Çankırı Hurdacı

Korgun Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Çankırı Korgun hurdacı firmasıyız. Halk Metal şirketimizle hizmet vermeteyiz. Korgun yakınlarında hurdalarınızın fotoğrafını göndermek sebebiyle günün her zamanında en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Memleketin irtibat kurduğunuz her noktasından, hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Çankırı hurdacı olarak Korgun ilçesinde hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Korgun hurda fiyatlarıyla hizmetimize devam ediyoruz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetler beğeninize sunuyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz tüm hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz.

Korgun Hurdacısı

Korgun hurdacı olarak Çankırı ilçelerinde hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemeniz için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. Korgun mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda metal ve plastikleri geri dönüştürerek hepimizin geleceğini kurtarmaktayız. Sizlerde her türlü hurda satışı nedeniyle hizmet telefon numaralarımızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Korgun hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Korgun merkezinde benzersiz anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Çankırı şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Korgun öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Çankırı Korgun ilçesinde değil, bütün illerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Korgun Hurdacı Telefon Numarası

Çankırı Korgun hurdacı telefonu sitemizin altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Çankırı Korgun yerinden hurda alımı hurdacılık hizmetleri sürdürdüğümüz yerler arasında yer alır. Bu yüzden hurda malzeme fiyatları sormak amacıyla sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi numaramızı arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Korgun Hurda Alanlar

Zamak hurda, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alan Korgun hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Korgun ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her nevi atık hurdası alıyor. Hurda demir alımı için kapınıza geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Korgun yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Zarar etmemek için biriktirdiğiniz hurdayı gecikmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın değeri düşmektedir. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda demir, bakır hurda, kurşun hurda, kablo, çinko hurdası, alüminyum hurdası alırken yükseltilmiş fiyat teklifi vermekteyiz. Korgun hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Korgun Krom Hurda Alımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alımıyla ilgileniyoruz. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurdası alanlar yazımızı ziyaret etmeyi unutmayın. Nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Korgun krom ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Korgun Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

İlaveten hurda çok damarlı kablo ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Çankırı Korgun ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Ancak enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo için en yüksek fiyatları vermekteyiz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Korgun hurdacı arayanlar için buradayız. Çünkü sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Her yerden tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kablo hurda alanlar başlıklı metni inceleyin. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasasından fazla fiyat sunuyoruz.

Çankırı Korgun hurdacı firma olarak özellikle antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası için buradayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Korgun hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacı firmalar için önem arzeder. Müşterilerde bolca toplanlanan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,50% bakırlı hurda kablolar ticaretinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. İçerisindeki telin cinsine bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Korgun ttr kablo hurdası ton fiyatını kayıt olanlara her gün yolluyoruz. Genel olarak hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Korgun Hurda Kurşun Alanlar

Korgun kurşun hurda alım satımı hizmeti sunduğumuz bölgelerdendir. Sitemizde yayımlanan Korgun kurşun hurda kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Cevher şeklindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Hurda kurşun alan hurdacılar bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu hurda alım satımı yaparız. Metal kurşun en eski madendir.

Korgun Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

Korgun ilçesinin tümünde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alırken tartımları güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Bu sayfadaki Çankırı Korgun alüminyum hurdası fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Hurda alüminyum alanlar hakkındaki metni inceleyin Hurdalarını bize satanların sayesinde daha hızlı tecrübe elde ediyoruz.

Çankırı Korgun hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz. Bize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz.

Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant için peşin ödeme veriyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Her nevi alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz.

Korgun Bakır Hurda Alanlar

Korgun bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz.

Korgun bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Sayfamızda bulunan Korgun bakır hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Çankırı Korgun bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Bakır hurda alanlar içeriğimizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan Korgun hurdacı iş yerimizi hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Korgun Demir Hurda Alım Satımı

Korgun etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Korgun genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı gönderisine kesinlikle bir göz atın. Demir hurdası, dünyada bol miktarda kullanılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Korgun hurda demir ton fiyatını her gün yollamaktayız. Anlık demir hurda ton fiyatı edinmek amacıyla hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alımı bölümümüzü okumak öğrenmenizi sağlayabilir. Bildiğiniz üzere her nevi demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu için peşin ödeme yapıyoruz.

Korgun Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Çankırı, Korgun çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Korgun çinko levha kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Hurda çinko alan yerler gönderimizi okumak iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz.

Korgun Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Dolayısıyla Korgun sarı pirinç hurda alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinir. Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri kıymetli hurdalar arasında sayılabilir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır. Firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımında liderlik etmektedir.

Korgun ilçesinin her yerinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki Çankırı Korgun hurda sarı pirinç fiyatları güncellendi. Daha kesin bilgi için hurda sarı alan hurdacı makaleyi okuyabilirsiniz. Gerçekte sarı hurdası adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Korgun hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı yapmaktadır.

Korgun Sac Hurdası Alımı

Şu anda her kalitede 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Çankırı Korgun ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurda, fiyatları öğrenmek sebebiyle. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Korgun Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken öteki firmalardan yüksek teklifler ödüyoruz. Korgun hurdacı firmalar tarafından hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı hızlıca güncelleniyor. Detaylı sayfamızdaki anlık hurda fiyatları makaleye bir göz atabilirsiniz Kesin ton fiyatına erişmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz.

Korgun Hurdacılar Sitesi

Müşterilerimize her hali ile iyi bir Çankırı ve olduğundan yaşanabilir Korgun yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Korgun hurdacılar sitesi içinde bulunan iş yerimizle atıl hurda eşya ticareti yapıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

Korgun Kırık Cam Hurda Alan Yerler

Korgun çevresinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Cam yarısaydam veya saydam genellikle kırılgan bir yapıda olan sıvı tutan amorf ve organik olmayan sert malzemelerdir. Çağımızda renkli süt şişesi, sökülmüş araç camı ve benzeri cam hurda türleri tonlarca alıyoruz.

Korgun Hurda Akü Alan En Yakın Hurdacı

Akümülatör diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacında bulunmaktadır. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış duruma gelen bataryalara akü hurdası deniliyor. Hurda akü içindeki kurşun içeren suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Akü hurda fiyatı linkine tıklamalısınız. Dolayısı ile depomuz gibi kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunan işletmeler kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar.

Korgun 2.El İnşaat Malzemesi

Korgun yakınlarında yıkılan depo binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, pencere, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Dolayısıyla batan nalburlardan almış olduğumuz

Korgun Bina Yıkımı

Aynen fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, yer döşemeleri vs. tüm hurdanızı almaktayız. Hurda bina yıkımları yapmaktayız. Kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken iş yerlerinin istendiği bir şekilde imar edilmesi amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tedbir önlemleri

Korgun Plastik Hurda Alımı

Çankırı ile Korgun bölgesinin tümünden hurda polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren, jelatin hurdası fiyatı öğrenmek sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Korgun hurda plastik alan firmalar içinde olan firmayız. Sayfamızda bulunan Korgun plastik hurdası ton fiyatlarını telegram grubumuzdakilere saat başı ulaştırılmaktadır Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, naylon poşet, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası almaktayız.

Korgun İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Her türlü sıfır gibi ikinci el jeneratör satışı için arayınız. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacı firmasıyız. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

7/24 Hizmet Veren Korgun Hurdacı Firması

Neredeyse 2013’den bugünlere kadar hurdacılıkla yirmi dört saat hizmete devam ediyoruz. Bu sürenin kazandırdığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Korgun hurdacı depomuz vasıtası ile günün her saatinde iş yerimizdeyiz.

Korgun Kağıt Hurda Alımı

derinden çok fiyata kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak hurdası alıyoruz. Korgun hurda karton aldığımız ilçeler içerisindedir. Buradaki Korgun hurda kağıt ton fiyatlarını arzu edene ücretsiz yollanmaktadır Çankırı Korgun hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki iş yerimiz sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satımı yapabilirsiniz. İlçede değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyetle müşterilerimize daha yüksek miktarda kazanç etme şansı veriyoruz.

Korgun İkinci El Hurda Raf

Çoğunlukla kapanan butiklerden temin ettiğimiz market rafı hurdaları, ürün reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen sıfır gibi 2. el raf satıyoruz. Hurda depo rafı alımı yapmaktayız. Sitemizdeki Korgun çıkma raf ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurda alan yerler makalesine mutlaka bir göz atabilirsiniz. Korgun 2. el raf hurdası satmak nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Korgun Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Korgun fabrika söküm işi yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan firmalar arasında meşhur olduk. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. İşe başlamadan önce yıkılması arzu edilen taşınmazın etraflıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın hazırlanması daha doğrudur. Sektörde sayısız fabrika bozum ihalesi tamamladık. Güvenli bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Korgun Klima Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Korgun ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Korgun ilçesinde çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

Korgun İkinci El Endüstriyel Ekipmanı Alan Firma

Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi 4 gözlü ocak, salata dolapları, evye, krom küvet, krom paslanmaz davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacı ile alıcıları işyerimize davet etmekteyiz. 2.el tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. İyi durumda tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri alıp satmaktayız. Endüstriyel tipte 2. El lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz.

Korgun Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Sitemizdeki Korgun hurda kumaş kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Spota düşmüş pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı hemen aramalısınız. Korgun bölgesinde gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, hurda viskon, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş alım satımında istediğiniz adrese gelmekteyiz. Korgun kilosu ile hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz.

Korgun ilçesinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Defolu hurda poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, kumaş topu, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

Korgun Moloz ve Hurda Nakliyesi

Korgun hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre bina molozlarının taşınma işleri itinayla yapılır. Yıkım molozları Korgun Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden planlanan moloz dökme arazilerine naklediliyor.

En Yakın Korgun Hurdacı

Korgun hurdacıları arasında firmamızla yerinizden her cins hurda atık alım satımı hizmetimiz var. Halk Metal hurdacılık olarak Korgun genelinde hurda alıyoruz. En yakın Korgun hurdacı firması adı ile hurda metal alıp satmak nedeni ile deponuza gelmekteyiz. Bu biçimde atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Korgun ilçesinde hizmetler sunmaktan mutluluk duyarız.

Korgun Beyaz Eşya Hurdası

Yeni gibi 2. El derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı sormak maksadı ile çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan ikinci el olarak satılabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi kapınızdan almaktayız. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgi için çamaşır makinesi hurdası alım satımı konusunda detaylı bilgi yazılmış gönderimizi ziyaret ediniz Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, çalışma masası, sekreter koltukları stok öğrenmek amaçlı telefonlarımızı arayınız. Çok ekonomik fiyata kullanılmış ve 2.el masa, sandalye alabilirsiniz.

Korgun Otomobil Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Zaman zaman Korgun etrafında otomobil hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Ancak hurda araç trafikten düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette size araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak yük vagonu, parçalanmış hurda otomobil, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda motor alımı yapıyoruz.

Korgun Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Bu neden ile nikel hurdalar alınıp, satılırken oldukça dikkat ile hareket edilmelidir. İlçe genelinde nikel turbo hurda, anot nikel hurdası, %99 şablo nikel hurdası , %95 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Çankırı ve Korgun nikel hurdaları alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp