Antalya Hurdacı

Kumluca Hurdacı Telefon Numarası

Kumluca çevresinde hurda satmak nedeni ile çağrı merkezimiz ile irtibat kurabilirsiniz. Kumluca hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. En iyi Kumluca hurda fiyat listeleriyle hurda ticareti yapıyoruz. Benzersiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz bütün hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yurdun dört bir tarafında, her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz. Halk Metal olarak hizmet vermeteyiz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Antalya hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Kumluca Hurdacıları

Kumluca mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri eriterek halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı sebebiyle telefon numaralarımızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Kumluca hurdacı olarak Antalya ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurda eşya için size en yakın konumda bulunan araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Kumluca hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Antalya Kumluca çevresinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Antalya şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Kumluca daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Antalya Kumluca bölgesinde değil, her bölgede hurda alım hizmeti veriyoruz.

Kumluca Hurdacı Telefon Numarası

Kumluca hurdacılık hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. Antalya Kumluca hurdacı telefon numarası sayfamızın altında tek tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Bu yüzden hurda satmak amacı ile numaralarımızı aramalısınız.

Kumluca Hurda Sac Alım Satımı

Kumluca etrafında sac levha hurdası, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Hurda sac alım satımı yapan hurdacılar içindeyiz. Firmamızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac mevcuttur.

Kumluca Çinko Hurda Alımı

Kumluca, Antalya ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Antalya Kumluca hurda çinko fiyatlarını talep edenlere günlük gönderilmektedir. Hurda çinko alanlar gönderimizi incelemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Kumluca Hurda Alım Satımı

Zamak hurda, makina artığı, kalay hurda, hurda çelik alan Kumluca hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Kumluca yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdaları gecikmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurdaların fiyatı düşüyor. Kumluca geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda raf alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun satanlara özel yukarısında fiyat listesi veriyoruz. Kumluca hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Hurda inşaat demiri alımı için yerinize geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız.

Kumluca Hurda Sarı Alan Yerler

İtiraf etmek lazım ise hurda sarı diye hurda çeşidi yoktur. Kumluca ilçesinin tamamında hurda sarı almaktayız. Sitemizdeki Antalya Kumluca hurda sarı pirinç kilo fiyatını grubumuzdakilere günlük yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı hakkında yazılmış makaleye bir göz atabilirsiniz. Antalya Kumluca hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor.

Pirinç metali halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurda deniliyor. Bu sebep ile Kumluca hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Halk Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı bronz hurda araiş alımında piyasaya hakim konumdadır. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri değerli hurda malzemeler içerisinde sayılır.

Kumluca Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Antalya Kumluca alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı alımı yapan firmayız. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır. Bize gösterdiğiniz özen nedeniyle sonsuz teşekkürler. Hurdasını satanların sayesinde her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Buradaki Antalya Kumluca alüminyum hurda fiyat listesini üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu yapıyoruz. Kumluca ilçesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alırken hurda tartımını güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Kumluca Hurda Krom Alım Satımı

Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Krom ile nikel işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Kumluca hurda krom tank ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar bölümüne bir göz atın.

Kumluca Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun cevheri maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alımı yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Antalya Kumluca kurşun hurda alımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Kumluca hurda kurşun ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami kurşun hurdası satmak için telefonlarımızı hemen tuşlayın.

Kumluca Demir Hurda Alımı

Demir hurdası, dünyada çokça bulunabilen metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Kumluca extra demir hurda ton fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Kumluca etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

Unutmayın ki her türden demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için nakit ödeme yapan firmayız. Anlık demir hurdası kilo fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma yazısına mutlaka bir göz atmalısınız. Kumluca genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı gönderimize göz atarsanız pişman olmazsınız.

Kumluca Kablo Hurdası Alımı

Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Ek olarak tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablolar alımı yaparken en güzel fiyat listesini vermekteyiz. Çünkü Halk Metal adıyla yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar, karışık kablolar satmayı isteyenler bizimle iletişime geçin. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Her nevi kablo hurdası alan alan Kumluca hurdacı firmayız. Kumluca ilçesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Kullanılış yerlerine göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir.

Antalya Kumluca hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları için buradayız. Antalya Kumluca çevresinde hızlıca ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alışverişinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Kapıdan hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Antalya Kumluca ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Kumluca elektrik kablosu fiyat listesi güncelliğini korumaktadır.

Ayrıyeten alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaktadır. Hurda kablo alan yerler içeriğiyle yazılmış makaleye göz atın.

Kumluca Hurda Bakır Alan Yerler

Hurda bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Kumluca bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Kumluca hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bu sayfadaki Kumluca bakır hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Antalya Kumluca hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Kumluca bakır hurdası fiyatları için bizi arayın. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Kumluca Hurdacı

Neredeyse 2012’den beri hurdacılık ile hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Kumluca hurdacı firması olarak gece gündüz geri dönüşümde hizmet vermekteyiz. Bu sürenin kazandırdığı profesyonellik süreciyle alet sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Kumluca 2.el Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alım satımı deneyimli olduğumuz sektörlerdendir. Özellikle kapatılan depolardan aldığımız ürün teşhir reyonları, mağaza rafları, market rafı hurdaları, demir raflar, çelik raflar arasından personelimizce seçilen sıfır gibi 2. el raf satan firmalar içindeyiz. Sitemizdeki Kumluca hurda çelik raf kilo fiyatını abonelerimize ücretsiz yolluyoruz. Raf hurdası alan yerler makalesini okuyunuz. Hurda raf Kumluca almak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz.

Kumluca Hurda Akü Alan Hurdacılar

Akü hurdası içindeki kurşunlu suları ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Akü hurdası fiyatı bölümüne bir göz atmanız pişman olmayacaksınız. Bu sebeple Kumluca hurdacısı benzeri kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içindedir. Zamanla atık haline düşen akülere akü hurdası deniliyor. Akü diğer ismiyle batarya şarjlı pil benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı için bulunur.

En Yakın Kumluca Hurdacı Firma

Kumluca en yakın hurdacı deposu ismi ile her türlü hurda eşya alımında adresinize geliyoruz. Dolayısı ile müşterilere en yakın hurdacı Kumluca bölgesinde servisler ediyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Kumluca bölgesinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Kumluca hurdacıları içerisinde olan firmamız ile kapınızdan her cins hurda eşya alım ve satım hizmetleri veriyoruz.

Kumluca 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalmış şirketlerden satın aldığımız Tamamlanmış projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç pompası az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Yıkılan iş yeri binalarından ayrılan hala kullanılabilir ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz.

Güncel Anlık Kumluca Hurda Fiyatları

Sayfamızdakihurda fiyatları içeriğe göz atın Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken piyasasından yüksek ton fiyatları uyguluyoruz. Kumluca hurdacı firmalar içinde hurdacılık yaparken uygulanılan kilo fiyatları her dakika değişiklik göstermektedir. Doğru bilgiye ulaşmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kumluca Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima Kumluca bölgesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Kumluca bölgesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2. El Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

Kumluca Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Kumluca Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından imzalanan kararla bildirilen moloz bırakma arazilerine naklediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozun taşınması güvenli bir şekilde tarafımızca yapılıyor. Halk Metal tarafından alınacak her çeşit hurdaların firmamıza ait tesise taşınması ücretsiz yapılıyor.

Kumluca Plastik Hurdası Alanlar

Güncel fiyatla şeffaf naylon hurdası, hurda mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen almaktayız. Antalya ile Kumluca ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kumluca plastik hurdası alan firmalar arasında öncü Kumluca hurdacı firmasıyız. Buradaki Kumluca plastik fiyatlarını uygulamamızı kullananlara ücretsiz göndermekteyiz Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri çeşitleri vardır.

Kumluca Hurda Araç Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Kumluca çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Ama hurda otomobil evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan kazalı otomobil hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri
, yük vagonu, motor hurdası alıyoruz.

Kumluca Kullanılmış Lokanta Aletleri Alan Hurdacı Firmalar

Titizlik ile kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, tezgah altı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alınır. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi yemek ocağı, yemek dilendiricileri, evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vb cafe lokanta tipi otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla alıcıları depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Endüstriyel restoran ekipmanları alımı yapıyoruz. Temiz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler bizi arayabilirsiniz.

Kumluca Kumaş Alım Satımı

Yüksek tonajlı hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacıyla aşağıdaki telefon numarasını şimdi arayın. Antalya Kumluca kiloayla tartım yaparak kumaş hurda alanlar içinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

Bu sayfada yayınlanmış olan Kumluca kumaş hurdası ton fiyatları dün güncellenmiştir. Kumluca ilçesinin tümünde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımları için yerinize geliyoruz.

Tonajlı parça mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alım satımında iyi fiyattan ödeme yapılır. Antalya Kumluca ilçesinde hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapmaktayız.

Kumluca Beyaz Eşya Hurdası

Kumluca yeni ve ikinci el masa, sandalye satıyoruz. Kısa süreliğine 2el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarınızı yerinize gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda çamaşır makinası alanlar konusunda bilgi gönderilmiş olan içeriğe bakınız Sahibinden satılık ofis büro mobilyaları, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları çok miktarlı bulunur. Her çeşit 2. El buzdolapları, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik ev eşyası, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak maksadı ile çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Kumluca Hurdacılar Sitesi

Kumluca hurdacılar sitesi içerisindeki depomuzun vasıtası ile atık hurda alım yapmaya başladık. Geleceğe her haliyle temiz bir Antalya Kumluca bırakmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sırf bu tür malzemelerin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

Kumluca Jeneratör Hurda Alımı

Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Kullanılmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz.

Kumluca Cam Hurda Alanlar

Çağımızda şeffaf ve renkli sökülmüş araç camları, gazoz ve soda şişesi benzeri cam hurdalar bulunabiliyor. Kumluca genelinde hurda cam alan firmalar içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf ve renkli sökülmüş araç camları, gazoz ve soda şişesi benzeri cam hurdalar bulunabiliyor.

Kumluca Bina Yıkımı

Yıkım esnasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler gibi her türde hurdaları satın almaktayız. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kumluca kentsel dönüşümü nedeni ile yeniden inşa edilecek binaların gerektiği şekilde inşa edilmesi amacıyla yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz.

Kumluca Nikel Hurda Alımı

Bu yüzden nikel hurdalar alımında gayet dikkatli hareket edilmelidir. İlçe genelinde %95 şablon nikel ile %99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Kumluca nikel hurdaları alıyoruz.

Kumluca Kağıt Hurda Alanlar

Yüksek fiyatlarla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kağıt bardak, kullanılmış gazete alanlar içerisindeyiz. Kumluca Antalya hurda kağıt alan firmalar arasındaki şirketimiz verdiği hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bölgede okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen ile hurda satıcılarına daha çok kazanma olanağı iletiyoruz. Kumluca hurda karton alım satımı yaptığımız yerler içindedir. Buradaki Kumluca hurda karton ve kağıt kg fiyatını talep edenlere saat başı yollamaktayız

Kumluca Fabrika Sökümü

Güvenilir bir biçimde fabrikaların söküm yıkımlarını yapıyoruz. Kumluca fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde başarılı olduk. İşe başlamadan yıkımı yapılacak taşınmazın detaylıca incelenerek ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin hazırlanması uygundur. Uzun zamandır yüzlerce fabrika sökümü ihaleleri gerçekleştirdik.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp