Gümüşhane Hurdacı

Köse Hurdacı Telefonu

Halk Metal Hurdacılık adı ile faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Köse bölgesi çevresinde hurda fiyatı öğrenmek nedeni ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Gümüşhane hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. En hızlı Gümüşhane Köse hurdacı firmasıyız. Türkiye’nin bütün mahallelerinde, her türlü hurda satmak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Tam zamanlı Köse hurda fiyatlarıyla hurda malzeme almaktayız. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Vermekte olduğumuz tüm faaliyetlere okuduğunuz yazıdan erişebilirsiniz.

Gümüşhane Köse Hurdacı Firma

Köse hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Gümüşhane Köse çevresinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her çeşit hurda satışı yapmak sebebi ile hatlarımızı tuşlamalısınız. Gümüşhane ilinin sempatik ilçesi Köse gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Gümüşhane Köse bölgesinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Köse hurdacı olarak Gümüşhane genelinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanızın taşınması için yakın çevredeki hurda alım çalışanlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Köse bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek milletimizin geleceğini korumaktayız.

Köse Hurdacı Telefonu

Köse hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Köse yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Boşa süre geçirmeden arayın güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satmak sebebi ile mobil hattımızı aramanız gereklidir.

Köse Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

Gümüşhane Köse kurşun hurdası alım satımı hizmeti verdiğimiz ilçelerdendir. Sitemizdeki Köse kurşun hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşun hurda satışı yapmak amacı ile firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Kurşun eski madendir. Kurşun cevherleri gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurda alanlar sayfamıza bir göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız.

Köse Krom Hurda Alım Satımı

304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Hurda krom kilo fiyatı sayfamızı incelemek iyi gelecektir. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Köse krom tank hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Köse Hurda Alımı

Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, hurda çelik, kalay hurda alan Köse hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Tonajlı sarı ve kurşun, hurda demir, hurda çinko, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo hurda alımında fiyat listeleri uyguluyoruz. Köse hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla ön plana geçiyoruz. Köse kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Hurdanızı şimdi satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası su iletemas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenizin piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Hurda atık almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alanlar arasındayız. Gümüşhane Köse ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Hurdacılık her çeşit hurda alüminyum alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik.

Köse Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Köse hurda çinko levha ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar yazımızı okusanız şahane olur. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyatları için arayabilirsiniz. Gümüşhane, Köse ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Köse Hurda Bakır Alım Satımı

Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alan firmayız. Köse içerisinde bakır hurda almaktayız.

Köse bakır hurda fiyatları için bizi arayınız. Hurda bakır alan Köse hurdacı numarasını hemen arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Sayfamızdaki Köse bakır hurdası kilo fiyatını dileyenlere güncel olarak yolluyoruz. Gümüşhane Köse hurda bakır alan yerler arasındayız.

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alanlar bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Köse Demir Hurdası Alanlar

Köse çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Güncel hurda demir kilo fiyatları edinmek amacıyla bize ulaşın. Hurda demir alanlar gönderisine bakınmak istemelisiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazısına bir göz atmak istemelisiniz. Unutmayın ki her cins demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alırız. Demir, dünyada en fazla bulunan metaller içindedir. Sayfamızdaki Köse toplama demir hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara her gün ulaştırıyoruz. Hurdacı firmamız Köse ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır.

Köse Kablo Hurda Alımı

Müşterilerde çoğunlukla satılan %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında kablo hurdası piyasası daha yüksek teklifler sunuyoruz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda alüminyum kablolar alımı amacıyla arayabilirsiniz. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Gümüşhane Köse hurda bakır kablo ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Köse hurdacısı Halk Metal Hurdacılık genellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar ticareti yapıyoruz. Gümüşhane Köse genelinde TTR kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında deneyimliyiz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Köse hurdacı arayanlar için buradayız. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler konulu metini ziyaret edin. Hurda kablolar içindeki bakır madeni yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder.

Köse ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alımı yaparken piyasasının üstünde fiyatı öneriyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık kablo satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Çünkü sadece hurda ticaretinde uğraşmıyoruz.

Köse Hurda Sac Alım Satımı

Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Elimizde deliksiz ikinci el trapez sac hurdası vardır. Köse çevresinde sac levha, sac varil, galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edip daha çok kazanabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapanlar içerisindeyiz.

Köse Sarı Pirinç Hurda Alımı

Halk Metal Hurdacılık hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, sarı hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor. Sitemizdeki Köse hurda sarı ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Daha detaylı sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacılar makaleyi ziyaret edin. Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır.

Bu sebep ile Köse hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Köse hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. Köse ilçesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Ek olarak sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Bu işi yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır. Aslında sarı hurda isminde hurda türü varolmamıştır.

Köse Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

Sayfamızdaki Köse alüminyum hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Her tür alüminyum hurdası almaktayız. Bizlere gösterdiğiniz özen nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Gümüşhane Köse alüminyum hurda alan yerler içinde fark yaratıyoruz.

Yerinden alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Köse ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alırken tartımı sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda satanların yardımıyla sürekli gelişiyoruz.

Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayın. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız.

Köse 2.El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, alçı makinesi, boya tabancası, harç pompası az kullanılmış portatif, plywoon hurda bulunur. Birde batmış depolardan almış olduğumuz Yıkılmış ev vb. binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alan yerler içindeyiz.

Köse Akü Hurda Alım Satımı

Akümülatör başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan depolardır. Hurda akü alım satımı bölümümüzü okumak iyi gelecektir. Dolayısıyla Köse hurdacı depomuz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm fabrikası olanlar kuru ve sulu akü alımı yapabilir. Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarında bulunuyor. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denmektedir. Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden oldukça değerlidir.

Köse Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken sökülmesi istenen üretim yerinin incelikle gezilerek ihtiyaç duyulan projenin ayarlanması gereklidir. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Gümüşhane Köse fabrika sökümü yapıyoruz. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Yıllardır bol miktarda fabrika bozumu ihaleleri gerçekleştirdik. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık.

Köse Hurda Cam Alım Satımı

Cam tam ya da yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıdaki sıvı muhafaza eden organik olmayan katı maddedir. Köse genelinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf çıkma oto camları, gazoz ve soda şişesi çeşitlerinde cam hurdalar bulunuyor.

Köse Hurdacılar Sitesi

Çok daha yaşanabilir bir Köse için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Köse hurdacılar sitesindeki firmamız iş birliği ile hurdacılık yapıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdanızın alımını yapıyor değiliz.

Köse Araba Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmet ediyoruz. Zaman zaman Köse etrafında hurda araba alıyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, yük vagonu, kazalı hurda araç, motor hurdası vebenzeri hurda malzemelerin fiyatını öğrenmek için hemen arayın.

Köse 2.el Hurda Raf Fiyatları

Genelde batan depolardan aldığımız market rafı hurdası, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el hurda raf satanlar arasındayız. Buradaki Köse 2.el raf fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Raf hurdası fiyatları yazımıza bir göz atmalısınız. Raf hurdası Köse satın almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Köse Nikel Hurdası Alımı

Bu bölgede nikel turbo hurda, anot nikel, %99 şablon nikel ile %95 şablo nikel hurdası alımında en doğru fiyatları veriyoruz. Bu nedenle hurda nikel alınıp satıldığında oldukça hassasiyet ile davranılmalıdır. Nikel hurda arsenik içerir. Köse hurda nikel alıyoruz.

Köse Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri tüm hurdanızı alıyoruz. Köse kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak evlerin yeniden yapılması sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım sırasında bilinen iş güvenliği önlemleri

Köse Hurda Plastik Alımı

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri vardır. En avantajlı fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik, hurda pimapen alımı için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz.

Köse plastik hurda alan yerler içerisinden ön planda olan Köse hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Köse naylon hurdası ton fiyatları dün güncellenmiştir Gümüşhane şehri Köse bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Köse Karton Hurdası Alım Satımı

Köse kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki işletmemiz sayesinde karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Hurda karton, kağıt alımıyla ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Köse hurda kağıt ve karton kg fiyatını bip grubumuza katılanlar ile günlük olarak paylaşıyoruz Piyasanın üstünde hurda kağıt fiyatlarıyla bristol hurda, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, gazete hurdası alımı yapanlar arasındayız. İlçenin tamamında renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası tartımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra titizlikle satıcılara daha çok kazanma olanağı yöneltiyoruz.

Köse 2.El Eşya

2.el etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, patron masası stok öğrenmek için iletişim telefon numaralarımızı arayınız. Kısa süreliğine kullanılmış 2. el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile firmamıza ait numaralar ile etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Köse etrafında kullanılmış ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Temiz kullanılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizlikte bulunan koltuklarınız yerinizden satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski busdolabı vs hurda beyaz eşya için piyasasının üzerinde fiyat teklifi uygulanmaktadır. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacı firma başlıklı sayfamıza ulaşınız

Köse İkinci El Lokanta Aletleri Alım Satımı

2. El paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizi arayabilir. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, aspiratör, evye, küvet, davlumbaz, krom salata ve meze reyonları, lokanta tipi kuzine ve benzeri kafe restaurant tipi mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza davet etmekteyiz. Temiz durumda buz makineleri, tezgah üstü dolap, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgahlar, bulaşık makinaları alıyoruz. Sanayi tipi ikinci el lokanta ekipmanları almaktayız.

Köse Kumaş Alan Yerler

Hurda kumaş firesi almaktayız. Köse etrafında gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alımlarında yerinize geliyoruz. Parti malı poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, tekstil artığı hurda kumaş, spot kumaş hurda, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş alım satımında kapınızda ödeme yapılır.

Kilosuyla parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş satışı yapmak amacı ile bizi çok geçmeden aramalısınız. Gümüşhane Köse kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Köse hurda kumaş fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz.

En Yakın Köse Hurdacı Telefonu

En yakın Köse hurdacı firması servisiyle hurda metal tartımı yapmak nedeniyle ayağınıza güvenilir personel yolluyoruz. Böylece müşterilere en yakın hurda alan yerler Köse etrafında hizmetler vermekten kıvanç duyarız. Halk Metal Hurdacılık firmamızla Köse ilçesinde her cins hurda alıyoruz. Köse hurdacı firma içinde çalışan ekiplerimizle kapıdan her tür hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var.

Köse Jeneratör Hurdası Satanlar

2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alanlar içerisindeyiz. Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır.

Güncel Anlık Köse Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları başlıklı makaleye bir göz atabilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken borsadan daha fazla fiyatlar teklif ediyoruz. Güncel ton fiyatına ulaşabilmek için bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Köse hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri Köse hurda borsasında çabucak değişiyor.

7/24 Hurda Alan Köse Hurdacı Firma

Tam sekiz yıldan bu yana geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz. Yılların bahşettiği kurumsallaşmalar ile teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Köse hurdacı depomuz sayesinde yirmi dört saat yerinize geliriz.

Köse Klima Hurda Alım Satımı

Köse bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Klima hurdası Köse çevresinde en çok satılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda kombi alan yerler içindeyiz.

Köse Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi güvenle yapılır. Köse hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın depomuza nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Köse Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden planan arazilere naklediliyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp