Sarıyer Hurdacı

Maden Mahallesi Hurdacı Firma

Normalde Sarıyer firmaları arasındayız. Lakin Sarıyer Maden mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Sarıyer Maden mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Sarıyer hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız Halk Metal hizmet beğeninize sunmaya devam etmektedir. Güncel Sarıyer Maden hurda fiyatları ile alım satım yapıyoruz.

Halk Metal şirketimiz ile Avrupa yakası bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Maden hurdacı firması olarak her türlü hurda eşyanızı alıyoruz İstanbul çevresinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekip gönderiyoruz Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Sarıyer Maden mahallesi hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. İstanbul Sarıyer Maden mahallesinin çevresinde hurda malzeme ve kullanılmış ev eşyaları alım satımı yapmaktayız

Maden Hurdacı Firmalar

Maden hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Sarıyer Maden mahallesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmetinizde! Sizde her tür hurda malzeme satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimizi aramalısınız. İstanbul ilinin büyüyen mahallesi Maden sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İstanbul Sarıyer Maden için değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Maden genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin faydası için çalışıyoruz. Sarıyer merkezinde ve Maden mahallesi yakınlarında hurda ve ikinci el eşya alan hurdacılar arasında hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Sarıyer hurdacısı olarak Avrupa yakasının her yerinde her tür hurda atık alımı yapmaktayız.

Ülkemizde 1 senede 26 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gitmektedir. Çöpe giden atıl malzemenin yüzde 4’ünü metal malzemeler, %43’ünü kağıtlar, yüzde 27’sini plastikler, yüzde onikisini cam hurdası türevleri oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu değerli atıkların %75’i çöpe gidiyor. Çöpe atılan atıklar ülkemizin senede 1 milyar 6 yüz kırk milyon TL zararına yol açmaktadır. Hurdacı firmalar boşa giden bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmak için çalışmaktayız.

Maden Hurdacı Telefonu

Maden Mahallesi adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Bu yüzden hurda satışı yapmak için cep telefonumuzu aramalısınız. Maden hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Boşa süre harcamadan arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Maden Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Maden içerisinde hurda bakır alıyoruz. Bu sayfadaki Maden soyma bakır hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. İstanbul Sarıyer Maden bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Maden Mahallesinde bakır hurdası fiyatları için arayın. Sarıyer Hurda bakır alan yerler içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Maden mahallesindeki hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

Maden Krom Hurda Alanlar

Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. İstanbul Krom hurda fiyatı krom hurda hakkında bilgi almak için bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler bölümümüze göz bakmanız pişmanlık duymazsanız. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Maden Hurda Alan Firmalar

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedef edindik. Tonajlı sarı hurdası, ve çinko, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo hurda, alüminyum,toplama demir alırken yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Maden hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. Hurda alüminyum alımı için adresinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Maden mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her türlü hurda malzeme alımı yapıyor. Maden kapıdan hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı hemen satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğrar. Bu yüzden hurdaların kıymeti düşebilir. Hurda antimon zamak, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurda alan Maden mahallesi hurdacı firmasıyız. Hep beraber yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Maden Sac Hurdası Alım Satımı

Şu anda yeni gibi 2.el trapez sac hurda vardır. Sac hurda alım satımı yapan işyerleri arasındayız. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Maden mahallesinde hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, alım satımı amacıyla arayabilirsiniz.

Maden Hurda Çinko Alanlar

Bu sayfadaki Maden mahallesi çatı söküm çinkosu kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda çinko alan hurdacı paylaşımını incelemek iyi gelir. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Maden mahallesinde hurda çinko alıyoruz. Sarıyer Hurda çinko alan yerler bölümüne kesinlikle bir göz atın.

Maden Kurşun Hurda Alımı

Kurşun metali kullanılan en eski madendir. Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş renktedir. Maden mahallesi hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz mahallelerden biridir. Sitemizdeki Maden çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını talep edenlere saat başı yollanmaktadır. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami kubbe kurşunu için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz.

Maden Mahallesi Hurda Kablo Alımı

Çünkü Halk Metal ismiyle sadece hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Maden hurdacısı Halk Metal her çeşit hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alım satımı yapıyoruz. Her yerden enya kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablo satarak daha çok para kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Müşterilerde çoğunlukla edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar alımında değerini peşin parayla ödüyoruz.

Maden hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alım satımında uzmanız. Hurda kablolar içindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. İçerisindeki telin madenine göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Maden elektrik kablosu fiyatları haftada bir güncellenmektedir.

Maden mahallesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Ek olarak hurda fare yemez kablolar fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Genelde alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Maden hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet ediyoruz. Lakin tek damar kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo için en doğru fiyatları gönderiyoruz. Kablo alan hurdacı konulu yazıyı okuyun.

Maden Mahallesi Hurda Alüminyum Alan Yerler

Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş almak için telefon etmenizi bekliyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapmaktayız. Sarıyer Maden alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Hurdasını satanların sayesinde durmadan büyüyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. . Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Her tür hurda alüminyum alınır. Maden mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında tartımı müşteriyle birlikte yapmaktayız. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek alıyoruz.

Maden Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Pirinç metaline yöresel olarak renginden dolayı hurda sarı olarak anılmaktadır. Halk Metal hurdacılık tüm bu hurda sarıların yanında hurda sarı bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor. Bu işi yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Maden hurdacı firma olarak her nevi hurda ticareti yerinize geliyor.

Piyasada kırkambar hurda sarı, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Aslını söylemek gerekir ise sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi yoktur. Bu neden ile Maden Mahallesi sarı pirinç hurdası alan yerler arasındayız.

Sayfamızda önceden yazılan sarı pirinç alan hurdacılar metni ziyaret edin. Maden mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

Maden Demir Hurda Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Güncel demir hurdası fiyatı istemek için hemen arayın. Demir hurda alan yerler konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Hurda demir, yeryüzünde çokça alım satımı yapılan metaller içindedir. Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer Maden demir hurda kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Halk Metal Maden mahalle genelinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Sizinde bildiği gibi her türde demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Maden mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz.

Maden Mahallesi Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla sert yapıda bulunan suları geçirmeyen organik olmayan sert maddedir. Son zamanlarda renkli ve şeffaf otomobil camı, şişesi cinslerde hurda cam bulunmaktadır. Sarıyer Maden mahallesinde hurda cam alanlar arasındayız.

7/24 Açık Maden Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Maden hurdacı olan şirketimizle 7/24 hurda metal alımı yaparız. Tam tamına 19 senedir hurda alımı yapan işletmeye sahibiz. Bu sürenin kazandırdığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz.

Güncel Anlık Maden Hurda Fiyatları

Kesin fiyat listesine erişmek sebebi ile bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Tekrar etmekte yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alım satımında piyasasından fazla ton fiyatı teklif ediyoruz. Maden mahallesinde hurdacı firma hurdacılık işlerinde kullanılan ton fiyatları Maden piyasasında hızlıca değişiyor.

En Yakın Maden Mahallesi Hurdacı

En yakın Maden hurdacı adı ile hurda malzeme ticareti yapmak için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Maden bölgesinde hizmet ediyoruz. Halk Metal şirketimizle Maden mahallesinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Maden hurdacı içinde çalışan personelimiz ile adresinizden hurda alım ve satım hizmetleri veriyoruz.

Maden Beyaz Eşya Hurdası

2. El büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları devamlı bulunur. Çok az kullandığınız 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi kapınıza gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacı hakkında bilgi içeren paylaşımımızı inceleyin Her çeşit 2. El buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik el aletleri, 2.el ekran kartı, anakart almak nedeni ile telefonumuzuarayabilirsiniz. Piyasasından ucuz fiyatlara titizlikle kullanılan, 2. el oturma grupları satabilirsiniz.

Maden Karton Hurda Alanlar

Maden hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki Halk Metal sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Karton hurdası alımı için konumunuza geliyoruz. Sayfamızda paylaşılan İstanbul Sarıyer Maden mahallesinde hurda karton kağıt fiyatları az önce güncellenmiştir Ederinden fazla fiyata kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alan yerler içindeyiz. Bölgenin tamamında değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde müşterilerimize çok daha fazla kazanç elde etme olanağı veriyoruz.

Maden Mahallesinde Hurda Raf Alanlar

Sayfamızdaki Maden ikinci el raf kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Raf hurda alanlar sayfamıza bir göz atın. Hurda raf Maden almak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen pastahaneler tarafından satılan hurda market rafı, hurda çelik raf, teşhir reyonları, mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir ikinci el market rafları satanlar içerisindeyiz. Hurda raf demiri alım satımı işimizin bir parçasıdır. Hurda raf fiyatları konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız.

Maden Akü Hurda Alanlar

Araçlarda enerji kaynağı kullanılmaktadır. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya hurda akü denmektedir. Sarıyer Hurda akü alım satımı bölümümüze mutlaka göz atabilirsiniz. Akü hurdası alım satımı hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayın. Dolayısı ile Halk Metal vb. fabrika içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Hurda akü içerisindeki kurşun bulunduran suyu ayrılabildiğinden oldukça değerlidir.

Maden 2.El İnşaat Malzemeleri

Maden bölgesinde yıkılmış öğrenci yurdu ve benzeri binalardan elde edilmiş hala kullanılabilir ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapenler alan yerler içerisindeyiz. Şantiyelerde alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda alımı yapıyoruz. Bununla birlikte kapanan satıcılardan satın aldığımız

Maden 2.el jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satanlar arasında en doğru hurdacı firmayız. Her türde yüksek kw ikinci el jeneratör satıyoruz. Hurda jeneratör alıyoruz.

Maden Hurda Araç Alan Yerler

Pek tabi sizlere hurda araç alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Maden hurda alımında hizmet veriyoruz. Ancak araba hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araç hurdası, vagon hurdası, çeki demiri hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları
, motor hurdası . Zaman zaman Maden bölgesinde araç hurdası alımı yapıyoruz.

Maden Klima Hurda Alımı

Maden mahallesi bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Maden mahallesi mahallesinde çok alınıp satılan hurdalar içerisindedir. 2.el Kombi alan yerler arasındayız.

Maden Mahallesinde Moloz Dökümü

Yıkım molozu Maden Belediyesi tarafından daha önceden belirlenen moloz dökme alanlarına nakledilir. Bina yıkımında müşteriyle anlasmamıza göre molozun nakliye işi titiz bir şekilde yapılmaktadır. Maden hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak her cins hurdaların iş yerimize nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

Maden Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Üst taraftaki fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işi başarıyla gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığında bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Kentsel dönüşüm nedeniyle yeniden inşa edilecek iş yerlerinin istenildiği bir biçimde yapılması amacıyla yıkımını yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri gibi tüm hurda malzemeyi ücretle alıyoruz. Yıkımda istenen güvenlik önlemleri

Maden Hurda Plastik Alımı

İstanbul şehri Maden mahallesinin tamamından polipropilen moblen hurda, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir. Maden plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinde olan Maden hurdacısıyız. Bu sayfadaki Maden naylon hurdası ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En yüksek fiyata hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe almaktayız.

Maden Nikel Hurdası Alımı

Özellikle %95 şablon nikel hurdalar – %99 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. İstanbul Sarıyer Maden mahallesi nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları taşınırken oldukça özen ile hareket etmeliyiz.

Maden Mahallesinde Fabrika Söküm İşleri

Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak taşınmazın detaylı biçimde dolaşılması gerekir. Maden mahallesi fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalelerini gerçekleştirdik. Böylelikle fabrika söküm ve yıkımı yapanlar içerisinde nam saldık. Güvenlice fabrikaların yıkım işini gerçekleştiriyoruz. İnsanların bahsettiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

Maden Parça Kumaş Alan Hurdacılar

Kilosuyla pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş satmak amacıyla firmamızı şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Sarıyer Maden kiloyla kumaş hurdası alanlar arasındayız.

Burada yayınlanan İstanbul Sarıyer Maden hurda kumaş fiyat listesini grubumuzdakilere saat başı yollamaktayız. İstanbul Sarıyer Maden bölgesinde viskon kumaş, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş alım satımında yerinize gelecek ekiplerimiz var.

Kilosuyla baskı altı hurda kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş, hurda atlet kumaşı alımında kapınızda ödeme yapılır. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

Maden 2. El Restaurant Ekipmanı Alanlar

Sanayi tipi restaurant ekipmanları almaktayız. İyi kullanılmış pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, pizza hazırlama dolabı alınır. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, evye, küvet, davlumbaz, yemek dilendiricileri, sanayi tipi kuzine ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını incelemek için sizi işyerimizi gezmeye davet ediyoruz.

Maden Hurdacılar Sitesi

Çok daha temiz bir İstanbul Sarıyer Maden oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Maden hurdacılar sitesindeki tesisimizle sektöre hizmet veriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp