Van Hurdacı

Muradiye Hurdacı Telefonu

Muradiye hurdacı firması olarak öncülük etmeye devam ediyoruz. Van Muradiye meydadının etrafında hurda eşyalarınızın resmini ulaştırmak amacıyla gece gündüz bize iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Halk Metal adı ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Yurdun dört bir noktasından, her nevi hurda satmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz.

Tonajlı hurda malzeme satanlara yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Van hurdacı firmamız hizmetinizdedir. En iyi Muradiye hurda fiyatları ile hurda ticareti yapıyoruz. Diğerlerinden farklı profesyonel faaliyetlerimizi sunuyoruz. Bütün hizmetlerimize bulunduğunuz sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Van Muradiye Hurdacıları

Muradiye hurdacısı olarak Van bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanız için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz Sizlerde her çeşit hurda satışı sebebi ile iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Muradiye bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek hepimizin yararlanması için çalışıyoruz. Muradiye hurdacı firması mı arıyordunuz? Başardınız. Muradiye ilçesinde eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Van merkezinin büyüyen ilçesi Muradiye gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Sırf Muradiye çevresinde değil, tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Muradiye Hurdacı Numarası

Van Muradiye yerinden her tür hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Muradiye hurdacı numarası sitemizin altında tek tıkla tuşyalabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu nedenle hurda atık satmak sebebi ile telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Hemen telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak peşin para elde edebilirsiniz.

Muradiye Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu söyleniyor. Muradiye kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Sitemizdeki Muradiye kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu sökümü yapıyoruz. Cevher halindeki kurşun metali mavimsi gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun hurda fiyatı linkine tıklamalısınız.

Muradiye Krom Hurda Alan Hurdacılar

Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Buradaki Muradiye krom kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda alım satımı bölümünün olduğu linke tıklayın.

Gayet sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımıyla ilgileniyoruz.

Muradiye Hurda Alım Satımı

Muradiye kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suylatemas ederse korozyona uğrar. Böylece hurdanızın değeri düşmektedir. Hurda kablo almak amacıyla adresinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Hurda zamak antimon, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alan Muradiye hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı prensip edindik. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Yüksek tonajlı çinko hurdası, kurşun hurda, hurda bakır, kablo, alüminyum,hurda demir ve hurda sarı alımlarında fiyat listesi uyguluyoruz. Muradiye hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve uzman personelimzle öncü konuma çıkmaktayız. Van Muradiye ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit hurda atık alım satımı yapıyor.

Muradiye Çinko Hurda Alan Hurdacı

Bu sayfadaki Muradiye hurda çinko levha fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası fiyatları bağlantısının linkine tıklayın. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Muradiye çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Muradiye Bakır Hurda Alanlar

Muradiye bakır hurda fiyat listesi için arayın. Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel için peşin ödeme yapıyoruz. Bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Buradaki Van Muradiye hurda bakır kilo fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı ulaştırmaktayız. Van Muradiye hurda bakır alan yerler arasındayız.

Muradiye genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Muradiye hurdacı şirketimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Muradiye Hurda Demir Alan Hurdacı

Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı paylaşımını okursanız mükemmel olur. Muradiye çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz.

Demir hurdası, yeryüzünde çokça bulunan metaller arasında bulunur. Sitemizdeki Muradiye extra demir hurda fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Halk Metal Van Muradiye ilçe genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır. Sizinde bildiği gibi her türden demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Muradiye Kablo Hurda Alanlar

Muradiye ilçesinde hurda kablo almaktayız. İçerisindeki tellerin cinsine göre ve de dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Sayfamızda yayınlanmış olan Muradiye hurda kablo ton fiyatı güncellenmiştir. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de hurda alüminyum kablolar fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablo alan hurdacı başlığıyla yazılmış yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Tonajlı hurda kablo alırken hurda kablo piyasası oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Her nevi hurda kablo alan alan Muradiye hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet etmeya devam ediyoruz. Van Muradiye çevresinde bolca toplanan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası alımında değerini oracıkta ödüyoruz.

Van Muradiye hurdacısı olarak her nevi iç tesisat kablosu, antigron kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı için adresinize geliyoruz. Adresten antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası almaktayız. Kablo hurdası içerisindeki bakır nedeniyle hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satmayı isteyenler bizi arayabilir.

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken anlık fiyat teklifini vermekteyiz. Muradiye hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alım satımında uzmanız.

Muradiye Sac Hurda Alımı

Hali hazırda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda vardır. Veranda çatısı kapatmak için kullanabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Muradiye Van ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih etmelisiniz.

Muradiye Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

İtirafta bulunmak gerekirse hurda sarı isminde bir hurda varolmamıştır. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Muradiye bölgesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Muradiye hurda sarı fiyatlarını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurdası alanlar içeriğiyle paylaşılmış içeriği inceleyin. Piyasada kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır.

Pirinç metaline yöresel olarak renginden ötürü hurda sarı deniliyor. Muradiye hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor.

Halk Metal tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Dolayısıyla Muradiye sarı hurdası alım satım hizmeti veriyoruz.

Muradiye Hurda Alüminyum Alımı

Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel için peşin ödeme veriyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Muradiye bölgesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı yaparken tartımları istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alabilmek için telefonlaronızı beklemekteyiz. Sayfamızdaki Muradiye alüminyum hurda ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Anlık hurda alüminyum alan hurdacı metni inceleyin. Bizlere gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası ticareti için arayın. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Van Muradiye hurda alüminyum alan firmalar arasındayız.

Muradiye 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan ardiye vb. binalardan elde edilmiş hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinci, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood alımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakmak zorunda kalan nalburlardan satın aldığımız

Muradiye Akü Hurda Alımı

Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden değerlidir. Kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü denir. Hurda akü alım satımı sayfamızı incelemek iyi gelecektir. Bu sebep ile şirketimiz vb. kendi bünyesinde geri dönüşüm tesisi bulunan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabilir. Arabalarda elektrik ihtiyaçları sebebi ile kullanılır. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır.

Muradiye Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan binanın detaylı bir şekilde gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması doğru olur. Güvenilir bir şekilde fabrika söküyoruz. Daha önce binlerce fabrika yıkım ihalesini yerine getirdik.

Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler içerisinde meşhur olduk. Yıkım yapanların dediği şekilde kolay bir işlem değildir. Muradiye Van fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Muradiye Cam Hurda Alım Satımı

Çağımızda renkli ve şeffaf soda şişesi, oto camları cinslerde cam hurdası bulunabilmektedir. Muradiye genelinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda renkli ve şeffaf soda şişesi, oto camları cinslerde cam hurdası bulunabilmektedir.

Muradiye Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Şimdikinden daha yaşanılır bir Muradiye yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Muradiye hurdacılar sitesi D blok içerisinde bulunan tesisimizle geri dönüşüm yapıyoruz.

Muradiye Hurda Araç Alan Firmalar

Pek tabi sizlere hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Muradiye hurda alımında hizmetimize devam ediyoruz. Fakat otomobil hurdası trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, hurda çeki demiri
, hasarlı hurda araç, motor hurdası için arayabilirsiniz. Zaman zaman Muradiye çevresinde hurda araba alım hizmetleri veriyoruz.

Muradiye 2.el Hurda Raf Fiyatları

Çoğunlukla yenilen şarküterilerden aldığımız teşhir rafları, ürün reyonları, hurda market rafı, çelik raflar, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el market rafı satıcıları içerisindeyiz. Sayfamızda paylaşılan Muradiye çıkma raf fiyat listesini arzu edene güncel olarak yollamaktayız. Hurda raf fiyatı linkine tıklayın. Muradiye raf hurdası satışı yapmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Muradiye Nikel Hurda Alan Yerler

Nikel hurdası zehirlidir. Bu ilçede %99 şablo nikel hurdası ve %95 hurda nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınıp, satılırken elden geldiğince hassasiyetle davranılmalıdır. Muradiye nikel hurda alıyoruz.

Muradiye Bina Yıkımı

Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen tüm önlemler Yıkımdan sonra çıkma parkeler, sökülmüş penceler, hurda pimapen ve benzeri tüm hurdayı satın almaktayız. Muradiye kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek evlerin tekrar yapılması sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz. Üst yazıda ifade ettiğimiz fabrika yıkımında olduğu üzere hurda karşılığında bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz.

Muradiye Plastik Hurdası Alan Hurdacı

En idel fiyata hurda mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satımı için adresinize gelebiliriz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir.

Muradiye plastik hurda alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Muradiye hurdacısıyız. Sayfamızdaki Van Muradiye hurda plastik ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz Van şehri Muradiye ilçesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, hurda abs plastik, polistren kristal hurda, hurda jelatin satmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Muradiye Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

İlçede kitap, defter, renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz extra titizlikle müşterilerimize daha fazla kazanma şansı sunuyoruz. Muradiye kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki Halk Metal sayesinde toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. Karton hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Van Muradiye karton hurdası kilo fiyatını isteyenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır Daha fazla fiyatlarla hurda kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak, hurda gazete alanlar içindeyiz.

Muradiye Hurda Beyaz Eşya

2.el ofis büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları satacaklara ücreti nakit ödemekteyiz. Muradiye içinde sıfır gibi ve 2.el ev eşyası satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılan 2. el diz üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak nedeniyle bizlere ait cep telefon numaraları ile iletişim kurarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Temiz kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satılabilecek durumdaki oturma gruplarını adresinize gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgi için hurda çamaşır makinesi alanlar hakkında bilgi içeren makalesini ziyaret ediniz

Muradiye Kullanılmış Restoran Aletleri Alan Hurdacı Firma

Kısa süre kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü dolap alınır. Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, dinlendirici, restoran tipi set üstü mekap vs lokanta ve restaurant tipi mutfak malzemesini incelemeniz amacıyla siz çok değerli müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. Sanayi tipi cafe, lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları alıyoruz.

Muradiye Parça Kumaş Alanlar

Spota düşmüş mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, penya kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda parti kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş alımında peşin para ile ödeme yapılır. Sayfamızda yayımlanan Van Muradiye hurda kumaş fiyat listesi anlık olarak güncelleniyor.

Muradiye kilo ile tartıp kumaş hurda alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. Muradiye etrafında hurda kumaş alıyoruz.

Muradiye ilçesinde hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, jesica kumaş alımları için arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Spota düşmüş hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası satışı yapmak için aşağıdaki telefon numarasını çok geçmeden arayın.

En Yakın Muradiye Hurdacı Telefon Numarası

Muradiye hurdacı firma arasındaki çalışanlarımızla konumuzdan hurda alım satım hizmetimiz var. Halk Metal hurdacılık olarak Muradiye ilçesinde her türde hurda alıyoruz. Muradiye en yakın hurdacı firma hizmeti ile hurda eşya alırken gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Muradiye genelinde hizmetler veriyoruz.

Muradiye Hurda Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en yakın yerlerdeniz. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi 2. el jeneratör alınır, satılır.

Muradiye Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alımında diğer hurdacılardan yüksek ton fiyatları uyguluyoruz. Anlık hurda fiyatları başlıklı içeriği ziyaret edin Muradiye hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında an be an güncellenmektedir. En güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek için bizi arayın.

7/24 Açık Muradiye Hurdacı

7/24 hurda alan Muradiye hurdacı firması olan firmamızla zamana takılmadan geri dönüşümde çalışmaktayız. İki bin on altıdan bu günlere geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz. Sektörün sağladığı profesyonelliklerle tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz.

Muradiye Hurda Klima Alan En Yakın Firmalar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Muradiye ilçesinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Muradiye etrafında hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır.

Muradiye Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozların taşınması titizlikle araçlarımızla yapılıyor. Molozlar Muradiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen alanlara boşaltılıyor. Muradiye hurdacı tarafından alınacak tüm hurda eşyaların tesisimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp