Erzurum Hurdacı

Narman Hurdacı Firma

Halk Metal Hurdacılık şirketimizle hizmet vermeteyiz. Erzurum Narman hurdacı firma olarak belirttiğiniz adrese gelmekteyiz. Ülkemizin talep ettiğiniz tarafında, her nevi hurda malzeme alıyoruz. En iyi Narman hurda alım satım listesi ile hizmet veriyoruz. Eşsiz hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Başarıyla yürütmeye devam ettiğimiz bütün hizmetleri ziyaret ettiğiniz gönderiden öğrenebilirsiniz. Narman ilçesi etrafında hurda eşyalarınızın resmini yollamak nedeniyle 7/24 firmamıza görüşmeniz yeterlidir. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Erzurum hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

Erzurum Narman Hurdacı Firma

Narman hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Narman merkezinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her nevi hurda atık satmak nedeniyle numaralarımızı rehberinize ekleyebilirsiniz. Erzurum şehir merkezine bağlı naif ilçesi Narman öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Erzurum Narman ilçesinde değil, tüm şehirlerde hizmet veriyoruz. Narman genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri eriterek hepimizin geleceğine yatırım yapmaktayız. Narman hurdacı firması olarak Erzurum genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın nakliyesi için en yakın hurda alım elemanlarımızı gönderiyoruz.

Narman Hurdacı Telefon Numarası

Narman hurdacılık hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Boş yere süre harcamadan arayıp yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Erzurum Narman hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu sebeple hurda satmak nedeniyle bizleri aramanız yeterlidir.

Narman Hurda Kurşun Alım Satımı

Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda alan hurdacı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. Minare kurşunu
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alırız. Narman kurşun hurdası alım satımıyla iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Sayfamızda yer almakta olan Narman kurşun hurda fiyat listesini telegram grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Kurşun kullanılmakta olan madendir.

Narman Hurda Krom Alımı

Oldukça sert bir metal yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Narman krom kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alanlar paylaşımımıza göz atmak istemelisiniz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçin.

Narman Hurda Alan Yerler

Narman yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi şimdi elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su iletemas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin değerini düşürmektedir. Hurda kablo almak amacıyla yerinize gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Antimon zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz.

Narman ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Hurdacılık her türlü hurda alım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı hurda alırken yüksek fiyat listeleri sunuyoruz. Narman hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Narman Çinko Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki Narman çinko hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurda fiyatı makalemizi dolaşmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyatları için arayabilirsiniz. Narman ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Narman Bakır Hurdası Alanlar

Soyma bakır hurda, bakır levha hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Narman bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda alan hurdacıyız. Narman içinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alan Narman hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Burada yayınlanan Narman yanık bakır hurdası ton fiyatlarını dileyene bedelsiz ulaştırılmaktadır. Erzurum Narman bakır hurda alan yerler arasındayız.

Narman Demir Hurda Alımı

Narman çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Anlık hurda demir fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Narman bölgesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Demir hurdası, yer yüzünde en fazla alınıp satılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Narman inşaart demiri kg fiyatı güncellenmiştir. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bölümüne bakmak isteyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere her türden demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alırız.

Narman Kablo Hurdası Alan Yerler

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Her türlü hurda kabloyu alan alan Narman hurdacı arayanlar için buradayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Narman hurdacı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Narman hurdacı firma olarak her nevi iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır teller sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez satacak olanlar bizi arayabilir. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Burada yer alan Erzurum Narman ttr kablo hurdası kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Piyasada kolayca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablo alırken değerini peşin parayla ödüyoruz.

Hurda kablo alan yerler konulu makaleyi inceleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alımında en doğru fiyatları teklif ediyoruz. Her yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız.

Narman ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasındayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden oldukça yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Bir de çok damarlı kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Kablo iletken olarak sıklıkla kullanılıyor.

Narman Hurda Sac Alanlar

Narman ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, fiyatı istemek için. Bağ kulübesi çatısı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Hali hazırda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası var.

Narman Sarı Hurdası Alım Satımı

Pirinç metal hurdası halk ağzıyla renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Erzurum Narman hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor. Narman genelinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

İtirafta bulunmak lazım ise hurda sarı diye hurda türü bulunmamaktadır. Bu yüzden Narman hurda sarı alan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki Erzurum Narman sarı pirinç hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı göndermekteyiz. Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir.

Narman Alüminyum Hurda Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Narman ilçesinin her yerinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Hurdacı firmamıza destek olanların desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Bu sayfadaki Narman alüminyum hurdası fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar konuyu inceleyin. Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. Erzurum Narman alüminyum hurda alan yerler içinde fark yaratıyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz.

Narman İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış depo vs. binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alan yerler içindeyiz. İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, yük asansörü, harç mikseri az kullanılmış demir iskele, hurda plywood bulunur. Dolayısı ile işi bırakmak mecburiyetinde kalan satıcılardan almış olduğumuz

Narman Hurda Akü Alanlar

Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denir. Hurda akü alanlar makalemizi dolaşmalısınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız benzeri kendisine ait geri dönüştürme kazanları olan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapıyor. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolanan enerji kaynağıdır. Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Hurda akü içerisindeki kurşun içeren akü suyu nedeni ile değerlidir.

Narman Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Narman fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde lider bir konumdayız. Sökümden önce yıkımı teklif edilen binanın incelikle incelenmesi gerekir. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika sökümü ihalesi aldık.

Narman Cam Hurda Alanlar

Bu dönemde şeffaf ve renkli araba camları, cam şişe cinslerde hurda cam bulunabilmekte. Narman genelinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu dönemde şeffaf ve renkli araba camları, cam şişe cinslerde hurda cam bulunabilmekte.

Narman Hurdacılar Sitesi

Narman hurdacılar sitesi içindeki dükkanımız aracığıyla sektörde hizmet veriyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Her hali ile güzel bir Erzurum ve olduğundan yaşanabilir Narman için yorulmadan çalışıyoruz. Sadece bu türlü hurdalarınızın ticaretini yapıyor değiliz.

Narman Hurda Araç Alan Yerler

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Narman yakınlarında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Ancak otomobil hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de size hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak römork, kazalı araba hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

Narman 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf demiri işleri öncülük ettiğimiz işlerdendir. Çoğunlukla iflas eden iş yerleri tarafından satılan ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, hurda market rafı, hurda demir raflar, çelik raf hurdası arasından personelimizce seçilen kullanılabilir ikinci el market rafı satışı yaıpyoruz. Sitemizdeki Erzurum Narman 2.el market rafı ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Raf hurdası alan yerler yazımızı ziyaret ederseniz muhteşem bir şey yapacaksınız. Narman hurda raf fiyatları talep etmek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz.

Narman Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısıyla nikel hurdaları alım satımında elimizden geldiğince hassasiyetle davranılmalıdır. Erzurum Narman nikel hurda alıyoruz. Bu ilçede turbo nikel hurdası, anot nikel hurda, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablon nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir.

Narman Bina Yıkımı

Narman kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin en baştan yapılması nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası vebenzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Üst tarafta fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm güvenlik önlemleri

Narman Plastik Hurda Alanlar

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyatla kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız.

Narman hurda plastik alım satımı yapanlar arasında öncü firmayız. Sayfamızdaki Narman naylon hurdası kg fiyatını arzu edenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır Erzurum ile Narman ilçesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, hurda abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin hurda satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

Narman Karton Hurdası Alım Satımı

derinden çok fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alımı yapan depolar içindeyiz. Narman kağıt hurdası alıp satanlar içindeki firmamız Halk Metal Hurdacılık ile ticaret yaparak toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. Narman hurda karton aldığımız bölgeler arasında yer almaktadır. Bu sayfadaki Narman hurda karton kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız İlçede renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası alımlarında uyguladığımız extra müşkülpesentle satıcıya çok daha fazla kâr etme şansı veriyoruz.

Narman 2.el Ev Eşyası

2. El ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu için peşin para ödemeler yapıyoruz. Yeni gibi 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek için bizituşlayabilirsiniz. Narman bölgesinde yeni, ikinci el oturma grupları alabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış olan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki koltuk, kanepenizi istediğiniz konuma gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski busdolabı vb hurda beyaz eşya için piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunulmaktadır. Daha geniş bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alımı yapan firmalar konusunda detaylı bilgi yazılan içeriğimize bakın

Narman 2.el Restoran Malzemeleri Alımı

Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, aspiratör, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, salata ve meze reyonları, sanayi tipi ocaklar vb endüstriyel mutfak malzemesini incelemek için almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Profesyonel reataurant malzemeleri alımı yapıyoruz. Kullanılmış bakır tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurtuma tezgahı satan firmalar buradaki numaraları arayabilir. İyi durumda bulaşık makinaları, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz.

Narman Kumaş Hurdası Alanlar

Kilosuyla iç çamaşırı kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası için peşin para ile ödeme yapılır. Sitemizde yayımlanan Narman kumaş hurdası ton fiyatları güncellendi.

Narman kilosu ile hurda kumaş alanlar içinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz. Kumaş fire hurdası almaktayız.

Erzurum Narman ilçesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımlarında adresinize gelecek ekipleri oluşturduk. Parti malı ceket kumaşı, hurda gabardin, eteklik kumaş, örme kumaş, spot kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için firmamızı zaman geçirmeden aramalısınız.

En Yakın Narman Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Narman hurdacı firması servisiyle her cins hurda metal alıp satarken yerinize uzman çalışanlarımızı yolluyoruz. Narman hurdacısı olan firmamızla arzuladığınız mekandan hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal Hurdacılık hurda alım firması olarak Narman genelinde her türlü hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alanlar Narman çevresinde servisler vermekten mutluluk duyuyoruz.

Narman Hurda Jeneratör Satanlar

Kullanılamayan jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacıyız alım satımında en yüksek fiyatı vermekteyiz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru hurdacı firmasıyız. Endüstriyel az kullanılmış 2.el jeneratör alıyoruz.

Narman Güncel Hurda Fiyatları

Narman hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı anlık değişmektedir. Güncel fiyat listesine erişmek amacıyla bizi arayın. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken piyasa fiyatından fazla kilo fiyatı ödüyoruz. Bloğumuzda önceden yazılmışgüncel hurda fiyatları metini okuyun

7/24 Hurda Alan Narman Hurdacı

7/24 açık Narman hurdacı depomuz aracılığıyla zamana takılmadan sektörde çalışmaktayız. Neredeyse otuz dört yıldır geri dönüşüm hizmetleri sunmaktayız. Bu sürenin verdiği profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz.

Narman Klima Hurdası Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Narman çevresinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Narman bölgesinde çok satılan hurdalar içindedir.

Narman Moloz Dökümü

Yıkım molozları Narman Belediyesi tarafından daha önceden planan araziye naklediliyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza göre bina molozunun taşıma işleri itina ile yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp