Muş Hurdacı

Korkut Hurdacı Hurda Fiyatları

Korkut ilçesi yakınlarında hurdalarınızın resmini yollamak sebebi ile istediğiniz vakit firmamıza iletişim kurmanız yeterlidir. En doğru Korkut hurda fiyat listesiyle alım yapmaktayız. Eşsiz hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlerimize bu paylaşımdan erişebilirsiniz. En yakın Muş Korkut hurdacı firmasıyız. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle hurda malzeme alıyoruz. Türkiyemiz’in bütün mahallelerinden, her nevi hurda alıyoruz. Çok miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Muş hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Korkut Hurdacısı

Korkut bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri eriterek halkımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Korkut hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Başardınız. Muş Korkut içerisinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Muş şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Korkut öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Korkut için değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Korkut hurdacı firması olarak Muş ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdakimiktardaki atık malzemenin alımı için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Sizlerde her çeşit hurda satışı için destek numaramızı aramalısınız.

Korkut Hurdacı Telefon Numarası

Muş Korkut hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Bu nedenle hurda malzeme fiyatı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Korkut hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Korkut Demir Hurda Alan Firmalar

Korkut etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Güncel demir hurda fiyatları için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümümüzü okuyunuz. Bildiğiniz üzere her cins demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni için nakit ödeme yapıyoruz. Demir, dünyada en fazla çıkarılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Korkut demir hurda fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. Korkut ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır.

Korkut Hurda Alüminyum Alım Satımı

Korkut ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alırken tartımı dilediğiniz yerde yapmaktayız. Müşterilerimizin destekleriyle sürekli profesyonelleşiyoruz. Muş Korkut alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan firmayız. Ayrıca hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası satışı yapmak amacıyla arayabilirsiniz. Hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Buradaki Korkut alüminyum ton fiyatlarını uygulamamızı kulananlara bedelsiz ulaştırıyoruz. Bloğumuzda çok daha önce yazılan hurda alüminyum alan hurdacı konuya göz atın. Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır. Adresten alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası almak için telefon etmenizi diliyoruz.

Korkut Hurda Kurşun Alan En Yakın Yerler

Kurşunun kullanılmakta olan en eski bir maden olduğu söyleniyor. Dünyada cevher halinde çıkarılan kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler yazısına bir göz bakmanız pişman olmazsınız. Korkut hurda kurşun alım satımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerden biridir. Buradaki Korkut çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatı günceldir. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk alımı yaparız.

Korkut Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Korkut hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı olarak anılmaktadır. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketi tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretinde liderlik etmektedir. İtiraf etmek lazım ise sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi yoktur.

Bu neden ile Korkut sarı hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Muş Korkut sarı pirinç ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Hurda sarı pirinç alanlar hakkındaki yazıyı okuyun.

Korkut ilçesinde hurda sarı alıyoruz. Ayrıca kırkambar hurda sarı, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Korkut Hurda Krom Alım Satımı

Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Korkut krom hurdası ton fiyatını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan yerler yazımızı gezmek iyi gelecektir. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Korkut Kablo Hurda Alanlar

Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan Korkut hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablolar içerdiği bakır teller sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Kablo alan hurdacı içerikli yazıya bir göz atın. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki Korkut ttr kablo hurdası ton fiyatını saat başı gönderiyoruz.

Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyat teklifini sunuyoruz. Adresten hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

Karışık kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Tonajlı kablo hurdası alırken ederinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablolar alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Piyasada sıklıkla ticareti yapılan 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımında hizmet vermiyoruz.

Korkut bölgesinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında deneyimliyiz. Korkut hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız genellikle antigron kablolar, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için buradayız. Korkut ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız.

Korkut Hurda Alan Firma

Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurdası, hurda kalay alan Korkut hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı demir hurda, bakır hurdası, kurşun hurda, kablo hurda, çinko, hurda sarı ve alüminyum hurdası alırken yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Korkut hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız.

Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız. Korkut adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdalarınızı şimdi paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda metalin iç piyasadaki kıymetinin düşmesine sebep olur. Korkut geri dönüşüm firması Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü ikinci el eşya alıyor.

Korkut Hurda Sac Alımı

Sac hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Muş Korkut bölgesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, satışı amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Şu anda yeni üründen farksız 2.el trapez sac var. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Korkut Hurda Çinko Alımı

Buradaki Korkut hurda nikel ton fiyatı güncellendi. Çinko hurda alımı yazımızı incelemek öğrenmenizi sağlar. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Korkut bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Korkut Bakır Hurdası Alan Firma

Bakır hurdası alan Korkut hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Korkut bakır hurdası fiyatlarını arzu edenlere her gün yollanmaktadır. Muş Korkut hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır hurda alanlar içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda antikron granür bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Korkut bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Korkut bakır hurda fiyatları için arayın.

Korkut Hurda Klima Alanlar

Klima hurdası Korkut ilçesinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Korkut çevresinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı fimayız.

Korkut Moloz Dökümü

Yıkım molozları Korkut Belediyesi tarafından imzalanan karar ile planan alanlara taşınır. Fabrika yıkımında anlasmamıza bağlı olarak molozların taşınması titizlikle yapılır. Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından alınan tüm hurda malzemenin iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Korkut Hurdacılar Sitesi

Korkut hurdacılar sitesi 2. blokta bulunan hurdacı dükkanımızla geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurda eşyanızın alım satımını yapıyor değiliz. Her haliyle yaşanabilir bir Muş Korkut için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz.

Korkut İkinci El Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz.

Korkut Hurda Araç Alan Hurdacı

İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Korkut çevresinde araba hurdası alıyoruz. Korkut hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Resmi belge işi olmayan hasarlı araba hurdası, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri
, römork, hurda motor alıyoruz. Elbette size hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak otomobil hurdası trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz.

Korkut Hurda Nikel Alan Firmalar

Bu bölgede hurda %95 ve %99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot hurda nikel alıyoruz. Bu neden ile hurda nikel taşınırken elden geldiğince dikkatli davranılmalıdır. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Muş Korkut nikel hurda alıyoruz.

Korkut Kağıt Hurdası Alım Satımı

İlçenin her yerinde değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alırken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet ile satıcıya daha çok oranda kazanç elde etme imkanı veriyoruz. Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Buradaki Korkut karton hurda fiyatlarını günlük yollamaktayız Avantajlı fiyata kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak, kullanılmış gazete alımı yapanlar içindeyiz. Korkut kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki Halk Metal Geri Dönüşüm yardımıyla karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Korkut Bina Yıkımı

Çıkacak hurdalar bina yıkımı yapmaktayız. Yukarıda fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda önem verilen iş güvenliği önlemleri Korkut kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken binaların istendiği bir biçimde inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler vs. her cinste hurda eşyayı satın almaktayız.

Anlık Korkut Hurda Fiyatları

Korkut hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında hızlıca değişmekte. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurda alımlarında piyasa fiyatlarından fazla kilo fiyatı uyguluyoruz. Kesin kilo fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile bize ulaşmanız gerekiyor.

7/24 Açık Korkut Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Korkut hurdacı firması olan firmamız ile 7/24 çalışıyoruz. Tam 17 yıldan beri hurda alımı yapmaktayız. Sektörde uzun süredir Korkut hurdacı olmanın bahşettiği kurumsallaşmalarla alet parkurumuzu geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz.

Korkut İkinci El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte kapatılan şirketlerden almış olduğumuz Korkut yakınlarında yıkılan iş yeri vb binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alıyoruz. Şantiyelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur.

Korkut Kullanılmış Cafe Aletleri Alan Hurdacı Firma

2.el krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Sanayi tipi 2. El retoran mutfağı aletleri alıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel set üstü mekap, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, evye, krom davlumbaz, paslanmaz krom yemek dilendiricileri vs endüstriyel otel ve mutfak aletini yakından görmek için sizleri depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. İyi durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolapları, tezgah altı 2 kapaklı dolap alıp satmaktayız.

Korkut Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Muş Korkut çevresinin her bölgesinde jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alım satımında adresinize gelmekteyiz. Parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Kilosuyla mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alıyoruz.

Toptan ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme, kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk alımı için telefon numaramızı zaman kaybetmeden arayınız. Korkut kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alan yerler içinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Buradaki Korkut hurda kumaş fiyat listesi biraz önce güncellendi.

Korkut Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Cam tam veya yarısaydam oldukça sert bir yapıda olan sıvı maddeyi koruyan amorf katı maddelerdir. Korkut genelinde hurda cam alan yerler içindeyiz. Genelde şeffaf ve renkli süt şişesi, oto camı vb. cam hurdalar bulunabiliyor.

Korkut 2.el Ev Eşyası

Piyasasından ekonomik fiyata sıfır gibi ve 2.el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Temiz kullandığınız 2.el piyasasında satılabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi konumunuzdan satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgi için bulaşık makinesi hurdası alanlar başlıklı paylaşımımızı ziyaret ediniz Her türlü 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak için numaralarımız ile iletişim kurabilirsiniz. 2. El personel koltuğu, patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler mevcuttur.

En Yakın Korkut Hurdacı Telefon Numarası

Korkut en yakın hurdacı firması hizmetiyle her tür hurda eşya alımında dilediğiniz yere gelmekteyiz. Bu nedenle müşterilere en yakın hurda alanlar Korkut ilçesinde hizmet vermekten onur duyarız. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Korkut ilçesinin her yerinden her türde hurda eşya almaktayız. Korkut hurdacı sitesi içindeki çalışanlarımızla kapınızdan her cins hurda malzeme alım satım hizmetimiz var.

Korkut 2.el Hurda Raf

Genelde batan şarküterilerden temin ettiğimiz hurda çelik raf, demir raf hurdaları, reyonlar, mağaza raf hurdası, market rafları içlerinden seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda depolama rafları alım satımı liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Bu yazdıda bulunan Korkut çıkma raf ton fiyatlarını arzu edene güncel olarak yolluyoruz. Raf hurda alımı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Hurda raf Korkut almak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Korkut Akü Hurda Alan Hurdacılar

Akümülatör başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan elektrik deposudur. Akü hurda alan yerler bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla Korkut hurdacısı ve benzeri işletme içerisinde geri dönüşüm tesisi olanlar kuru ve sulu akü alanlar arasındadır. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü içerdiği kurşunlu suları sebebiyle kıymetlidir. Araçlarda enerji ihtiyacında kullanılır.

Korkut Fabrika Sökümü

İnsanların dile getirdiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak iş yerinin etraflıca gezilmesi gerekiyor.

Güvenilir bir biçimde fabrika söküyoruz. Korkut fabrika söküm işi yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde başarılı bir konumdayız. Sektöre başladığımızdan beri çok sayıda fabrika yıkım ihaleleri yerine getirdik.

Korkut Plastik Hurdası Alım Satımı

Korkut plastik hurda alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Buradaki Muş Korkut naylon hurdası ton fiyatını arzu edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız Muş şehri Korkut bölgesinin tamamından jelatin hurdası, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren fiyatı sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Avantajlı fiyatlarla pet şişe, hurda poşet, hurda mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, hurda kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz.

Daha Fazla Göster