Gümüşhane Hurdacı

Kürtün Hurdacı Hurda Fiyatları

Yurdumuzun her noktasında, hurda alıyoruz. Gümüşhane Kürtün merkezi yakınlarında hurda satmak amacıyla ekiplerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. En tecrübeli Gümüşhane Kürtün hurdacı firmasıyız. En iyi Kürtün hurda fiyatları ile hurda eşyalarınızı alıyoruz. Eşi benzeri olmayan hurdacılık hizmetleri yürütmekteyiz. Bütün faaliyetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz.

Halk Metal Hurdacılık şirketimiz ile hurda ticareti için adresinize personellerimizi gönderiyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Gümüşhane hurdacısı firmalar içindeyiz.

Gümüşhane Kürtün Hurdacısı

Kürtün bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. İşi bitmiş malzemeleri yeniden işleyerek bütün vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacı ile mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Kürtün hurdacı firması olarak Gümüşhane genelinde her türlü hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Kürtün hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Gümüşhane Kürtün içerisinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Gümüşhane ilinin gelişen ilçesi Kürtün gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Gümüşhane Kürtün çevresinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Kürtün Hurdacı Telefon Numarası

Gümüşhane Kürtün hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Şimdi arayarak en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Kürtün hurdacılık hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Dolayısıyla hurda satışı yapmak sebebiyle telefonumuzu aramanız gereklidir.

Kürtün Hurda Sarı Alan Hurdacı Firma

Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda cinsi yoktur. Halk Metal Hurdacılık şirketimiz tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor.

Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Kürtün bölgesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğu için sarı hurda olarak anılmaktadır. Bu nedenle Kürtün sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Sayfamızda bulunan Gümüşhane Kürtün pirinç sarı kilo fiyatını kayıt olanlara her gün gönderiyoruz. Pirinç sarı alan hurdacı konulu içeriği inceleyin. Kürtün hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Kürtün Hurda Krom Alımı

Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Hurda krom alım satımı sayfamıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Kürtün krom hurdası ton fiyatını telegram grumuzdakilere saat başı yollanmaktadır.

Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Kürtün Hurda Alımı

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda çinko almak için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Kürtün kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdanızı şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suylatemasında korozyona uğruyor. Böylelikle metalin değerini düşürüyor.

Kürtün ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Hurdacılık her türlü hurda alım hizmeti veriyor. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek devamlı hizmetler sunmayı ilke edindik. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir hurdası, çinko hurda, alüminyum hurdası, bakır hurdası, hurda kablo ve sarı hurda alırken yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Kürtün hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz.

Kürtün Sac Hurdası Alanlar

Hurda sac alımı yapıyoruz. Kürtün bölgesinin tamamında hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz. Depo çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Elimizde kullanılmamış 2.el trapez sac hurda var.

Kürtün Hurda Bakır Alımı

TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Kürtün hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. Kürtün içerisinde hurda bakır alıyoruz. Kürtün bakır hurda fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan hurdacı alanında daha geniş bilgi var. Bu sayfadaki Gümüşhane Kürtün bakır hurdası fiyat listesini telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Gümüşhane Kürtün bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Kürtün Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Buradaki Kürtün alüminyum hurdası kg fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Sitemizde bulunan hurda alüminyum alanlar yazıyı ziyaret edin. Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapan firmayız.

Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Her tür alüminyum hurda almaktayız. Gümüşhane Kürtün alüminyum hurdası alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

Kürtün bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alımı yaparken tartımları güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek ticareti amacıyla arayın. Sizlerin sayesinde her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz.

Kürtün Kurşun Hurda Alımı

Kurşun metali kullanılmakta olan eski madendir. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle öne çıkar. Hurda kurşun alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Kürtün kurşun hurdası alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerden biridir. Sitemizde yayımlanmış olan Kürtün hurda kurşun kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Çatı söküm kurşunu alıyoruz.

Kürtün Kablo Hurdası Alım Satımı

Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Gümüşhane Kürtün bölgesinde TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız.

Kürtün ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasında yüksek fiyatı biz veriyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satmayı dileyenler bizi arayabilir. Lakin tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablo alım satımı için değerinin üstünde fiyatları teklif ediyoruz. Genel olarak hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Kablo alan hurdacı başlığıyla yazılmış yazıya bir göz atabilirsiniz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Kürtün hurdacı firmayız.

İçerisindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Gümüşhane Kürtün hurda kablo ton fiyatlarını isteyene her gün yollamaktayız. Tonajlı hurda kablo alışverişinde kablo hurdası borsasından yüksek fiyat listesi veriyoruz. Müşterilerde bolca satılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşinen ödüyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır tel nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok kıymetlidir. Konumdan tek damar kablo hurdaları almaktayız. Gümüşhane Kürtün hurdacısı Halk Metal Hurdacılık firmamız her çeşit hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alım satımı yapmaktayız.

Kürtün Hurda Çinko Alımı

Gümüşhane, Kürtün ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Gümüşhane Kürtün hurda nikel fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurdası alanlar yazımıza kesinlikle göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü satmak için telefonlarımızla irtibat kurabilirsiniz.

Kürtün Demir Hurdası Alımı

Kürtün bölgesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Hurda demir, Kürtün ilçe genelinde bol miktarda alınıp satılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Gümüşhane Kürtün extra demir hurda ton fiyatını arzu edenlere saat başı yolluyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın.

Anlık hurda demir ton fiyatı talep etmek amacıyla fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alan yerler bölümüne göz atın. Unutmayın ki her türlü demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri için peşin ödeme yapmaktayız. Kürtün ilçesinin tüm mahallerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Kürtün Hurda Nikel Alımı

Bu ilçede hurda turbo nikel, hurda %95 , %99 nikel şablon, anot nikel alımında borsasının üzerinde ton fiyatı sunuyoruz. Gümüşhane Kürtün nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirlidir. Dolayısıyla hurda nikel alındığında elden geldiğince özenli hareket edilmelidir.

Kürtün Hurda Cam Alım Satımı

Kürtün İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan lokanta binalarından sökülen hala kullanılabilir ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler alanlar içindeyiz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç mikseri, alçı makinesi 2.el vidalı iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz. Ayrıca işi bırakmak mecburiyetinde kalmış nalburlardan satın almış olduğumuz

Kürtün Fabrika Bozumu

Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek taşınmazın incelikle gezilerek uygun aletler ve araçların hazırlanması gereklidir. Profesyonel bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika bozumu ihalesi tamamladık. Kürtün fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz.

Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde nam saldık. Genellikle söylendiği gibi kolay olmamıştır.

Kürtün Hurda Klima Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Kürtün çevresinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. İkinci el klima Kürtün bölgesinde çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Kürtün Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Kürtün Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce alınan kararlarla belirlenen yere nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımında sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınma işi titizlikle firmamız tarafından yapılıyor. Halk Metal Hurdacılık tarafından alınacak tüm hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır.

En Yakın Kürtün Hurdacı Telefonu

Halk Metal Hurdacılık şirketimizle Kürtün bölgesinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Bu haliyle müşterilere en yakın hurda alan yerler Kürtün etrafında hizmet ediyoruz. En yakın Kürtün hurdacı deposu hizmetleri ile hurda nakliyesi yapmak için ayağınıza geliyoruz. Kürtün hurdacıları arasında firmamız ile adresten her türlü hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz.

Kürtün Hurda Fiyatları

Tekraren söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında oldukça yüksek kilo fiyatları tavsiye ediyoruz. Kürtün hurdacı firma hurdacılık işleri yaparken kullanılan ton fiyatları saat başı güncellenmektedir. En güncel hurda kilo fiyatına erişmek amacı ile bizimle irtibat kurmanız gerekiyor.

Kürtün Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan Kürtün hurdacıyız alım satımında nakit para ödemeler yapmaktayız. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Kürtün Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Gümüşhane ile Kürtün bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurdası alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Kürtün hurda plastik alan yerler içinden ön planda olan Kürtün hurdacısıyız. Sayfamızdaki Kürtün plastik hurdası ton fiyatı güncellenmiştir Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri vardır.

7/24 Hurda Alan Kürtün Hurdacı Firma

7/24 Kürtün hurdacı iş yerimiz yardımı ile günün her saatinde iş yerimizdeyiz. Sizlerin verdiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam beş senedir geri dönüşüm yapıyoruz.

Kürtün Hurda Akü Alım Satımı

Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren sıvılar ayrıştırıldığından kıymetlidir. Akü hurdası fiyatı yazımızı güzel olur. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi kendine ait geri dönüştürme tesisi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabiliyor. Aküler diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Araçlarda enerji ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye hurda akü denilmektedir.

Kürtün İkinci El Restoran Malzemesi Alım Satımı

2.el tabak kurtuma makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapmaktayız. Elimizde bulunan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi kuzine, paslanmaz yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, krom evye, bakır davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb cafe restoran tipi mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek amacı ile sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. 2. El sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz.

Kürtün Hurda Kumaş Firesi Alımı

Hurda kumaş firesi alıyoruz. Toptan hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alımı yapmaktayız. Kürtün bölgesinin tamamında jesica kumaş, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Spot hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda ceket kumaşı alımı için buradaki numarayı şimdi aramalısınız. Sayfamızdaki Kürtün hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Gümüşhane Kürtün kilo ile kumaş hurdası alanlar arasındayız.

Kürtün Hurdacılar Sitesi

Her hali ile iyi bir şehir oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Kürtün hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimizle hurdacılık işleri yapıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdanızın ticaretini yapmıyoruz.

Kürtün Bina Yıkımı

Bina yıkımında bilinen iş güvenliği önlemleri Kürtün kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek dairelerin istenildiği bir biçimde inşaatının yapılması sebebi ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her cinste hurda eşyayı ücreti karşılığında alıyoruz.

Kürtün Karton Hurda Alımı

Kürtün kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz ile iletişime geçerek koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda fiyatı öğrenebilirsiniz. Bölgede beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz extra titizlik ile satıcıya daha çok miktarda kazanım etme olanağı veriyoruz.

Piyasadan fazla fiyata kuşe kağıt hurdası, peçete hurdası, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt bardak alıyoruz. Karton, kağıt hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Kürtün hurda karton ton fiyatı bugün güncellenmiştir

Kürtün Araba Hurdası Alan Firmalar

Pek tabi size hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Kürtün hurda alımında hizmet ediyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş otomobil hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, vagon hurdası, hurda motor alımı için hemen arayın. Zaman zaman Kürtün etrafında otomobil hurdası alımı yapıyoruz.

Kürtün Hurda Raf Alan Yerler

Özellikle iflas eden pastahanelerden elde ettiğimiz çelik raf hurdası, teşhir reyonları, market rafları, mağaza rafı hurdaları, demir raflar içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satıyoruz. Burada yayımlanan Gümüşhane Kürtün raf hurdası ton fiyatı güncellendi. Hurda raf fiyatı paylaşımımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Kürtün ikinci el raf hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebi ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Kürtün 2.el Ev Eşyası

Titiz kullandığınız ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı konumunuza gelerek satın alıyoruz. Eski busdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alan hurdacı firma hakkında detaylı bilgi veren paylaşıma ulaşabilirsiniz Sahibinden büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masası bulunur. Kürtün bölgesinde kullanılmış, 2.el ev mobilyaları alabilirsiniz. Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, ekran kartı, hurda anakart satın almak amacı ile bizlerituşlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp