Mersin Hurdacı

Mut Hurdacı Hurda Fiyatları

Güzel yurdumuzun aradığınız ilçesinde, hurda alıyoruz. Mut çevresinde hurdalarınızın resmini iletmek nedeniyle 24 saat firmamıza irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. En tecrübeli Mersin Mut hurdacı firma olarak her gün büyükmekteyiz. En iyi Mut hurda fiyatlarıyla hizmetimizi sürdürüyoruz. Eşi benzeri olmayan faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bütün faaliyetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz.

Halk Metal firmamız ile hurda alıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat teklif vermekteyiz. Mersin hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Mut Hurdacıları

Mut hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişeye gerek yok, başardınız. Mut içerisinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her türlü hurda bakır satışı yapmak amacıyla bizi tuşlayabilirsiniz. Mersin şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Mut gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Mersin Mut için değil, her ilçede hizmet veriyoruz. Mut hurdacısı olarak Mersin bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemelerinizin yüklenmesi için orada hazır bulunan araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Mut mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

Mut Hurdacı Telefonu

Mersin Mut hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içinde yer alır. Bu sebep ile hurda atık fiyat listesi istemek amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satın. Mut hurdacı telefonu sitemizin içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Mut Hurda Alan Firma

Hurda atık alımı için adresinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Antimon zamak hurdası, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Hep beraber kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Mut kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Zarar etmemek için hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda suylatemasında korozyona uğruyor. Bu yüzden hurda malzemenin kıymeti düşüyor.

Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo hurda, hurda çinko, hurda alüminyum alımında fiyat listeleri sunmaktayız. Mut hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Mut ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her türlü hurda malzeme alımı yapıyor.

Mut Krom Hurda Alan Firma

Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Mut krom ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alımı makalemizi okusanız muhteşem olacaktır.

201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor.

Mut Kablo Hurda Alan Yerler

Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Mut bölgesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız.

Mersin Mut ilçesinin her yerinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablo hurdaları satmak isteyenler bize ulaşın. Bunun yanı sıra hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat listesini sunuyoruz. Kullanıldığı yerlere göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar metini ziyaret edin. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Mut hurdacı arayanlar için buradayız.

İçerisindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Mersin Mut hurda kablo ton fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında kablo hurdası borsası oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Mut etrafında sıklıkla edinilebilen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini nakit ödüyoruz.

Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Hurda kablo içindeki bakır madeni sebebiyle hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Konumdan antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alımı yapıyoruz. Mersin Mut hurdacısı olarak her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası ticareti yapıyoruz.

Mut Kurşun Hurdası Alımı

Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Mut kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Sayfamızdaki Mut çatı minare kurşunu kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Doğada cevher halinde çıkarılan kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alımı paylaşımına mutlaka göz atmalısınız. Kurşun kullanılmakta olan eski madendir.

Mut Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firma

İş yerimize gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz.

Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak için nakit ödeme veriyoruz. Mersin Mut alüminyum hurda alanlar arasında fark yaratıyoruz. Sitemizdeki Mut alüminyum hurdası fiyat listesini bip hattımızda paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alanlar hakkındaki yazıya bir göz atabilirsiniz

Müşterilerimizin destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Mut ilçesinin tamamında alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımları müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz.

Mut Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Mut bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar konumuzda geniş bilgi var. Mut bakır hurda fiyatları için telefonlarımızı arayabilirsiniz. TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, Hurda antikron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Mut hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Buradaki Mut bakır ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Mersin Mut hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz.

Mut Hurda Demir Alım Satımı

Sizlerinde bildiği üzere her türde demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için peşin para ödeme yapmaktayız. Firmamız Mut ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok çıkarılan madenler içindedir. Sayfamızda yayınlanmış olan Mut toplama demir hurdası fiyatları 2 günde bir güncelleniyor.

Mut ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Güncel hurda demir fiyat listesi için Mut hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar sayfamıza bakmak istemelisiniz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımımızı okuyabilirsiniz.

Mut Hurda Çinko Alan Hurdacı

Mut, Mersin çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Mut çinko hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda çinko alanlar konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyatları için çağrı merkezimize iletişim kurabilirsiniz.

Mut Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Aslında hurda sarı adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda olarak anılmaktadır. Mut hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor. Haliyle Mut sarı hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Mut ilçesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Hurda satanların bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi hurda sarı cinsleri vardır. Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri bulunmaktadır. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımı yapıyor. Buradaki Mut sarı pirinç hurdası ton fiyatını arzu edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Geniş bilgi için pirinç sarı hurdası alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz.

Mut Hurda Sac Alan Yerler

Mut ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Hali hazırda kullanılmamış 2. el trapez sac vardır. Sac hurda alımı yapıyoruz. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Mut Güncel Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımlarında öteki Mut hurdacılardan yüksek fiyatlar ödüyoruz. Mut hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri hurda piyasasında çabucak değişiyor. Doğru fiyat listesine erişmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Mut Hurdacı Sitesi

Hemşehrilrimize olması gerektiği gibi yaşanılır bir Mersin Mut bırakmak için yılmadan çalışıyoruz. Mut hurdacılar sitesi içerisindeki firmamızın yardımı ile hurda eşya ticareti yapmaya başladık. Sadece bu eşyaların alım satımını yapmıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz.

Mut Kırık Cam Hurda Alanlar

Mut etrafında cam hurdası alan yerler arasındayız. Cam tam ya da yarısaydam oldukça sert bir yapıya sahip sıvı madde tutan inorganik amorf katı maddelerdir. Günümüzde renkli ve şeffaf cam şişe, kırılmış araç camı şekillerinde hurda camlar yüksek miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

Mut Hurda Akü Alım Satımı

Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denmektedir. Hurda akü alan hurdacı firma bölümümüzü incelemek iyi gelir. Dolayısıyla iş yerimiz benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme tesisi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor. Akümülatör başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında sıkça kullanılır. Hurda aküler barındırdığı kurşunlu suları nedeniyle hurdacı firmalar için değerlidir.

Mut 2.El İnşaat Malzemeleri

Birde kapanan fabrikalardan satın aldığımız Yıkılmış yurt binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pecere satıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Mut Bina Yıkımı

Yıkım esnasında önem verilen tedbir önlemleri Mut kentsel dönüşüm dahilinde eskimiş dükkanların uygun bir şekilde imar edilmesi amacı ile yıkım işini sağlıyoruz. Üstteki fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım bitiminde hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vb. tüm hurda malzemeyi değerinde satın alıyoruz.

Mut Plastik Hurda Alanlar

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. En ideal fiyata kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Mut hurda plastik alımı yapan firmalar arasında lider konumda olan firmayız. Burada paylaşılan Mut hurda plastik kg fiyatını abonelerimize bedelsiz yolluyoruz Mersin ve Mut ilçesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik hurdası, hurda polistren kristal, jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

Mut 2.el jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında iyi fiyatı biz sunuyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız.

7/24 Açık Mut Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Mut hurdacı firması dükkanımız aracılığı ile haftanın yedi günü sektörde çalışıyoruz. Sizlerin sağladığı profesyonellikler vasıtası ile makine parkurumuzu geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 2007’den bu yana hurdacılıkla hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

Mut Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

Mut Mersin kağıt hurda alanlar içindeki firmamız ile iletişim kurarak kağıt kırpıntı, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı ton fiyatı sorabilirsiniz. Mut karton hurda aldığımız ilçeler içerisindedir. Bu sayfadaki Mersin Mut karton hurda kilo fiyatı günceldir İlçenin tamamında defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımında göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılık ile hurda satıcılarına normalden yüksek kazanç elde etme olanağı veriyoruz. Piyasadan fazla liste fiyatıyla bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alımı yapıyoruz.

Mut 2.el Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alım satımı yapmaktayız. Genellikle kapatılan pastaneler tarafından hurdaya ayrılan hurda mağaza rafları, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raflar, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf satıyoruz. Bu sayfadaki Mut hurda raf ton fiyatını arzu edene saat başı ulaştırıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firmalar yazısına bakınmak istersiniz. Raf hurdası Mut alım satımı için iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Mut Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Mut Mersin fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Fabrika sökülmeden önce yıkımı yapılacak mülkün detaylı bir biçimde dolaşılması gerekiyor. Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana bol miktarda fabrika yıkım ihaleleri yerine getirdik. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Mut Hurda Klima Alanlar

Mut bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Mut çevresinde çok alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer alır. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Mut 2.el Endüstriyel Malzemeleri Alan Hurdacı

İşlerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz meze reyonları, endüstriyel kuzine vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini görebilmeniz için almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El reataurant mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. 2.el paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz.

Mut Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacılar

Kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Mersin Mut etrafında viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem alım satımlarında adresinize geliriz. Spot poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaşı, hurda parti kumaşı, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, penye hurdası, dokuma kumaş alım satımında peşin ödeme yapıyoruz.

Parti malı hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme, kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı alımı için aşağıdaki numarayı çok geçmeden aramalısınız. Mut kiloayla tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Sitemizdeki Mut hurda kumaş ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz.

Mut Moloz Nakliyesi

Halk Metal tarafından satın alınan her türlü hurdanın depomuza taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Mut Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan araziye nakledilir. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozların nakliye işi titizlik ile yapılmaktadır.

En Yakın Mut Hurdacı Telefonu

Mut hurdacı firma olan firmamız ile yerinden hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Mut en yakın hurdacı deposu olarak hurda eşya alıp satarken gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Mut ilçesinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Dolayısıyla sizlere en yakın hurdacı firma Mut ilçesinin etrafında hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız.

Mut Beyaz Eşya Hurdası

Çok uygun fiyatlarla çok temiz kullanılmış, 2. el mobilya satabilirsiniz. 2. El patron masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları temin edilir. Titizlik ile kullanılmış olan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki koltuklarınız konumunuzdan satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgi için hurda bulaşık makinası alanlar başlıklı sayfamızı ziyaret ediniz Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyası, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak sebebiyle firmamızıtuşlayabilirsiniz.

Mut Hurda Araç Alanlar

Elbette size hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Mut hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda araç, hurda vagon, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri
, hurda motor alıyoruz. İşten fırsat oldukça Mut etrafında hurda otomobil alıyoruz.

Mut Hurda Nikel Alanlar

Mersin Mut ilçesinde turbo nikel, %99 şablon nikel ile %95 şablo nikel hurdası, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alınıp, satılırken çok dikkatle hareket etmeliyiz. Mersin ve Mut nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp