Konya Hurdacı

Kulu Hurdacı Hurda Alımı

Kulu yakınlarında hurda satmak için 7/24 çağrı merkezimize ulaşmanız yeterlidir. Güzel ülkemizin dört bir tarafında, hurda alımı yapıyoruz. Konya Kulu hurdacı firma olarak yerinize gelebiyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda Konya Kulu piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Konya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Tam zamanlı Kulu hurda fiyatlarıyla hurda malzemenizi adresinizden almaktayız. Diğerlerinden farklı hizmetler sunuyoruz. Bütün çalışmalarımıze buradan erişebilirsiniz. Halk Metal şirketimiz ile hurda alımlarında konumunuza deneyimli personellerimizi göndermeye devam ediyoruz.

Konya Kulu Hurdacı Firmalar

Kulu hurdacısı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Konya Kulu bölgesinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sizde her nevi hurda malzeme satmak amacıyla çağrı merkezimizi aramalısınız. Konya ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Kulu sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Kulu ilçe merkezinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. Kulu hurdacı firması olarak Konya bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda atıklarınızın alım satımı için en yakınınızdaki hurda alım elemanlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Kulu bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Hurda plastikleri eriterek sizlerin yararına çalışıyoruz.

Kulu Hurdacı Telefon Numarası

Kulu hurda malzeme alım satımı hurdacılık faaliyetleri sunduğumuz yerler içindedir. Şimdi arayın günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları peşin paraya çevirebilirsiniz. Konya Kulu hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatı istemek nedeni ile operatörlerimizi aramalısınız.

Kulu Alüminyum Hurdası Alımı

Firmamıza gösterdiğiniz özen sebebi ile sonsuz teşekkürler. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası yapmaya özen gösteriyoruz.

Kulu ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımında tartımı dilediğiniz yerde yapıyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Müşterilerimizin yardımıyla sürekli kurumsallaşıyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alım satımı yapıyoruz.

Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonunuzu istiyoruz. Her nevi hurda alüminyum alıyoruz. Sitemizde paylaşılan Kulu alüminyum kilo fiyatı günceldir. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki makaleyi ziyaret edin Konya Kulu alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Kulu Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

Hurda demir, Kulu ilçesinde en çok kullanılan metaller içindedir. Buradaki Kulu demir hurda fiyat listesi güncellendi. Anlık demir hurdası kilo fiyatı talep etmek amacı ile Kulu hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar sayfamıza göz atın. Kulu çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Firmamız Kulu ilçesinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her türde demir kapı, pencere demiri, demir trabzan alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı hakkında bilgi almak amacıyla konusunun linkine tıklayınız.

Kulu Kablo Hurda Alanlar

Konya Kulu hurdacı olarak TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımına liderlik yapıyoruz. Konya Kulu etrafında kolayca toplanan %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Kullanım alanları itibariyle yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Kapıdan hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz.

İlaveten çok damarlı kablo hurdaları ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı kablolar alımında anlık fiyatları veriyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde ederinden yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Konya Kulu hurdacısı Halk Metal genellikle hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kulu hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. .

Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablolar satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. İçerisindeki telin madenine bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Konya Kulu fare yemez kablo ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara saat başı göndermekteyiz. Konya Kulu ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Daha kesin bilgi öğrenmek amacıyla hurda kablo alan hurdacı metine göz gezdirebilirsiniz.

Kulu Sac Hurdası Alımı

Elimizde yeni gibi 2. el trapez sac vardır. Sac hurdası alan şirketler arasındayız. Depo tavanı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Kulu Konya bölgesinde sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz.

Kulu Hurda Alan Yerler

Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo hurdası, hurda bakır, kurşun,çinko hurdası, sarı hurda ve demir hurda alımlarında Kulu hurdacısından daha fazla fiyat teklifi veriyoruz. Kulu hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve uzman personelimzle öne çıkmaktayız. Konya Kulu ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Antimon zamak hurda, makina artığı, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak devamlı hizmetler sunmayı prensip edindik. Kulu adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdayı hemen satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece hurda malzemenizin piyasasının düşmesine neden olmaktadır. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda sarı alımı için evinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı fimayız.

Kulu Hurda Krom Alım Satımı

Yapısından dolayı çok sert olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Kulu krom hurdası fiyatları günceldir. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma gönderisini muhteşem olacaktır.

Kulu Hurda Kurşun Alım Satımı

Metal kurşunun en eski madenler arasında olduğu biliniyor. Cami kubbe kurşunu, Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda satmak sebebiyle telefon numaralarımızı arayıp irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Kurşun cevheri mavimsi renkli haliyle göze çarpar. Hurda kurşun alan yerler hakkında bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız. Konya ile Kulu kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Buradaki Kulu çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını telegram grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırmaktayız.

Kulu Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Ayrıca hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Kulu hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin yanı sıra hurda radyatör, sarı hurda fosfor, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor. Kulu bölgesinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu neden ile Kulu hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır.

Konya Kulu hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Sitemizdeki Kulu pirinç sarı fiyat listesini abonelerimize her gün göndermekteyiz. Sarı hurdası alanlar başlıklı metine bir göz gezdirebilirsiniz. Doğruyu söylemek gerekir ise sarı hurda ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır.

Kulu Çinko Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki Kulu çinko hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Çinko hurdası fiyatları linkine tıklayın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için arayın. Kulu bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

Kulu Bakır Hurda Alan Firmalar

Hurda antikron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır alıyoruz. Kulu bakır hurda fiyatları için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Kulu sorma bakır hurdası ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Konya Kulu bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Kulu genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır alan Kulu hurdacı telefon numarasını ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Kulu 2.el Ev Eşyası

Titiz 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi kapınıza gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi uyguluyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile buzdolabı hurdası alan hurdacı hakkında bilgi içeren gönderiye ulaşınız Kulu bölgesinde sıfır gibi ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, öğrenci masası, patron koltukları alınır. Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyası, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek amacıyla bize ait numaralar ile irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.

Kulu Jeneratör Hurdası Alımı

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. Sanayi tipi yeni ürün gibi ikinci el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

Kulu Hurda Fiyatları

Kulu hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları günlük değişkenlik gösteriyor. Anlık hurda fiyat listesine ulaşmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında öteki Kulu hurdacı firmalarından özel fiyata alımlar gerçekleştiriyoruz.

Kulu Karton Hurdası Alımı

Kağıt hurdası alımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki Kulu hurda kağıt, karton fiyat listesini grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz Bölgenin her yerinde değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alıp satarken uyguladığımız extra titizlik ile hurda satıcılarına daha çok kazanma imkanı yöneltiyoruz. Kulu kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız ile çalışarak kırpıntı kağıt, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satışı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Yüksek fiyata hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Kulu Hurdacı Firma

7/24 açık Kulu hurdacı iş yerimiz yardımı ile zamana takılmadan hurda metal alıyoruz. Tam yirmi beş seneden bu yana hurda alım satım yapmaktayız. Yılların bahşettiği tecrübelerle makine sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Kulu Hurda Otomobil Alan Yerler

Fırsat buldukça Kulu çevresinde otomobil hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Kulu hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araba hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdası
, römork, hurda motor . Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Ancak otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz.

En Yakın Kulu Hurdacı Numarası

Kulu en yakın hurdacı firma ismiyle her türden hurda metal alıp satarken yerinize ekiplerimizi yolluyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Kulu bölgesinde her türde hurda alırız. Kulu hurdacı firma olan firmamız ile konumuzdan hurda malzeme satım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurdacı firma Kulu çevresinde hizmetler ediyoruz.

Kulu Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam tam yada yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı koruyan amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Son zamanlarda renkli ve şeffaf soda şişesi, otomobil camı çeşitlerinde cam hurda çeşitleri tonajlı satılıyor. Kulu ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içinde bulunuyoruz.

Kulu Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Kulu hurdacılar sitesi içindeki depomuz vasıtası ile hurda malzeme alımı ve satımı hizmetleri veriyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Her hali ile yaşanılır bir şehir için sürekli çalışıyoruz.

Kulu Fabrika Bozumu

Güvenilir bir şekilde fabrika söküyoruz. Kulu Konya fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Sektöre girdiğimizden beri binlerce fabrika yıkım ihalelerini yerine getirdik. Sökümden önce yıkımı yapılacak taşınmazın titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Böylece fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında lider konumdayız. İnsanların söylediği şekilde kolay olmamıştır.

Kulu Klima Hurda Alanlar

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Kulu etrafında 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Kulu ilçesinde oldukça fazla alınan hurda malzemeler arasındadır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Kulu Moloz Dökümü

Yıkım molozu Kulu Belediyesi’nce daha önceden planan yere boşaltılır. Fabrika yıkımından sonra anlasmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi titizlikle yapılmaktadır.

Kulu Hurda Akü Alanlar

Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası diyoruz. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu suları nedeniyle geri dönüşüm tesileri için kıymetlidir. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Akü hurda alanlar linkine tıklayınız. Dolayısıyla iş yerimiz gibi kendine ait geri dönüştürme tesisi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir.

Kulu Nikel Hurda Alım Satımı

Bu bölgede turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 – %99 şablon nikel hurda alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Konya Kulu nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdası alınıp satıldığında mümkün olduğunca hassas davranılmalıdır.

Kulu 2. El Lokanta Aletleri Alan Hurdacılar

Sanayi tipi retoran mutfağı aletleri almaktayız. İyi durumda buz makinesi, tezgah altı dolap, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinası alımı yapıyoruz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, restorant tipi set üstü ocak, aspiratör, davlumbaz, evye, krom küvet, salata ve meze dolapları vb cafe restoran tipi mutfak malzemesini yakından inceleyebilmek için sizleri işyerimize davet etmekteyiz. Kullanılmış krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kulu Kumaş Alanlar

Bu sayfadaki Kulu kumaş hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Spota düşmüş hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk kumaş satmak için firmamızı çok geçmeden arayınız. Konya Kulu bölgesinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımında yerinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Kulu kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Konya Kulu ilçesinde kumaş fire hurdası alım satımı yapmaktayız. Parti malı iç çamaşırı kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, tekstil artığı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası alıyoruz.

Kulu Bina Yıkımı

Kulu kentsel dönüşüm olsun veya olmasın kısmen yıkılmış dükkanların en baştan inşaatının yapılması nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkım sırasında önem verilen tedbir önlemleri Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler benzeri tüm hurdaları satın almaktayız. Üst taraftaki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri başarıyla yerine getiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Kulu 2.el Raf Hurdası

Genellikle resterasyon yapan pastahaneler tarafından satılan çelik raflar, reyonlar, hurda demir raflar, market rafları, hurda mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız ikinci el raf satışı yaıpyoruz. Sitemizdeki Konya Kulu hurda raf ton fiyatları günceldir. Hurda raf alanlar makalemize bir göz atmalısınız. Raf hurdası Kulu alımı nedeni ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı yapmaktayız.

Kulu Plastik Hurda Alım Satımı

Kulu hurda plastik alan yerler arasında lider konumdaki Kulu hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Konya Kulu plastik hurdası ton fiyatını günlük gönderiyoruz Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Konya ile Kulu bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, pet şişe alım satımı için bildirdiğiniz adrese gelmekteyiz.

Kulu 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış yurt binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el pencere, mutfak dolapları, kapı alımı yapıyoruz. Bununla birlikte iflas eden şirketlerden edindiğimiz Büyük projelerde inşaat vinçleri, harç makinesi, alçı karıştırma makinesi, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, plywoon hurda alımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster