Antalya Hurdacı

Manavgat Hurdacı Telefonu

Antalya Manavgat merkezinin yakınlarında hurdanızın fotoğrafını göndermek nedeni ile ekiplerimizle irtibata geçebilirsiniz. Manavgat hurdacı firmasıyız. Halk Metal ismiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Türkiye’nin tüm mahallelerinde, hurda alıyoruz. En iyi Antalya Manavgat hurda fiyat listeleriyle avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Piyasadan farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlere okuduğunuz alandan ulaşabilirsiniz. Tonajlı hurda malzeme ticaretinde yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Antalya hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Manavgat Hurdacısı

Manavgat hurdacısı olarak Antalya ilinin tümünde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın nakliyesi için orada bulunan hurda nakliye elemanlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Sizlerde her tür hurda kablo satışı yapmak nedeniyle numaramızı aramalısınız. Manavgat genelinde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri işlemden geçirerek bütün vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. Manavgat hurdacısı mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Manavgat bölgesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Antalya ilinin gözde ilçesi Manavgat daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Manavgat etrafında değil, her yerde hizmet veriyoruz.

Manavgat Hurdacı Numarası

Manavgat hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Bu sebeple hurda fiyat listesi öğrenmek üzere cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayın en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Antalya Manavgat hurdacı telefonu bu sayfanın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Manavgat Hurda Alan Yerler

Manavgat adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla elinizdeki hurdaları şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın değerleri düşüyor. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun aldığımızda değerinden daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Manavgat hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öne geçiyoruz.

Hurda demir almak üzere biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar arasındayız. Zamak hurda, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Manavgat hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor.

Manavgat Bakır Hurda Alımı

Bakır alan hurdacı makalemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Sayfamızdaki Manavgat yanık bakır hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Antalya Manavgat bakır hurdası alan yerler arasındayız. Manavgat bakır hurda fiyatları için arayın.

Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Manavgat bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Manavgat hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz.

Manavgat Hurda Sarı Alım Satımı

Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi hurda sarı cinsleri vardır. Ek olarak hurda sarı kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri kıymetlidir. Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz çeşitlerin yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurda ticaretiyle iştigal ediyor. Manavgat ilçenin tümünde hurda sarı almaktayız. Bu nedenle Manavgat hurda sarı ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Antalya Manavgat hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Burada yayımlanan Manavgat hurda sarı pirinç ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda sarı alan yerler içerikli metini ziyaret edin. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi yoktur.

Manavgat Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü Halk Metal firmamız ile sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasasından daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. İlaveten alüminyum kablo hurdaları alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Genelde yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Manavgat ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Hurda kablolar içerisindeki bakır teller sebebi ile hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır.

Etrafta çoğunlukla bulunan %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken en iyi fiyat teklifini veriyoruz.

Antalya Manavgat ilçesinde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan Manavgat hurdacı arayanlar için buradayız. Geniş sitemizdeki kablo hurdası alanlar makaleye göz atın. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Buradaki Manavgat hurda bakır kablo fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Konumdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Antalya Manavgat hurdacı firması olarak her türlü antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız.

Manavgat Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Hurda krom alımı paylaşımımıza bir göz atarsanız harika olur. 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Manavgat hurda krom tank kilo fiyatı güncellenmiştir.

Manavgat Hurda Demir Alan Firma

Manavgat etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları öğrenmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası fiyatları konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklayın.

Manavgat bölgesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalemizi okusanız mükemmel olacaktır. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde çokça satılan madenler içindedir. Sitemizdeki Manavgat hurda demir kilo fiyatı günceldir.

Manavgat Hurda Kurşun Alanlar

Cevher halindeki kurşun maviye yakın gümüş renkli haliyle göze çarpar. Hurda kurşun alan hurdacı makalemize göz atmak istemelisiniz. Antalya Manavgat hurda kurşun alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizde paylaşılan Manavgat hurda kurşun kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Kurşun metalinin eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu için özel fiyat sunuyoruz.

Manavgat Sac Hurdası Alım Satımı

Depolarımızda tek bir deliği bulunmayan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Müştemilat çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Manavgat çevresinde hurda levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

Manavgat Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki Antalya Manavgat hurda çinko fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alım satımı paylaşımına göz atarsanız pişman olmazsınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satmak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Manavgat bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Manavgat Hurda Alüminyum Alan Fabrikalar

Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda almaktayız. Manavgat ilçesinin tamamında hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alımı için hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaktayız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş almak için telefonunuzu diliyoruz.

Hurdasını satanların yardımıyla durmadan deneyim kazanıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki Manavgat alüminyum kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki yazıyı inceleyebilirsiniz Bize güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Antalya Manavgat alüminyum hurda alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Her tür hurda alüminyum nakit alınır. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapan hurdacıyız.

Manavgat Beyaz Eşya Hurdası

İyi durumda ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart almak amacıyla telefonumuzuarayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan ikinci el piyasasında satılabilecek bir durumdaki mobilyaları istediğiniz yerden almaktayız. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda çamaşır makinesi alan hurdacı firma konusunda detaylı bilgi yazılmış gönderimizi inceleyin Değerinden uygun fiyatlara kullanılmış, 2.el ev mobilyaları satabilirsiniz. Kullanılmış sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası alım satımlarında bedelini değerinde ödemekteyiz.

Manavgat Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere hurda karşılığı bina yıkımı yapıyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken istenen tüm güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenmesi gereken dükkanların gerektiği bir şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, sökülmüş çelik kapı hurdaları, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurdaları alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Manavgat Nikel Hurdası Alımı

Bu nedenle nikel hurdası alınıp satıldığında elimizden geldiğince özenli davranılmalıdır. Antalya Manavgat nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede %95 şablo nikel hurdası , %99 şablon nikel, anot nikel, turbo nikel alıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir.

Manavgat 2.el Hurda Raf Fiyatları

Buradaki Antalya Manavgat 2.el raf kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurdası fiyatları gönderimize bakınmak isteyebilirsiniz. Manavgat ikinci el raf hurda fiyatı öğrenmek nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen butikler tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda market rafı, hurda mağaza rafları arasından tarafımızdan seçilen sıfır gibi ikinci el hurda raf satan yerler arasındayız. Hurda depolama rafları işleri tecrübeli olduğumuz alanlardandır.

Manavgat Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Manavgat hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Manavgat etrafında araç hurdası alıyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araba, hurda yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor . Lakin hurda otomobil evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

Manavgat İkinci El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde yük asansörleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood bulunur. Yıkılan iş yeri binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pencereler alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte batan fabrikalardan satın aldığımız

Manavgat Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı

Çağımızda şeffaf ve renkli sökülmüş oto camları, gazoz ve soda şişesi ve benzeri cam hurdaları bulunmaktadır. Manavgat etrafında cam hurdası alan firmalar içinde yer almaktayız. Çağımızda şeffaf ve renkli sökülmüş oto camları, gazoz ve soda şişesi ve benzeri cam hurdaları bulunmaktadır.

Manavgat Klima Hurdası Alan Hurdacı

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Klima hurdası Manavgat çevresinde çok alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alan firmalar içindeyiz. Manavgat bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir.

Manavgat Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımı tamamlandığında anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması güvenlikle yapılır. Manavgat hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdanın iş yerimize taşınması ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Manavgat Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden planlanan yerlere taşınıyor.

Manavgat İkinci El Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında peşin para ödemeler yapmaktayız. Her voltajda yeni gibi 2. el jeneratör alımı için arayabilirsiniz.

Manavgat Hurda Akü Alım Satımı

Taşıtlarda elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış duruma gelen aküye akü hurdası deniliyor. Aküler diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır.

Hurda aküler içindeki kurşunlu akü suyu nedeniyle oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alımı bölümünü incelemelisiniz. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme tesisi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır.

Anlık Manavgat Hurda Fiyatları

Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken oldukça daha fazla fiyatlar uyguluyoruz. Manavgat hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi her an güncelleniyor. Hurda fiyatları içerikli içeriğe göz atabilirsiniz Güncel kilo fiyatlarına ulaşmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz.

Manavgat Kullanılmış Mutfak Ekipmanı Alanlar

İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel ocak, paslanmaz salata ve meze dolapları, davlumbaz, evye, küvet, endüstriyel aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanını görebilmeniz için almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Manavgat Hurda Kumaş Firesi Alımı

Yüksek tonajlı baskı altı hurda kumaş, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alıp satmaktayız. Sayfamızdaki Manavgat hurda kumaş fiyatlarını abonelerimiz ile anlık bir şekilde paylaşıyoruz.

Manavgat kilo ile kumaş hurdası alanlar içinde en iyi fiyatlarla hizmet veriyoruz. Hurda kumaş firesi almaktayız.

Manavgat çevresinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında yolladığınız konuma gelecek araçlarımız var. Spota düşmüş kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı zaman geçirmeden aramalısınız.

Manavgat Plastik Hurda Alan Hurdacılar

Manavgat plastik hurda alan firmalar içinde bulunan Manavgat hurdacısıyız. Sayfamızdaki Manavgat hurda naylon kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız Antalya şehri Manavgat ilçesinin tümünden jelatin, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren fiyatları istemek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. En güncel fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen, beyaz naylon hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Manavgat Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İlk önce sökülecek mülkün detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması daha doğrudur. Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika bozumu ihalelerini gerçekleştirdik.

Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde nam saldık. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Manavgat Antalya fabrika sökümü yapıyoruz.

Manavgat Hurdacılar Sitesi

Manavgat hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimizle sektöre hizmet veriyoruz. Sırf bu cins atıkları alıyor değiliz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Daha çok yaşanabilir bir şehir oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz.

7/24 Hurda Alan Manavgat Hurdacı Firma

Bin dokuz yüz doksan altıdan buyana geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz. Bu sürenin sağladığı deneyimler aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Manavgat hurdacı olan şirketimizle yirmi dört saat hurda metal alıyoruz.

En Yakın Manavgat Hurdacı

En yakın Manavgat hurdacı hizmetiyle her türden hurda eşya almak için arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Bu hizmetimizle sizlere en yakın hurdacı firma Manavgat etrafında servisler vermekten kıvanç duyuyoruz. Halk Metal şirketimizle Manavgat genelinde her türlü hurda malzeme almaktayız. Manavgat hurdacısı bünyesindeki personelimiz ile yerinizden her türde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Manavgat Hurda Kağıt Alanlar

Antalya Manavgat kağıt hurda alan firmalar içindeki firmamız hizmetleri ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda koli kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Manavgat hurda karton alımı yaptığımız yerler arasındadır. Sitemizde yayımlanan Manavgat kağıt hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet ile satıcılara daha fazla kazanma imkanı veriyoruz. Değerinden yüksek fiyata hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, hurda gazete, hurda karton bardak alanlar içerisindeyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp