Trabzon Hurdacı

Of Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Of şehir merkezinin yakınlarında hurda malzemenizin değerlerini sormak nedeniyle ekiplerimiz ile iletişim kurmanız yeterlidir. Güzel ülkemizin dört bir yanında, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal ismiyle hizmetlerimize devam ediyoruz. En doğru Trabzon Of hurda fiyat listesi ile malzemelerinizi almaktayız. Eşsiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz. Bol miktarda alımlarda Of hurda fiyatlarından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Trabzon hurdacı firmalar içerisindeyiz. Of hurdacı firma olarak daima gelişiyoruz.

Of Hurdacısı

Of genelinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı sebebi ile firmamızı çaldırabilirsiniz. Of hurdacı firması olarak Trabzon ilçelerinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzeme için konumuza en yakın hurda alım çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz Of hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Trabzon Of ilçesinde eşsiz anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Trabzon şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Of 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Trabzon Of etrafında değil, bütün Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Of Hurdacı Numarası

Of yerinden her tür hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak sebebi ile sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Boşa süre harcamadan arayıp güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Trabzon Of hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşyalabileceğiniz yerdedir.

Of Sarı Pirinç Hurdası Alan Yerler

Trabzon Of hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Pirinç hurdalar halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Halk Metal hurdacılık firması bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, bronz hurdası almaktadır. İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurdası adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Bu sebep ile Of sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki Of sarı pirinç hurdası fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Pirinç sarı alan hurdacı içerikli içeriğe göz atabilirsiniz.

Of genelinde hurda sarı pirinç almaktayız. Etrafta sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunabiliyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Of Hurda Krom Alan En Yakın Hurdacılar

304 krom, 304 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçin. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Of krom tank hurdası fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı yazısını okumak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Of Hurda Alan Firmalar

Of geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Of yerinden hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Hurda eşyalarınızı geç kalmadan nakite çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su iletemas halinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın fiyatı düşebilir.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımlarında fiyatlar uygulamaktayız. Of hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

Antimon zamak hurda, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda kablo almak üzere adresinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız.

Of Sac Hurdası Alım Satımı

Of etrafında hurda levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, satmak sebebiyle arayınız. Sac hurda alanlar arasındayız. Şu anda her kalitede 2.el trapez sac bulunuyor. Veranda çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Of Bakır Hurda Alımı

Of içerisinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz. Of hurda bakır fiyat listesi için iletişim numaramızı arayınız. Bakır hurda alanlar bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Buradaki Of yanık bakır hurdası ton fiyatını arzu edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Trabzon Of bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Of hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Of Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Buradaki Trabzon Of alüminyum ton fiyatı ayda bir güncelleniyor. Trabzon Of hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu satmak için iletişim kurabilirsiniz. Bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum jant Of hurdacısıyız. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapılır. Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için telefon etmenizi istiyoruz. Of ilçesinin tamamında alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı yaparken hurda tartımını sizin yanınızda yapmaktayız. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün büyüyoruz.

Of Kurşun Hurda Alımı

Of hurda kurşun alım satımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Sitemizdeki Of kurşun hurda fiyatları güncellendi. Kurşun cevherleri mavimsi renkli şekliyle biliniyor. Kurşun hurda alımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayın. Metal kurşun hala kullanılan eski madendir. Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurdası alım satımı yaparız.

Of Kablo Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken hurda kablo piyasası daha yüksek teklifler sunuyoruz. Bundan başka hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdaları ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Trabzon Of hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde tecrübeye sahibiz. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Of ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo hurdası alan Of hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo almaktayız. Of etrafında sıklıkla ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar,50% bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini elden ödüyoruz.

Of hurdacı firması olarak her türlü antigron kablolar, hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablo içerikli içeriğe bir göz atın. İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Of elektrik kablosu kg fiyatını kayıt olanlara bedelsiz yolluyoruz. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası, enya kablolar alım satımında piyasanın üzerinde fiyatı gönderiyoruz.

Kablo hurdaları içindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir. Çünkü sadece hurda alımında iştigal etmiyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

Of Çinko Hurda Alımı

Of, Trabzon ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Of hurda çinko ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Çinko hurdası alımı çinko hurda konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı için bizimle irtibata geçin.

Of Demir Hurdası Alımı

Hurda demir, dünyada en çok kullanılan metaller içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Of inşaart demiri fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Of ve çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatı talep etmek nedeni ile hemen arayın. Demir hurdası alım satımı paylaşımımıza göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Hurdacı firmamız Of ilçe genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar sayfamızı okuyunuz.

Of Nikel Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satıldığında elimizden geldiğince dikkatli çalışılmalıdır. Of nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası muhteviyatında kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirli bir metaldir. Bu ilçede %99 şablon nikel , %95 şablon nikel hurda, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alıyoruz.

Of Cam Hurdası Alımı

Özellikle şeffaf çıkma araba camı, gazoz ve soda şişesi cinslerde hurda cam çeşitleri tonajlı bulunabilmektedir. Cam tam veya yarısaydam genelde sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı madde tutan amorf sert malzemenin adıdır. Of çevresinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz.

Of 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış depo binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2.el demir kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alan hurdacılar arasındayız. Dolayısı ile iflas eden esnaflardan edindiğimiz Müteahhitler tarafından bir kaç inşaat yapımında kullanılan yük asansörleri, boya makinesi, alçı makinesi, harç pompası 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz.

Of Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım yapanların söylediği biçimde kolay sayılmaz. Of fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Profesyonelce fabrika sökümü yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri binlerce fabrika söküm ihalelerini tamamladık. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde başarılı yerdeyiz. Evvela yıkımı yapılacak üretim yerinin incelikle incelenmesi gerekir.

Of Klima Hurdası Alan Firma

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. İkinci el klima Of ilçesinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları içindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Of etrafında hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir.

Of Hurda ve Moloz Nakliyesi

Of hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurda malzemelerin tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Bina yıkımından sonra antlaşmaya bağlı olarak bina molozunun taşınma işi güvenlikle tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları Of Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan alanlara taşınması gerçekleştiriliyor.

En Yakın Of Hurdacı Telefonu

Of hurdacı firması olan firmamız ile adresten hurda alım satım hizmetimiz var. Bu yöntem ile müşterilere en yakın hurda alanlar Of bölgesinde servis ediyoruz. Halk Metal olarak Of etrafında hurda satımı yapıyoruz. En yakın Of hurdacı firması adıyla hurda tartımı yapmak sebebiyle yerinize geliyoruz.

Of Hurda Fiyatları

En doğru kilo fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatından daha fazla kilo fiyatları tavsiye ediyoruz. Of hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri hurda piyasasında günlük değişmekte.

Of Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın yerlerdeniz. Her voltajda iyi durumda 2.el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan firmayız alırken en yüksek fiyatları sunmaktayız.

Of Plastik Hurda Alanlar

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Trabzon şehri Of ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurda fiyatı istemek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Of hurda plastik alım satımı yapanlar içinden ön planda olan işletmeyiz. Bu sayfadaki Trabzon Of plastik hurdası fiyat listesini isteyene günlük ulaştırılmaktadır İyi fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda pimapen alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Of Hurdacı Firma

Sektörde uzun senelerdir Of hurdacı olmanın verdiği tecrübeler aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Of hurdacı olarak haftanın yedi günü işimizin başındayız. Nerdeyse beş senedir hurdacılık yapmaktayız.

Of Hurda Akü Alım Satımı

Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunuyor. Akü hurdası fiyatı gönderimizi ziyaret etmelisiniz. Dolayısı ile Of hurdacısı benzeri kendine ait geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar içindedir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü diyoruz. Hurda akü içindeki kurşun içeren sıvı sebebiyle oldukça kıymetlidir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolanan cihazdır.

Of 2. El Cafe Ekipmanları Alanlar

İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz. Endüstriyel lokanta ekipmanları alıyoruz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak kurtuma makinesi, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi ocaklar, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, krom davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, lokanta tipi aspiratör vs sanayi tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Of Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

Trabzon Of bölgesinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Trabzon Of çevresinde hurda şifon, hurda süprem, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica alım satımında yerinize geliriz. Kilosuyla hurda poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda parti kumaşı, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, penye hurdası, hurda dokuma kumaş alımı yapmaktayız.

Kilosuyla parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme satışı yapmak için bizi hemen arayın. Of kilosu ile kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki Of kumaş hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız.

Of Hurdacılar Sitesi

Çevreci dostlara iyi bir şehir yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu eşyaların alımını yapıyor değiliz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Of hurdacılar sitesi dördüncü blokta bulunan dükkanımızın aracığıyla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz.

Of Bina Yıkımı

Of kentsel dönüşüm nedeni ile yeniden inşa edilecek dükkanların gerektiği şekilde imar edilmesi amacı ile yıkımını yapıyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığı ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Bina yıkımında belirtilen iş güvenliği önlemleri Aynı fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz.

Of Karton Hurda Alım Satımı

Karton, kağıt hurda alımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Of hurda kağıt ve karton kg fiyatı güncellenmiştir Yüksek kağıt fiyatlarıyla hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alım satımı yapmaktayız. İlçede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılık sayesinde hurda satıcılarına piyasadan fazla miktarda kazanç etme avantajı sunuyoruz. Of hurda kağıt alıp satanlar içindeki iş yerimiz yardımıyla toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

Of Hurda Araba Alan Yerler

Of hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Of etrafında araba hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri
, trafikten çekme belgesine sahip hurda araba, hurda motor .

Of Hurda Raf Alımı

Genelde kapanan kasaplar tarafından satılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafları satıyoruz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Sitemizdeki Of 2.el market rafı kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Raf hurda alan yerler konusunda bilgi almak için konusunun olduğu linke tıklamalısınız. Hurda raf Of fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Of Hurda Beyaz Eşya

Kısa süreliğine kullanılan 2el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi kapınıza gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat uyguluyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile çamaşır makinası hurdası alan hurdacılar konulu paylaşımımızı ziyaret edin Her türlü 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart almak sebebi ile firmamızıtuşlayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla yeni, 2. el masa, sandalye alabilirsiniz. Kullanılmış personel koltukları, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alma işlerinde yüksek fiyatlarla ödemeler yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp