Edirne Hurdacı

Lalapaşa Hurdacı Telefonu

Lalapaşa ilçesinde hurda fiyatı öğrenmek nedeni ile aşağıdaki telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Tam zamanlı Lalapaşa hurda alım satım fiyat listesiyle alım yapmaktayız. Kimseye benzemeyen hizmetler beğeninize sunuyoruz. Verdiğimiz tüm faaliyetlere bu gönderimizden ulaşabilirsiniz. Edirne Lalapaşa hurdacı firmasıyız. Halk Metal ismimiz ile hurda malzeme alıyoruz. Ülkemizin arzu ettiğiniz ilinde, her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Tonajlı hurda eşya alımında yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Edirne hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Edirne Lalapaşa Hurdacısı

Lalapaşa bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin faydasına çalışıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satmak sebebiyle çağrı merkezimizi telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Lalapaşa hurdacı firması olarak Edirne bölgesinde hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanız için yakınınızdaki hurda taşıma ekibimizi göndermekteyiz. Lalapaşa hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Lalapaşa etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Edirne ilinin naif ilçesi Lalapaşa gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Edirne Lalapaşa için değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

Lalapaşa Hurdacı Telefon Numarası

Edirne Lalapaşa hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Edirne Lalapaşa yerinden her türde hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak nedeni ile çağrı merkezimizi aramalısınız.

Lalapaşa Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Aslına bakarsanız sarı hurda diye hurda türü bulunmamaktadır. Lalapaşa ilçenin tümünde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Firmamız bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Bu sebeple Lalapaşa sarı hurdası alan firmalar arasındayız.

Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetli hurdalar içerisinde sayılabilir. Sitemizdeki Lalapaşa sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Sayfamızdaki sarı hurdası alanlar yazıya göz atabilirsiniz. Edirne Lalapaşa hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı yerinize geliyor.

Lalapaşa Hurda Krom Alım Satımı

Gayet sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Nikel metaliyle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Lalapaşa krom ton fiyatı günceldir. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısının olduğu linke tıklayın. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Lalapaşa Hurda Alımı

Hurda kağıt alımı için kapınıza geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı amaç edindik. Lalapaşa yerinden hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurda malzemeleri gecikmeden satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası su iletemasında korozyona uğramaktadır. Bu sebeple hurdanın kıymetleri düşebilir.

Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımında yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Lalapaşa hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. Edirne Lalapaşa ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal hurdacılık her türlü hurda karton alım hizmeti veriyor.

Lalapaşa Sac Hurda Alımı

Hurda sac alıyoruz. Firmamızda bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurdası vardır. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Lalapaşa Edirne ilçesinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, alım satımı için irtibata geçebilirsiniz.

Lalapaşa Hurda Bakır Alan Firmalar

Hurda bakır sitemizde daha detaylı bilgi var. Lalapaşa bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz.

Bakır hurdası alan Lalapaşa hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Lalapaşa bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda bulunan Edirne Lalapaşa bakır hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Edirne Lalapaşa bakır hurda alan yerler arasındayız.

Lalapaşa Alüminyum Hurda Alanlar

Sitemizde yer almakta olan Edirne Lalapaşa alüminyum hurda ton fiyatını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapılır. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Lalapaşa ilçesinin tümünde alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alırken tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör yapmaktayız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel için nakit ödeme veriyoruz. Edirne Lalapaşa alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Şirketimize gösterdiğiniz özen için saygılar sunarız. Müşterilerimizin sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz.

Lalapaşa Kurşun Hurdası Alım Satımı

Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renkli haliyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alanlar gönderisine bir göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmezsiniz. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz. Lalapaşa kurşun hurdası alımı için en iyi fiyatı uyguladığımız ilçelerden biridir. Buradaki Lalapaşa hurda kurşun fiyatlarını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz.

Lalapaşa Hurda Kablo Alımı

Tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden yüksek fiyatlar sunuyoruz. Bununla birlikte tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdaları alımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları gönderiyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, fare yemez kablo satmayı dileyenler bizi arayabilir. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Lalapaşa hurdacı firmayız. Edirne Lalapaşa ilçesinin tüm sokaklarından TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Lalapaşa hurdacısı Halk Metal firmamız her türlü iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alımı yapmaktayız. Satıcılarda çoğunlukla toplanan 50% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, antigron hurda kablo, hurda enya kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Edirne Lalapaşa ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içinde piyasasının üstünde ton fiyatını veriyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine göre ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Edirne Lalapaşa elektrik kablosu kilo fiyatını talep edenlere saat başı ulaştırılmaktadır.

Kablolar iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılıyor. İlaveten hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo için arayabilirsiniz. Hurda kablo alan yerler başlıklı metne göz atın.

Lalapaşa Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki Edirne Lalapaşa hurda çinko levha kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Çinko hurda alımı makalesini geziniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. Edirne, Lalapaşa çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Lalapaşa Demir Hurdası Alımı

Lalapaşa ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Bildiğiniz üzere her çeşit pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alırız. Firmamız Lalapaşa bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı istemek sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı yazısına göz atmalısınız. Hurda demir, yer kabuğunda çokça bulunan metaller içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Edirne Lalapaşa toplama demir hurdası ton fiyatını saat başı yollamaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler paylaşımımızı gezmek iyi gelecektir.

Lalapaşa Nikel Hurdası Alım Satımı

Hurda nikel zehirli olabilir. Edirne ve Lalapaşa nikel hurdaları alıyoruz. Edirne Lalapaşa ilçesinde turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurda , %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Bu yüzden hurda nikel alınıp, satılırken oldukça dikkatli hareket etmeliyiz.

Lalapaşa Cam Hurdası Alımı

Lalapaşa 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan apartman vs binalardan ayırılan yeni gibi 2. el pimapenler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Dolayısı ile kapanan fabrikalardan satın almış olduğumuz İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörleri, harç mikseri ikinci el iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Lalapaşa Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Edirne Lalapaşa fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozumu ihalelerini yerine getirdik. Yıkımla uğraşanların söylediği biçimde kolay bir işlem değildir. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında başarılı konumdayız. İlk önce sökümü istenen üretim yerinin titizlikle dolaşılması gerekiyor. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

Lalapaşa Klima Hurda Alan Firmalar

Klima hurdası Lalapaşa bölgesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Lalapaşa etrafında klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Lalapaşa Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Lalapaşa Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden planan alana taşınıyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliye işleri güvenle yapılır. Firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurdanın iş yerimize nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

En Yakın Lalapaşa Hurdacı Telefon Numarası

Lalapaşa hurdacısı olarak yerinden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bu yöntemle size en yakın hurdacı Lalapaşa genelinde hizmet vermekten kıvanç duyarız. En yakın Lalapaşa hurdacı firması hizmeti ile her türlü hurda eşya nakliyesi yapmak sebebiyle bulunduğunuz yere geliyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Lalapaşa ilçesinin tamamında hurda malzeme satımı yapmaktayız.

Lalapaşa Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurda ticareti yaparken daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Lalapaşa hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında saat başı değişmekte. En güncel fiyatlara erişmek için irtibata geçebilirsiniz.

Lalapaşa Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır. Kullanılmayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alan Lalapaşa hurdacıyız alımında en iyi fiyatı veriyoruz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz.

Lalapaşa Hurda Plastik Alan Yerler

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Edirne şehri Lalapaşa ilçesinin tamamından hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatla hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda poşet, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız.

Lalapaşa plastik hurdası alımı yapanlar arasında lider konumdaki Lalapaşa hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Lalapaşa plastik hurdası kg fiyatı günceldir Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır.

7/24 Hizmet Veren Lalapaşa Hurdacı

Tam üç yıldır hurdacılık yapmaktayız. 7/24 hurda alan Lalapaşa hurdacı şirketimiz yardımı ile zaman farketmeksizin kapınıza kadar geliriz. Geçen senelerin sağladığı profesyonellikle araç gereç parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Lalapaşa Hurda Akü Alımı

Otomotiv sektöründe elektrik kaynağı bulunmaktadır. Hurda aküler içerdiği kurşunlu sıvılar ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akümülatör başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası diyoruz. Hurda akü alımı paylaşımımıza bir göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Dolayısıyla Halk Metal vb. kendi içinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar.

Lalapaşa İkinci El Cafe Ekipmanı Alımı

Temiz kullanılmış olan sanayi tipi bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolaplar alım satımı yapmaktayız. Profesyonel lonata mutfağı aletleri alıyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satanlar bizi arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, restorant tipi kuzine, paslanmaz krom dinlendirici, paslanmaz krom evye, küvet, krom davlumbaz, sanayi tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz.

Lalapaşa Kumaş Alım Satımı

Parça kumaş hurdası alıyoruz. Spota düşmüş tekstil artığı parça kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda, hurda atlet kumaşı alım satımı yapmaktayız. Edirne Lalapaşa ilçesinde viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda süprem kumaşı alımlarında adresinize geliriz. Kilosuyla parça kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş alımı için buradaki numaraları zaman kaybetmeden arayınız. Sayfamızda paylaşılan Edirne Lalapaşa hurda kumaş ton fiyatı güncelliğini koruyor. Edirne Lalapaşa kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Lalapaşa Hurdacılar Sitesi

Her hali ile yaşanır bir Edirne ve çok daha yaşanılır Lalapaşa için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Lalapaşa hurdacılar sitesindeki dükkanımız iş birliğiyle hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bu türeki malzemelerin alım satımını yapıyor değiliz.

Lalapaşa Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurdayı ücretle satın alıyoruz. Lalapaşa kentsel dönüşüm dahilinde yenilenecek iş yerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yukarıda fabrika yıkımlarında olduğu üzere binaların yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken bilinen tüm önlemler

Lalapaşa Karton Hurda Alanlar

İlçenin tümünde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız extra müşkülpesentle sizlere piyasadan fazla kazanç elde etme imkanı veriyoruz. Yüksek hurda kağıt fiyatıyla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası alanlar içerisindeyiz. Karton hurda alım satımı için geliyoruz. Sitemizdeki Lalapaşa hurda kağıt ton fiyatlarını grubumuzda her saat paylaşıyoruz Lalapaşa Edirne kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki iş yerimiz hizmetleriyle ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Lalapaşa Araç Hurdası Alanlar

İşlerin yoğun olmadığı anlarda Lalapaşa bölgesinde hurda araba alımı yapıyoruz. Lalapaşa hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri
, yük vagonu, hasarlı araç hurdası, hurda motor için hemen arayın. Tabiki de size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araç trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Lalapaşa Hurda Raf Alımı

Sayfamızdaki Lalapaşa 2.el raf fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda raf alımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Lalapaşa satın almak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı yapmaktayız. Çoğunlukla batan mağazalardan aldığımız teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası, demir raf hurdaları, hurda çelik raflar içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2.el raf hurdası satışı yaıpyoruz.

Lalapaşa Beyaz Eşya Hurdası

Her türlü 2. el derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyası, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Temiz çalışma masası, büro mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı bulunmaktadır. Titizlik ile kullanılan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki yemek odası takımlarınızı kapınızdan alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinesi fiyatı başlıklı içeriğimize ulaşınız Çok ekonomik fiyata sıfır gibi ve ikinci el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp