yerimizi kaydedebilirsiniz. Körfez hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Kocaeli Körfez bölgesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaktayız. Kocaeli şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Körfez öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Kocaeli Körfez ilçe merkezinde değil, her bölgede hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Körfez Hurdacı Telefonu

Körfez adresten hurda alımı hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak nakit para kazanabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satmak üzere iş yerimizi aramanız yeterlidir. Kocaeli Körfez hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Körfez Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

Körfez hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor. Burada yayınlanan Körfez sarı pirinç kilo fiyatı güncellendi. Kesin bilgi öğrenmek için pirinç sarı hurdası alanlar yazıyı inceleyin. Gerçekte sarı hurda diye bir hurda varolmamıştır. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

Körfez ilçesinin her yerinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Halk Metal tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda bronz araiş ticaretinde anlık fiyat bilgisini vermektedir. Bu yüzden Körfez sarı hurdası ticareti alan hurdacıyız. Bununla beraber hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri yekün tutan hurda malzemeler içinde sayılır.

Körfez Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alanlar gönderimize bir göz atmalısınız. Krom, nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Kocaeli Körfez hurda krom tank fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Körfez Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Körfez yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Zararınızı önlemek için elinizdeki hurda malzemeyi zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın kıymetini düşürüyor.

Hurda paslanmaz alımı için evinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurdası, hurda makina, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Körfez hurdacı firması olan Halk Metal hurdacılık her türlü hurda alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve alüminyum hurdası, hurda kablo, bakır, kurşun,çinko hurdası, toplama demir alımına özel yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Körfez hurda alanlar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle öne çıkıyoruz.

Körfez Hurda Sac Alım Satımı

Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac var. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Körfez ilçesinin tamamında hurda sac levha, sac hurda varil, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, fiyatı öğrenmek nedeni ile. Veranda tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir.

Körfez Hurda Bakır Alan Hurdacı

Körfez bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Körfez bakır hurda fiyat listesi için telefonumuzu arayın. Bakır hurdası alanlar yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası alıyoruz.

antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alım satımı yapılır. Bu sayfadaki Körfez yanık bakır hurdası fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Kocaeli Körfez hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır alan Körfez hurdacı numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Körfez Hurda Alüminyum Alımı

İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu yapıyoruz.

Körfez ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Sizin desteğiyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapıyoruz.

Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Körfez alüminyum hurda kg fiyatını abonelerimize güncel olarak yollamaktayız. Bloğumuzda daha önceden paylaşılmış alüminyum hurdası alanlar metine bir göz atabilirsiniz. Kocaeli Körfez alüminyum hurdası alan yerler içinde fark yaratıyoruz.

Körfez Kurşun Hurdası Alan En Yakın Yerler

Kurşun metalinin kullanılan en eski madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare söküm kurşunu alırız. Körfez Kocaeli kurşun hurda alım satımı yaptığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki Körfez çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini isteyene ücretsiz ulaştırmaktayız. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar sayfamızı okumak isteyebilirsiniz.

Körfez Hurda Kablo Alımı

Körfez ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız. İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Körfez hurda kablo kilo fiyatı güncellendi. Ek olarak alüminyum kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılıyor. Sitemizdeki kablo hurda alanlar konuya göz atın.

Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Genelde yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Körfez hurdacı firma arayanlara özenli hizmet ediyoruz. Satıcılarda hızlıca edinilebilen Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Kocaeli Körfez hurdacısı Halk Metal özellikle antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablo alıyoruz. Hurda kablolar içerisindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alan yerler için büyük önem taşır. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satanlar hemen bizi arayabilir.

Çünkü sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alımında en iyi fiyatı vermekteyiz. Kocaeli Körfez genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar alım satımında tecrübeliyiz.

Körfez Çinko Hurdası Alan Firmalar

Buradaki Körfez çinko hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda alan yerler makalemize bakmak istersiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü ton fiyatı için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Körfez bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Körfez Demir Hurda Alımı

Körfez ilçesinin tüm mahallerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Anlık demir hurdası fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler paylaşımımıza bakınmak isteyebilirsiniz. Hurda demir, yer yüzünde çokça alınıp satılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Körfez extra demir hurda ton fiyatını uygulamamızı kulananlara saat başı gönderilmektedir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları bölümünün olduğu linke tıklayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her türde pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı için peşin para ödeme yapıyoruz. Firmamız Körfez ilçesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor.

Körfez Hurda Nikel Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satılırken oldukça hassasiyet ile davranmalıyız. Kocaeli Körfez çevresinde %95 hurda nikel şablon , %99 şablon nikel, anot nikel hurda, nikel turbo alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içermektedir. Kocaeli ile Körfez nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Körfez Kırık Cam Hurda Alanlar

Körfez ilçesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar arasında faaliyet gösteriyoruz. Çağımızda rengarenk cam şişe, araba camları türlerde cam hurdası çok miktarda alınıyor. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle sert ve kırılgan yapıya sahibi suları tutan inorganik sert malzemelerdir.

Körfez İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte batmış esnaflardan almış olduğumuz Şantiyelerde yük asansörleri, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç karıştırma makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood bulunur. Körfez ilçesinde yıkılan lokanta binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, pencere, mutfak dolabı alan firmalar arasındayız.

Körfez Fabrika Bozumu

Güvenilir şekilde fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Sektöre başladığımızdan beri onlarca fabrika bozum ihalesi tamamladık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Körfez Kocaeli fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Öncelikle yıkılacak binanın detaylı bir şekilde dolaşılması gerekiyor. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde lider yerdeyiz.

Körfez Hurda Klima Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Körfez etrafında hurda klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima Körfez ilçesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Kombi hurdası alan firmalar arasındayız.

Körfez Moloz Döküm Yerleri

Yıkımdan sonra antlaşmaya göre bina molozlarının taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Molozlar Körfez Belediyesi Fen işlerince planlanan alana boşaltılıyor. Körfez hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak her cins hurdanın iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

En Yakın Körfez Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal hurda alım firması olarak Körfez etrafında hurda alımı yapıyoruz. Körfez en yakın hurdacı adıyla her tür hurda tartmak için ayağınıza tecrübeli ekip yolluyoruz. Körfez hurdacısı bünyesindeki çalışanlarımızla konumuzdan hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Bu yöntemle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Körfez bölgesinde servis sunmaktan kıvanç duyarız.

Anlık Körfez Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdaların alımında pazar fiyatından fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Körfez hurdacı firma hurdacılık yaparken kullanılan ton fiyatı saat başı güncelleniyor. En güncel hurda ton fiyatına ulaşabilmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz.

Körfez Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Her türlü sıfır gibi ikinci el jeneratör satışı için arayabilirsiniz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacı firmayız.

Körfez Plastik Hurda Alanlar

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Körfez plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinde olan Körfez hurda deposuyuz. Buradaki Körfez naylon hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Kocaeli ve Körfez ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satışı yapmak sebebi ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatla pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, hurda market poşeti, hurda pimapen, hurda beyaz naylon almaktayız.

7/24 Hizmet Veren Körfez Hurdacı Firması

İki bin beşden buyana hurdacılığa hizmetimizi sürdürüyoruz. Sektörün kazandırdığı tecrübeler ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Körfez hurdacı olarak günün her saatinde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Körfez Hurda Akü Alım Satımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü denir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Hurda akü alan yerler hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Bu sebeple Körfez hurdacısı ve benzeri kendine ait geri dönüşüm tesisi olan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı için kullanılıyor. Hurda aküler barındırdığı kurşunlu sıvılar sebebi ile hurdacı firmalar için oldukça değerlidir.

Körfez 2. El Endüstriyel Malzemeleri Alım Satımı

Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel kuzine, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, salata dolapları ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla sizi işyerimize davet ediyoruz. Temiz paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El lokanta aletleri almaktayız.

Körfez Kumaş Hurdası Alan Yerler

Kocaeli Körfez ilçesinde hurda parça kumaş almaktayız. Toptan parça mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim hurdası, hurda top kumaş, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda alımlarında peşin ödeme yapılır. Kocaeli Körfez etrafında hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında dilediğiniz adrese gelmekteyiz. Parti malı parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Bu sayfadaki Kocaeli Körfez hurda kumaş ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Körfez kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatı veriyoruz.

Körfez Hurdacılar Sitesi

Körfez hurdacılar sitesi içindeki iş yerimizin yardımıyla geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz. Hemşehrilrimize daha yaşanır bir Kocaeli ve olduğundan temiz Körfez yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu atıkların geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Körfez Bina Yıkımı

Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdanızı almaktayız. Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdanızı almaktayız. Çok önce fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek dükkanların yeniden inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen iş güvenliği önlemleri

Körfez Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

Körfez Kocaeli kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki firmamız ile kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Körfez karton hurda ticareti yaptığımız alanlar arasındadır. Sayfamızda yayınlanmış olan Kocaeli Körfez kağıt hurdası ton fiyatını abonelerimize günlük göndermekteyiz Bölgenin her yerinde kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız extra titizlikle hurda satmak isteyenlere daha çok kazanma imkanı iletiyoruz. derinden çok kağıt fiyatlarıyla bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz.

Körfez Hurda Otomobil Alan Firmalar

Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Zaman zaman Körfez yakınlarında araba hurdası alıyoruz. Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz.

Körfez Hurda Raf Alanlar

Genellikle batan yerlerden satın aldığımız çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, ürün reyonları, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından seçilen hala kullanılabilir 2.el market rafları satıyoruz. Bu sayfadaki Körfez ikinci el raf kg fiyatını abonelerimize saat başı gönderiyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firma paylaşımımıza bir göz bakarsanız pişman olmazsınız. Körfez raf hurdası satın almak nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Körfez İkinci El Ev Eşyası

Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı adresinizden alıyoruz. Eski busdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alan firma konusunda bilgi paylaşılmış olan paylaşımımıza ulaşınız Çok makul fiyatlara sıfır ve ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz. 2. El patron masası, büro mobilyaları, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop satacaklara peşin para ücretler yapıyoruz. Yeni gibi 2. El derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hakkında bilgi almak sebebiyle bizlerituşlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp