Maltepe Hurdacı

Çınar Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Çınar mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı yüksek fiyatlarla alıyoruz İstanbul Anadolu yakası Çınar mahallesinde hurda malzemeler ve az kullanılmış eşya alım satımı yapıyoruz Çınar mahallesi hurdacı firmaları arasında öncü konumdayız.

İstanbul Maltepe merkezindeki Çınar hurdacı firması olarak Çınar mahallesinde hizmet ediyoruz. Anlık İstanbul Maltepe Çınar hurda fiyat listesiyle alım yapmaya devam ediyoruz.

Şu anda İstanbul Maltepe firmaları içerisindeyiz. Lakin Çınar mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle Maltepe mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul hurdacı firma olan firmamız profesyonel devam ediyor. Çınar mahallesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

İstanbul mahallesinin her tarafında sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle dilediğiniz yere kadar ekiplerimizi göndermekteyiz Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Maltepe Çınar Mahallesi Hurdacısı

Ülkemizde bir yıl içerisinde 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi 5 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıpsal atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan atık malzemenin yüzde dört civarını metal malzemeler, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde kırk üçünü kartonlar, %12’sini hurda cam türleri vb malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin dörtte 5’i yok oluyor. Boşa giden atıklar yurdumuza zararı 1 milyar beş yüz milyon Türk Lirası tutmaktadır. Halk Metal Geri Dönüşüm benzeri firmalar boşa giden bu harcamanın elimizden geldiği kadarını ülke bütçesine kazandırmaya çalışmaktayız.

Çınar mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın faydası için çalışıyoruz. Maltepe mahallesinde ve Çınar mahallesinde her cins hurda malzeme alan hurdacılar içerisinde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Sizlerde her tür hurda bakır satışı için şirketimizi tuşlamalısınız. İstanbul Maltepe hurdacısı olarak Anadolu yakası mahallelerinde her nevi hurda malzeme alımı yapmaktayız. Anadolu yakası hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. Çınar hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Maltepe Çınar merkezinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı nadide mahallesi Çınar 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz mahalleler arasındadır. Sırf Çınar için değil, her şehirde hizmet vermekteyiz.

Çınar Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Maltepe Çınar adresten her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Çınar hurdacı telefon numarası sitemizin altında kolayca arayabileceğiniz yerdedir. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme fiyat listesi sormak sebebi ile telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Çınar Hurda Kablo Alan Hurdacı

Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo satarak daha çok kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. İlaveten hurda çok damarlı kablo ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılıyor. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Çınar hurdacı arayanlar için buradayız.

Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. İstanbul Kablo alan hurdacılar içerikli metini okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra tek damar kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında piyasasının üstünde fiyatları teklif ediyoruz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde kablo hurdası borsasından yüksek fiyat listesi veriyoruz. İçerisindeki tellerin madenine göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızda paylaşılan İstanbul Maltepe Çınar elektrik kablosu kg fiyatını her gün yollamaktayız. Genel olarak yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. Kapıdan enya kablo hurdası, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Kablo hurdası içindeki bakır teller sebebiyle hurdacılık yapanlar için önem teşkil eder. Çınar hurda kablo alan hurdacılar içinde yüksek ton fiyatını biz veriyoruz. Çınar hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alımında öncüyüz. Müşterilerde hızlıca ele geçen 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşin ödüyoruz. İstanbul Maltepe Çınar hurdacı firma olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alıyoruz.

Çınar Krom Hurda Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatları makalemizi incelerseniz mükemmel bir şey yaparsınız. Nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşur. Krom hurdası alım satımı gönderimizi gezmelisiniz.

Gayet sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alımıyla ilgileniyoruz.

Çınar Kurşun Hurdası Alımı

Çınar hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sitemizdeki Çınar kurşun hurdası fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Kurşunun en eski bir maden olduğu bilinmektedir. Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu hurda alım satımı yapıyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun maviye yakın gümüş rengiyle biliniyor. İstanbul Kurşun hurdası alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz..

Çınar Çinko Hurdası Alım Satımı

İstanbul, Maltepe Çınar mahellesinin bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Maltepe Hurda çinko alımı makalesine mutlaka göz atmalısınız. Bu sayfadaki Çınar çinko hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacılar paylaşımımızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için firmamıza iletişim kurabilirsiniz.

Çınar Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

İstanbul Maltepe Çınar mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapıyor. Haliyle Çınar mahallesi sarı hurdası alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz alım satımında piyasaya hakimdir. Hurda satanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Pirinç hurdalar mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Sitemizde önceden yazılan sarı pirinç hurdası alanlar metne bir göz atın. Ek olarak sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunabiliyor. Çınar mahallesinin tamamında sarı hurda almaktayız.

Çınar Hurda Sac Alımı

Çınar ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası vardır. Hurda sac alıyoruz.

Çınar Hurda Demir Alan Hurdacılar

Anlık güncel hurda demir ton fiyatı talep etmek sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar sayfamıza bakmak istemelisiniz. Hurdacı firmamız Çınar genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Bildiğiniz gibi her türde demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Çınar mahallesinin bütün caddelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı makalemizi gezmelisiniz. Demir hurdası, dünyada en çok bulunabilen madenler içindedir. Sayfamızdaki Çınar demir hurdası fiyatlarını isteyenlere güncel olarak ulaştırmaktayız.

Çınar Hurda Alan Firmalar

Çınar kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler içindedir. Elinizdeki hurda malzemeyi hiç zaman kaybetmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu sebeple hurdaların fiyatının inmesine sebep olur. Hurda sarı alımı için kapınıza geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

İstanbul Maltepe Çınar mahallesindeki hurdacılar arasında olan Hurdacı firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, hurda kablo, hurda bakır, kurşun hurda,hurda çinko, demir alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Çınar hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana çıkıyoruz.

Çınar Hurda Bakır Alan Fabrikalar

antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Maltepe Bakır alan hurdacılar yazımızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Çınar mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayınız.

Bakır alan Çınar Mahallesindeki hurdacı iş yerimizi kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Çınar içinde bakır hurdası alıyoruz.

Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Çınar soyma bakır hurdası ton fiyatını telegram grubumuza katılarla günlük paylaşıyoruz. İstanbul Maltepe Çınar bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Çınar Mahallesi Alüminyum Hurdası Alımı

. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı yapmak için aramanızı diliyoruz.

Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör almaktayız. Çınar mahallesinin tamamında alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaktayız. Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Bize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Her tür alüminyum hurda alıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Maltepe Çınar alüminyum hurda alan hurdacılar arasında öncüyüz. Alüminyum tel hurda, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz.

Çınar Mahallesi Fabrika Sökümü Yapılır

Çınar fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Daha önce yüzlerce fabrika sökümü ihalesini başarıyla tamamladık. Böylelikle Maltepe fabrika yıkımı gerçekleştiren hurdacılar arasında başarılı bir konumdayız. Güvenlice fabrika sökümleri yapıyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylıca dolaşılarak gerekli aletlerin hazırlanması uygun olur. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz.

Çınar Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Özellikle rengarenk kola şişesi, araç camı türlerde hurda camlar baya fazla bulunabilmektedir. İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Çınar etrafında cam hurdası alan firmalar içerisinde bulunuyoruz. Özellikle rengarenk kola şişesi, araç camı türlerde hurda camlar baya fazla bulunabilmektedir.

Çınar Mahallesinde Kağıt Hurda Alımı

Çınar kağıt hurda alan yerler arasındaki firmamız hizmetleriyle ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası fiyatı sorabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz. Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik sayesinde satıcılara çok daha yüksek kazanç etme imkanı sunuyoruz. Çınar karton hurda ticareti yaptığımız yerler içerisindedir. Buradaki Çınar hurda kağıt ve karton fiyat listesini grubumuza üye olanlara bedelsiz ulaştırılmaktadır

En Yakın Çınar Hurdacı Telefonu

Çınar hurdacısı olan firmamız ile adresten hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Çınar mahallesinde hurda satımı yapmaktayız. En yakın Çınar hurdacı deposu ismi ile hurda malzeme alıp satmak amacı ile ayağınıza personel yolluyoruz. Bu yöntemle müşterilere en yakın hurda alanlar Çınar genelinde hizmetler ediyoruz.

Çınar Mahallesi Hurda Araba Alan Yerler

Pek tabi size otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Çınar hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Fakat hurda araç trafikten düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası vb hurda zirai aletler
, hurda vagon, ağır hasarlı hurda araç, motor hurdası için arayabilirsiniz. Zaman zaman Çınar etrafında otomobil hurdası alıyoruz.

Çınar Mahallesinde Jeneratör Hurda Alan Hurdacı

İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacıyız. Çalışmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacılar içerisindeyiz. Her türde az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır.

Çınar Nikel Hurdası Alanlar

Hurda nikel zehirlidir. Bu sebep ile nikel hurdalar alım satımı yapılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile davranmalıyız. Özellikle %95 – %99 şablon nikel hurdası, anot hurda nikel, nikel turbo hurda alımında piyasanın üzerinde kilo fiyatı veriyoruz. Çınar nikel hurdası alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Çınar Hurdacı Firma

Bu sürenin kazandırdığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Çınar hurdacı olan şirketimiz ile zamana takılmadan sektöre çalışıyoruz. Nerdeyse 28 senedir hurda alım satım faaliyeti veriyoruz.

Çınar Mahallesinde Klima Hurda Alımı

Klima hurdası Çınar bölgesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Çınar mahallesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

Çınar Mahallesi Moloz Döküm Yerleri

Çınar mahallesi hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız tarafından satın alınacak her türlü hurdaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Maltepe Belediyesi tarafından bildirilen moloz döküm alanlarına boşaltılıyor. Yıkımdan sonra antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozun nakliyesi titizlik ile yapılır.

Çınar Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Çınar hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımızla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Halkımıza güzel bir İstanbul Maltepe ve şimdikinden daha güzel Çınar mahallesi oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sadece bu çeşitlerdeki hurdalarınızın alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

Çınar Akü Hurdası Alanlar

Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz. Maltepe Akü hurdası kilo fiyatı makalemize göz bakarsanız mükemmel olur. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Hurda akü fiyatı paylaşımımızı geziniz. Dolayısı ile bizim benzeri firma içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi olan işletmeler kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Hurda akü içerdiği kurşun içeren suyu sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Akümülatör başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Çınar Hurda Plastik Alım Satımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri vardır. Çınar hurda plastik alımı yapanlar arasında bulunan Çınar hurdacı firmasıyız. Buradaki Çınar hurda plastik kg fiyatı güncelliğini korumaktadır En avantajlı fiyata mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik alım satımı ile ilgileniyoruz.

Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. İstanbul il Çınar mahallesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin satışı yapmak amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Çınar Anlık Hurda Fiyatları

Güncel hurda akü fiyatları hakkında yazılmış içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz En doğru hurda fiyatlarına ulaşmak sebebi ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Çınar mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları hurda borsasında an be an değişmekte. Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz tonajlı hurda alım satımlarında diğer hurdacılardan yüksek fiyatlar sunuyoruz.

Çınar Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. İstanbul Raf hurdası alımı makalesine bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Özellikle iflas eden kasaplar tarafından satışa çıkarılan market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden seçilen yeniden farkı olmayan 2.el raf satan firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Çınar hurda raf fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Hurda raf alan hurdacılar paylaşımımızı gezmek hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Hurda raf Çınar almak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz.

Çınar Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

Çınar yakınlarında yıkılan depo ve benzeri binalardan satın alınan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, kapı, pencere satıyoruz. Ayrıca işi bırakan şirketlerden satın almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinci, harç mikseri, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood alıyoruz.

Çınar Mahallesi Parça Kumaş Alım Satımı

Yüksek tonajlı gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaşı, hurda eteklik, ceket kumaşı alımı için bizi hemen arayınız. Kilosuyla penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı hurda kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alımında kapınızda ödeme yapılır. Çınar çevresinde kumaş hurdası almaktayız. Burada yayınlanan Çınar mahallesinde kumaş hurdası ton fiyatını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. İstanbul Maltepe Çınar kiloayla tartıp hurda kumaş alanlar içindeyiz. Çınar mahallesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, jesica kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında adresinize gelmekteyiz.

Çınar Mahallesinde Kullanılmış Cafe Ekipmanları Alım Satımı

Profesyonel lokanta malzemeleri alıyoruz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. İyi kullanılan bulaşık makinaları, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alınır. Depomuzdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü meykap, yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz için siz değerli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Çınar Hurda Beyaz Eşya

Sahibinden satılık öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları satıyoruz. Az 2. el olarak satılabilecek bir temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi peşin ücretle satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alımı yapanlar hakkında bilgi yazılmış paylaşıma erişebilirsiniz Çınar içerisinde yeni, ikinci el oturma grupları alabilirsiniz. Her türlü 2. el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hakkında bilgi almak için bize ait çağrı merkezi numaraları ile iletişime geçerek sorularınız sorabilirsiniz.

Çınar Mahallesinde Bina Yıkılır

Aynı fabrika yıkım işinde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm önlemler Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Maltepe Çınar kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yeniden inşa edilecek apartmanların gerektiği şekilde imar edilmesi amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri tüm hurdaları ücretle almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp