Maltepe Hurdacı

Feyzullah Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Feyzullah mahallesinde hurdacısı olarak her türlü hurda eşyayı alıyoruz Her nevi hurda satışı nedeniyle arayın. Günlük İstanbul Maltepe Feyzullah hurda fiyat listesi ile alım yapmaya devam ediyoruz. Şu anda Maltepe firmasıyız. Lakin Feyzullah mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olan Halk Metal Geri Dönüşüm vazgeçilmez devam ediyor.

İstanbul Maltepe bölgesinin her yerinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Feyzullah mahallesine geliyoruz Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle İstanbul Maltepe mahallesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Maltepe Feyzullah mahallesinin tümünde 2.el eşya ve hurda eşyalar ticareti yapıyoruz Maltepe Feyzullah hurdacı firma olarak Feyzullah mahallesi genelinde her cins hurda alıyoruz. Maltepe Feyzullah mahallesinde hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası alışverişinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Feyzullah mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncü firmayız.

Feyzullah Hurdacısı

Türkiye’de senelik olarak yirmi dört milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıpsal atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık atılmaktadır. Boşa giden atıl malzemelerin yüzde dört kadarını hurda metaller, yüzde 27’sini plastik hurdası, yüzde 12’sini cam, %43’ünü kağıtlar oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin %75’i boşa gitmektedir. Boşa giden atıklar geçtiğimiz her yıl yurdumuzu 1.6 milyar Türk Lirası zarara uğratıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu tutarın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Feyzullah bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Feyzullah mahallesi çevresinde her nevi hurda alan yerler arasında en iyisiyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak için hatlarımızı çaldırabilirsiniz. İstanbul Maltepe hurdacısı olarak Anadolu yakasında her türlü hurda atık alımı yapmaktayız. Anadolu yakası hurdacı olarak gün geçtikçe gelişiyoruz. Feyzullah hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Feyzullah çevresinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul merkezinin gözde mahallesi Feyzullah gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Feyzullah bölgesinde değil, tüm Türkiye’de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Feyzullah Hurdacı Telefon Numarası

Feyzullah hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde hızlıca çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Feyzullah yerinden hurda alımı hurdacılık hizmetleri sunduğumuz mahalleler içindedir. Hemen arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak peşin para elde edebilirsiniz. Bu yüzden hurda satışı yapmak amacıyla bizi aramalısınız.

Feyzullah Hurda Bakır Alımı

Feyzullah içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizde paylaşılan Feyzullah bakır ton fiyatlarını arzu edene her gün gönderilmektedir. İstanbul Maltepe Feyzullah hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alınır.

Maltepe Hurda bakır alan yerler yazımızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Bakır alan Feyzullah hurdacı firmamızı tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. Feyzullah mahallesi bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Feyzullah Demir Hurda Alan Hurdacılar

Firmamız Feyzullah mahallesinde hurda demir ticareti yapmaktadır. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça kullanılan metaller içindedir. Sayfamızdaki Feyzullah demir hurdası fiyatlarını dileyene saat başı gönderilmektedir. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alım satımı konusunda bilgi bir şey öğrenmek için konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Unutmayın ki her türde pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı için peşin ödeme yapıyoruz. Feyzullah ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Anlık demir hurda kilo fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler paylaşımımızı ziyaret ederseniz harika olur.

Feyzullah Mahallesi Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Bize verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Ayrıyeten hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonlarınızı istiyoruz.

Feyzullah mahallesinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alırken tartımı müşterinin yanında yapmaktayız. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Maltepe Feyzullah alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Hurda satanların destekleriyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak alım satımı yapıyoruz. Sitemizdekihurda alüminyum alanlar metni okuyun. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan firmayız.

Feyzullah Kurşun Hurda Alanlar

Feyzullah Mahallesi kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Maltepe Feyzullah hurda Cami kurşunu fiyat listesi günceldir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu
, Cami kurşunu sökümü yapıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun metali kullanılan eski madendir.

Feyzullah Sac Hurdası Alımı

Feyzullah mahallesinde sac hurda levha, sac varil hurda, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih ederek çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Elimizde yeni gibi 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Bağ gumelesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Feyzullah Krom Hurda Alan Hurdacılar

Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Hurda krom alan yerler paylaşımını ziyaret edebilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alımı hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Yapısı itibari ile çok sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Feyzullah Çinko Hurdası Alım Satımı

Buradaki Feyzullah Mahallesinde hurda çinko ton fiyatını arzu edenlere günlük ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alım satımı bölümünü ziyaret ederseniz şahane bir iş yaparsınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Maltepe Feyzullah mahallesinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alan yerler gönderisini gezmelisiniz.

Feyzullah Kablo Hurdası Alımı

Feyzullah hurdacı firma olarak her türlü hurda iç tesisat kablosu, antigron kablolar, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken piyasasının üstünde fiyatları vermekteyiz. Hurda kablo alanlar içerikli metine bir göz atabilirsiniz.

Piyasada bolca bulunan %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar alımında değerini peşin ödüyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Yerinden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablo satacak olanlar hemen arayın. Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır.

İçindeki telin madenine bağımlı olarak ve birde dışındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Feyzullah bakır kablo fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablo fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz.

Tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan daha yüksek teklifler sunuyoruz. Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Feyzullah mahallesinde hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . Feyzullah genelinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alımında öncülük ediyoruz. İstanbul Maltepe Feyzullah mahallesi mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız.

Feyzullah Mahallesi Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık firması bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır. Bu nedenle Feyzullah hurda sarı alan yerler arasındayız. Bu işi yapanların öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati türleri bulunabiliyor.

Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Aslında hurda sarı adında hurda çeşidi yoktur. Feyzullah mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacı metne göz atın. İstanbul Maltepe Feyzullah hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti yerinize geliyor.

Feyzullah Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Feyzullah mahallesi hurdacı firma olan Halk Metal Geri Dönüşüm her tür hurda kablo alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hurda bakır alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Feyzullah adresten hurda alımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece metallerin kıymetleri düşebilir. Hurda antimon zamak, hurda makina, kalay hurda, çelik hurda alan Feyzullah hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Tonajlı alüminyum hurda, bakır hurda, demir hurda, kablo hurdası, çinko hurda,sarı hurda, ve kurşun hurdası alımında fiyatlar sunmaktayız. Feyzullah hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkmaktayız.

Feyzullah Fabrika Sökümü Yapılır

Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Daha önce yüzlerce fabrika yıkım ihaleleri tamamladık. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylıca dolaşılması gerekmektedir. İstanbul Anadolu Maltepe Feyzullah fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Bu sayede İstanbul Maltepe fabrika yıkımı yapanlar içinde öncü bir konumdayız.

Feyzullah Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firma

İstanbul il Feyzullah mahallesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin fiyatları sormak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır. Feyzullah plastik hurda alımı yapanlar içinde bulunan firmayız. Buradaki Feyzullah naylon hurdası fiyat listesini grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz En ideal fiyatlarla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Feyzullah Klima Hurdası Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Feyzullah mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. 2.el Kombi alan firmalar içindeyiz. Klima hurdası Feyzullah mahallesi çevresinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içinde yer alıyor. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Feyzullah Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra antlaşmaya bağlı olarak molozların taşıma işleri güvenle tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları Maltepe Belediyesi Fen İşleri tarafından daha önce planlanan yere taşınması gerçekleştiriliyor.

Feyzullah Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satılırken mümkün olduğunca özen ile çalışılmalıdır. Nikel hurdası zehirli olabilir. İstanbul Maltepe ile Feyzullah mahallesi nikel hurdaları alıyoruz. Bu mahallede %99 hurda nikel şablon ve %95 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alımında en iyi fiyatları veriyoruz.

Feyzullah Hurda Akü Alımı

Akü diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları nedeniyle bulunur.

Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren sıvılar nedeniyle hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü deniliyor. Maltepe Akü hurdası alımı paylaşımımızı mükemmel olacaktır. Akü hurda alımı paylaşımını geziniz. Dolayısıyla Halk Metal Geri Dönüşüm vb. kendi içerisinde geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alanlar içerisindedir.

Feyzullah 2.El İnşaat Malzemesi

Birde işi bırakan iş yerlerinden aldığımız Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri, alçı sıva mikseri az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış elbiseci benzeri binalardan çıkarılan hala kullanılabilir 2.el pimapenler, mutfak dolabı, kapı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Feyzullah Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alanlar

2. el jeneratör satanlar arasındayız. Her türlü yıpranmamış 2. el jeneratör alınır, satılır. Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan hurdacıyız alırken nakit ödemeler yapıyoruz.

Feyzullah Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek tonajda hurdalar alırken kilo fiyatlarından daha fazla kilo fiyatı uyguluyoruz. Feyzullah hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında her dakika değişiyor. Doğru ton fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile bizi arayın. Güncel hurda akü fiyatları başlıklı metni ziyaret edin

Feyzullah Mahallesi 2.El Eşya

Feyzullah ve çevresinde temiz şekilde kullanılan ve ikinci el oturma grubu alabilirsiniz. Her çeşit 2. el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak amacı ile telefon numaramızıarayabilirsiniz. Sahibinden çalışma koltukları, çalışma masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler satın almak amaçlı telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki koltuklarınız evinizden alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi uygulamaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile buzdolabı hurdası alım satımı başlıklı paylaşımımızı okuyabilirsiniz

Feyzullah Hurdacı Sitesi

Siz kıymetli dostlara her haliyle temiz bir şehir bırakmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Feyzullah hurdacılar sitesi içerisindeki iş yerimizle hurda eşya alım gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

En Yakın Feyzullah Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla Feyzullah bölgesinde hurda almaktayız. En yakın Feyzullah hurdacı adıyla her türlü hurda alımında dilediğiniz yere araç yolluyoruz. Feyzullah hurdacı olarak yerinden her türde hurda atık almaya başladık. Haliyle atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Feyzullah mahallesinin tamamında servis ediyoruz.

Feyzullah Hurda Raf Alımı

Çoğunlukla yenilen elbiseciler tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, market rafları, mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el hurda raf satanlar içerisindeyiz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. Maltepe Raf hurdası fiyatı gönderimize göz atmalısınız. Sayfamızdaki Feyzullah 2.el raf ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurdası alan yerler makalesini ziyaret etmek iyi gelecektir. Hurda raf Feyzullah alımı için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Feyzullah Kağıt Hurda Alım Satımı

Karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Feyzullah mahallesinde karton hurdası fiyat listesini saat başı göndermekteyiz İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Feyzullah kağıt hurda alan yerler arasındaki Halk Metal Geri Dönüşüm yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bölgede renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesent ile hurda ticareti yapmak isteyenlere değerinden daha yüksek kazanma şansı yöneltiyoruz. Ederinden fazla liste fiyatıyla kağıt bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, peçete hurdası alan yerler arasındayız.

Feyzullah Mahallesi Parça Kumaş Alım Satımı

Kilosuyla parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alımında nakit ödeme yapmaktayız. Sayfamızdaki Feyzullah hurda kumaş kg fiyatını abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz.

İstanbul Maltepe Feyzullah kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Kumaş fire hurdası alıyoruz.

İstanbul Maltepe Feyzullah mahallesi çevresinde hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alım satımında yerinize geliriz. Parti malı ceketlik kumaş, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk kumaş satmak amacıyla bu sayfadaki numaraları hemen arayabilirsiniz.

Feyzullah 2. El Mutfak Aletleri Alanlar

Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi kuzine, hücreli aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, krom davlumbaz, paslanmaz krom meze reyonları vs lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını görmek için alıcıları depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi mutfak aletleri alıyoruz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makinesi, tabak ısıtma makinesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. İyi durumda buz makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, mermer tezgah, lokanta tipi bulaşık makinası alımı yapmaktayız.

Feyzullah Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Zaman zaman Feyzullah mahallesi yakınlarında araba hurdası alımı yapıyoruz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Pek tabi sizlere araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları
, hurda yük vagonu, hurda motor için arayabilirsiniz.

Feyzullah Hurda Cam Kırığı Alanlar

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Feyzullah çevresinde cam hurdası alan yerler içinde yer alıyoruz. Cam yarı saydam yada tam saydam genelde kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi geçirmeyen amorf sert bir malzemedir. Günümüzde şeffaf ve renkli içecek şişesi, oto camı biçimlerinde hurda camlar bulunabilmektedir.

Feyzullah Mahallesinde Bina Yıkımı

Yıkım esnasında istenilen tüm önlemler Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma pimapen vb. tüm hurda malzemeyi satın alıyoruz. Feyzullah kentsel dönüşüm olsun olmasın eskimiş dairelerin gerektiği biçimde inşa edilmesi amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika sökümünde olduğu üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işleri bedelsiz gerçekleştiriyoruz.

7/24 Hizmet Veren Feyzullah Hurdacı

7/24 hizmet veren Feyzullah mahallesinde hurdacı olarak yirmi dört saat hurdacılık sektöründe çalışmaktayız. Bin dokuz yüz doksan üçden bu yana hurdacılık sektöründe hizmete devam ediyoruz. Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmalarla araç gereç parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp