Çatalca Hurdacı

Örcünlü Mahallesi Hurdacı Firması

Şu an Çatalca firmasıyız. Elbette ki Örcünlü mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Çatalca Örcünlü mahallesi etrafında hurda malzemeler ve 2.el eşya alımında hurdanın değerini peşin ödemekteyiz Halk Metal şirketimiz ile Çatalca Örcünlü mahallesinin çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Güncel Çatalca Örcünlü hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz.

Örcünlü hurdacı olarak hurdalarınızı adresten almaktayız Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı olarak Örcünlü mahallesinin her yerinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Örcünlü mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lideriz.

İstanbul genelinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla Örcünlü mahallesinin her yerine kadar geliriz İstanbul Çatalca Örcünlü mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. İstanbul hurdacısı olan firmamız Halk Metal vazgeçilmez devam ediyor. Örcünlü mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Her çeşit hurda alımında tecrübeliyiz.

Örcünlü Hurdacı Firmalar

Çatalca hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satmak amacıyla telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Örcünlü bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek hepimizin faydalanması için çalışıyoruz. Örcünlü hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Örcünlü mahallesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan mahallesi Örcünlü gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Çatalca Örcünlü etrafında değil, her mahallede hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Halk Metal hizmetinizdedir! Örcünlü mahallesinde hurda ve ikinci el eşya alan yerler içinde hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Ülkemizde yılda 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton evsel atık atılmaktadır. Bu atık malzemenin yüzde 27’sini plastik türleri, %12’sini camlar, %4 kadarını madenler, yüzde kırk üçünü kartonlar oluşturuyor. Aksi gibi, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi çöplere gidiyor. Bu malzemelerin değeri 1.55 milyar Türk Lirası tutmaktadır. Geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını geri kazanmak için çalışmaktadır.

Örcünlü Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Çatalca Örcünlü hurdacı telefonu sitemizin içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. İstanbul Çatalca Örcünlü Mahallesi yerinden her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak üzere çağrı merkezimizi aramanız gereklidir.

Örcünlü Sarı Pirinç Hurdası Alan Firmalar

İtiraf etmek lazımsa sarı hurdası ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır. Örcünlü mahallenin tümünde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Sarı hurda alanlar hakkındaki konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Örcünlü hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor.

Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan hurda sarı denilmektedir. Bu neden ile Örcünlü sarı pirinç hurdası alan yerler arasındayız. Örcünlü hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Etrafta hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor.

Örcünlü Hurda Alanlar

İstanbul Çatalca Örcünlü mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her nevi hurda bakır alım satımı yapıyor. Örcünlü Mahallesi kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdayı hemen nakite çevirin. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurdanın kıymetini düşürmektedir. Hurda kurşun almak için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Antimon zamak hurda, torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli hizmetler sunmayı amaç edindik. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri vermekteyiz. Örcünlü hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle öncü konuma geçiyoruz.

Örcünlü Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

İstanbul Çatalca Örcünlü Mahallesi mahallesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alım satımına öncülük ediyoruz. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablo alımında piyasanın üzerinde fiyat listesini öneriyoruz. Hurda kablo telindeki bakır oranı yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için önem arzeder. Genel olarak yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Adresten tek damar kablo hurdaları almaktayız.

Ek olarak alüminyum kablo hurdası için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletken olarak elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Hurda kablo alan yerler başlıklı konuyu inceleyebilirsiniz. Piyasada hızlıca toplanlanan %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alırken değerini yerinde ödüyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Örcünlü mahallesi hurdacı firmayız. .

Tonajlı hurda kablo ticaretinde hurda kablo borsasından yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. İçerisindeki telin madenine göre ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki İstanbul Çatalca Örcünlü fare yemez kablo ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Çünkü Halk Metal adıyla sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz.

Örcünlü mahallesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Örcünlü hurdacı firma olarak her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası ticareti için buradayız. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örcünlü Mahallesinde Çinko Hurdası Alım Satımı

Bu sayfadaki İstanbul Çatalca Örcünlü mahallesi çinko hurdası fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Çinko hurdası alanlar sayfamızı incelemelisiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Çatalca Örcünlü mahallesi çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı bölümünü gezmek iyi gelecektir.

Örcünlü Sac Hurdası Alım Satımı

Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Örcünlü etrafında sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatı talep etmek nedeni ile. Firmamızda yeni gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor.

Örcünlü Kurşun Hurdası Alımı

Kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu bilinmektedir. Örcünlü mahallesi kurşun hurdası alımıyla iştigal olduğumuz mahallelerdendir. Bu sayfadaki Örcünlü hurda kurşun ton fiyatları anlık güncelleniyor. Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renkli haliyle göze çarpıyor. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz.

Örcünlü Krom Hurdası Alan Yerler

Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda fiyatları hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için linkine tıklayabilirsiniz. Sert yapısıyla zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. İstanbul Krom hurda alım satımı hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayın.

Örcünlü Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Sitemizdeki Örcünlü yanık bakır hurdası kilo fiyatı güncellendi. İstanbul Çatalca Örcünlü bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Örcünlü içinde bakır hurdası alıyoruz.

Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz.

Örcünlü mahallesi bakır hurdası fiyatları için arayın. Hurda bakır alan Örcünlü hurdacı telefon numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz.

Örcünlü Mahallesi Alüminyum Hurda Alım Satımı

Ek olarak alüminyum petek, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası alıyoruz. Bize hurda satanların sayesinde durmadan kurumsallaşıyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum alan hurdacı hakkında paylaşılmış içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz.

Her çeşit alüminyum hurda alınır. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefonlarınızı istiyoruz. Çatalca Örcünlü alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız.

Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel alımı yapan firmayız. Örcünlü mahallesinin her yerinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımında tartımı dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Örcünlü Mahallesi Demir Hurdası Alımı

Güncel demir hurdası fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar paylaşımını gezmek iyi gelecektir. Hurda demir, dünya genelinde çokça çıkarılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Örcünlü demir kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Örcünlü çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çatalca Hurda demir alımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayın. Hurdacı firmamız Örcünlü mahallesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Unutmayın ki her nevi pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alımı yapılır.

Örcünlü Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vb. her cinsten hurda malzemeleri satın almaktayız. Kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenecek iş yerlerinin tekrar inşaatının yapılması için yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda lüzum görülen tüm tedbirler Daha önce fabrika söküm işlerinde olduğu üzere bina yıkım işi başarıyla yerine getiriyoruz.

Örcünlü Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Bozulmuş hurda jeneratör, trafo alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Örcünlü Mahallesinde Otomobil Hurdası Alan Yerler

Örcünlü hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. İşten fırsat buldukça Örcünlü mahallesi çevresinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama hurda araba trafikten çekme evrakları zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş otomobil hurdası, yük vagonu, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri
, hurda motor .

Örcünlü Beyaz Eşya Hurdası

Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, sekreter masası iş yerimizde adetli bulunmaktadır. Kısa süre kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki kanepelerinizi evinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda beyaz eşya alan hurdacılar konulu makaleyi ziyaret ediniz En ekonomik fiyata temiz kullanılmış olan ve 2.el mobilyalar ve aksesuarlar alabilirsiniz. Her çeşit 2. El buzdolapları, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefon numaramızıarayabilirsiniz.

Örcünlü Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu malzemelerin ticaretini yapıyor değiliz. Örcünlü hurdacılar sitesindeki firmamızın aracılığı ile atıl hurda eşya alım işleriyle hurdacılık sektöründe liderlik yapıyoruz. Müşterilerimize yaşanılır bir şehir oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz.

Örcünlü Mahallesinde Plastik Hurda Alımı

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. En yüksek fiyatla mavi kapak hurdası, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri vardır. İstanbul ve Örcünlü mahallesinin tamamından jelatin hurda, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Örcünlü plastik hurdası alan firmalar içinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Burada paylaşılan İstanbul Çatalca Örcünlü hurda naylon ton fiyatlarını grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz

Örcünlü Hurda Akü Alımı

Akü diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Arabalarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle kullanılıyor.

Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran suyu nedeni ile geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Hurda akü alanlar yazısını gezmek iyi gelir. Bu sebeple depomuz ve benzeri fabrika içinde geri dönüşüm atölyesi bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan tesisler içerisindedir. Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir. Akü hurda alımı yazısına mutlaka bir göz atmalısınız.

Örcünlü Mahallesinde Cam Hurdası Alan Hurdacılar

Çatalca Örcünlü etrafında hurda cam alanlar arasındayız. Son zamanlarda renkli meşrubat şişesi, kırık otomobil camları çeşitlerinde hurda cam bulunabilmektedir. Cam saydam veya yarısaydam oldukça sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı tutabilen inorganik amorf yumuşak olmayan malzemenin adıdır.

Örcünlü Klima Hurdası Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Örcünlü mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. 2.el Klima Örcünlü mahallesi bölgesinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. İkinci el kombi alan firmalar arasındayız.

Örcünlü Moloz Dökümü

Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre yıkım molozunun taşınması titizlikle yapılır. Firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurda malzemenin iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Çatalca Belediyesi’nce önceden planlanan alana taşınması gerçekleştiriliyor.

Örcünlü Nikel Hurda Alanlar

Bu sebeple nikel hurdalar alınıp, satılırken gayet hassas davranmalıyız. Bu mahallede hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %95 ile %99 hurda nikel şablon alımında borsasının üzerinde ton fiyatı sunuyoruz. Örcünlü nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirli olabilir.

Örcünlü Hurda Karton Alanlar

İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Örcünlü Mahallesinde kağıt hurdası alanlar içindeki işletmemiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz. Avantajlı fiyata kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete, hurda bristol kağıt, karton bardak alanlar arasındayız. İlçede renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesent sayesinde satıcılara daha çok kâr etme avantajı veriyoruz. Hurda karton alıyoruz. Sayfamızdaki Örcünlü hurda kağıt, karton kilo fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırılmaktadır

7/24 Hizmet Veren Örcünlü Mahallesinde Hurdacı

Sizlerin verdiği güvenle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan bir yıllarından bu günlere hurdacılık ile hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 hizmet veren Örcünlü mahallesinde hurdacı firması olan firmamız ile zaman farketmeksizin atık hurda malzeme alıyoruz.

Örcünlü Mahallesinde 2.el Raf Satanlar

Buradaki Örcünlü çıkma raf kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Raf hurdası alan yerler gönderisini okumak öğrenmenizi sağlayabilir. Örcünlü 2.el raf hurdası satmak amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Hurda raf alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Özellikle resterasyon yapan dükkânlar tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafları, demir raf hurdaları, çelik raflar arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2. el raf satan firmalar içerisindeyiz.

En Yakın Örcünlü Hurdacı

Halk Metal hurdacılık olarak Örcünlü etrafında hurda malzeme alımı yapmaktayız. Bu yöntem ile sizlere en yakın hurda alanlar Örcünlü çevresinde hizmetler ediyoruz. Örcünlü hurdacı şirketi içindeki personelimizle adresinizden her türde hurda alım satımı yapıyoruz. En yakın Örcünlü hurdacı firması ismiyle her nevi hurda alırken adresinize gelmekteyiz.

Örcünlü Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları konulu yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Tekrar etmekte fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken pazar fiyatından fazla fiyatla hurda alımı yapıyoruz. Örcünlü mahallesinde hurdacı firma hurda alım satımında kullanılan ton fiyatı piyasada her saat değişiklik göstermektedir. En doğru hurda fiyat listesine ulaşmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz.

Örcünlü Kumaş Alanlar

Tonajlı parça kot kumaşı, pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için bizi çok geçmeden arayabilirsiniz. İstanbul Çatalca Örcünlü kilo ile kumaş hurda alan yerler arasındayız.

Sitemizdeki Örcünlü hurda kumaş kg fiyatı güncellenmiştir. İstanbul Çatalca Örcünlü etrafında şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası alımları için yerinize gelecek ekiplerimiz var.

Spot nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntısı, mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alımında peşin ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş alıyoruz.

Örcünlü Mahallesi Kullanılmış Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

2.el tabak kurulama makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hali hazırda mevcut olan hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi ocak, dinlendirici, krom evye, dilendirici küveti, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb endüstriyel tipi mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacı ile sizleri depolarımıza davet ediyoruz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü 3 kapaklı dolap alıyoruz. Endüstriyel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan malzemeleri almaktayız.

Örcünlü 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış ardiye vs binalardan sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte batan depolardan satın aldığımız Şantiyelerde yük asansörü, harç mikseri, alçı makinesi, boya makinesi ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Örcünlü Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Genellikle anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Örcünlü fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. İşe başlamadan yıkılacak iş yerinin detaylı şekilde dolaşılması gerekmektedir. Sektörde on binlerce fabrika bozum ihaleleri aldık. Profesyonelce fabrika ve tesislerin sökümlerini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle Çatalca fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde ünlü olduk.

Daha Fazla Göster