Kastamonu Hurdacı

Küre Hurdacı Firma

Kastamonu Küre etrafında hurda fiyatı öğrenmek nedeni ile personellerimizle irtibata geçebilirsiniz. Küre hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi almak için yerinize gelmekteyiz. Tonajlı alımlarda Kastamonu Küre piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Kastamonu hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

En doğru Küre hurda fiyatları ile malzeminizi alıyoruz. Daha önce görmediğiniz profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimize buradan erişebilirsiniz. Halk Metal firmamızla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yurdumuzun dört bir yanından, her çeşit hurda satışı amacıyla arayabilirsiniz.

Küre Hurdacı Firmalar

Küre mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek hepimizin faydasına çalışıyoruz. Küre hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Küre ilçesinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Kastamonu ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Küre öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Küre ilçesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Küre hurdacı olarak Kastamonu ilçelerinde hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın alımı için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her türlü hurda satmak için numaramızı telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz.

Küre Hurdacı Telefon Numarası

Küre hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Küre adresten hurda malzeme alımı hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içinde yer alıyor. Hemen telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bu yüzden hurda satışı yapmak sebebiyle iş yerimizi aramanız gereklidir.

Küre Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır boru, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Küre bakır hurdası fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alınır.

Küre içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bu sitede yer alan Küre hurda bakır kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Kastamonu Küre bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Küre hurdacı telefon numarasını kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır sitemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

Küre Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü firmamız sırf hurda alımında ilgilenmiyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Kastamonu Küre elektrik kablosu kilo fiyatını grubumuzdakilere her gün gönderiyoruz. Küre hurdacısı Halk Metal genellikle antigron kablolar, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablosu ticareti için buradayız.

Kastamonu Küre hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Genel olarak yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Üstelik hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılıyor. Satıcılarda sıklıkla satılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Bunların yanısıra hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında en güzel fiyatı öneriyoruz. Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeniyle hurdacı firmalar için önem teşkil eder. Adresten hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo almaktayız.

Daha geniş bilgi amacıyla hurda kablo alan yerler metne bir göz atın. Kastamonu Küre ilçesinin tamamında kablo hurdası alımı yapıyoruz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satanlar iletişim kurabilirsiniz.

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan Küre hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Küre Alüminyum Hurda Alanlar

Her tür alüminyum hurda alıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için telefonlarınızı bekliyoruz. Bize güven duyanların yardımıyla durmadan tecrübe kazanıyoruz.

Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum araba jantı Küre hurdacısıyız. Küre ilçesinin tamamında hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz.

Bize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Bu sayfadaki Küre hurda alüminyum ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Bunun ile birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Kastamonu Küre hurda alüminyum alan firmalar arasında öncüyüz.

Küre Sac Hurda Alan Yerler

Sac hurda alım satımı yapanlar arasındayız. Şu anda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac bulunuyor. Kiler tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Küre ilçesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı yapmak sebebiyle arayın.

Küre Hurda Kurşun Alımı

Kurşun cevheri mavimsi gümüş renkli biçimiyle bilinir. Kurşun hurda alan yerler makalesini incelerseniz şahane olacaktır. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurdası
, Cami sökümü hurda kurşun alım satımı yapıyoruz. Küre Kastamonu kurşun hurdası alım satımı yaptığımız ilçelerdendir. Sitemizde bulunan Küre kurşun hurdası fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerden biridir.

Küre Hurda Alan Firma

Tonajlı alüminyum hurda, bakır hurdası, hurda demir, kablo, çinko,sarı hurdası, ve hurda kurşun alırken yüksek fiyat listesi sunmaktayız. Küre hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Küre ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her türlü hurda atık alıyor. Zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Küre kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece metalin değeri düşüyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik. Hurda karton alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

Küre Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Küre hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Bu sayfadaki Küre sarı pirinç fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Daha doğru sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan yerler içeriği okuyabilirsiniz. Gerçekte sarı hurda isminde bir hurda bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır.

Küre ilçesinin tamamında hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Hurdacı firmamız bu hurdaların ticaretinde sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alımında öncülük etmektedir. Bu nedenle Küre sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir.

Küre Krom Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alanlar makalemize mutlaka göz atın. Oldukça sert bir maden yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Bu sitede yayımlanan Küre krom fiyatları daima güncelleniyor. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Küre Hurda Demir Alan En Yakın Hurdacılar

Hatırlamanızı isteriz ki her nevi pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alıyoruz. Küre ilçesinin tüm mahallerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda demir, Küre ilçe genelinde çokça çıkarılan madenler arasındadır. Buradaki Küre inşaart demiri kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara saat başı göndermekteyiz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Güncel anlık demir hurdası fiyatları istemek sebebi ile fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler gönderisini ziyaret ederseniz iyi olur. Halk Metal Küre genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor.

Küre Çinko Hurdası Alımı

Sayfamızdaki Küre hurda nikel kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Çinko hurdası alan yerler gönderisine bir göz gezdirmeniz pişmanlık duymazsanız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Küre bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

Küre Plastik Hurdası Alanlar

En ideal fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda naylon poşet, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir. Küre hurda plastik alanlar içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Küre naylon hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır Kastamonu ile Küre bölgesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin alımı yapıyoruz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır.

Küre 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile kapanan şirketlerden satın almış olduğumuz Küre yakınlarında yıkılan depo vs binalardan ayırılan sıfır gibi 2.el pimapen pecere, mutfak dolapları, kapı satıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinci, harç mikseri, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Küre Bina Yıkımı

Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Üstteki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Küre kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılması gereken ev ve işyerlerinin gerektiği şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası benzeri tüm hurdayı satın alıyoruz.

Küre Hurda Klima Alanlar

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Küre çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Klima hurdası Küre çevresinde oldukça fazla alınan hurda eşyalar içinde yer alıyor. Hurda kombi alan hurdacı firmayız.

Küre Moloz Nakliyesi

Küre hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan her çeşit hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Fabrika yıkımı tamamlandığında sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması titiz bir biçimde yapılmaktadır. Yıkım molozu Küre Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen alanlara boşaltılır.

Küre Nikel Hurda Alan Yerler

Nikel hurdası zehirlidir. Bu ilçede %95 , %99 şablon nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel alımı yapıyoruz. Küre nikel hurda alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdası ticareti yapılırken oldukça hassas çalıŞmalıyız.

Küre 2.el Raf Fiyatları

Genellikle iflas eden butikler tarafından satılan market rafı hurdası, hurda çelik raf, ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları içlerinden seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satışı yaıpyoruz. Sitemizdeki Küre ikinci el raf kg fiyatını abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatı yazısını okusanız mükemmel olur. Raf hurdası Küre satın almak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Küre Hurda Akü Alım Satımı

Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Motosikletlerde enerji kaynağı bulunur. Bir süre sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren suları nedeniyle geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Hurda akü alım satımı bağlantısına tıklayın. Bu sebep ile iş yerimiz gibi firma içerisinde geri dönüştürme kazanları bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alan firmalar arasındadır.

Küre Kağıt Hurdası Alan Hurdacı

Küre karton hurda aldığımız yerler arasındadır. Bu sayfadaki Küre hurda kağıt fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Piyasadan fazla fiyata kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alımı yaparız. Bölgede beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesent sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha fazla kazanma şansı veriyoruz. Küre kağıt hurdası alan yerler içindeki firmamız ile irtibat kurarak toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

Küre 2.el Ev Eşyası

Kısa süre ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki mobilyaları adresten almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski busdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi uygulamaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alan yerler konulu makalesini gezebilirsiniz Kastamonu Küre içinde temiz şekilde kullanılmış, 2.el koltuklar satın alabilirsiniz. Her çeşit 2.el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik ev eşyası, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Kullanılmış patron koltuğu, sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler bulunur.

Küre Hurda Fiyatları

Yeni hurda demir fiyatları hakkındaki makaleyi okuyun Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alım satımlarında pazar fiyatlarından fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Kesin hurda fiyat listesine erişmek amacı ile bize ulaşmanız gerekiyor. Küre hurdacısı olarak hurdacılık yaparken uygulanılan fiyatlar günlük değişmekte.

Küre Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Küre çevresinde cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf soda şişesi, çıkma otomobil camı cinslerde hurda cam cinsleri baya fazla alınıp satılıyor. Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan bir yapıdaki sıvı madde tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir.

Küre Kullanılmış Lokanta Aletleri Alım Satımı

Titizlik ile kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alınır. Profesyonel lonata mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom küvet, salata reyonları, endüstriyel ocak vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Kullanılmış çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilir.

Küre Hurda Kumaş Firesi Alımı

Parti malı hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alıyoruz. Sayfamızdaki Kastamonu Küre hurda kumaş fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız.

Kastamonu Küre kilosuyla hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Küre ilçesinin tümünde hurda kumaş firesi almaktayız.

Küre çevresinde hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem alım satımında istediğiniz konuma geliyoruz. Kilosuyla hurda kot kumaş, hurda pantolonluk, hurda gabardin, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Küre Hurdacılar Sitesi

Çok daha yaşanılır bir Küre yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu malzemelerinizin alım satımını yapıyor değiliz. Küre hurdacılar sitesindeki hurdacı iş yerimiz sayesinde geri dönüşüm işleri yapıyoruz.

Küre Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkımla ilgilenlerin dediği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Küre fabrika sökümü yapıyoruz. Güvenlice fabrikaların söküm işini yapıyoruz. Uzun zamandır on binlerce fabrika bozum ihaleleri tamamladık. Bu sayede fabrika sökümü yapanlar içinde öncü bir yerdeyiz. Öncelikle yıkılması istenen üretim yerinin titizlikle gezilmesi gerekir.

Küre Araba Hurdası Alan Hurdacı

Elbette size araç hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Küre çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı otomobil hurdası, römork, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri
, hurda motor alıyoruz. Ancak hurda otomobil evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Küre 2. El Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Her türlü yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan yerler arasındayız.

7/24 Hizmet Veren Küre Hurdacı Firma

Sizlerin verdiği deneyimlerler alet parkurumuzu geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Küre hurdacı firması olan şirketimizle yirmi dört saat çalışıyoruz. Yaklaşık 2002’den bugüne geri dönüşüm faaliyetleriyle size hizmet veriyoruz.

En Yakın Küre Hurdacı

En yakın Küre hurdacı deposu hizmetiyle her çeşit hurda malzeme alıp satarken adresinize ekiplerimizi yolluyoruz. Bu yöntemle sizlere en yakın hurda alan yerler Küre etrafında hizmet ediyoruz. Küre hurdacı firması istihdamındaki ekiplerimiz ile kapınızdan hurda malzeme alım hizmetimiz var. Halk Metal firmamızla Küre ilçesinin her yerinde her türde hurda satımı gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp