Ordu Hurdacı

Kumru Hurdacı

Ordu Kumru hurdacı firmasıyız. Halk Metal Geri Dönüşüm adıyla hurda alımı için konumunuza gelmekteyiz. Güncel Ordu Kumru hurda piyasası fiyat listesi ile hizmet veriyoruz. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Kumru merkezinin çevresinde hurda satmak nedeni ile istediğiniz saat bize ulaşmanız yeterlidir. Tonajlı hurda alımlarında piyasasından yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Ordu hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Ülkemizin aradığınız bölgesinde, her nevi hurda alımı yapıyoruz.

Kumru Hurdacı Firma

Kumru genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek hepimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Kumru hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kumru etrafında yep yeni anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Ordu şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Kumru gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Kumru etrafında değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Kumru hurdacı firması olarak Ordu genelinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda malzemenin nakliyesi için uygun hurda alım ekibimizi gönderiyoruz Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi alüminyum hurdası satmak nedeniyle firmamızı çaldırabilirsiniz.

Kumru Hurdacı Telefonu

Ordu Kumru adresten hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Şimdi arayıp güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Ordu Kumru hurdacı numarası bu sayfanın altında bir tıkla tuşyalabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu sebep ile hurda atık fiyatı sormak nedeni ile iş yerimizi aramalısınız.

Kumru Demir Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz gibi her nevi demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alım satımı yapıyoruz. Demir, dünya genelinde bol miktarda alım satımı yapılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Ordu Kumru 1.sınıf hurda demir ton fiyatını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz.

Kumru ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler gönderisine göz atın.

Anlık demir hurda fiyatı edinmek için Kumru hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı yazısını incelerseniz harika bir iş yapacaksınız. Hurdacı firmamız Kumru genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır.

Kumru Hurda Alüminyum Alanlar

Bu sayfada yayımlanan Kumru hurda alüminyum ton fiyatı güncellenmiştir. Hurda alüminyum alan yerler başlığıyla paylaşılmış yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Hurdasını satanların destekleriyle durmadan deneyim kazanıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Konumdan alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz.

Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak alım satımı yapıyoruz. Kumru ilçesinin her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımında tartımı profesyonelce yapıyoruz. Ordu Kumru alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Kumru Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

Minare kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kumru kurşun hurdası aldığımız yerler içindedir. Burada yer almakta olan Kumru çatı minare kurşunu fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Kurşun metalinin kullanılan en eski madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi gümüş renklidir. Hurda kurşun alan hurdacı firmalar gönderimize göz bakınırsanız mükemmel olacaktır.

Kumru Sarı Hurda Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda türü bulunmamaktadır. Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinir. Bu sebeple Kumru sarı pirinç hurda ticareti yapmaktayız. Ordu Kumru hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda alım satımı yapıyor.

Kumru ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Sitemizdeki Kumru pirinç sarı kilo fiyatı günceldir. Sitemizdeki pirinç sarı hurdası alanlar metine göz atın. Satıcılarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Kumru hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, hurda sarı pirinç bronz ticaretinde öncülük etmektedir.

Kumru Krom Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Buradaki Ordu Kumru krom tank hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurda alımı bölümünün olduğu bağlantıya tıklayınız. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Kumru Kablo Hurda Alım Satımı

Kumru ilçesinin her yerinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Burada yayımlanan Ordu Kumru fare yemez kablo kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Üstelik hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Daha doğru sayfamızda bulunan kablo hurdası alanlar metine bir göz gezdirebilirsiniz.

Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasadan pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablo alan Kumru hurdacı arayanlar için buradayız. Müşterilerde çoğunlukla toplanan 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında nakit para ödeme yapıyoruz.

Kumru hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Her yerden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo almaktayız. Kablo hurdaları içerisindeki bakır sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar satmak isteyenler hemen bizi arayabilir.

Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı sırasında en güzel fiyat teklifini biz veriyoruz. Kumru hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız.

Kumru Hurda Alan Yerler

Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Kumru yerinden hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Hurda malzemelerinizi çok zaman harcamadan satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suylatemasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın değerini düşürmektedir. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, hurda alüminyum, çinko, demir hurdası, hurda kurşun ve sarı alımlarında yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. Kumru hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız. Hurda sarı almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Ordu Kumru ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her türlü hurda krom alımı gerçekleştiriyor.

Kumru Sac Hurdası Alan Yerler

Sac hurda alımı yapıyoruz. Depolarımızda her türde 2.el trapez sac bulunmaktadır. Ordu Kumru bölgesinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, satmak sebebiyle arayın. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Kumru Çinko Hurdası Alım Satımı

Buradaki Kumru çinko levha kilo fiyatını kayıt olanlara her gün yollamaktayız. Çinko hurda kilo fiyatı gönderimizi ziyaret ederseniz şahane olur. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyatları için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Kumru çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kumru Bakır Hurda Alan Hurdacılar

Kumru bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Kumru bakır hurda kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayın. Bakır hurda alanlar yazımızda detaylı bilgilendirme mevcut. Kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz.

TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Sayfamızdaki Kumru yanık bakır hurdası fiyat listesi güncellendi. Ordu Kumru bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Kumru hurdacı numarasını acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Kumru Klima Hurdası Alımı

Hurda klima Kumru bölgesinde en çok alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Kumru etrafında ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Kumru Hurda ve Moloz Nakliyesi

Kumru hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız tarafından alınan tüm hurdanın depomuza yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınma işi güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Yıkım molozu Kumru Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan alana boşaltılıyor.

Kumru Hurdacılar Sitesi

Her haliyle yaşanabilir bir şehir için fazlasıyla çalışıyoruz. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu atıkların alımını gerçekleştirmiyoruz. Kumru hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımızın yardımı ile hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz.

Kumru 2. El Jeneratör Satanlar

Her türde az kullanılmış 2. el jeneratör bulunur. Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan firmalar içindeyiz. İkinci el jeneratör satanlar içinde en yakın işletmeyiz.

Kumru Hurda Araç Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Kumru hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Lakin otomobil hurdası trafikten düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda otomobil, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, hurda yük vagonu, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Kumru çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz.

Kumru Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Dolayısı ile nikel hurdası alım satımında çok dikkatli davranılmalıdır. Kumru nikel hurdası alıyoruz. Özellikle %95 hurda nikel şablon ve %99 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

Kumru Karton Hurda Alımı

Piyasadan fazla kilo fiyatları ile kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alan yerler içerisindeyiz. Kumru hurda kağıt alan yerler arasındaki firmamız hizmetleri ile hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Kumru hurda karton aldığımız yerler içindedir. Bu sitede yayınlanan Kumru karton hurdası ton fiyatını isteyenlere günlük gönderilmektedir İlçenin tamamında 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız ekstra duyarlılık sayesinde hurda satıcılarına piyasadan daha fazla oranda kazanç etme olanağı yöneltiyoruz.

Kumru Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenecek evlerin yenilenerek inşaatının yapılması için yıkımını yapıyoruz. Yıkımlarda bilinen iş güvenliği önlemleri Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri benzeri her cinsten hurda malzemeyi değerinde alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Çok önce fabrika yıkımlarında olduğu gibi hurda karşılığında bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Kumru Güncel Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek miktarda hurdalar alırken diğer hurdacılardan özel kilo fiyatları veriyoruz. Kumru hurdacı firmalar arasında hurdacılık işleri yaparken kullanılan fiyat listeleri her dakika güncellenmektedir. Güncel kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Daha güncel yeni hurda fiyatları yazıya bir göz gezdirebilirsiniz

7/24 Hurda Alan Kumru Hurdacı Firması

7/24 Kumru hurdacı firması dükkanımız yardımıyla zaman farketmeden işimizin başındayız. bin dokuz yüz doksan dokuz yılından bu zamana hurdacılık ile hizmet veriyoruz. Geçip giden yılların sağladığı profesyonellikler aracılığı ile tekonolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Kumru 2.El İnşaat Malzemeleri

Bazı projelerde alçı sıva mikseri, boya tabancası, inşaat vinci, harç pompası az kullanılmış vidalı iskele, plywoon hurda alıyoruz. Yıkılan elbiseci binalarından sökülmüş sıfır ayarında 2.el çelik kapı, pencere, mutfak dolabı satıyoruz. Dolayısıyla batmış depolardan aldığımız

Kumru 2.el Endüstriyel Ekipmanları Alanlar

Titiz kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgahlar alıp satıyoruz. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizi arayabilirsiniz. Sanayi tipi mutfak malzemeleri alımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi ocak, lokanta tipi aspiratör, dinlendirme küveti, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, yemek dilendiricileri ve benzeri sanayi tipi mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımızı ziyarete davet ediyoruz.

Kumru Kumaş Hurdası Alan Hurdacı

Kumaş fire hurdası alım satımı yapıyoruz. Tonajlı dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, hurda spot kumaş alım satımında peşin ödeme yapmaktayız. Ordu Kumru çevresinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alımlarında adresinize geliriz. Kiloyla hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş, hurda örme, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası alımı için firmamızı çok geçmeden arayınız. Bu sitede paylaşılmış olan Ordu Kumru kumaş hurdası ton fiyatlarını whatsapp grumuzdakilere her gün yollanmaktadır. Kumru kilosuyla hurda kumaş alan yerler içinde en doğru fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Kumru Hurda Cam Alanlar

Kumru İkinci El Ev Eşyası

Kısa bir zaman kullanılan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip mobilyaları kapınızdan almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya için piyasasının üzerinde fiyat uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alan firma başlıklı içeriğimize göz gezdirebilirsiniz Ekonomik fiyatlara sıfır gibi, 2.el kanepe satabilirsiniz. Sıfır gibi ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak sebebi ile çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Temiz öğrenci masaları, ofis büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop depomuzda adetli olarak mevcuttur.

En Yakın Kumru Hurdacı

En yakın Kumru hurdacı firması olarak hurda eşya alımında ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurda alanlar Kumru bölgesinde hizmetler veriyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm olarak Kumru etrafında her çeşit hurda malzeme alımı işleri yapıyoruz. Kumru hurdacı sitesi firmamız ile yerinden her çeşit hurda malzeme almaya başladık.

Kumru 2.el Raf Hurdası

Sitemizdeki Ordu Kumru ikindi el raf hurdası fiyat listesi biraz önce güncellendi. Hurda raf alımı bölümümüzü okusanız mükemmel olur. Kumru ikinci el raf hurda satın almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen fabrikalar tarafından satışa sunulan market rafları, çelik raflar, reyonlar, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları içinden seçilen kullanılabilir 2. el market rafları satıyoruz.

Kumru Akü Hurdası Alan Firmalar

Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Akü başka bir deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü içinde bulunan kurşunlu suları sebebi ile değerlidir. Akü hurdası alan yerler bölümünün linkine tıklamalısınız. Bu sebeple hurdacı firmamız ve benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme kazanları bulunan iş yerleri kuru ve sulu akü alan fabrikalar içerisindedir. Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü denilmektedir.

Kumru Fabrika ve Makine Sökümü

Kumru Ordu fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Güvenli biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan mülkün incelikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan araçların hazırlanması daha doğru bir çalışma olur. Hurdacı firmaların dile getirdiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde lider bir yerdeyiz. Uzun zamandır on binlerce fabrika yıkım ihalesi güvenli şekilde tamamladık.

Kumru Hurda Plastik Alım Satımı

Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Kumru hurda plastik alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Kumru hurdacı firmasıyız. Buradaki Ordu Kumru plastik fiyat listesini isteyene saat başı yollamaktayız Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ordu ile Kumru ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. En yüksek fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp