Aksaray Hurdacı

Ortaköy Hurdacı Telefonu

Aksaray Ortaköy merkezinde hurda satmak nedeni ile aşağıdaki telefon numarası ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır. En doğru Aksaray Ortaköy hurda fiyat listeleriyle hizmet veriyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Tüm çalışmalarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Ortaköy hurdacı firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Türkiyemiz’in irtibat kurduğunuz her köşesinde, her nevi hurda satmak nedeniyle arayabilirsiniz. Halk Metal firmamız ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Aksaray hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Ortaköy Hurdacıları

Ortaköy bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. Sizde her türlü hurda krom satışı amacı ile iş yerimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Ortaköy hurdacı firması olarak Aksaray ilçelerinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzeme için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Ortaköy hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Ortaköy içerisinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Aksaray ilinin naif ilçesi Ortaköy gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Aksaray Ortaköy için değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Ortaköy Hurdacı Telefonu

Ortaköy hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Bu neden ile hurda satışı yapmak amacı ile bizi aramanız gereklidir. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Ortaköy hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Ortaköy Sarı Pirinç Hurda Alımı

Ortaköy ilçesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş almaktadır. Müşterilerde sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinir. Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır.

Haliyle Ortaköy sarı hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Ortaköy hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı yapıyor. Bu sayfadaki Aksaray Ortaköy sarı pirinç hurdası kilo fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Sitemizdeki sarı hurda alanlar metine bir göz atın. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri vardır.

Ortaköy Hurda Krom Alanlar

Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Ortaköy hurda krom ton fiyatını talep edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımına göz atın. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Ortaköy Hurda Alan Firmalar

Aksaray Ortaköy geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi raf hurdası alımı yapıyor. Hurda kablo almak üzere biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Ortaköy yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Hurdanızı şimdi paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suyla temas halinde korozyona uğrar. Böylece malzemenin kıymetini düşürüyor. Yüksek tonajlı hurda kablo ve hurda bakır, alüminyum, sarı hurda, çinko, inşaat demiri, kurşun hurdası satanlara özel fiyatlar uyguluyoruz. Ortaköy hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öne çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Antimon zamak hurda, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Ortaköy Sac Hurdası Alanlar

Ortaköy ilçesinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Firmamızda her ölçüde 2.el trapez sac hurda var. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Ortaköy Bakır Hurda Alımı

Hurda bakır içeriğimizde daha geniş bilgi var. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Buradaki Ortaköy bakır fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz. Aksaray Ortaköy hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır alan Ortaköy hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Ortaköy içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Ortaköy bakır hurda fiyat listesi için bizi arayın.

Ortaköy Alüminyum Hurda Alanlar

Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Aksaray Ortaköy alüminyum hurdası kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Ortaköy ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alırken tartımı dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası yapmaktayız. Hurda satanların yardımıyla her geçen gün büyüyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan firmayız. Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır. Aksaray Ortaköy hurda alüminyum alan yerler arasında öncüyüz. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için telefon etmenizi bekliyoruz.

Ortaköy Kurşun Hurdası Alanlar

Minare kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşun hurdası satışı yapmak amacıyla çağrı merkezlerimizi tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz. Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurdası alan hurdacı firma gönderisini okusanız iyi olacaktır. Ortaköy Aksaray kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Sitemizdeki Ortaköy hurda kurşun kilo fiyatını isteyene günlük ulaştırıyoruz. Kurşunun hala kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu biliniyor.

Ortaköy Kablo Hurdası Alım Satımı

Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılıyor. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde hurda kablo borsasından pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Etrafta sıklıkla satılan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar şimdi arayın. Kablo alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış metni inceleyebilirsiniz. Ek olarak enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo için değerinin üzerinde fiyatı öneriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Ortaköy hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır. Adresten hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz. İçinde bulunan telin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizde yayımlanmış olan Ortaköy hurda kablo kilo fiyatını grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Aksaray Ortaköy hurdacısı olarak her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu alıyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ortaköy ilçesinin tüm sokaklarından TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Ortaköy ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Ortaköy Çinko Hurda Alımı

Ortaköy bölgesinin tümünde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Ortaköy çinko hurdası ton fiyatlarını dileyenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alan yerler sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü satımı için arayın.

Ortaköy Hurda Demir Alanlar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler konusunun linkine tıklayınız. Bildiğiniz üzere her türlü demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alıyoruz. Firmamız Ortaköy ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir fiyatı paylaşımımızı okusanız iyi olur.

Ortaköy ilçesinin tüm mahallelerinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde çokça kullanılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Aksaray Ortaköy demir hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Ortaköy Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel arsenik içerir. Aksaray ile Ortaköy nikel hurda alımı yapıyoruz. İlçe genelinde nikel turbo, anot nikel hurda, %95 hurda nikel şablon ve %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alımında çok özenli çalışmalıyız.

Ortaköy Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Son zamanlarda şeffaf ve renkli araç camı, süt şişesi şekillerinde cam hurdalar bulunuyor. Ortaköy çevresinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Son zamanlarda şeffaf ve renkli araç camı, süt şişesi şekillerinde cam hurdalar bulunuyor.

Ortaköy İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında boya makinesi, alçı makinesi, yük asansörü, harç karıştırma mikseri ikinci el demir iskele, ikinci el plywood bulunur. Yıkılan fabrika binalarından ayrılan sıfır ayarında 2. el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencere satıyoruz. Bunun ile birlikte iflas etmek mecburiyetinde kalan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

Ortaköy Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Sektöre girdiğimizden beri yüzlerce fabrika sökümü ihaleleri yerine getirdik. Başlamadan önce sökülecek taşınmazın detaylı biçimde incelenmesi gerekir. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde öncü bir yerdeyiz. Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz. Ortaköy fabrika söküm işleri profesyonelleşmenin tecrübesine sahibiz.

Ortaköy Klima Hurdası Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Ortaköy bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Ortaköy bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir.

Ortaköy Moloz Dökümü

Yıkım molozları Ortaköy Belediyesi tarafından daha önceden belirlenen moloz döküm arazilerine nakil ediliyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi titizlikle yapılır.

En Yakın Ortaköy Hurdacı Firma

Ortaköy en yakın hurdacı firması hizmetiyle hurda alırken adresinize gelmekteyiz. Ortaköy hurdacı olarak kapıdan hurda malzeme almaya başladık. Bu sebeple atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Ortaköy bölgesinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Halk Metal şirketimizle Ortaköy ilçesinin etrafında hurda alımı yapıyoruz.

Güncel Anlık Ortaköy Hurda Fiyatları

Doğru hurda ton fiyatına erişmek amacıyla bizi arayabilirsiniz. Unutmayın ki tonajlı hurdaların alımında oldukça daha fazla fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Ortaköy hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listeleri Ortaköy hurda pazarında an be an değişiklik göstermektedir.

Ortaköy Jeneratör Hurda Alan Hurdacı

2. el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacı firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alım satımı yapıyoruz. Hurda jeneratör alıyoruz.

Ortaköy Plastik Hurdası Alan Firmalar

Aksaray il Ortaköy bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası fiyatı sormak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi çeşitleri vardır. Ortaköy hurda plastik alanlar içinde öncü Ortaköy hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Ortaköy plastik fiyatlarını her gün yollamaktayız En güncel fiyata kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız.

7/24 Açık Ortaköy Hurdacı Firma

Yılların bahşettiği deneyimler süreci ile araç sayımızı çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Okuduğunuz gibi altı senedir geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Ortaköy hurdacı firması olarak zamana takılmadan atık hurda alıyoruz.

Ortaköy Akü Hurdası Alan Hurdacı

Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Atıl aküler barındırdığı kurşunlu sıvılar nedeniyle geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Hurda akü alan yerler paylaşımımıza göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Dolayısı ile iş yerimiz vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir.

Araçlarda enerji deposu kullanılır. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü deniliyor.

Ortaköy İkinci El Endüstriyel Ekipmanları Alım Satımı

Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi 3 gözlü ocak, dinlendirici, paslanmaz krom küvet, krom evye, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını görmek amacıyla siz çok kıymetli müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz. Titizlikle kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolap alımı yapmaktayız. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü iki kapaklı dolap satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel reataurant mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Ortaköy Kumaş Alımı

Sayfamızda paylaşılan Aksaray Ortaköy hurda kumaş fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı gönderilmektedir. Spota düşmüş spot kot kumaşı, hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası, hurda örme alımı için telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Ortaköy ilçesinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alımı için yolladığınız adrese gelecek ekiplerimiz var. Aksaray Ortaköy kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Aksaray Ortaköy bölgesinde parça kumaş hurdası almaktayız. Defolu dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz.

Ortaköy Hurdacılar Sitesi

Ortaköy hurdacılar sitesindeki dükkânımızın vasıtası ile hurda malzeme alım satımı gerçekleştiriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Gençlere daha iyi bir Aksaray ve olduğundan yaşanır Ortaköy yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türden hurdaları alıyor değiliz.

Ortaköy Bina Yıkımı

Yıkımlarda belirtilen güvenlik önlemleri Hurdalar bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türlü hurda malzemeleri ücretle alıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun olmasın kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin tekrar imar edilmesi nedeniyle yıkım işini yapıyoruz.

Ortaköy Karton Hurda Alımı

Bölgenin tümünde kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra hassasiyetle satıcıya daha çok kâr etme imkanı iletiyoruz. Ortaköy kağıt hurda alan firmalar arasındaki işletmemiz hizmetleriyle ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli ton fiyatı öğrenebilirsiniz. Karton, kağıt hurda alıyoruz. Sitemizde yayımlanan Aksaray Ortaköy karton hurdası fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz Piyasanın üstünde fiyatlarla karton bardak, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda peçete alıyoruz.

Ortaköy Otomobil Hurdası Alanlar

Ortaköy hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşten fırsat oldukça Ortaköy yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Ama araba hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Elbette sizlere araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan hasarlı araç hurdası, vagon hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri
, hurda motor alımı yapıyoruz.

Ortaköy Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri işleri deneyimli olduğumuz sektörlerdendir. Genelde batan marketler tarafından satışa sunulan mağaza raf hurdası, çelik raflar, market rafları, ürün teşhir reyonları, demir raflar arasından personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Ortaköy raf hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere güncel olarak yollanmaktadır. Hurda raf alım satımı raf hurda konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. Hurda raf Ortaköy almak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Ortaköy 2.El Eşya

Temiz personel masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları stoğu hakkında bilgi edinmek için firmamızı arayın. En ekonomik fiyatlarla sıfır gibi ve 2. el oturma grupları alabilirsiniz. Kısa süreliğine ikinci el olarak satılabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi adresten satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası için piyasasının üzerinde fiyat sunuyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinası alan yerler konulu gönderiye bakınız Her türlü 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle firmamızıarayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp