Amasya Hurdacı

Merzifon Hurdacı

Merzifon meydanının etrafında hurda malzemenizin fotoğrafını göndermek nedeni ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir tarafından, hurda alıyoruz. Halk Metal adıyla hizmet vermeteyiz. En iyi Amasya Merzifon hurda fiyatlarıyla hurda alıyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm faaliyetlerimize buradan erişebilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Amasya hurdacı olarak Merzifon bölgesinde hizmet ediyoruz. En büyük Merzifon hurdacı firma olarak hurda almak için gelmekteyiz.

Merzifon Hurdacısı

Merzifon mahallelerinde hizmet veriyoruz. Atıkları eriterek sizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi bakır hurdası satmak amacıyla telefonumuzu kaydedebilirsiniz. Merzifon hurdacı firması olarak Amasya bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için müsait hurda taşıma personellerimizi yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Merzifon hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. Merzifon bölgesinde yep yeni anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Amasya merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Merzifon ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Merzifon ilçe merkezinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Merzifon Hurdacı Telefon Numarası

Merzifon hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Merzifon hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Şimdi arayın en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme fiyatları öğrenmek sebebiyle bizi aramalısınız.

Merzifon Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firmalar

İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Müşterilerimizin sayesinde daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Her türlü alüminyum hurda alıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alabilmek için aramanızı diliyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Amasya Merzifon hurda alüminyum alanlar arasındayız. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alıyoruz. Merzifon ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alımı için tartımları sizin yanınızda yapmaktayız. Bu sayfadaki Merzifon alüminyum ton fiyatı daima güncellenmektedir.

Merzifon Demir Hurdası Alım Satımı

Güncel anlık demir hurdası fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları bölümüne bakmak istemelisiniz. Merzifon çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Bildiğiniz üzere her cins pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, dünyada en çok bulunan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Merzifon demir hurdası fiyat listesi günceldir.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı yazımıza bir göz atın. Merzifon bölgesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor.

Merzifon Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Kullanıldığı alanlara göre yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Merzifon hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası alımı yapmaktayız. Merzifon ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan pahalı fiyat listesi veriyoruz. Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Yerinden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo tek damar hurda kablo almaktayız. Anlık bilgi edinmek amacıyla kablo alan hurdacı metini inceleyin. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar satarak daha çok kazanmak isteyenler bize ulaşın. Etrafta kolayca edinilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçinde bulunan telin cinsine göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Amasya Merzifon hurda kablo fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Merzifon hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablo hurdaları içindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı hurda kablo için piyasanın üstünde fiyat listesini gönderiyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Bir de fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Amasya Merzifon genelinde TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında tecrübeye sahibiz.

Merzifon Sac Hurda Alım Satımı

Merzifon ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda sıfırdan farksız 2.el trapez sac vardır. Hurda sac alıyoruz.

Merzifon Hurda Alan Firma

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Merzifon yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek için hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanızın piyasasının inmesine sebep olmaktadır.

Merzifon geri dönüşüm firması Halk Metal her tür hurda alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı hurda alüminyum, kablo hurdası, bakır hurdası, hurda kurşun,çinko, hurda sarı ve demir alımı yaparken fiyat listesi sunmaktayız. Merzifon hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. Zamak hurdası, hurda makina, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kârlı hurda alışverişi yaparak devamlı müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurda alüminyum alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alanlar içindeyiz.

Merzifon Krom Hurdası Alan Yerler

Sert yapısıyla zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Merzifon krom tank hurdası fiyatlarını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı konusunda bilgi almak için konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Merzifon Kurşun Hurda Alan Firmalar

Merzifon kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Amasya Merzifon kurşun hurda kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi rengiyle bilinir. Hurda kurşun alan hurdacı yazımızı okuyabilirsiniz. Cami kubbe kurşunu, Minare kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yaparız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir.

Merzifon Pirinç Sarı Hurda Alımı

Merzifon hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda ticareti yapmaktadır. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda cinsleri vardır.

Sitemizdeki Amasya Merzifon sarı pirinç fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Pirinç sarı alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış makaleyi inceleyebilirsiniz. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri vardır. Halk Metal firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, sarı pirinç hurda bronz alımında piyasaya hakimdir. Gerçeği demek gerekir ise hurda sarı diye hurda cinsi bulunmamaktadır.

Merzifon ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alıyoruz. Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Bu yüzden Merzifon sarı pirinç hurdası alım satımı alan hurdacıyız.

Merzifon Çinko Hurda Alan Firmalar

Sitemizdeki Merzifon çinko hurdası kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurda kilo fiyatı sayfamızı harika bir iş yaparsınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Merzifon ilçesinde hurda çinko alıyoruz.

Merzifon Hurda Bakır Alım Satımı

antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alım satımı yapılır. Sayfamızdaki Amasya Merzifon bakır fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz. Amasya Merzifon bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan Merzifon hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Merzifon bakır hurda kilo fiyatı için telefonumuzu arayabilirsiniz. Merzifon içerisinde bakır hurdası almaktayız.

Merzifon İkinci El Eşya

Temiz kullanılmış sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası adetli olarak bulunur. Merzifon Amasya ve çevresinde yeni, 2.el ev eşyası satın alabilirsiniz. Her çeşit 2.el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları öğrenmek amacı ile bizlere ait mobil numaraları ile iletişime geçerek sorular sorabilirsiniz. Kısa süre kullandığınız ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan salon takımlarınızı istediğiniz yere gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alan hurdacılar konulu yazımıza ulaşın

Merzifon Jeneratör Hurdası Alımı

Jeneratör hurdası alıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içinde en iyi yerlerdeniz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alıyoruz.

Güncel Merzifon Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında kilo fiyatından yüksek fiyat teklifi uyguluyoruz. Doğru fiyat listesine erişmek amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Merzifon hurdacı hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan kilo fiyatı piyasada her dakika güncellenmektedir.

Merzifon Karton Hurdası Alan Hurdacılar

Bölgede renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyetle hurda satmak isteyenlere daha çok oranda kazanma avantajı takdim ediyoruz. Merzifon hurda kağıt alan firmalar içerisindeki şirketimiz sayesinde kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Hurda karton alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Merzifon hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını dileyene güncel olarak ulaştırıyoruz Daha fazla hurda kağıt fiyatlarıyla kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda peçete, gazete hurdası alımı yapmaktayız.

7/24 Hizmet Veren Merzifon Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Merzifon hurdacı firması olarak gece gündüz adresinize gelmekteyiz. Sizlerin bahşettiği profesyonelliklerle araç parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Okuduğunuz gibi altı yıldan beri hurda hurda alım satımı faaliyeti yürütüyoruz.

Merzifon Hurda Araç Alanlar

Elbette müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Merzifon hurda alımında hizmet veriyoruz. Fakat hurda araba evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, hurda motor alım satımı yapıyoruz. İşlerden fırsat buldukça Merzifon yakınlarında araç hurdası alıyoruz.

En Yakın Merzifon Hurdacı Firma

Merzifon en yakın hurdacı hizmeti ile her cinsten hurda eşya alıp satarken deponuza araçlarımızı yolluyoruz. Bu biçimde hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Merzifon ilçesinin her yerinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Halk Metal olarak Merzifon ilçesinde her nevi hurda alıyoruz. Merzifon hurdacı sitesi olan firmamızla adresten hurda satım hizmetleri vermekteyiz.

Merzifon Hurda Cam Kırığı Alanlar

Merzifon etrafında cam hurdası alanlar içindeyiz. Çağımızda rengarenk çıkma araç camları, soda şişesi çeşitlerinde hurda camlar tonajlı satılıp alınıyor. Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla kırılgan yapıya sahibi sıvı madde tutabilen amorf katı malzemelerin adıdır.

Merzifon Hurdacı Sitesi

Şimdikinden daha yaşanabilir bir şehir yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Merzifon hurdacılar sitesindeki iş yerimiz yardımı ile hurda eşya geri dönüşüm işlerine başladık. Sırf bunları almıyoruz.

Merzifon Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Amasya Merzifon fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Yıkım yapanların dile getirdiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Öncelikle yıkımı yapılacak imalathanenin detaylı bir şekilde gezilerek gerekli aletler ve araçların ayarlanması gereklidir.

Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında nam saldık. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Daha önce on binlerce fabrika sökümü ihaleleri başarıyla gerçekleştirdik.

Merzifon Hurda Klima Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Merzifon etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Merzifon ilçesinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır.

Merzifon Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra anlasmamıza göre molozların taşınması güvenle yapılır. Yıkım molozları Merzifon Belediyesi’nce belirlenen moloz dökme alanlarına nakliyesi yapılıyor. Halk Metal tarafından satın alınan her cins hurdaların iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Merzifon Hurda Akü Alımı

Uzun zaman sonra atık haline gelen akülere hurda akü deniliyor. Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile oldukça değerlidir. Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur. Akü hurda alan hurdacı firma yazımızı inceleyiniz. Dolayısıyla Amasya Merzifon hurdacısı benzeri firma içerisinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu ve kuru akü alanlar arasındadır. Araçlarda enerji ihtiyaçlarında bulunabiliyor.

Merzifon Nikel Hurda Alanlar

Özellikle turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablo nikel hurdası alımında piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alındığında mümkün olduğunca dikkat ile çalışmalıyız. Nikel hurdası zehirleyebilir. Merzifon nikel hurdaları alıyoruz.

Merzifon İkinci El Mutfak Malzemeleri Alımı

İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alımı yapmaktayız. Elimizde mevcut olan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi yemek ocağı, paslanmaz yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, krom küvet, paslanmaz krom davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb kafe restoran tipi mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel lokanta malzemeleri almaktayız.

Merzifon Hurda Kumaş Alımı

Yüksek tonajlı ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, pantolon kumaşı alımı için telefon numaramızı şimdi arayınız. Spot hurda kumaş topu, parça nevresim hurdası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye, parça poplin kumaş, spot kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıp satıyoruz. Merzifon etrafında parça kumaş hurdası almaktayız. Buradaki Merzifon kumaş hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara saat başı göndermekteyiz. Merzifon kilosu ile hurda kumaş alan firmalar içinde en iyi fiyatı vermekteyiz. Merzifon ilçesinde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, jesica kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımında yerinize eğitimli ekibimizi göndermekteyiz.

Merzifon Bina Yıkımı

Yıkım esnasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış dairelerin en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, sökülmüş çelik kapılar, çıkma pimapen vebenzeri her türlü hurda malzemeyi ücretle almaktayız. Çok önce fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Merzifon İkinci El Raf Hurdası

Bu sayfadaki Amasya Merzifon 2.el market rafı kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Raf hurda fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Merzifon raf hurdası satışı yapmak için dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı öncülük ettiğimiz işlerdendir. Özellikle yenilen toptancılardan aldığımız ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası arasından seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satan hurdacı firmalar içindeyiz.

Merzifon Plastik Hurda Alımı

Merzifon plastik hurda alımı yapan firmalar arasında bulunan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Amasya Merzifon hurda naylon ton fiyatlarını arzu edenlere saat başı gönderiyoruz Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir.

Amasya ve Merzifon ilçesinin tamamından jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapmaktayız.

Merzifon İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış fabrika binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, alçı makinesi, boya tabancası, harç mikseri az kullanılmış portatif, plywoon hurda alıp satıyoruz. Bunun ile birlikte batmış depolardan edindiğimiz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp