Bitlis Hurdacı

Mutki Hurdacı Firma

Bitlis Mutki meydanının etrafında hurda satmak için aşağıdaki numaralar ile iletişime geçebilirsiniz. En profesyonel Bitlis Mutki hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme ticaretinde Bitlis Mutki fiyatlarından yüksek fiyat uygulamaktayız. Bitlis hurdacı olarak Mutki ilçesinin tümünde hurdacılık yapmaktayız.

Anlık Mutki hurda fiyat listesiyle hizmetlerimize devam ediyoruz. Piyasadan farklı faaliyetler yürütmekteyiz. Vermekte olduğumuz tüm faaliyetlere ziyaret ettiğiniz makaleden erişebilirsiniz. Halk Metal ismimiz ile hurda çeşitleri alıyoruz. Yurdumuzun dört bir köşesinden, her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Bitlis Mutki Hurdacısı

Mutki hurdacı firması mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Mutki merkezinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizde her nevi hurda bakır satmak amacı ile numaralarımızı tuşlamalısınız. Bitlis ilinin eşsiz ilçesi Mutki gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Sadece Mutki ilçe merkezinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Mutki bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Korozyona uğramış malzemeleri geri dönüştürerek milletimizin geleceğine fayda sağlamaktayız. Mutki hurdacı olarak Bitlis bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdanızın transferi için yakın çevredeki araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz.

Mutki Hurdacı Numarası

Bitlis Mutki hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Bitlis Mutki hurda alım her çeşit hurda alım satımı faaliyetleri sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu yüzden hurda satmak sebebiyle bizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Mutki Hurda Alım Satımı

Bitlis Mutki ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda alımı yapıyor. Mutki yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdanızı şimdi elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın değeri düşebilir.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurda ve alüminyum, kablo hurdası, hurda bakır, çatı minare kurşunu,çinko hurda, demir hurda aldığımızda piyasanın üstünde fiyat listeleri uygulamaktayız. Mutki hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle öne çıkıyoruz.

Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda demir alımı için evinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Mutki Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

Sert yapısıyla zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin.

Nikel metal ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Burada yayınlanan Mutki krom tank hurdası ton fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alanlar konusunun olduğu linke tıklayınız.

Mutki Kablo Hurda Alanlar

Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken ederinin üzerinde öneriyoruz. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Burada paylaşılan Bitlis Mutki fare yemez kablo kilo fiyatını isteyenlere ücretsiz yollanmaktadır.

Sayfamızdaki hurda kablo makaleyi inceleyebilirsiniz. Bitlis Mutki hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alımında deneyimliyiz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satmayı dileyenler hemen arayın.

Bitlis Mutki ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası borsası fazla teklifler veriyoruz. Bitlis Mutki hurdacısı olarak genellikle antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıkça kullanılıyor. Bir de hurda çok damarlı kablo için bize ulaşabilirsiniz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla hizmet vermiyoruz.

Her yerden antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo alıyoruz. Müşterilerde bolca ele geçen Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alırken değerini kapınızda ödüyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebiyle kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Mutki hurdacı firmayız. .

Mutki Kurşun Hurda Alım Satımı

Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurda alanlar gönderimizi okuyabilirsiniz. Mutki kurşun hurdası alımı için yüksek fiyat listesini verdiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Mutki çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu için iyi fiyatlar sunuyoruz. Kurşun metali en eski madenlerdendir.

Mutki Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Mutki bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımları gözünüzün önünde yapmaktayız. Bize hurda satanların sayesinde her gün büyüyoruz. Bitlis Mutki alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Bize verdiğiniz destek için teşekkürü hak ediyorsunuz. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Buradaki Mutki hurda alüminyum kg fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alabilmek için aramanızı bekliyoruz.

Mutki Hurda Bakır Alan Firma

Mutki içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır makalemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Mutki bakır hurda fiyatları için telefonlarımızı arayın. Bu sayfadaki Bitlis Mutki bakır hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz yolluyoruz. Bitlis Mutki bakır hurda alan yerler arasındayız.

TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Bakır alan Mutki hurdacı telefonunu hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Mutki Demir Hurda Alanlar

Mutki etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Demir, dünyada bol miktarda bulunabilen metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Mutki demir hurdası fiyatlarını günlük yollamaktayız. Hatırlatmak isteriz her türden demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alırız. Halk Metal Bitlis Mutki ilçesinin her yerinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor.

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için hemen arayın. Demir hurdası fiyatı sayfamıza kesinlikle bir göz atın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Mutki Hurda Çinko Alan Hurdacı Firma

Buradaki Mutki nikel hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilo fiyatı için arayın. Mutki etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Mutki Sarı Hurda Alım Satımı

Halk Metal bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda sarı pirinç bronz hurda araiş ticareti yapıyor. Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri vardır.

Bu nedenle Mutki sarı hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Mutki hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yerinize geliyor. İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Buradaki Bitlis Mutki pirinç sarı ton fiyatı güncellendi. Sitemizdeki sarı hurda alanlar metne bir göz atın.

Mutki ilçenin tümünde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır.

Mutki Sac Hurda Alım Satımı

Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac hurdası var. Sac hurda alımı yapıyoruz. Şantiye çatısı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Bitlis Mutki çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı yapmak amacı ile arayın.

Güncel Anlık Mutki Hurda Fiyatları

Doğru bilgiye ulaşmak sebebi ile bizimle iletişim kurmanız gereklidir. Sayfamızdakihurda demir fiyatları makaleyi okuyun Unutmayın ki yüksek tonajda hurdalar alırken piyasadan fazla kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. Mutki hurdacı firmalar tarafından hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan kilo fiyatları hurda piyasasında her saat değişiklik göstermektedir.

Mutki Hurdacılar Sitesi

Mutki hurdacılar sitesindeki iş yerimiz iş birliği ile sektörde hizmet veriyoruz. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Milletimize daha iyi bir Bitlis Mutki yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sadece bu tür hurdanızı alıyor değiliz.

Mutki Hurda Cam Alımı

Özellikle rengarenk araba camları, cam şişe türde cam hurdalar yüklü miktarda geri dönüştürülüyor. Mutki genelinde hurda cam alan yerler arasındayız. Özellikle rengarenk araba camları, cam şişe türde cam hurdalar yüklü miktarda geri dönüştürülüyor.

Mutki Akü Hurda Alımı

Akü diğer ismiyle batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Biraz müddet sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü hurdaları barındırdığı kurşun içeren sıvı sebebiyle değerlidir. Akü hurda alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla Halk Metal ve benzeri fabrika içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alanlar içerisindedir. Arabalarda elektrik ihtiyacı için kullanılır.

Mutki 2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, boya makinesi, harç karıştırma makinesi, alçı sıva makinesi 2.el seyyar iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Mutki çevresinde yıkılan ev vb binalardan kenara ayrılan yeni gibi 2.el çelik kapı, pencereler, mutfak dolabı alanlar arasındayız. Dolayısı ile batan şirketlerden aldığımız

Mutki Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurdalar karşılığında ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında belirtilen tüm güvenlik önlemleri Üstteki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarı ile yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapılar, çıkma laminant parkeler vs. her türden hurda eşyayı satın alıyoruz. Mutki kentsel dönüşüm nedeni ile eskimiş evlerin yenilenerek imar edilmesi için yıkım işlerini sağlıyoruz.

Mutki Plastik Hurdası Alanlar

Mutki plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan Mutki hurda deposuyuz. Sitemizdeki Mutki hurda plastik kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Bitlis ve Mutki bölgesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren fiyatı öğrenmek sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatla kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe alım satım işleri yapmaktayız.

Mutki Hurda Jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Bozulmuş jeneratör, trafo alıyoruz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alınır.

7/24 Hurda Alan Mutki Hurdacı Firması

Bin dokuz yüz doksan üç senesinden bu günlere hurdacılık sektöründe size hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Mutki hurdacı firması firmamız aracılığıyla günün her saatinde hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Yılların sağladığı güven aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz.

Mutki Hurda Kağıt Alım Satımı

Mutki hurda kağıt alımı yaptığımız alanlar içindedir. Sayfamızda yayımlanan Mutki karton hurda kilo fiyatını dileyenlere her gün ulaştırılmaktadır İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımında uyguladığımız ekstra müşkülpesentle satıcılara daha yüksek kazanç elde etme olanağı iletiyoruz. Yüksek fiyata bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz. Mutki kağıt hurdası alan yerler içerisindeki Halk Metal sayesinde karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt satışı hakkında bilgi almak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Mutki Hurda Raf Alımı

Hurda depolama rafları alıyoruz. Genelde batan fabrikalardan elde ettiğimiz çelik raflar, market rafı hurdası, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, teşhir rafları arasından seçilen kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Mutki ikinci el raf kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Raf hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek için içeriğinin linkine tıklayın. Raf hurdası Mutki satmak amacı ile sayfadaki telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Mutki Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Hurdacıların anlattığı gibi kolay olmamıştır. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında öncü bir yerdeyiz. Mutki fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin detaylı bir şekilde incelenerek ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olur. Daha önce binlerce fabrika söküm ihaleleri aldık.

Mutki Klima Hurda Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Mutki bölgesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Mutki bölgesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Mutki 2. El Lokanta Ekipmanı Alan Hurdacı

İyi kullanılmış olan restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolaplar alınır. İşyerimize mevcut olan hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz küvet, krom evye, krom davlumbaz, meze reyonları, sanayi tipi yemek ocağı vb. lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanını incelemeniz için almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. Profesyonel lokanta malzemeleri alıyoruz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar satanlar bizimle irtibat kurabilir.

Mutki Hurda Kumaş Alım Satımı

Parti malı hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, hurda parça kumaş, hurda poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alım satımında kapınızda ödeme yapıyoruz. Bu sayfadaki Mutki hurda kumaş kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz.

Mutki kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Bitlis Mutki çevresinde kumaş fire hurdası alım satımı yapılır.

Bitlis Mutki çevresinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelecek ekiplerimiz var. Toptan hurda gabardin kumaşı, hurda örme, parça pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı satmak amacıyla firmamızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz.

Mutki Moloz ve Hurda Nakliyesi

Mutki hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurda malzemelerin işyerimizi taşıma işleri ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Mutki Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen alanlara nakil ediliyor. Bina yıkımı sonrasında antlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması itina ile yapılır.

En Yakın Mutki Hurdacı Firma

En yakın Mutki hurdacı deposu adı ile her türlü hurda eşya alım satımında yerinize geliyoruz. Mutki hurdacı firma arasındaki çalışanlarımız ile konumuzdan her tür hurda alım ve satım hizmetleri veriyoruz. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurdacı firma Mutki ilçesinde hizmet veriyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Mutki etrafında hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Mutki Beyaz Eşya Hurdası

Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı yerinize gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firmalar hakkında detaylı bilgi gönderilmiş olan sitemize bakınız Ederinden ucuz fiyata sıfır ve 2.el koltuklar satın alabilirsiniz. Yeniden farksız ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, 2.el ekran kartı, anakart almak nedeniyle bizlere ait çağrı merkezi numaralarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Kullanılmış bilgisayar masası, büro ofis mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı alma işlerinde ücreti yüksek fiyattan ödemekteyiz.

Mutki Otomobil Hurdası Alanlar

İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Mutki yakınlarında hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz. Mutki hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hasarlı otomobil hurdası, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, vagon hurdası, motor hurdası . Elbette müşterilerimize araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda araç trafikten çekme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz.

Mutki Nikel Hurda Alanlar

İlçe genelinde %99 şablo nikel hurdası ile %95 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel hurdası alım satımında piyasanın üzerinde ton fiyatı veriyoruz. Bitlis Mutki nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satılırken elden geldiğince hassasiyet ile çalışılmalıdır. Nikel hurdası içeriğinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirli bir metaldir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp