Küçükçekmece Hurdacı

Küçükçekmece Fatih Mahallesi Hurdacı

Küçükçekmece geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Güncel Küçükçekmece Fatih hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız. Küçükçekmece Fatih mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde öncü geri dönüşüm şirketiyiz. İstanbul Küçükçekmece Fatih mahallesi hurdacı firması olarak Fatih mahallesinde hurda alıyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul hurdacıları içindeki firmamız Halk Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Şu anda İstanbul Küçükçekmece firmasıyız. Fakat Küçükçekmece Fatih mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Avrupa yakası Küçükçekmece etrafında olduğu gibi hurda alımı nedeniyle Fatih mahallesinin her caddesine geliyoruz Halk Metal şirketimiz ile İstanbul Küçükçekmece mahallesinde hizmet veriyoruz.

Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı olarak Fatih mahallesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Fatih mahallesinin her tarafında az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda ticareti yapıyoruz Fatih hurdacısı olarak hurdanızı alıyoruz

Küçükçekmece Fatih Hurdacıları

Fatih hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Fatih içerisinde benzersiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmetinizde! Sizlerde her nevi hurda satmak sebebiyle firmamızı çaldırabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı nadide mahallesi Fatih daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Fatih mahalle merkezinde değil, tüm mahallelerde hizmet veriyoruz. Fatih mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizin ve bizim yararına çalışıyoruz. Küçükçekmece merkezinde ve Fatih mahallesi yakınlarında hurda ve ikinci el ofis mobilyası alan hurdacılar içinde en iyisiyiz. İstanbul Küçükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tümünde her tür hurda atık alımı yapmaktayız.

Ülkemizde 1 senede yirmi 6 milyon ton evsel atık, 100.000 ton hastane atığı, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan atıkların %12’sini hurda camlar, yüzde dört kadarını metal hurdalar, %43’ünü karton türevleri, yüzde yirmi yedisini plastikler gibi hurdalardan oluşuyor. Aksi gibi, bu paha biçilemeyen malzemelerin dörtte beşi yok olmakta. Çöpe atılan atıklar yurdumuza zararı 1 milyar 6 yüz altmış milyon ₺’dir. Halk Metal ülkemizin zararına giden bu paranın gücümüzün yettiği kadarını ülke bütçesine kazandırmaya çalışıyoruz.

Fatih Hurdacı Telefonu

Fatih hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Fatih mahallesi yerinden her tür hurda alımı her çeşit hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içinde yer almaktadır. Hemen arayıp en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda satmak sebebiyle telefonumuzu arayabilirsiniz.

Fatih Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Hurda bakır alanlar sayfamızda geniş bilgiye erişebilirsiniz. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Fatih yanık bakır hurdası fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. İstanbul Küçükçekmece Fatih bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Fatih Mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için arayın.

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Fatih içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Fatih hurdacı telefon numarasını acilen arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası alımı yapıyoruz.

Fatih Mahallesinde Demir Hurdası Alanlar

Güncel anlık demir hurda fiyatı talep etmek sebebi ile Fatih hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alım satımı yazısına bir göz atabilirsiniz. Demir, yer yüzünde en fazla satılan metaller içerisinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Fatih demir hurda ton fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz.

Fatih mahallesi ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalesine kesinlikle göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Fatih genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alıyoruz.

Fatih Mahallesi Alüminyum Hurda Alanlar

Küçükçekmece Fatih alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alıyoruz. Alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum almaktayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız. Bize hurda satanların destekleriyle sürekli profesyonelleşiyoruz. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki konuyu inceleyebilirsiniz. Konumdan alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için aramanızı diliyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Fatih mahallesinin her yerinde alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston alırken tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Fatih Hurda Kurşun Alan Firma

Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madendir. Cami minaresi kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami sökümü hurda kurşun fiyat listesi istemek nedeniyle firmamızı tuşlayıp irtibat kurmanız gereklidir. Doğada cevher olarak bulunan kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. İstanbul Kurşun hurdası alımı makalemize bir göz gezdirmek istemelisiniz.. Fatih kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz mahallelerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Fatih çatı minare kurşunu ton fiyatlarını dileyene günlük yollanmaktadır.

Fatih Hurda Sac Alımı

Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Sac hurdası alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Elimizde yeni gibi 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Fatih etrafında hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile.

Fatih Mahallesi Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurda alım satımı gönderisine göz gezdirmeniz şahane olacaktır. 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar linkine tıklayınız. 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Fatih Hurda Çinko Alımı

Küçükçekmece Fatih etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurdası fiyatları bölümünü gezmelisiniz. Buradaki Fatih mahallesi hurda çinko fiyat listesini grubumuzdakilere ücretsiz yollamaktayız. Çinko hurda alanlar gönderisini ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz.

Fatih Mahallesinde Kablo Hurda Alanlar

Fatih mahallesinde mahallesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Tonajlı hurda kablo alırken hurda kablo borsası pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Bulunduğu yerden enya kablo hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız. Etrafta sıklıkla satılan 40% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası alırken değerini peşin ödüyoruz.

Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem taşır. İstanbul Küçükçekmece Fatih hurdacısı Halk Metal her çeşit iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki kablo alan hurdacılar metini inceleyin. Fatih Mahallesi genelinde TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur.

Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Fatih hurdacı arayanlar için buradayız. . Çünkü Halk Metal firmamız ile yalnızca hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablolar alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyat listesini gönderiyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve dışındaki malzemenin isimlendirilir. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Fatih bakır kablo kilo fiyatı sürekli güncelleniyor.

Fatih Mahallesinde Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Aslına bakarsanız hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Ek olarak kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Sizinde öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Hurda sarı alan hurdacı başlıklı içeriğe göz atabilirsiniz. Fatih mahallesinde hurdacı firmamız her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Bu sebep ile Fatih hurda sarı alanlar içindeyiz. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı hurda ismiyle bilinir. Fatih mahallesi hurdacı firmamız bu çeşitlerin yanı sıra sarı hurda hurda bronz araiş alım satımı yapıyor. Fatih mahallesinin tamamında hurda sarı pirinç almaktayız.

Fatih Hurda Alan Hurdacı Firma

Fatih mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla biriktirdiğiniz hurda malzemeyi geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurda metalin pazardaki fiyatının inmesine neden olmaktadır. Hurda atık alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar içindeyiz.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda zamak, hurda makina, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi amaç edindik.

İstanbul Küçükçekmece Fatih mahallesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her tür hurda atık alıyor. Tonajlı sarı ve kurşun hurdası, hurda demir, çinko hurda, alüminyum hurda, bakır hurda, hurda kablo alırken yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Fatih hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz.

Fatih Mahallesi Fabrika Bozumu

Profesyonel şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Fatih mahallesinde fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde lider olduk. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika yıkımı ihaleleri yerine getirdik. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz. İşe başlamadan yıkılacak fabrikanın incelikle gezilerek gerekli projenin seçilmesi uygun olur.

Fatih Plastik Hurdası Alım Satımı

İstanbul şehri Fatih bölgesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz. Fatih plastik hurda alan firmalar arasında bulunan Fatih hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Fatih hurda naylon kilo fiyatı güncellendi Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İyi fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

Fatih Klima Hurdası Alımı

2.el Klima Fatih mahallesi bölgesinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Fatih mahallesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Fatih Mahallesi Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Fatih Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen moloz döküm arazilerine boşaltılıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre ortaya çıkan molozun taşıma işleri itinayla tarafımızdan yapılıyor. Fatih hurdacı tarafından alınacak tüm hurdaların bize ait fabrikaya nakliyesi bedelsiz yapılır.

Fatih Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdası zehirlidir. İstanbul Küçükçekmece Fatih çevresinde %99 şablon nikel hurdalar – %95 hurda nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alımında oldukça dikkatle davranmalıyız. Fatih hurda nikel alıyoruz.

Fatih Mahallesi Hurda Akü Alım Satımı

Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu akü suyu sebebiyle hurdacılar için değerlidir. Biraz süre sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Küçükçekmece Akü hurdası alan hurdacı firma hakkında bilgi edinmek amacı ile sayfasının linkine tıklayın. Otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak amacı ile bulunuyor. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Hurda akü alan yerler gönderimize göz gezdirirseniz mükemmel olacaktır. Bu yüzden Halk Metal ve benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır.

Fatih 2.El İnşaat Malzemeleri

Birde iflas eden satıcılardan satın aldığımız Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva mikseri, harç mikseri ikinci el iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılan fabrika vb. binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda 2. el kapı, pencereler, mutfak dolapları alan hurdacılar içindeyiz.

Fatih Mahallesi İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Her türlü yıpranmamış 2.el jeneratör alınır. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız.

Fatih Mahallesinde Hurda Fiyatları

Fatih hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi çabucak değişkenlik gösteriyor. Hatırlatmakta yarar görüyoruz ki tonajlı hurda alım satımında piyasadan fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Daha detaylı sayfamızdaki yeni hurda fiyatları metne göz atabilirsiniz Güncel hurda kilo fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşın.

Fatih 2.El Eşya

Kısa bir zaman ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alımı yapanlar konusunda detaylı bilgi içeren içeriğimizi incelemelisiniz 2. El büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları mevcuttur. Sıfır gibi ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Çok makul fiyatlarla temiz kullanılan, ikinci el oturma grubu satabilirsiniz.

Fatih Mahallesi Hurdacı Sitesi

Fatih halkına yaşanılır bir Fatih oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Fatih hurdacılar sitesi içerisinde bulunan depomuzla geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Sadece bu malzemelerin alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

En Yakın Fatih Hurdacı

Fatih mahallesi hurdacı firma firmamızla adresinizden hurda malzeme satım hizmetleri veriyoruz. Bu hizmetimizle size en yakın hurdacı Fatih bölgesinde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Fatih en yakın hurdacı deposu adıyla hurda metal alımında deponuza gelmekteyiz. Halk Metal şirketimizle Fatih çevresinde hurda alıyoruz.

Fatih 2.el Hurda Raf

Bu sayfadaki Fatih mahallesinde hurda raf fiyat listesini günlük yollamaktayız. Raf hurdası fiyatları konusunda bilgi almak için linkine tıklayınız. Hurda raf Fatih almak nedeni ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Küçükçekmece Raf hurdası alanlar makalesini gezmek bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Çoğunlukla raflarını yenileyen elbisecilerden aldığımız çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası arasından seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satıyoruz.

Fatih Karton Hurdası Alımı

Hurda kağıt almak için geliyoruz. Bu sayfadaki Fatih mahallesinde hurda karton ve kağıt ton fiyatları günceldir Değerinden yüksek fiyata peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, hurda karton bardak alıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Fatih kağıt hurdası alanlar içindeki firmamız hizmetleriyle koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan özen ile satıcılara çok daha yüksek kazanma imkanı veriyoruz.

Fatih Kumaş Alım Satımı

Kiloyla parça kumaş hurda, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda, hurda çamaşır kumaşı alımında nakit para ödeme yapıyoruz. Sayfamızdaki Fatih kumaş hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere ücretsiz gönderilmektedir.

Fatih kilosu ile hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz. İstanbul Küçükçekmece Fatih çevresinde hurda kumaş alıyoruz.

Fatih çevresinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, jesica kumaş hurdası, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize gelecek araçlarımız var. Parti malı hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile aşağıdaki numaraları şimdi arayabilirsiniz.

Fatih 2. El Mutfak Malzemeleri Alanlar

2.el sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. 2.el tabak ısıtma makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi yemek ocağı, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom dinlendirici vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını yakından incelemek amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İyi kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah, tezgah altı üç kapaklı dolap, pizza dolabı alınır.

Fatih Hurda Araba Alanlar

Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fatih hizmetimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman Fatih etrafında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hasarlı otomobil hurdası, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, hurda vagon, hurda motor alıyoruz. Fakat otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Fatih Hurda Cam Alımı

Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla kırılgan yapıda bulunan sıvıları tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddelerin adıdır. Günümüzde renkli çıkma otomobil camları, süt şişesi vb. cam hurda bulunabilmekte. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Fatih yakınlarında hurda cam alan yerler arasındayız.

Fatih Mahallesi Bina Yıkımı

Yıkımlarda gerekli güvenlik önlemleri Üstteki fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Küçükçekmece Fatih kentsel dönüşüm dahilinde yıkılacak dükkanların uygun bir biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vebenzeri tüm hurda malzemeleri değerinde almaktayız. Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işi yapmaktayız.

7/24 Hizmet Veren Fatih Mahallesi Hurdacı

7/24 hizmet veren Fatih hurdacı firması olan firmamız ile günün her saatinde işimizin başındayız. Sizlerin verdiği kurumsallaşmalarla tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Tam tamına 22 senedir geri dönüşüm faaliyeti yürütüyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp