Küçükçekmece Hurdacı

Küçükçekmece Atatürk Mahallesi Hurdacı

İstanbul Küçükçekmece Atatürk mahallesi hurdacı firması olarak hurda alımı yaparız. Avrupa yakası Küçükçekmece Atatürk mahallesi bölgesinde temiz kullanılmış eşya ve hurda malzeme alım satımı yapıyoruz Avrupa yakası genelinde olduğu gibi hurda alımı için adresinize geliriz

Küçükçekmece Atatürk mahallesi hurdacı firmasıyız. Güncel İstanbul Küçükçekmece Atatürk mahallesi hurda fiyatlandırmayla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri arasındaki Halk Metal hizmetlerine devam ediyor. Halk Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa yakası etrafında hizmet veriyoruz.

Küçükçekmece Atatürk mahallesi hurdacı firmalar içinde öncüyüz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Atatürk mahallesi hurdacı firması olarak hurda malzemeler yerinden almaktayız Tonajlı hurda alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Şu anda Küçükçekmece firmasıyız. Lakin Küçükçekmece Atatürk mahallesinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz.

Atatürk Mahallesi Hurdacı Firmalar

Atatürk mahallesi hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Küçükçekmece Atatürk mahallesinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak nedeniyle bizi çaldırabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı değişen mahallesi Atatürk 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İstanbul Küçükçekmece Atatürk için değil, her yerde hizmet veriyoruz. İstanbul Küçükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz. Atatürk mahallesi çevresinde her türlü hurda alan yerler arasındayız. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Atatürk mahallesi bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini kurtarıyoruz.

Yurdumuzda senede 100 bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 25 milyon ton evsel atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu atıkların %4’ünü metal malzemeler, %12’sini hurda cam türevleri, yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin %75’i yok oluyor. Bu atıkların piyasadaki değeri 1 milyar altı yüz yetmiş milyon ₺’dir. Halk Metal boşa atılan bu paranın mümkün olduğu kadarını kurtarmak amacıyla emek vermekteyiz.

Atatürk Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Atatürk Mahallesi yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz. Atatürk Mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Bu sebep ile hurda satmak sebebiyle firmamızı aramanız gereklidir.

Atatürk Mahallesi Sarı Hurdası Alanlar

Atatürk mahallesinde hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Atatürk mahallesinin her yerinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Dolayısıyla Atatürk mahallesi hurda sarı alan firmalar arasındayız. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor.

Bu işi yapanların bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki makaleye bir göz atın. Atatürk mahallesinde hurdacı firmamız bu hurdaların yanında hurda sarı bronz araiş hurdası alım satımında öncüdür. Doğruyu söylemek gerekir ise sarı hurdası diye adlandırılmış hurda türü varolmamıştır.

Hurda Alan Hurdacı

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda çinko almak için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Atatürk mahallesi yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurdanızı hiç zaman kaybetmeden satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Bu neden ile hurdanın değerinin inmesine neden olmaktadır.

Atatürk mahallesi geri dönüşüm firması Halk Metal her türlü hurda alıyor. Hurda zamak, hurda makina, kalay hurda, çelik hurdası alan Atatürk mahallesi hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurda, hurda çinko, demir hurdası, kurşun ve sarı hurdası alımına özel piyasadan daha fazla fiyat teklifleri sunuyoruz. Atatürk mahallesi hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız.

Atatürk Mahallesinde Kablo Hurda Alan En Yakın Yerler

Atatürk mahallesi hurda kablo almaktayız. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan pahalı fiyat listesi veriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Küçükçekmece Hurda kablo alan hurdacı başlıklı içeriği okuyabilirsiniz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır sebebiyle hurdacılık yapanlar için önemlidir. İstanbul Küçükçekmece Atatürk mahallesi hurdacı firma olarak özellikle iç tesisat kabloları, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz. İlaveten fare yemez kablo hurdası için arayabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Müşterilerde bolca ele geçen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Atatürk mahallesi bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alıyoruz.

Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler bize ulaşın. Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Ayrıca tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat teklifini sunuyoruz.

İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizde bulunan Atatürk mahallesinde fare yemez kablo kg fiyatı güncelliğini koruyor. Konumdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Atatürk mahallesi hurdacı arayanlar için buradayız. .

Atatürk Mahallesi Hurda Çinko Alım Satımı

Atatürk mahallesi çevresinde hurda çinko alıyoruz. Küçükçekmece Çinko hurdası alımı yazısına göz atmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Sayfamızdaki Atatürk Mahallesi çinko levha ton fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Çinko hurda kilo fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Atatürk Mahallesinde Hurda Sac Alanlar

Depomuzda kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurda alıyoruz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Atatürk mahallesi bölgesinde hurda sac onduline, sac varil, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, bizi tercih edip çok kârlı çıkabilirsiniz.

Atatürk Mahallesi Hurda Kurşun Alım Satımı

Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda sökümü yapıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda kilo fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz.. Atatürk mahallesi kurşun hurda alımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerden biridir. Sayfamızdaki Atatürk mahallesinde çatı minare kurşunu kg fiyatını whatsapp hattımızda dakik bir şekilde paylaşıyoruz. Kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir.

Krom Hurda Alanlar

Nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilir. İstanbul Krom hurdası alımı gönderimizi gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar paylaşımına kesinlikle göz atabilirsiniz. 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Atatürk mahallesi içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki bakır hurdası fiyat listesini her gün yollamaktayız. İstanbul Küçükçekmece Atatürk mahallesi bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Atatürk Mahallesi bakır hurda fiyat listesi için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alım satımı yapılır. Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alanlar içindeyiz. Bakır hurdası alan Atatürk mahallesinde hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Atatürk mahallesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımları sizinle yapmaktayız. Yerinden hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda almak için telefon etmenizi bekliyoruz.

Hurdalarını bize satanların desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz. . Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz.

Küçükçekmece Atatürk Mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası Atatürk mahallesi hurdacısıyız.

Atatürk Mahallesi Demir Hurda Alanlar

Atatürk mahallesinin tüm caddelerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece Demir hurdası alan yerler yazımıza bakmak isteyebilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda en çok bulunan metaller içerisindedir. Sayfamızda bulunan Atatürk mahallesi inşaat demiri ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz.

Bildiğiniz gibi her çeşit demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Anlık demir hurda fiyat listesi istemek sebebiyle Atatürk mahallesi hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderimize bir göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Halk Metal İstanbul Küçükçekmece Atatürk mahallesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor.

Atatürk Mahallesi Bina Yıkımı

Daha önce fabrika sökümünde yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış evlerin gerektiği biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımda bilinen tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri alıyoruz.

Atatürk Mahallesi Hurda Jeneratör Alımı

Endüstriyel çalışır durumda 2.el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacı firmasıyız.

Atatürk Mahallesi Araba Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Atatürk mahallesi etrafında araba hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda araba, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası gibi hurda zirai aletler
, hurda yük vagonu, hurda motor alımı için istediğiniz gün arayabilirsiniz.

Hurda Beyaz Eşya

Sıfırdan farkı bulunmayan 2. El buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak için firmamıza ait numaralarla iletişim kurarak dilediğinizi sorabilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece etrafında sıfır, 2. el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Çok az kullanılmış olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki koltuk, kanepenizi konumunuza gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi fiyatları konusunda bilgi veren gönderiye ulaşabilirsiniz 2.el büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları için nakit ödemeler yapmaktayız.

Atatürk Mahallesi Hurdacı Sitesi

Atatürk hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkânımız yardımı ile atık hurda malzeme alım işlerine başladık. Şimdikinden daha yaşanılır bir Atatürk mahallesi yaratmak için sürekli çaba sarf ediyoruz. Sadece bu eşyaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Hurdacılık da ayrım yapmadan her kiloda hurdayı alıyoruz.

Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

Atatürk mahallesi hurda plastik alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Sayfamızdaki Atatürk mahallesinde naylon hurdası ton fiyatını abonelerimize güncel olarak gönderiyoruz En iyi fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere denir. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır. İstanbul ve Atatürk bölgesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı için bize ulaşabilirsiniz.

Akü Hurdası Alımı

Uzun süre sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü deniliyor. Küçükçekmece Akü hurdası alan hurdacı yazısını mükemmel olur. Otomobillerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle bulunmaktadır. Hurda akü alanlar paylaşımımıza göz atmak istemelisiniz. Bu yüzden Halk Metal benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır. Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren suyu sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Akü diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur.

Cam Hurdası Alanlar

Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki su koruyan amorf ve organik olmayan sert malzemelerdir. Genellikle rengarenk kırık araba camları, soda şişesi cinslerde cam hurdaları yüksek miktarda eritiliyor. Küçükçekmece çevresinde cam hurdası alanlar arasındayız.

Atatürk Mahallesi Klima Hurdası Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Atatürk mahallesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Klima hurdası Atatürk mahallesi bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Atatürk Mahallesinde Moloz Nakliyesi

Halk Metal tarafından satın alınacak her nevi hurda eşyanın işyerimizi yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozun taşıma işi itina ile tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları Küçükçekmece Belediyesi’nce planlanan alana boşaltılıyor.

Nikel Hurdası Alanlar

Bu nedenle nikel hurdalar depolanırken elimizden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir. İstanbul Küçükçekmece ve Atatürk mahallesi nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirleyebilir. İlçe genelinde turbo nikel hurda, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurdalar – %99 şablon nikel hurdalar alıyoruz.

Hurda Karton Alımı

Bölgenin tamamında beyaz kağıt, renkli kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız fazladan özen sayesinde müşterilerimize çok daha fazla kazanma olanağı veriyoruz. Yüksek fiyatlarla kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Atatürk mahallesi kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz yardımıyla karton koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt fiyatları talep edebilirsiniz. Hurda karton alım satımı için yerinize geliyoruz. Bu sayfadaki Atatürk hurda kağıt, karton fiyatları günceldir

7/24 Açık Atatürk Mahallesinde Hurdacı

Bu sürenin bahşettiği deneyimle teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Atatürk mahallesinde hurdacı şirketimiz sayesinde günün her saatinde iş yerimizdeyiz. Tam on sekiz yıldır hurda alımı yapmaktayız.

İkinci El Hurda Raf

Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. Hurda raf alım satımı makalesini gezmek iyi gelecektir. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen kuruyemişçilerden elde ettiğimiz hurda mağaza rafları, teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan ikinci el raf satan firmalar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Atatürk Mahallesinde hurda çelik raf fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayın. Hurda raf alım satımı için cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

En Yakın Atatürk Mahallesi Hurdacı

Atatürk mahallesi hurdacısı arasındaki ekiplerimiz ile adresinizden her çeşit hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimizle Atatürk mahallesi genelinde hurda alımı işi yapmaktayız. En yakın Atatürk mahallesi hurdacı firma hizmetiyle hurda alırken adresinize geliyoruz. Bu biçimde sizlere en yakın hurda alan yerler Atatürk mahallesinin çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

Atatürk Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Atatürk mahallesi hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı anlık değişmekte. Güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile bizi arayın. Unutmayın ki tonajlı hurdaların alım satımında piyasasından daha fazla kilo fiyatı veriyoruz.

Atatürk Hurda Kumaş Alım Satımı

İstanbul Küçükçekmece Atatürk mahallesi çevresinde hurda parça kumaş almaktayız. Atatürk Mahallesi etrafında hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize gelecek personeli oluşturduk. Kilosuyla poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, hurda kumaş topu, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş alımlarında nakit ödeme yapmaktayız.

Spota düşmüş hurda gabardin, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş, ceket kumaşı satışı yapmak amacı ile firmamızı çok geçmeden arayın. Kilo ile tartarak hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatı vermekteyiz. Sitemizdeki Atatürk mahallesi kumaş hurdası kilo fiyatını dileyene her gün ulaştırıyoruz.

2.el Restaurant Ekipmanı Alım Satımı

Ardiyemizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, evye, küvet, paslanmaz krom salata dolapları, restoran tipi kuzine ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma makinesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satanlar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Kısa süre kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz. Endüstriyel restoran aletleri alım satımı yapıyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda yük asansörü, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile batan esnaflardan aldığımız Yıkılmış yurt binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pencereler alan hurdacılar arasındayız.

Fabrika Söküm İşleri

İlk önce yıkımı yapılacak fabrikanın detaylıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın seçilmesi uygun olur. Daha önce binlerce fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Profesyonel bir şekilde fabrika söküyoruz. İstanbul Küçükçekmece Atatürk mahallesinde fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp