Maltepe Hurdacı

Girne Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Maltepe hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle İstanbul Maltepe mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Maltepe Girne mahallesi hurdacı firmalar arasında lideriz. İstanbul hurdacı firma olan Halk Metal Geri Dönüşüm hizmet vermeye devam ediyor. Girne mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz

Girne mahallesinin tümünde hurda ve 2.el ofis mobilyaları alımında peşin ödeme yapmaktayız Güncel İstanbul Maltepe Girne hurda fiyatlandırmayla alım yapıyoruz. Anadolu yakası Maltepe bölgesinin her yerinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Maltepe Girne hurdacı firma olarak her tür hurda alıyoruz.

Şu an Maltepe firmalar içerisindeyiz. Lakin Maltepe Girne mahallesinde de hizmet veriyoruz. Çok miktarda hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo ticaretinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Her çeşit hurda satışı amacıyla aramanız yeterlidir.

Maltepe Girne Hurdacıları

Ülkemizde senelik olarak yüz bin ton tıbbi atık, yirmi altı milyon ton evsel atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Çöp tenekelerine atılan atık malzemelerin %4’ünü maden hurdaları, yüzde 43’ünü hurda kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası, yüzde oniki’sini cam hurdaları vb atıklardan oluşuyor. Malesef, bu paha biçilemeyen malzemelerin %75’i yok olmaktadır. Boşa giden malzemeler Türkiye’ye 1.55 milyar TL zarar vermektedir. Maltepe geri dönüşümcüleri çöpe atılan bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmek için çalışıyoruz.

Girne mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin faydası için çalışıyoruz. Maltepe mahalle merkezinde ve Girne mahallesi çevresinde her türlü hurda eşya alan yerler içerisindeyiz. Sizde her nevi hurda demir satışı amacı ile çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. İstanbul Maltepe hurdacı olarak Anadolu yakasının tümünde her çeşit hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Halk Metal Geri Dönüşüm hizmetinizde! Girne hurdacı firması mı arıyordunuz? Başardınız. Girne merkezinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı nadide mahallesi Girne öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Girne çevresinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Girne Hurdacı Telefonu

Girne adresten her çeşit hurda alımı hurda malzeme alım hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir. İstanbul Maltepe Girne mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Şimdi arayıp günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Girne Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Girne mahallesinde hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Girne içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Buradaki Girne bakır kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı gönderilmektedir. İstanbul Maltepe Girne bakır hurda alan yerler içindeyiz. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alan hurdacı firmasıyız.

Bakır hurdası alan Girne mahallesinde hurdacı numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Maltepe Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımında nakit ödeme yapıyoruz.

Girne Krom Hurdası Alımı

Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Maltepe Krom hurda fiyatı paylaşımına bakmak istemelisiniz. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar bağlantısına tıklamalısınız.

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo ticaretiyle ilgileniyoruz. Gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

Girne Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tonajlı sarı hurda ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımlarına özel fiyat listeleri uygulamaktayız. Girne hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman personelimizle öne çıkmaktayız. Hurda inşaat demiri almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Girne mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal Geri Dönüşüm her nevi ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Girne adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece hurda metalin değerinin inmesine sebep olur. Zamak hurda, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Girne Sac Hurdası Alım Satımı

Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alım satımı yapanlar arasındayız. İstanbul Maltepe Girne bölgesinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle. Şu anda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası var.

Girne Çinko Hurdası Alanlar

Bu sayfadaki Girne hurda çinko ton fiyatlarını dileyenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Hurda çinko alan hurdacı firma yazısını dolaşmak iyi gelir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Maltepe Girne etrafında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alan yerler paylaşımını okursanız iyi olacaktır.

Girne Mahallesinde Kurşun Hurdası Alımı

Cevher halindeki kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar makalesine bir göz atmak isteyebilirsiniz.. Kurşun metali kullanılmakta olan eski madendir. Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu satışı yapmak için yetkili personelimizi tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Girne kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Burada yayınlanmış olan İstanbul Maltepe Girne çatı minare kurşunu fiyat listesini her gün göndermekteyiz.

Girne Kablo Hurda Alımı

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bunun yanısıra enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alımı esnasında en iyi fiyat teklifini sunuyoruz. Sitemizdeki Maltepe kablo hurda alanlar içeriğe göz atın.

Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. İçindeki tellerin türüne göre ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Girne fare yemez kablo ton fiyatı sürekli güncellenmektedir. Girne mahallesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. İstanbul Maltepe Girne bölgesinde hızlıca toplanlanan 30% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdaları telindeki bakır oranı nedeni ile kablo hurdası alanlar için önem arzeder. İlaveten alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablo alan Girne hurdacı firmayız. İstanbul Maltepe Girne mahallesinde bölgesinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen arayın. Kapıdan tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Girne hurdacısı olarak genellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz.

Girne Alüminyum Hurda Alımı

Her nevi alüminyum hurdası almaktayız. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin yardımıyla sürekli büyüyoruz.

Alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan firmayız. Girne bölgesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımı için tartımları gözünüzün önünde yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz.

Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum hurda alanlar başlığıyla yazılmış içeriği okuyun. Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Maltepe Girne hurda alüminyum alan hurdacılar arasında lideriz.

Girne Mahallesi Sarı Hurdası Alım Satımı

Haliyle Girne sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Maltepe Girne mahallesinde hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda hurda bronz araiş alım satımında öncüdür. Sayfamızda bulunan sarı pirinç alan hurdacı yazıya göz atabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Girne hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi yoktur. Sizinde öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

Girne mahallenin tümünde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur.

Girne Hurda Demir Alım Satımı

Girne mahallesinin tüm sokaklarında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda çokça çıkarılan madenler içerisindedir. Buradaki Girne ekstra demir hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için peşin para ödeme yapmaktayız. Hurdacı firmamız Girne genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor.

Güncel demir hurda ton fiyatı talep etmek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı makalesine göz atmak isteyebilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Maltepe Demir hurdası fiyatları yazısına göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

Girne Cam Hurdası Alımı

Maltepe Girne mahallesinde cam hurdası alanlar arasındayız. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert ve kırılgan yapıdaki sıvı geçirmeyen amorf sert malzemelerdir. Son zamanlarda renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, araba camları vb. hurda cam türleri oldukça fazla yeniden işleniyor.

7/24 Hurda Alan Girne Mahallesi Hurdacı Firması

7/24 Girne hurdacı olan şirketimiz ile haftanın yedi günü geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Sektörde harcadığımız yılların verdiği profesyonellikler süreciyle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse 2018’den buyana hurdacılığa sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz.

Girne Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken ton fiyatından fazla fiyatlar ödüyoruz. Girne hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi her an değişmekte. Hurda fiyatları başlıklı metni inceleyebilirsiniz

En Yakın Girne Hurdacı

Halk Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Girne etrafında hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Girne hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan personelimizle konumdan hurda alım satımı yapıyoruz. Bu yöntem ile atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Girne etrafında hizmetler vermekten kıvanç duyuyoruz. Girne mahallesi en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda eşya alım satımında yolladığınız konuma araçlarımızı yolluyoruz.

Girne Mahallesi İkinci El Eşya

Titizlik ile kullanılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki yemek odası takımlarınızı peşin parayla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla bulaşık makinası hurdası alımı yapan firma konulu sitemize ulaşınız Girne bölgesinde sıfır ve 2. el kanepeler alabilirsiniz. İkinci el çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu alınır. Her çeşit 2. el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart fiyatı öğrenmek amacıyla telefon numaralarımıtuşlayabilirsiniz.

Girne Mahallesi Karton Hurdası Alan Yerler

İstanbul Maltepe Girne hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm ile kırpıntı kağıt, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satışı gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla liste fiyatlarıyla hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası, bristol hurda, hurda karton bardak alıyoruz. İlçede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle size piyasadan daha fazla kâr etme imkanı veriyoruz. Karton hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Girne mahallesi hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını dileyenlere günlük yolluyoruz

Girne Mahallesi 2.el Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Raf hurdası alımı yazısını incelerseniz harika olacaktır. Genelde batan iş yerleri tarafından satışa sunulan hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden seçilen hala kullanılabilir durumda olan ikinci el raf hurdası satıyoruz. Sitemizdeki Girne ikinci el market rafı fiyatlarını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Raf hurdası fiyatı bölümünün olduğu linke tıklayınız. Girne 2.el raf hurdası alım satımı amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Girne Akü Hurdası Alımı

Biraz süre sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denir. Hurda akü ton fiyatı gönderimize bir göz gezdirmeniz şahane bir şey yaparsınız. Aküler diğer adıyla batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Akü içindeki kurşun içeren suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Akü hurdası fiyatı paylaşımımıza bir göz gezdirmek istemelisiniz. Dolayısı ile hurdacı firmamız ve benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alımı yapmaktadır. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı amacıyla kullanılır.

Girne İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile batmış şirketlerden aldığımız İnşaat alanlarında alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Yıkılmış lokanta binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapenler satıyoruz.

Girne Mahallesinde Hurda Jeneratör Satanlar

Sanayi tipi yeni ürün gibi 2. el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi yerlerdeniz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken en iyi fiyatları veriyoruz.

Girne Hurda Otomobil Alanlar

Girne hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Girne bölgesinde araba hurdası alımı yapıyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette size hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri
, römork, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Girne Mahallesinde Hurda Klima Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Girne etrafında hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Klima hurdası Girne çevresinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Girne Moloz Nakliyesi

Molozlar Maltepe Belediyesi Fen işlerince alınan karar ile planlanan moloz dökme arazilerine nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının taşıma işi itinalı bir biçimde yapılır.

Girne Mahallesinde Bina Yıkılır

Yıkımda lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Daha önce fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımından sonra sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası gibi her türden hurdanızı almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Maltepe Girne mahallesi kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek binaların yeniden inşa edilmesi sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz.

Girne Mahallesi Hurda Plastik Alım Satımı

İstanbul il Girne mahallesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatla kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Girne plastik hurda alımı yapanlar içerisinde lider konumda olan firmayız. Sayfamızdaki Girne hurda plastik fiyat listesi güncellenmiştir

Girne Mahallesi Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurda kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. İstanbul Maltepe Girne mahallesinde turbo nikel hurda, %95 ile %99 şablon nikel, anot nikel alımında en doğru fiyatı sunuyoruz. İstanbul Maltepe Girne mahallesi hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel toplanırken çok dikkatli davranılmalıdır.

Girne Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Sökümden önce yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylıca gezilmesi gerekmektedir. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. İstanbul Anadolu Maltepe Girne fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Yıkımla uğraşanların bahsettiği şekilde kolay değildir. Böylelikle Maltepe fabrika söküm ve yıkımı yapan hurdacılar içinde başarılı olduk. Sektörde sayısız fabrika söküm ihalesini aldık.

Girne Kumaş Hurdası Alanlar

Parti malı parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme satışı yapmak amacıyla firmamızı şimdi arayınız. Spot mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş alım satımı yapmaktayız. Girne çevresinin tümünde hurda kumaş alım satımı yapılır. Buradaki İstanbul Maltepe Girne hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. İstanbul Maltepe Girne kilosuyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Girne çevresinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında bulunduğunuz adrese araç göndermekteyiz.

Girne 2.el Kafe ve Lokanta Malzemesi Alanlar

Depomuzda bulunan teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, restorant tipi set üstü ocak, dinlendirici, dilendirici küveti, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, aspiratör vb sanayi tipi mutfak alet edavatını yakından inceleyebilmeniz amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak kurutma tezgahı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı 2 kapaklı dolap satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar alıp satmaktayız. Sanayi tipi ikinci el cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları almaktayız.

Girne Mahallesi Hurdacı Sitesi

Girne hurdacılar sitesi içindeki dükkanımız iş birliği ile sektörde hizmet ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Olduğundan yaşanılır bir İstanbul Maltepe ve şimdikinden daha yaşanılır Girne mahallesi yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp