Diyarbakır Hurdacı

Kulp Hurdacı

Yurdumuzun bütün ilçelerinden, hurda alımı yapıyoruz. Kulp ilçesinin yakınlarında hurda malzemenizin resmini ulaştırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kulp hurdacı firmasıyız. Güncel Diyarbakır Kulp hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz. Eşsiz faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Verdiğimiz bütün hizmetlere buradan erişebilirsiniz.

Halk Metal firmamız ile hurda çeşitleri alıyoruz. Çok miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Diyarbakır hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Kulp Hurdacı Firmalar

Kulp hurdacısı olarak Diyarbakır ilinin tümünde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın alım satımı için en yakınınızdaki hurda nakliye ekibimizi yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Kulp bölgesinde hurda alımı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları eriterek sizin ve bizim geleceğini kurtarıyoruz. Sizlerde her nevi karton hurdası satmak nedeniyle bizi çaldırabilirsiniz. Kulp hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Kulp etrafında yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Diyarbakır şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Kulp 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Diyarbakır Kulp ilçesinde değil, bütün Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Kulp Hurdacı Telefon Numarası

Kulp hurdacı telefon numarası sayfamızın altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Diyarbakır Kulp yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda satmak sebebi ile hizmet numaramızı aramalısınız.

Kulp Demir Hurda Alan Hurdacılar

Kulp genelinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Hurda demir, dünya genelinde bol miktarda alım satımı yapılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Kulp demir kg fiyatını telegram grumuzdakilere her gün ulaştırılmaktadır. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı gönderisine mutlaka göz atmalısınız. Hatırlatmak isteriz her türde demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alıyoruz. Kulp çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. Anlık demir hurda kilo fiyatı istemek için hemen arayın. Demir hurdası alanlar yazımıza bir göz gezdirmeniz şahane olur.

Kulp Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibat kurmanızı diliyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı Kulp hurdacı firmasıyız. Kulp bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Hurdalarını bize satanların yardımıyla sürekli deneyim kazanıyoruz. Diyarbakır Kulp alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Ayrıca alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör almaktayız. Bize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz.

Her çeşit alüminyum hurda alımı yapılır. Sitemizdeki Kulp hurda alüminyum kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Kulp Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Metal kurşun eski madenlerden biridir. Kulp Diyarbakır kurşun hurda için en yüksek fiyat listesini uyguladığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Kulp çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını abonelerimize güncel olarak ulaştırıyoruz. Cevherleri olan kurşun mavimsi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurda alanlar kurşun hurdası konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alım satımı yaparız.

Kulp Hurda Sarı Pirinç Alımı

İtiraf etmek lazım ise hurda sarı adında bir hurda varolmamıştır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak renginden ötürü sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bu yüzden Kulp sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Diyarbakır Kulp hurdacı depomuz her nevi hurda alımı için adresinize geliyor.

Kulp bölgesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Diyarbakır Kulp sarı pirinç kilo fiyatını abonelerimize güncel olarak gönderiyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda pirinç sarı alan hurdacı yazıya göz atın. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri kıymetlidir. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımıyla iştigal ediyor.

Kulp Krom Hurda Alımı

Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan yerler bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Nikel metaliyle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Sitemizde paylaşılan Diyarbakır Kulp hurda krom fiyat listesini saat başı gönderiyoruz.

Yapısından dolayı sert olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz.

Kulp Kablo Hurda Alım Satımı

Sitemizde önceden paylaşılmış hurda kablo alanlar içeriği okuyun. Kulp hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alımına öncülük yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kulp hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmekteyiz. . İçerisindeki tellerin türüne bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Kulp bakır kablo fiyatları bugün güncellenmiştir.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden pahalı teklifler sunuyoruz. Çünkü Halk Metal firmamızla sırf hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Diyarbakır Kulp hurdacısı Halk Metal özellikle antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Kablo iletkenliği ile sıkça kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Adresten hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Kullanılış biçimlerine göre yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Kablo hurdası içerdiği bakır tel sebebiyle hurdacı firmalar için önem arz eder. Diyarbakır Kulp kablo hurdası alanlar içindeyiz. Ek olarak tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası, enya kablolar alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyatları veriyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler şimdi arayın. Müşterilerde hızlıca edinilen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz.

Kulp Hurda Alan Firmalar

Hurda alüminyum almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Diyarbakır Kulp geri dönüşüm firması Halk Metal her tür hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Kulp kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurdanın değerini düşürüyor. Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Yüksek tonajlı kablo ve bakır, alüminyum hurda, sarı hurda, çinko, demir hurda, kurşun alımlarına özel fiyatlar uyguluyoruz. Kulp hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öne geçiyoruz.

Kulp Hurda Sac Alımı

Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Kulp Diyarbakır ilçesinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, kilo fiyatı istemek sebebiyle. Hali hazırda her ölçüde 2.el trapez sac hurdası var. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır.

Kulp Çinko Hurdası Alanlar

Kulp ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Diyarbakır Kulp çatı söküm çinkosu ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Çinko hurdası alan yerler paylaşımımızı ziyaret etmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlar. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz.

Kulp Bakır Hurda Alanlar

Kulp içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kulp yanık bakır hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Diyarbakır Kulp bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Kulp bakır hurda fiyat listesi için cep telefonumuzu arayınız. Bakır hurda alanlar yazımızda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Kulp hurdacı firmamızı kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

Kulp Hurda Klima Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kulp ilçesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. 2.el Kombi alan firmalar içindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. İkinci el klima Kulp bölgesinde çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alıyor.

Kulp Moloz Döküm Yerleri

Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Kulp Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden planlanan araziye nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması titizlikle yapılmaktadır.

Kulp Hurdacı Sitesi

Vatandaşlarımıza yaşanabilir bir Diyarbakır ve olduğundan iyi Kulp bırakmak için yılmadan çalışıyoruz. Sadece bu hurda malzemelerinizin geri dönüşümünü yapmıyoruz. Kulp hurdacılar sitesi içerisinde bulunan depomuzun iş birliği ile hizmet ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Kulp Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı Firma

2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alınır.

Kulp Hurda Araba Alan Hurdacı

Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Kulp etrafında araç hurdası alıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek parçalanmış hurda araç, hurda vagon, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ama hurda otomobil vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Kulp Hurda Nikel Alanlar

Hurda nikel arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. İlçe genelinde %95 , %99 şablon nikel, nikel turbo, anot nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınırken gayet dikkatle davranılmalıdır. Kulp nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Kulp Hurda Kağıt Alım Satımı

İlçenin tamamında renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesentle sizlere daha çok oranda kazanma avantajı veriyoruz. Kulp hurda kağıt alanlar içindeki Halk Metal sunduğu hizmetler sayesinde toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satabilirsiniz.

derinden çok fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, kullanılmış gazete, bristol hurda, hurda karton bardak alıyoruz. Karton, kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kulp hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz

Kulp Bina Yıkımı

Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri değerinde alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri değerinde alıyoruz. Kulp kentsel dönüşüm nedeni ile kısmen yıkılmış evlerin istenildiği biçimde inşa edilmesi için yıkımını yapıyoruz. Yıkımlarda istenen tedbir önlemleri Üst tarafta fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi bina yıkım işi ücretsiz yapıyoruz.

Kulp Güncel Hurda Fiyatları

Kulp hurdacı firmalar arasında hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan fiyatlar saatlik olarak değişiklik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurda alımında pazar fiyatından daha fazla ton fiyatı veriyoruz. En doğru fiyata ulaşmak amacıyla bizi arayın.

7/24 Hurda Alan Kulp Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Kulp hurdacı firması olan şirketimiz ile haftanın yedi günü geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Geçen yılların sağladığı güven süreci ile güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 2017 senesinden bu zamana dek geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sunuyoruz.

Kulp 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış ev binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler alıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan şirketlerden edindiğimiz İnşatlarda alçı makinesi, boya makinesi, yük asansörleri, harç makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywoon hurda alımı yapıyoruz.

Kulp 2. El Restoran Ekipmanları Alanlar

Titizlik ile kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı dolap, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alımı yapıyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, krom paslanmaz evye, küvet, krom davlumbaz, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, endüstriyel ocaklar vb endüstriyel otel ve mutfak aletini görmek için alıcıları işyerimize davet ediyoruz. Profesyonel restoran ekipmanları almaktayız. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makinesi, tabak kurulama makinesi, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir.

Kulp Parça Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Kulp ilçesinde hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş alım satımında yerinize gelecek ekiplerimiz var. Diyarbakır Kulp çevresinde kumaş hurdası alıyoruz. Yüksek tonajlı parça nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, parça poplin kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş alıp satmaktayız.

Parti malı hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme alımı için telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Diyarbakır Kulp kilo ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Sayfamızdaki Diyarbakır Kulp kumaş hurdası ton fiyatını dileyene güncel olarak ulaştırıyoruz.

Kulp Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacılar

Kulp ilçesi çevresinde hurda cam alanlar arasındayız. Özellikle şeffaf ve renkli kola şişesi, araba camları şekillerinde cam hurdaları bulunabiliyor. Cam tam ya da yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıda olan su muhafaza eden amorf sert bir malzemedir.

Kulp 2.El Eşya

Sıfır gibi 2.el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı sormak maksadıyla numaralarımız ile iletişim kurabilirsiniz. Piyasasından fiyatlara sıfır gibi, ikinci el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Kısa süre 2. el olarak satılabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi adresinizden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı alımı başlıklı gönderisini ziyaret ediniz Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, öğrenci masaları mevcuttur.

En Yakın Kulp Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacılık olarak Kulp genelinde hurda malzeme alırız. Kulp en yakın hurdacı deposu olarak her nevi hurda metal alıp satarken adresinize uzman ekip yolluyoruz. Bu hizmetimiz ile sizlere en yakın hurdacı firma Kulp bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Kulp hurdacı olarak adresten hurda almaya başladık.

Kulp Hurda Raf Alımı

Hurda raf demiri alıyoruz. Özellikle batan dükkânlardan elde ettiğimiz market rafı hurdası, reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el hurda raf satan firmalar arasındayız. Bu sayfadaki Kulp hurda raf ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Raf hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Kulp 2.el raf hurdası satışı yapmak için iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Kulp Hurda Akü Alım Satımı

Akü hurdaları içindeki kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları sebebi ile sıkça kullanılıyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denilmektedir. Hurda akü alan yerler hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Dolayısı ile firmamız gibi kendine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Kulp Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Kulp fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Sektörde on binlerce fabrika bozum ihalesi yerine getirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde öncü yerdeyiz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökümünden önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir şekilde incelenerek uygun ekipmanların hazırlanması uygun olur. Yıkımla ilgilenlerin anlattığı gibi kolay değildir.

Kulp Plastik Hurda Alanlar

İyi fiyata hurda kırkambar plastik, mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe alımı yapmaktayız. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Kulp hurda plastik alan firmalar arasında öncü firmayız. Sayfamızdaki Diyarbakır Kulp hurda naylon kg fiyatı daima güncelleniyor Diyarbakır il Kulp bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren alımı yapıyoruz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp