Çankırı Hurdacı

Orta Hurdacı

Orta bölgesinin çevresinde hangi hurdaları aldığımızı sormak amacıyla firmamızla iletişim kurmanız yeterlidir. Türkiye’nin istediğiniz yerinde, hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda eşya satımında yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Çankırı hurdacısı olarak Orta ilçesinin her yerinde hizmet ediyoruz.

Halk Metal şirketimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. En iyi Orta hurda fiyatları ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Benzersiz profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Verdiğimiz bütün hizmetlere bulunduğunuz sayfadan ulaşabilirsiniz. En hızlı Çankırı Orta hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz.

Çankırı Orta Hurdacısı

Orta hurdacı firması olarak Çankırı genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda malzemenin taşınması için yerinize en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizde her çeşit hurda satışı için telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Orta genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğine yatırım yapıyoruz. Orta hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Başardınız. Çankırı Orta içerisinde eşsiz bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Çankırı ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Orta sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Çankırı Orta ilçe merkezinde değil, tüm bölgelerde hizmet veriyoruz.

Orta Hurdacı Telefon Numarası

Çankırı Orta hurdacı telefonu bu sayfanın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Orta yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık fiyatları talep etmek nedeni ile telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Orta Krom Hurdası Alan Yerler

Hurda nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Orta krom ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom ton fiyatı paylaşımımızı dolaşmalısınız.

316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın. Gayet sert yapısı gereği zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor.

Orta Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Pirinç metali halk arasında sarı renkli olduğu için sarı hurda denilmektedir. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurdası diye hurda cinsi yoktur. Sayfamızdaki Orta hurda sarı pirinç ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu yazıyı inceleyin. Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde sarı hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımında öncü firmadır. Müşterilerde sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri kıymetlidir. Sizlerinde bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Orta hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor. Bu yüzden Orta hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. Orta ilçesinde hurda sarı pirinç almaktayız.

Orta Demir Hurda Alan Firma

Orta etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası fiyatları talep etmek amacıyla fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma bölümüne kesinlikle göz atabilirsiniz.

Hurdacı firmamız Orta genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler gönderisine bir göz atmalısınız. Bildiğiniz gibi her türden demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde en fazla çıkarılan madenler içerisinde bulunur. Bu sayfadaki Orta demir hurdası fiyat listesi dün güncellenmiştir.

Orta Hurda Alüminyum Alanlar

Her nevi hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için aramanızı bekliyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek Orta hurdacı firmaları arasındayız. Orta ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımları teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz.

Bize hurda satanların yardımıyla daha hızlı gelişiyoruz. Çankırı Orta alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebi ile sonsuz teşekkürler.

Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır. Sayfamızdaki Orta alüminyum fiyat listesini isteyenlere saat başı ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum alanlar konulu içeriğe bir göz atın

Orta Hurda Sac Alanlar

Sac hurda alanlar arasındayız. Çankırı Orta ve çevresinde hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı istemek sebebi ile. Bağ gumelesi çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Depomuzda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurda mevcuttur.

Orta Hurda Alan Yerler

Hurda raf almak üzere kapınıza gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Orta ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal hurdacılık her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor.

Yüksek tonajlı hurda kurşun, hurda demir, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır hurdası, kablo hurda ve sarı hurda alırken yüksek fiyatlar uygulamaktayız. Orta hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Orta yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece malzemenin fiyatının düşmesine neden olur. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Orta Kurşun Hurda Alanlar

Orta kurşun hurdası alım satımıyla uğraştığımız yerler içerisindedir. Sitemizdeki Orta hurda Cami kurşunu fiyat listesi günceldir. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz. Kurşun cevherleri mavimsi rengiyle bilinir. Kurşun hurdası fiyatı bölümümüzü harika bir şey yapacaksınız. Kurşunun kullanılan eski madenler içerisinde olduğu bilinmektedir.

Orta Çinko Hurda Alanlar

Orta etrafında çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Orta hurda çinko levha fiyatlarını telegram grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Çinko hurdası alımı linkine tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz.

Orta Hurda Kablo Alımı

Kapıdan hurda enya kablolar, hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Fakat enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımı esnasında ederinin üzerinde veriyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satacak olanlar şimdi arayın.

Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Çünkü sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz. Kablo hurdaları içerdiği bakır tel nedeniyle kablo hurdası alanlar için çok kıymetlidir. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Genel olarak koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Sayfamızdaki hurda kablo alanlar makaleyi okuyabilirsiniz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. Orta ilçesinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Orta ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

Orta etrafında bolca ticareti yapılan 40% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Orta hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . İçinde bulunan iletkenin türüne bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Orta fare yemez kablo ton fiyatını her gün yollamaktayız. Çankırı Orta hurdacısı Halk Metal özellikle antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu alım satımı yapmaktayız.

Orta Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır içeriğimizde daha detaylı bilgi var. Soyma bakır hurda, bakır levha hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır hurdası alan Orta hurdacı numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Orta bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Orta bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bu sayfadaki Orta soyma bakır hurdası fiyat listesini her gün yollamaktayız. Çankırı Orta bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alıyoruz.

Orta İkinci El Jeneratör Alımı

Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan yerler içindeyiz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Her türde yüksek kw 2. el jeneratör alınır.

Orta Plastik Hurda Alım Satımı

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Orta plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan Orta hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Orta plastik hurdası fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız Avantajlı fiyatla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Çankırı şehri Orta ilçesinin her yerinden jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Orta İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan elbiseci binalarından çıkma kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapenler satıyoruz. Bununla birlikte malesef iflas eden esnaflardan edindiğimiz Şantiyelerde alçı sıva mikseri, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el vidalı iskele, ikinci el plywood bulunur.

Orta Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz. Yıkımlarda bilinen tedbir önlemleri Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Orta kentsel dönüşüm olsun veya olmasın eskimiş dükkanların gerektiği şekilde yapılması sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurda malzemeyi satın almaktayız.

Orta Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Şimdikinden daha yaşanabilir bir Orta oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Orta hurdacılar sitesi 1. blokta bulunan tesisimizle geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

Orta Nikel Hurda Alımı

Özellikle %95 şablo nikel hurdası , %99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot hurda nikel alıyoruz. Orta nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdaları alındığında elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışmalıyız.

7/24 Hizmet Veren Orta Hurdacı

İki bin dokuz senelerinden bu günlere hurdacılıkla hizmete devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Orta hurdacı firması olan firmamız ile yirmi dört saat iş yerimizdeyiz. Sektörde uzun süre geçirmenin sağladığı profesyonellikle makine parkurumuzu geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Orta Hurda Akü Alım Satımı

Otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak nedeniyle kullanılır. Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerji depolanan enerji deposudur. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alımı paylaşımını dolaşmak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Dolayısıyla Çankırı Orta hurdacı ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olan depolar kuru ve sulu akü alan yerler içindedir.

Orta Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

Orta hizmet veriyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Orta yakınlarında hurda araba alıyoruz. Elbette size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araba hurdası trafikten düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri
, yük vagonu, kazalı hurda otomobil, hurda motor .

Orta Hurda Cam Alanlar

Cam saydam yada yarısaydam oldukça sert bir yapıdaki sıvı maddeyi muhafaza eden amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Genellikle rengarenk içecek şişesi, kırılmış araç camı benzeri cam hurda oldukça fazla bulunmaktadır. Orta çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Orta Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenilir bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Orta fabrika sökümü yapıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Sektöre başladığımızdan beri çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri gerçekleştirdik. Genellikle bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek üretim yerinin detaylıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin seçilmesi çok daha doğrudur.

Orta Kağıt Hurdası Alanlar

Avantajlı fiyata karton bardak hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kağıt peçete alan yerler arasındayız. İlçede A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik sayesinde hurda satıcılarına daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz. Karton, kağıt hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Orta hurda kağıt, karton kg fiyatını günlük gönderiyoruz Orta Çankırı kağıt hurda alan firmalar içindeki firmamız yardımıyla hurda karton koli, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı ton fiyatı sorabilirsiniz.

Güncel Anlık Orta Hurda Fiyatları

En güncel kilo fiyatına erişmek nedeni ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsadan yüksek ton fiyatları öneriyoruz. Orta hurdacı hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları Orta hurda piyasasında her an değişkenlik gösteriyor.

Orta 2.el Lokanta Ekipmanları Alımı

2.el tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Temiz durumda lokanta tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları alıp satıyoruz. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. İşlerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi 3 gözlü ocak, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz davlumbaz, meze reyonları ve benzeri kafe restaurant tipi otel ve mutfak malzemelerini görmek için sizi depolarımızı ziyarete davet etmekteyiz.

Orta Hurda Kumaş Firesi Alımı

Kumaş fire hurdası alımı yapmaktayız. Orta bölgesinin her yerinde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize araçlarımızı gönderiyoruz. Yüksek tonajlı hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda parti kumaşı, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş, atletlik kumaş alım satımında anında ödeme yapılır.

Spot kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme kumaşı satmak için firmamızı şimdi arayın. Çankırı Orta kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Sitemizde paylaşılan Orta kumaş hurdası ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük yollanmaktadır.

Orta İkinci El Ev Eşyası

Orta Çankırı ve çevresinde yeni gibi ve 2. el ev eşyaları satın alabilirsiniz. Yeni gibi 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart satın almak amacıyla bize ait numaraları tuşlayarak iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Temiz büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu bulunmaktadır. Titiz kullandığınız ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki kanepe, koltuklarınızı adresten almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alan hurdacılar konulu gönderimize erişebilirsiniz

Orta İkinci El Raf Fiyatları

Sayfamızdaki Orta ikinci el raf fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alımı gönderimize bir göz atarsanız harika bir şey yapmış olursunuz. Orta 2.el raf hurdası alımı sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan mağazalar tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, mağaza rafı hurdaları içlerinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2. el market rafı satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Orta Klima Hurda Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Orta ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. İkinci el klima Orta çevresinde en çok alınan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Orta Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya göre bina molozunun taşınması titizlik ile yapılır. Orta hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak her türlü hurda eşyaların işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Molozlar Orta Belediyesi tarafından imzalanan karar ile bildirilen yere taşınması gerçekleştiriliyor.

En Yakın Orta Hurdacı Numarası

Orta en yakın hurdacı firma servisiyle her cins hurda tartımı yapmak amaçlı adresinize gelmekteyiz. Halk Metal hurda alım firması olarak Orta etrafında hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Orta hurdacı şirketi bünyesindeki ekiplerimizle yerinizden her cins hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Bu yöntemle sizlere en yakın hurdacı Orta ilçesinin her sokağında servisler veriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp