Samsun Hurdacı

Ladik Hurdacı Hurda Alımı

Ladik hurdacı firmasıyız. Ladik bölgesinde hurdanızın ederini sormak amacı ile günün her saatinde genel merkezimize ulaşabilirsiniz. Yurdumuzun bütün ilçelerinden, her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Tonajlı hurda eşya alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Samsun hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Anlık Ladik hurda fiyat listesiyle alım yapmaktayız. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla hizmet vermeteyiz.

Samsun Ladik Hurdacı Firma

Ladik hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Endişeye lüzum yok, başardınız. Ladik bölgesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmet sunuyoruz. Sizlerde her nevi hurda kağıt satmak amacıyla şirketimizi çaldırabilirsiniz. Samsun şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Ladik sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Samsun Ladik ilçesinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Ladik hurdacı olarak Samsun ilinin tümünde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için konumuza en yakın araçlarımızı göndermekteyiz Ladik genelinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş metalleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

Ladik Hurdacı Telefon Numarası

Ladik adresten hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Şimdi arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Samsun Ladik hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor.

Ladik Hurda Kurşun Alanlar

Samsun, Ladik hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Ladik çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını telegram grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Kurşun cevherleri mavi-gümüş renkli haliyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alanlar paylaşımına bir göz atmalısınız. Cami minaresi hurda kurşunu
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası sökümü yapıyoruz. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir.

Ladik Hurda Krom Alımı

Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alımı bölümünün linkine tıklamalısınız. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Ladik hurda krom tank kg fiyatı güncellendi.

Ladik Hurda Alan Firmalar

Tonajlı alüminyum hurda, hurda kablo, hurda bakır, çatı minare kurşunu,çinko hurda, hurda sarı ve inşaat demiri alımı yaparken yukarısında fiyat listeleri veriyoruz. Ladik hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz. Ladik kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi elinizden çıkarın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle metalin kıymetini düşürmektedir. Samsun Ladik geri dönüşüm firması Halk Metal Geri Dönüşüm her tür kağıt hurdası alım satımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Hurda alüminyum almak için adresinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Ladik Hurda Çinko Alan Firma

Burada bulunan Ladik hurda çinko ton fiyatını grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz. Çinko hurdası alan yerler bölümümüzü incelerseniz mükemmel bir şey yapacaksınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. Ladik çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Ladik Bakır Hurda Alanlar

Ladik içerisinde hurda bakır alıyoruz. Ladik bakır hurda fiyatları için telefonumuzu arayabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz.

Bu sayfadaki Samsun Ladik hurda bakır fiyat listesini grubumuza üye olanlara her gün gönderiyoruz. Samsun Ladik hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alan hurdacıyız. Bakır alan Ladik hurdacı numarasını zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

Ladik Demir Hurdası Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümümüze kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. Ladik çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm Ladik bölgesinin her yerinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Anlık demir hurda kilo fiyatları öğrenmek sebebi ile gecikmeden arayın. Demir hurda alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Demir hurdası, dünyada en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Bu yazdıda yayımlanmış olan Samsun Ladik hurda demir fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız.

Ladik Kablo Hurda Alanlar

Ladik ilçesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasasından daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Her yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdası alıyoruz. Piyasada kolayca ele geçen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz.

Hurda kablolar içerdiği bakır tel sebebi ile hurdacılar için büyük önem taşır. Samsun Ladik hurdacı firması olarak her nevi antigron kablo, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. kablo hurda alanlar başlıklı makaleyi inceleyin. Samsun Ladik bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Genel olarak hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Ladik hurdacı firmayız. . Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ayrıca alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımı yaparken anlık fiyat teklifini sunuyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Buradaki Ladik kablo fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Ladik Sac Hurda Alım Satımı

Hurda sac alım satımı yapanlar içindeyiz. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Ladik ilçesinde sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurda, satmak sebebiyle arayınız. Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac hurda vardır.

Ladik Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firmalar

Aslına bakarsanız sarı hurdası adında bir hurda varolmamıştır. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Ladik hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yapmaya devam ediyor. Sayfamızdaki Samsun Ladik hurda sarı pirinç kg fiyatı güncellenmiştir. Sitemizdeki hurda sarı makaleyi ziyaret edin. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri vardır.

Halk Metal Geri Dönüşüm şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda alım satımında öncülük etmektedir. Bu nedenle Ladik sarı pirinç hurda alım hizmeti veren firmayız. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Ladik ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz.

Ladik Alüminyum Hurda Alımı

Samsun Ladik alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için aramanızı istiyoruz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz nedeniyle saygılar sunarız. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan firmayız. Her çeşit alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Sizlerin desteğiyle sürekli gelişiyoruz. Bu sitede paylaşılan Ladik alüminyum hurda fiyatlarını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki içeriğe göz atabilirsiniz Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Ladik bölgesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını sizinle yapmaktayız.

Ladik 2.El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde inşaat vinci, alçı mikseri, boya tabancası, harç makinesi 2.el demir iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Birde ne yazık ki iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılan lokanta binalarından ayırılan hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pecere, mutfak dolabı, demir kapı satıyoruz.

Ladik Hurda Akü Alımı

Arabalarda elektrik ihtiyacı nedeni ile bulunuyor. Akü başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü içindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile oldukça değerlidir. Akü hurda alanlar gönderisini incelemelisiniz. Bu sebep ile Ladik hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm benzeri işletme içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar. Bir müddet sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz.

Ladik Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım yapanların anlattığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Ladik fabrika söküm işi yapıyoruz.

Sektöre girdiğimizden beri sayısız fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde başarılı olduk. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan tesisin incelikle dolaşılması gerekir. Güvenlice fabrikaları söküyoruz.

Ladik Hurda Cam Kırığı Alanlar

Cam tam yada yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip suları muhafaza eden inorganik amorf katı maddelerdir. Ladik yakınlarında cam hurda alan yerler arasında bulunuyoruz. Çağımızda şeffaf araba camları, soda şişesi vs. cam hurdaları tonajlı satılıyor.

Ladik Hurdacı Sitesi

Ladik hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda dükkânımız vasıtasıyla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet veriyoruz. Sırf bu türlerdeki hurdalarınızın alım satımını yapıyor değiliz. Daha yaşanabilir bir Samsun ve şimdikinden daha yaşanılır Ladik yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmıyoruz.

Ladik Araba Hurdası Alan Firma

Pek tabi size hurda otomobil alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ancak araba hurdası trafikten çekme işleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmüş hurda araç, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları
, vagon hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Bazen Ladik yakınlarında hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

Ladik 2.el Raf Hurdası

Sitemizdeki Ladik 2.el raf fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Hurda raf fiyatı gönderisini dolaşmak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Ladik raf hurdası fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapatılan mandıralardan aldığımız market rafları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir 2. el raf satışı yaıpyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Ladik Hurda Nikel Alanlar

Hurda nikel zehirlidir. Ladik nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu ilçede nikel turbo hurda, anot hurda nikel, %99 şablon nikel ile %95 şablon nikel alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası toplanırken elden geldiğince özen ile davranmalıyız.

Ladik Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurdaları ücretle alıyoruz. Ladik kentsel dönüşüm içerisinde yenilenmesi gereken binaların tekrar inşaatının yapılması amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımlarda gerekli güvenlik önlemleri

Ladik Plastik Hurda Alım Satımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir.

Samsun ile Ladik ilçesinin tamamından plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda fiyatları sormak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ladik hurda plastik alan yerler içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Ladik hurda naylon ton fiyatları güncelliğini korumaktadır En idel fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Ladik Kağıt Hurda Alım Satımı

Ladik kağıt hurda alan firmalar içindeki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm ile iletişime geçerek iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli fiyatları isteyebilirsiniz. Daha fazla hurda kağıt fiyatlarıyla kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alıyoruz. Ladik hurda kağıt ticareti yaptığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Ladik kağıt hurdası fiyatlarını günlük yollamaktayız Bölgede renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlikle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok kazanma olanağı iletiyoruz.

Ladik İkinci El Ev Eşyası

Değerinden fiyata yeni ve ikinci el ev eşyası satıyoruz. Her çeşit 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası almak sebebiyle numaralarımızla iletişim kurabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan 2el olarak satılabilecek bir durumdaki yemek takımlarınızı yerinden satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı alan hurdacı başlıklı paylaşıma ulaşın 2. El çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları stoğu sormak amaçlı çağrı merkezimizi telefonlarımızı arayın.

Ladik 2. El Restoran Malzemesi Alım Satımı

İkinci el tabak kurulama tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alınır. Endüstriyel tipte 2.el reataurant malzemeleri alıyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, bakır davlumbaz, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, dinlendirici, restorant tipi kuzine vs endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemeniz amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz.

Ladik Hurda Kumaş Alımı

Hurda parça kumaş almaktayız. Samsun Ladik çevresinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alım satımlarında yerinize gelecek ekiplerimiz var. Defolu hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş alım satımında nakit para ödeme yapılır.

Tonajlı parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme alımı için telefon numaramızı vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Ladik kilo ile kumaş hurdası alanlar arasında en iyi fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz. Buradaki Samsun Ladik hurda kumaş fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz.

En Yakın Ladik Hurdacı Numarası

Ladik hurdacı olarak konumdan her tür hurda atık alım satımı yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Ladik genelinde her cins hurda malzeme alımı yapmaktayız. Bu hizmetimizle hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Ladik çevresinde hizmet ediyoruz. En yakın Ladik hurdacı firma hizmetiyle her çeşit hurda alıp satarken ayağınıza gelmekteyiz.

Ladik Hurda Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alınır, satılır.

Güncel Ladik Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsadan daha fazla fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz. Ladik hurdacı firmalar tarafından hurdacılık esnasında kullanılan ton fiyatları hızlıca değişkenlik gösteriyor. Doğru ton fiyatına erişmek nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir. Daha detaylı hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin

7/24 Hizmet Veren Ladik Hurdacı Firma

Sektörün sağladığı güvenle güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Ladik hurdacı firması olan firmamız ile haftanın yedi günü işimizin başındayız. Tam tamına 31 yıldır hurda hurda alım satımı hizmetleri vermekteyiz.

Ladik Hurda Klima Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Ladik çevresinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Ladik çevresinde çok alınan hurda eşyalar içindedir. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı fimayız.

Ladik Hurda ve Moloz Nakliyesi

Ladik hurdacı tarafından alınacak her nevi hurdaların depomuza yükleme ve taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Molozlar Ladik Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden planan alanlara nakledilir. Bina yıkımında antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işleri titizlik ile yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp