Çanakkale Hurdacı

Lapseki Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Lapseki çevresinde hurda satmak amacıyla hurdacı numaramızla iletişim kurabilirsiniz. Güncel Lapseki hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Eşsiz hizmetler sunuyoruz. Sürdürdüğümüz tüm hizmetleri bu yazımızdan inceleyebilirsiniz. En iyi Çanakkale Lapseki hurdacı firması olarak hurda almaktayız. Türkiyemiz’in irtibat kurduğunuz her bölgesinden, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal ismiyle hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Çok miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Çanakkale hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Çanakkale Lapseki Hurdacı Firmalar

Lapseki genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek bütün vatandaşlarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. Lapseki hurdacı olarak Çanakkale ilinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanız için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Lapseki hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişe etmeyin. Çanakkale Lapseki içerisinde yep yeni anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. Çanakkale şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Lapseki ilk hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Yalnızca Lapseki ilçe merkezinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Lapseki Hurdacı Numarası

Lapseki hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumdadır. Çanakkale Lapseki hurda alım hurda alımı hizmetleri sürdürdüğümüz alanlar içinde yer almaktadır. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satmak üzere mobil hattımızı aramalısınız.

Lapseki Bakır Hurdası Alan Firmalar

Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır sitemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Lapseki bakır hurda fiyat listesi için şirket hattımızı arayabilirsiniz.

Hurda bakır alan Lapseki hurdacı iş yerimizi şimdi arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Lapseki içerisinde bakır hurdası almaktayız.

Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alan firmayız. Sitemizdeki Lapseki yanık bakır hurdası fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Çanakkale Lapseki bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Lapseki Kablo Hurdası Alanlar

Hurda telefon kabloları, karışık kablo, hurda fare yemez elinde olanlar hemen arayın. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki yazıya göz gezdirebilirsiniz.

Adresten hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Sitemizdeki Lapseki bakır kablo fiyatları dün güncellenmiştir. Ayrıca tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alım satımı sırasında en güzel fiyat listesini biz veriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Lapseki hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Satıcılarda kolayca edinilen %40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Çanakkale Lapseki hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alımında uzmanız.

Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo alanlar için çok önemlidir.

Lapseki hurdacı firması olarak özellikle hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo alımı yapmaktayız. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde değerinden daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Lapseki ilçesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Üstelik hurda alüminyum kablo ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

Lapseki Alüminyum Hurda Alanlar

Lapseki ilçesinin her yerinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımı güvenilir şekilde yapıyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Hurda satanların sayesinde her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz. Sayfamızdaki Lapseki alüminyum hurdası kilo fiyatı anlık güncelleniyor. Bizlere gösterdiğiniz özen için şükranlarımızı sunarız. Her çeşit alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Çanakkale Lapseki alüminyum hurda alan firmalar arasında öncüyüz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz.

Lapseki Sac Hurdası Alanlar

Şu anda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Çanakkale Lapseki bölgesinin her yerinden hurda levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru, satmak için arayın. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Lapseki Kurşun Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Çanakkale ve Lapseki kurşun hurda alım satımı için konumunuza geldiğimiz ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Çanakkale Lapseki kurşun hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Cami kurşun hurdası, Minare kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda için özel fiyatlar uyguluyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurdası alanlar makalemizi incelemek bilgi edinmenizi sağlar. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu söylenmektedir.

Lapseki Hurda Alan Yerler

Lapseki yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Topladığınız hurdaları gecikmeden nakit paraya çevirin. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu yüzden hurdanızın kıymetinin düşmesine neden olmaktadır. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda kablo alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve sarı pirinç hurdası aldığımızda yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Lapseki hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle ön plana çıkmaktayız.

Çanakkale Lapseki ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her tür hurda atık alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Lapseki Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Halk Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Bu sayfadaki Lapseki hurda sarı pirinç fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler içerikli içeriğe göz atabilirsiniz. Gerçeği demek lazımsa sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Lapseki ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Lapseki ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Haliyle Lapseki sarı hurdası alan yerler arasındayız. Hurda ticareti yapanların öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda parça gibi sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Lapseki hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Lapseki Krom Hurdası Alanlar

Sert yapısı gereği zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Lapseki krom tank hurdası ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom ton fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek için sayfasının linkine tıklayabilirsiniz.

Lapseki Hurda Demir Alan Firma

Lapseki bölgesinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Sizinde bildiği gibi her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı bölümümüzü ziyaret etmek hurda demir hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı edinmek sebebiyle bize ulaşın. Demir hurda alan yerler makalemizi gezmek iyi gelecektir. Demir, Lapseki ilçe genelinde bol miktarda alınıp satılan madenler arasındadır. Buradaki Çanakkale Lapseki demir hurdası kg fiyatı anlık güncelleniyor. Lapseki ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Lapseki Çinko Hurdası Alımı

Sitemizdeki Lapseki nikel hurdası fiyat listesini talep edenlere ücretsiz yolluyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firmalar paylaşımımıza bakmak istersiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Lapseki çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Lapseki Hurda Plastik Alımı

İyi fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alım satımı için bildirdiğiniz adrese geliriz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Lapseki plastik hurda alım satımı yapanlar arasında lider konumdaki Lapseki hurda deposuyuz. Bu sitede yayınlanmış olan Lapseki naylon hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız Çanakkale ve Lapseki ilçesinin tamamından jelatin hurda, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri vardır.

Lapseki İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca batan iş yerlerinden edindiğimiz İnşaat alanlarında boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, harç pompası az kullanılmış demir iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış depo vb binalardan sökülmüş sıfır gibi 2.el demir kapı, pimapenler, mutfak dolapları alıyoruz.

Lapseki Bina Yıkımı

Yıkım esnasında istenen tüm güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Lapseki kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenmesi gereken dükkanların tekrar imar edilmesi sebebi ile yıkımını yapıyoruz. Daha önce fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurdanızı değerinde alıyoruz.

Lapseki Klima Hurdası Alanlar

Lapseki etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Lapseki çevresinde çok satılan hurda eşyalar içinde yer alıyor. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Lapseki Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya göre yıkım molozunun taşınması güvenlikle yapılır. Halk Metal tarafından alınacak her cins hurdaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Molozlar Lapseki Belediyesi’nce planlanan yerlere nakil ediliyor.

Lapseki Nikel Hurdası Alan Firmalar

Nikel hurdaları zehirlidir. Lapseki hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alımı yapılırken elimizden geldiğince dikkat ile çalışmalıyız. Bu ilçede %95 nikel şablon ve %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz.

Lapseki İkinci El Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla yenilen baharatçılar tarafından satışa sunulan hurda çelik raf, market rafı hurdası, teşhir reyonları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçilen yeni gibi 2. el hurda raf satıyoruz. Sitemizde paylaşılan Lapseki 2.el raf kg fiyatını dileyene saat başı yollanmaktadır. Raf hurdası alan hurdacı gönderimizi okusanız iyi olacaktır. Raf hurdası Lapseki satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Lapseki Akü Hurdası Alanlar

Zamanla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Hurda akü içinde bulunan kurşunlu suyu nedeniyle geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacı amacıyla bulunur. Akü hurdası alanlar makalemizi okursanız şahane olur. Bu sebep ile şirketimiz benzeri kendine ait geri dönüştürme atölyesi olanlar sulu akü ve kuru akü alan firmalar arasındadır.

Lapseki Kağıt Hurdası Alanlar

Değerinden yüksek fiyata bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alım satımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. İlçede renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle hurda satıcılarına çok daha yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz. Lapseki Çanakkale hurda kağıt alan firmalar arasındaki Halk Metal ile hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı ton fiyatı isteyebilirsiniz. Karton hurda alım satımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki Lapseki hurda karton kağıt fiyat listesini bip grubumuzda paylaşmaktayız

Lapseki İkinci El Ev Eşyası

Çanakkale Lapseki içerisinde sıfır ve ikinci el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Sıfırdan farkı bulunmayan 2. el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeniyle firmamıza ait numaralar ile iletişimde bulunarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Titiz kullanılan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan mobilyaları adresinize gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için yüksek fiyat uyguluyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alımı yapan firma başlıklı içeriği ziyaret ediniz Temiz ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları mevcuttur.

Anlık Lapseki Hurda Fiyatları

Kesin bilgiye ulaşabilmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Lapseki hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları Lapseki hurda borsasında hızlıca güncellenmektedir. Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsa fiyatından yüksek ton fiyatı öneriyoruz.

Lapseki Cam Hurda Alanlar

Cam tam yada yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvıları tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir. Özellikle rengarenk çıkma araba camları, gazoz türlerde cam hurda cinsleri bulunabilmekte. Lapseki ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar arasındayız.

Lapseki 2.el Endüstriyel Aletleri Alan En Yakın Yerler

Sanayi tipi 2. El reataurant mutfağı aletleri alıyoruz. Temiz kullanılan lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolapları alıyoruz. 2. El krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma makinesi satan yerler bizimle iletişim kurabilir. İşlerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, endüstriyel set üstü ocak, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, bakır davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri vb endüstriyel otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmeniz amacıyla siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

Lapseki Hurda Kumaş Firesi Alımı

Sitemizdeki Lapseki hurda kumaş kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Parti malı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak için telefon numaramızı zaman kaybetmeden arayınız. Çanakkale Lapseki ilçesinde şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası alım satımlarında istediğiniz konuma gelmekteyiz. Çanakkale Lapseki kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içinde en doğru fiyatı veriyoruz.

Çanakkale Lapseki ilçesinin tamamında hurda parça kumaş alım satımı yapmaktayız. Parti malı top kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş, atletlik kumaş alım satımında peşin para ödeme yapmaktayız.

Lapseki Hurdacı Sitesi

Çevreci dostlara daha yaşanabilir bir Çanakkale ve daha yaşanabilir Lapseki bırakmak için yorulmadan çalışıyoruz. Lapseki hurdacılar sitesindeki depomuzun sayesinde geri dönüşüm yapıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

Lapseki Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Başlamadan önce yıkılacak binanın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekiyor. Güvenilir bir şekilde fabrika söküyoruz. Daha önce binlerce fabrika yıkımı ihaleleri aldık.

Bu nedenler fabrika sökümü yapanlar içerisinde nam saldık. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Lapseki fabrika söküm işi deneyime sahibiz.

Lapseki Hurda Araç Alan Yerler

Pek tabi size hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Lapseki bölgesinde otomobil hurdası alıyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşmüş araç hurdası, hurda vagon, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, hurda motor için hemen arayın. Lakin hurda araba trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Lapseki Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Her türlü yıpranmamış ikinci el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alanlar arasındayız.

7/24 Hizmet Veren Lapseki Hurdacı Firması

Farkına vardığınız üzere 29 yıldır hurda alımı yapmaktayız. Sektörün kazandırdığı deneyimlerler geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Lapseki hurdacı firması olan firmamız ile haftasonu dahil hurda eşya alıyoruz.

En Yakın Lapseki Hurdacı

Lapseki hurdacıları içerisinde olarak adresten hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Lapseki genelinde her nevi hurda eşya alırız. Lapseki en yakın hurdacı hizmetlerimizle her cins hurda eşya alım satımında adresinize geliyoruz. Bu şekilde müşterilere en yakın hurdacı Lapseki genelinde servisler sunmaktan onur duyuyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp