Bursa Hurdacı

Orhangazi Hurdacı Telefonu

Bursa Orhangazi hurdacı firmasıyız. Halk Metal şirketimizle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Orhangazi şehir merkezinde hurdanızın resmini göndermek nedeniyle gece gündüz en yakın ekibimize irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Yurdun dört bir yanında, her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz. Tonajlı hurda eşya alışverişinde yüksek fiyat teklif vermekteyiz. Bursa hurdacısı firmalar arasındayız. En doğru Orhangazi hurda borsası fiyat listeleriyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşi benzeri olmayan geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimize okuduğunuz gönderimizden erişebilirsiniz.

Bursa Orhangazi Hurdacıları

Orhangazi hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Başardınız. Orhangazi ilçesinde benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizde her tür kablo hurdası satmak nedeniyle firmamızı aramalısınız. Bursa ilinin gözde ilçesi Orhangazi daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Bursa Orhangazi ilçesinde değil, her bölgede hurda alım hizmeti veriyoruz. Orhangazi bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim geleceğini kurtarıyoruz. Orhangazi hurdacısı olarak Bursa ilçelerinde her türlü hurda eşya alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyanız için müsait hurda taşıma çalışanlarımızı göndermekteyiz.

Orhangazi Hurdacı Telefon Numarası

Bursa Orhangazi hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Hemen arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak para elde edebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satmak için numaralarımızı aramalısınız. Bursa Orhangazi hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Orhangazi Hurda Alan Yerler

Hurda inşaat demiri alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alanlar içerisindeyiz. Zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurdası alan Orhangazi hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. Bursa Orhangazi hurdacı firma olan Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alıyor.

Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda kurşun, hurda demir, çinko, alüminyum, hurda bakır, hurda kablo alımında yükseltilmiş fiyatlar sunmaktayız. Orhangazi hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz. Orhangazi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğruyor. Bu sebep ile hurdanın değerinin inmesine sebep olur. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Orhangazi Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır alan Orhangazi hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alım hizmeti veriyoruz. Sayfamızdaki Orhangazi hurda bakır ton fiyatını whatsapp grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Bursa Orhangazi bakır hurda alan yerler arasındayız. Orhangazi içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Orhangazi hurda bakır fiyat listesi için firmamızı arayınız.

Orhangazi Sarı Hurda Alan Hurdacı

Bursa Orhangazi hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri bulunabilir. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı hurda denmektedir. İtirafta bulunmak lazımsa hurda sarı adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Orhangazi bölgesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Sayfamızdaki Orhangazi hurda sarı kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda pirinç sarı içerikli içeriği inceleyebilirsiniz.

Haliyle Orhangazi sarı pirinç hurdası alan firmalar içindeyiz. Halk Metal şirketimiz bu hurdaların yanında sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurda alımıyla iştigal ediyor.

Orhangazi Kablo Hurdası Alım Satımı

Daha kesin bilgi almak için kablo hurdası alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz. Orhangazi hurdacısı olarak her türlü antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, koaksiyel kablo, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır.

Her yerden antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder. Lakin enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat teklifini teklif ediyoruz. İçindeki iletkenin madenine göre ve birde dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Orhangazi bakır kablo kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Bursa Orhangazi ilçesinde kablo hurdası almaktayız. Satıcılarda kolayca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz.

Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Orhangazi hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Çünkü Halk Metal şirketimiz ile yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz.

Orhangazi hurdacı firma olarak TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Üstelik alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor.

Orhangazi Krom Hurda Alan En Yakın Yerler

Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda alan hurdacı hakkında bilgi almak için içeriğinin linkine tıklamalısınız. Çok sert olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Buradaki Bursa Orhangazi krom fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz.

Orhangazi Demir Hurda Alım Satımı

Sizinde bildiği gibi her nevi demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı için nakit ödeme yapmaktayız. Hurda demir, yer yüzünde çokça alım satımı yapılan madenler içindedir. Sitemizdeki Bursa Orhangazi hurda demir kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Güncel demir hurdası fiyatları edinmek nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları gönderimizi şahane olacaktır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma bağlantısına tıklayınız. Orhangazi çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Orhangazi ilçe genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor.

Orhangazi Hurda Kurşun Alım Satımı

Orhangazi hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız ilçelerden biridir. Sitemizdeki Orhangazi çatı minare kurşunu kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Cami sökümü hurda kurşun, Cami minaresi hurda kurşunu
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Kurşun cevheri mavi-gümüş renkli şekliyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alan yerler yazısına bir göz atmalısınız. Kurşunun hala kullanılan madenler içerisinde olduğu biliniyor.

Orhangazi Sac Hurdası Alım Satımı

Depomuzda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunuyor. Ek bina çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alıyoruz. Orhangazi etrafında hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, fiyatları istemek nedeniyle.

Orhangazi Hurda Çinko Alan Yerler

Orhangazi, Bursa etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Orhangazi hurda nikel fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

Orhangazi Alüminyum Hurda Alanlar

Ek olarak alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası ticareti amacıyla arayın. Her çeşit alüminyum hurdası alınır. Buradaki Orhangazi alüminyum hurdası fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. Detaylı alüminyum hurda alanlar metine bir göz atabilirsiniz. Orhangazi ilçesinin tamamında alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda alım satımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Bursa Orhangazi hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Bize güvendiğiniz nedeniyle saygılar sunarız. Bize hurda satanların sayesinde durmadan kurumsallaşıyoruz.

Orhangazi Hurda Beyaz Eşya

Titiz kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki kanepelerinizi konumunuzdan alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek için hurda beyaz eşya alan hurdacılar başlıklı makaleye bakın Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, çalışma masası, patron koltuğu almak amacı ile iletişim telefonlarımızı arayınız. Her çeşit ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek sebebi ile firmamızıarayabilirsiniz. Orhangazi ve çevresinde sıfır gibi ve 2.el ev dekorasyon ürünleri satıyoruz.

Orhangazi Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek dairelerin tekrar imar edilmesi nedeni ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülen çelik kapı hurdaları, yer döşemeleri gibi her cinsten hurdanızı almaktayız. Bina yıkımında istenilen tedbir önlemleri Üst tarafta fabrika sökümünde yaptığımız gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz.

Orhangazi Nikel Hurda Alımı

Dolayısıyla nikel hurdası ticareti yapılırken elden geldiğince hassas çalışılmalıdır. Nikel hurda içeriğinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirlidir. Orhangazi hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede anot nikel hurdası, %99 şablon nikel ve %95 hurda nikel şablon, turbo nikel alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

Orhangazi İkinci El Raf Hurdası

Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Bu yazdıda yayımlanmış olan Bursa Orhangazi ikinci el market rafı kilo fiyatını isteyenlere güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurda fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Orhangazi 2.el hurda raf satmak sebebiyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde batan baharatçılardan aldığımız teşhir reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf satanlar arasındayız.

Orhangazi Hurda Araba Alanlar

Orhangazi hizmetimizi sürdürmekteyiz. İmkan oldukça Orhangazi bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Tabiki de size hurda araba hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Ama hurda otomobil trafikten düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, ağır hasarlı otomobil hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor satışı için hemen arayın.

Orhangazi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç mikseri ikinci el iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan lokanta binalarından alınan kullanılabilir durumda 2.el kapı, pencereler, mutfak dolabı satıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz

Orhangazi Hurda Cam Alan Firma

Cam tam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı tutan organik olmayan yumuşak olmayan malzemenin isimdir. Bu dönemde şeffaf ve renkli soda şişesi, otomobil camları vs. hurda cam bulunuyor. Orhangazi genelinde cam hurda alan firmalar içindeyiz.

Orhangazi Hurda Klima Alımı

Hurda klima Orhangazi ilçesinde çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Orhangazi ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız.

Orhangazi Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan alanlara taşınıyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak bina molozlarının taşınması titizlik ile yapılmaktadır. Orhangazi hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

Orhangazi 2.el jeneratör Alımı

Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Kullanılamayan jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Orhangazi Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Akümülatör diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Motosikletlerde enerji kaynağı kullanılır.

Akü hurdası içerdiği kurşunlu akü suyu nedeni ile kıymetlidir. Uzun zaman sonra kullanılmayacak hale düşen bataryalara hurda akü deniliyor. Akü hurdası alan yerler hakkında bilgi almak amacı ile konusunun olduğu linke tıklayın. Dolayısıyla bizim benzeri işletme içinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan firmalar içindedir.

Anlık Güncel Orhangazi Hurda Fiyatları

Anlık ton fiyatına erişmek amacı ile bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatından daha fazla fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Orhangazi hurdacı firmalar arasında hurdacılık işleri yaparken uygulanılan fiyat listeleri hurda piyasasında her an değişmektedir. Sayfamızda bulunangüncel hurda krom fiyatları metini ziyaret edin

Orhangazi İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alanlar

Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü dolap alıyoruz. Profesyonel lokanta aletleri alıyoruz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makineleri, tabak kurulama makinesi, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı 3 kapaklı dolap satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. İşlerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, lokanta tipi yemek ocağı, aspiratör, paslanmaz krom küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel tipi mutfak malzemesini görmek için sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz.

Orhangazi Hurda Kumaş Alanlar

Spot ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, hurda örme, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası alımı için bu sayfadaki telefon numarasını zaman geçirmeden arayınız. Spota düşmüş hurda penye, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda spot kumaş, parça poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alıp satıyoruz. Bursa Orhangazi bölgesinde kumaş hurdası alıyoruz. Burada yayınlanan Bursa Orhangazi hurda kumaş fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Bursa Orhangazi kilosu ile kumaş hurda alan yerler içinde en doğru fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bursa Orhangazi bölgesinde süprem kumaş, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik alım satımında istediğiniz konuma geliriz.

Orhangazi Plastik Hurdası Alanlar

İyi fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda alım satım işleri yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Orhangazi plastik hurda alım satımı yapanlar içinde bulunan Orhangazi hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Orhangazi plastik ton fiyatını kayıt olanlara her gün yolluyoruz Bursa ile Orhangazi ilçesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik, polistren, hurda jelatin satışı yapmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

Orhangazi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Evvela yıkılması arzu edilen imalathanenin incelikle gezilmesi gerekiyor. Uzun zamandır binlerce fabrika bozumu ihaleleri güvenle tamamladık. Orhangazi fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan firmalar arasında başarılı konumdayız. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz.

Orhangazi Hurdacı Sitesi

Orhangazi hurdacılar sitesindeki dükkânımızın vasıtasıyla hurda alım yapıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın alımını yapıyor değiliz. Daha yaşanır bir Bursa Orhangazi için fazlasıyla çalışıyoruz.

7/24 Hurda Alan Orhangazi Hurdacı

7/24 Orhangazi hurdacı firması depomuz sayesinde zamana takılmadan atık hurda malzeme alım satımı yaparız. Tam iki bin altı yılından bugüne hurdacılığa hizmetimizi sürdürüyoruz. Yılların verdiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

En Yakın Orhangazi Hurdacı

En yakın Orhangazi hurdacı deposu ismiyle her cinsten hurda alımında adresinize geliyoruz. Orhangazi hurdacı şirketi içinde çalışan personelimiz ile arzu ettiğiniz adresten hurda malzeme almaya başladık. Bu biçimde sizlere en yakın hurda alan yerler Orhangazi ilçesinin yakınlarında servisler vermekten mutluluk duyarız. Halk Metal hurdacılık olarak Orhangazi ilçesinin etrafında hurda alırız.

Orhangazi Karton Hurdası Alanlar

Hurda kağıt almaktayız. Bu sayfadaki Orhangazi karton hurdası fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz İlçenin her yerinde defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok kâr elde etme olanağı iletiyoruz. Orhangazi Bursa kağıt hurdası alanlar içerisindeki firmamız yardımıyla kırpıntı kağıt, karton koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatlarıyla hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alanlar içerisindeyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp