Karabük Hurdacı

Ovacık Hurdacı Hurda Fiyatları

Ovacık meydanında etrafında hurda satmak nedeni ile günün her saatinde en yakın ekibimize görüşmeniz yeterlidir. Ülkemizin tüm illerinden, hurda alıyoruz. Halk Metal ismiyle hizmetlerimize devam etmekteyiz. En iyi Ovacık hurda fiyat listeleriyle hurdanızı alıyoruz. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Bütün hizmet alanlarımızı bulunduğunuz yazıdan ulaşabilirsiniz. Tonajlı hurda eşya satanlara yüksek fiyat sunuyoruz. Karabük hurdacısı olarak Ovacık ilçesinin tüm sokaklarında hizmet ediyoruz. Ovacık hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız.

Karabük Ovacık Hurdacısı

Ovacık bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşi bitmiş madenleri işlemden geçirerek insanlığın geleceğine yatırım yapıyoruz. Ovacık hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Ovacık etrafında benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Karabük ilinin nadide ilçesi Ovacık daimi hizmet bölgelerimizdendir.

Sırf Karabük Ovacık ilçe merkezinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Ovacık hurdacısı olarak Karabük ilçelerinde her çeşit hurda eşya alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda malzemelerin alım satımı için yerinize en yakın yerde bulunan hurda nakil mesai arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satmak için destek telefon numaramızı tuşlamalısınız.

Ovacık Hurdacı Telefonu

Karabük Ovacık hurdacı telefonu bu sayfanın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Karabük Ovacık hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

Ovacık Krom Hurda Alanlar

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma linkine tıklayabilirsiniz. Gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Karabük Ovacık hurda krom ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız.

Ovacık Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Halk Metal şirketi tüm bu hurdaların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, sarı hurda bronz almaktadır. Sitemizdeki Ovacık pirinç sarı kg fiyatını isteyenlere saat başı yollamaktayız. Daha güncel sayfamızdaki pirinç sarı hurda alanlar yazıyı okuyun. Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde hurda türü yoktur. Ovacık genelinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Ovacık genelinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğu için hurda sarı ismiyle bilinir. Dolayısıyla Ovacık sarı pirinç hurda alan yerler arasındayız. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Ovacık hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı yerinize geliyor.

Ovacık Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Ovacık ilçesinin tüm mahallerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla satılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Ovacık demir kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Sizinde bildiği gibi her türde demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Firmamız Ovacık bölgesinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı talep etmek nedeniyle şimdi arayın. Demir hurda alanlar paylaşımımızı gezmek iyi gelecektir. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar gönderisini okumalısınız.

Ovacık Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

Bu sayfadaki Ovacık alüminyum hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz.

Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Her türlü alüminyum hurdası almaktayız. Karabük Ovacık alüminyum hurda alanlar arasındayız. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Ovacık ilçesinin her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı profesyonelce yapıyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda satanların desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz.

Ovacık Sac Hurda Alan Hurdacı

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Ovacık bölgesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurdası, alımı sebebiyle arayınız. Kiler tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Firmamızda her çeşit 2.el trapez sac hurdası bulunuyor.

Ovacık Hurda Alan Firmalar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Ovacık adresten hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Hurdanızı çok zaman geçirmeden elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurda malzemenizin kıymetini düşürmektedir.

Hurda bakır alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurda alan Ovacık hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Karabük Ovacık hurdacı firma olan Halk Metal her çeşit demir hurdası alıyor. Yüksek tonajlı hurda kurşun, hurda demir, çinko, hurda alüminyum, bakır hurda, kablo hurda ve hurda sarı alımında yükseltilmiş fiyat listesi veriyoruz. Ovacık hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

Ovacık Kurşun Hurdası Alımı

Cevher şeklindeki kurşun gümüşe yakın mavi renkli haliyle biliniyor. Hurda kurşun alan yerler yazısını okursanız mükemmel bir iş yapacaksınız. Kurşun metali en eski madendir. Karabük ile Ovacık hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Sitemizde yer alan Ovacık hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi hurda kurşunu alırız.

Ovacık Çinko Hurda Alımı

Karabük, Ovacık bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Ovacık çinko levha kg fiyatını arzu edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Çinko hurda fiyatları bölümüne bir göz atmak isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyat listesi talep etmek için arayın.

Ovacık Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Bunların yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında anlık fiyat teklifini öneriyoruz. İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Karabük Ovacık bakır kablo kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Yerinden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Ovacık hurdacı firması olarak her türlü hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeniyle kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Karabük Ovacık kablo hurdası alan yerler arasındayız.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda kablo alan yerler metne göz gezdirebilirsiniz. Ovacık hurdacı firması olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Ovacık bölgesinde bolca ticareti yapılan %50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo alımında nakit para ödeme yapıyoruz.

Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. İlaveten fare yemez kablo hurdaları ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Ovacık hurdacı firmayız. .

Ovacık Hurda Bakır Alanlar

Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Ovacık bakır hurda fiyat listesi için bizi arayınız. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz.

Ovacık içinde bakır hurda alıyoruz. Bu sayfada yayınlanan Ovacık hurda bakır kg fiyatını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Karabük Ovacık bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Ovacık hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Hurda bakır alanlar sitemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ovacık Jeneratör Hurdası Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacıyız. Endüstriyel sıfır gibi ikinci el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alım satımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

Ovacık Plastik Hurdası Alım Satımı

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Avantajlı fiyatlarla hurda pet şişe, naylon poşet, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz. Karabük ve Ovacık ilçesinin tümünden polipropilen moblen, abs plastik hurdası, polistren, hurda jelatin alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Ovacık hurda plastik alımı yapan firmalar içinde öncü Ovacık hurda deposuyuz. Sitemizdeki Ovacık plastik hurdası kg fiyatını arzu edene ücretsiz gönderilmektedir

Ovacık İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde alçı mikseri, yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Yıkılan iş yeri binalarından çıkma sıfır ayarında 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler alanlar arasındayız. Dolayısı ile işi bırakan esnaflardan satın aldığımız

Ovacık Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vs. her cinsten hurda malzemeyi satın alıyoruz. Yıkım yapılırken istenilen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Kentsel dönüşüm sebebi ile yeniden inşa edilecek dükkanların yeniden inşaatının yapılması amacı ile yıkılmasını yapıyoruz.

Ovacık Hurdacılar Sitesi

Hemşehrilrimize olması gerektiği gibi yaşanır bir Ovacık bırakmak için durmadan çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Ovacık hurdacılar sitesi E blokta bulunan dükkanımızla sektöre hizmet ediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

Ovacık Nikel Hurda Alımı

Bu bölgede nikel turbo, %99 şablon nikel ve %95 şablo nikel hurdası, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alımında çok hassas davranılmalıdır. Karabük Ovacık nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içermektedir.

7/24 Hurda Alan Ovacık Hurdacı

Tam on dokuz senedir hurdacılık hizmeti veriyoruz. 7/24 açık Ovacık hurdacı firması olarak zaman farketmeksizin geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Yılların verdiği kurumsallaşmayla değişen tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Ovacık Akü Hurdası Alanlar

Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bulunur. Akü içerisindeki kurşun içeren suları ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan elektrik deposudur. Akü hurdası alan hurdacılar paylaşımına mutlaka göz atabilirsiniz. Dolayısıyla depomuz vb. kendisine ait geri dönüşüm tesisi bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir.

Ovacık Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

Ovacık hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazen Ovacık yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Pek tabi sizlere araba hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, hurda yük vagonu, vergiden düşmüş otomobil hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Ovacık Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Ovacık yakınlarında hurda cam alanlar içindeyiz. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla sert yapıya sahibi suları tutan amorf katı malzemelerdir. Genellikle renkli ve şeffaf kırılmış oto camı, gazoz ve soda şişesi biçimlerinde cam hurdaları bulunmaktadır.

Ovacık Fabrika Bozumu

Güvenilir biçimde fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır.Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde ünlü olduk. Uzun süredir çok sayıda fabrika bozum ihalelerini tamamladık. Evvela yıkımı yapılacak imalathanenin titizlikle dolaşılması gerekir. Ovacık fabrika söküm işleri yapıyoruz.

Ovacık Kağıt Hurda Alımı

İlçede renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla sizlere çok daha fazla kazanç elde etme avantajı veriyoruz. Karabük Ovacık kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki Halk Metal sunduğu hizmetler ile karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz.

Değerinden yüksek fiyatlarla kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alanlar içindeyiz. Karton hurda alıyoruz. Sitemizdeki Ovacık hurda kağıt ve karton fiyatları ayda bir güncelleniyor

Anlık Güncel Ovacık Hurda Fiyatları

Anlık kilo fiyatlarına ulaşmak nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Sayfamızda çok daha önce yazılmışgüncel hurda akü fiyatları metne bir göz gezdirebilirsiniz Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken piyasa fiyatlarından fazla kilo fiyatı ödüyoruz. Ovacık hurdacı firma hurda alımı yaparken kullanılan ton fiyatı piyasada hızlıca güncellenmektedir.

Ovacık 2.el Mutfak Aletleri Alanlar

İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Endüstriyel tipte ikinci el mutfak aletleri almaktayız. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi kuzine, aspiratör, krom küvet, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici vb. endüstriyel mutfak malzemesini incelemeniz amacıyla sizleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, tezgah üstü üç kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı alınır.

Ovacık Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Spot parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, hurda top kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız. Ovacık çevresinde kumaş fire hurdası alımı yapılmaktadır. Kiloyla gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik, ceket kumaşı satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı hemen arayın. Karabük Ovacık ilçesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, şifon kumaş, hurda jesica, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı alım satımında belirttiğiniz konuma geliyoruz. Ovacık kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içerisinde en iyi fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Sitemizdeki Karabük Ovacık hurda kumaş kg fiyatı güncellendi.

Ovacık İkinci El Ev Eşyası

2.el personel masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası alımlarında ücreti nakit ödüyoruz. Ekonomik fiyatlara az kullanıldığı bakar bakmaz anlaşılan ve 2.el salon takımı satıyoruz. Her çeşit 2.el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı, anakart hurdası almak için firmamıza ait telefonlarıarayabilirsiniz. Temiz 2. el olarak değerlendirilebilecek biçimdeki oturma gruplarınızı adresinizden satın alıyoruz. Eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için çamaşır makinesi hurdası alımı konulu gönderimizi inceleyiniz

Ovacık Hurda Raf Alanlar

Sitemizde yer almakta olan Ovacık ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını abonelerimize güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda raf alımı paylaşımına mutlaka göz atın. Hurda raf Ovacık fiyatları öğrenmek nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Genelde raflarını yenileyen aktarlar tarafından satılan mağaza raf hurdası, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, reyonlar, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf hurdası satan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Ovacık Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Ovacık etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Ovacık bölgesinde çok alınıp satılan hurdalar arasındadır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Ovacık Moloz Dökümü

Molozlar Ovacık Belediyesi’nce belirlenen arazilere nakil ediliyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozun taşınma işi titizlikle yapılır.

En Yakın Ovacık Hurdacı

Ovacık hurdacı firma firmamız ile konumdan hurda alımına devam ediyoruz. Ovacık en yakın hurdacı servisi ile hurda eşya ticareti yapmak için deponuza personellerimizi yolluyoruz. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Ovacık çevresinde hizmetler vermekten onur duyarız. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Ovacık etrafında hurda alımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp