Erzurum Hurdacı

Palandöken Hurdacı Numarası

Erzurum Palandöken hurdacı firmasıyız. Palandöken bölgesi çevresinde hurda satmak nedeni ile 24 saat çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Ülkemizin istediğiniz bölgesinden, hurda alımı yapıyoruz.

Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Erzurum hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Güncel Palandöken hurda fiyat listeleri ile hurda ticareti yapıyoruz. Kimseye benzemeyen faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Verdiğimiz bütün faaliyetleri bulunduğunuz makaleden daha detaylı takip edebilirsiniz.

Erzurum Palandöken Hurdacısı

Palandöken bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri eriterek milletimizin geleceğini koruyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı amacı ile mobil hatlarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Palandöken hurdacı firması olarak Erzurum bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerin yüklenmesi için yakın çevredeki hurda alım mesai arkadaşlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Palandöken hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Erzurum Palandöken ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Erzurum merkezinin hızla gelişen ilçesi Palandöken sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Erzurum Palandöken bölgesinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

Palandöken Hurdacı Numarası

Erzurum Palandöken adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Hemen arayıp en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Palandöken hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu yüzden hurda fiyatları istemek üzere firmamızı aramanız yeterlidir.

Palandöken Sac Hurdası Alımı

Elimizde tek bir deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Erzurum Palandöken çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez, hurda galvanizli boru, satmak için arayabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Şantiye tavanı kapatmak amacı ile kullanılabilir.

Palandöken Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Palandöken bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Palandöken hurda nikel ton fiyatlarını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar gönderisini incelemek konusunda bilgi edinmenizi sağlar. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Palandöken Hurda Alan Yerler

Palandöken adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı çok zaman kaybetmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu sebepten hurdanızın değerini düşürüyor. Hurda kablo almak amacıyla kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Hurda zamak antimon, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Birlikte yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı hedef edindik.

Erzurum Palandöken ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Hurdacılık her tür ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve hurda kurşun, inşaat demiri, hurda çinko, alüminyum hurdası, hurda bakır, kablo alırken fiyatlar sunmaktayız. Palandöken hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Palandöken Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Palandöken genelinde sarı hurda alıyoruz. Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri kıymetli hurda eşyalar içinde sayılmaktadır.

Palandöken hurdacı depomuz her türlü hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda türü varolmamıştır.

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı hurda türleri vardır. Sayfamızdaki Palandöken sarı pirinç kilo fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz ulaştırıyoruz. Daha güncel sitemizde bulunan sarı hurda alanlar metini inceleyebilirsiniz. Dolayısıyla Palandöken sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız.

Palandöken Alüminyum Hurdası Alımı

Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu alıyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle durmadan profesyonelleşiyoruz. Bize güvendiğiniz nedeniyle sonsuz teşekkürler. Sayfamızdaki Erzurum Palandöken alüminyum hurda kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız.

Her tür alüminyum hurdası alınır. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. Erzurum Palandöken hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız.

Alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak için nakit ödeme yapıyoruz. Palandöken ilçesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, hurda alüminyum profil alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle yapmaktayız.

Palandöken Krom Hurda Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Hurda krom alan yerler gönderisine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Sert yapısından dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Erzurum Palandöken hurda krom tank fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz.

Palandöken Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Kurşun metali hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi gümüş rengiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alan hurdacı bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Palandöken Erzurum kurşun hurdası aldığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki Erzurum Palandöken çatı minare kurşunu fiyat listesini abonelerimize ücretsiz gönderilmektedir.

Palandöken Demir Hurdası Alanlar

Firmamız Palandöken bölgesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her cins demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alırız. Palandöken ve çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel demir hurda fiyatı için bize ulaşın. Demir hurda alanlar gönderimizi inceleyiniz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümünü okumak isteyebilirsiniz. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça çıkarılan madenler arasında bulunur. Buradaki Palandöken demir hurda ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz.

Palandöken Hurda Kablo Alımı

Tonajlı hurda kablo alırken piyasasından daha yüksek teklifler sunuyoruz. Erzurum Palandöken hurdacı firması olarak genellikle hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar alımı yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Ek olarak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablo alımı esnasında anlık fiyat listesini öneriyoruz. Palandöken ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda kablo alanlar konulu yazıyı okuyun. Bir de hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor.

Palandöken bölgesinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Satıcılarda sıklıkla edinilebilen 40% bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Palandöken bakır kablo fiyatlarını saat başı yollamaktayız.

Çünkü Halk Metal Hurdacılık şirketimiz ile sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablo alan Palandöken hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablo hurdaları satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Palandöken Hurda Bakır Alanlar

Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Palandöken bakır hurdası fiyatları için operatörlerimizi arayın. Bakır hurdası alan Palandöken hurdacı telefonunu hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Burada paylaşılmış olan Erzurum Palandöken bakır kilo fiyatı her geçen hafta güncelleniyor. Erzurum Palandöken hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurda alan hurdacıyız. Palandöken bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Palandöken Hurdacı Firma

Sizlerin kazandırdığı tecrübeler süreci ile araç gereç parkurumuzu geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. Tam on iki yıldır geri dönüşüm yapan şirketiz. 7/24 hizmet veren Palandöken hurdacı firması depomuz aracılığı ile yirmi dört saat hurda metal alım satımı yaparız.

Palandöken Hurda Raf Alanlar

Hurda depo rafı alıyoruz. Özellikle raflarını yenileyen dükkânlardan aldığımız teşhir rafları, ürün teşhir reyonları, market rafları, çelik raflar, hurda demir raflar içlerinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el market rafları satıyoruz. Sayfamızdaki Palandöken 2.el raf ton fiyatları güncellendi. Hurda raf alan yerler konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda raf Palandöken satmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz.

Palandöken Hurda Akü Alanlar

Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle bulunur. Hurda akü alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla bizim benzeri şirket içerisinde geri dönüşüm atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren sıvılar ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Aküler diğer adıyla batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur.

En Yakın Palandöken Hurdacı Telefonu

Palandöken hurdacıları arasında olan firmamızla adresinizden her cins hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal Hurdacılık hurdacılık olarak Palandöken bölgesinde her türde hurda malzeme alıyoruz. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Palandöken çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. En yakın Palandöken hurdacı deposu servisi ile hurda alıp satarken yerinize geliyoruz.

Palandöken İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan ardiye binalarından ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, harç karıştırma mikseri, alçı makinesi, boya makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda plywood alıyoruz. Dolayısı ile batan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

Palandöken Hurda Fiyatları

Doğru hurda fiyatlarına ulaşabilmek nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatlarından daha fazla teklifler uyguluyoruz. Palandöken hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları anlık değişmektedir.

Palandöken Hurda Klima Alanlar

Palandöken ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Palandöken çevresinde çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Bozuk hurda kombi alanlar arasındayız.

Palandöken Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Palandöken Belediyesi tarafından daha önceden bildirilen alanlara nakledilir. Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre bina molozunun nakliyesi itinayla yapılmaktadır.

Palandöken Plastik Hurda Alan Firma

Erzurum il Palandöken bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır.

Güncel fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alıyoruz. Palandöken plastik hurdası alan yerler içinden öne çıkan firmayız. Buradaki Palandöken plastik hurdası kilo fiyatını bip grubumuzda paylaşmaktayız Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Palandöken Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Palandöken etrafında hurda otomobil alım satım hizmeti vermekteyiz. Evrak işi olmayan vergiden düşmüş otomobil hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri
, vagon hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Palandöken İkinci El Endüstriyel Ekipmanları Alanlar

İyi durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız. Sanayi tipi ikinci el retoran mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, sanayi tipi 3 gözlü ocak, paslanmaz salata ve meze reyonları, krom paslanmaz evye, küvet, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb. sanayi tipi otel ve mutfak malzemesini görmek amacıyla sizi depomuzu ziyarete davet ediyoruz.

Palandöken Kumaş Hurdası Alım Satımı

Toptan hurda ceketlik, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı satmak amacıyla bizi zaman geçirmeden arayın. Palandöken kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

Sitemizdeki Palandöken kumaş hurdası kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Erzurum Palandöken bölgesinin tamamında gömleklik kumaş,hurda süprem, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon, şifon kumaş, jesica kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında adresinize araç gönderiyoruz.

Spot parça nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alım satımında kapınızda ödeme yapmaktayız. Erzurum Palandöken bölgesinin tümünde hurda parça kumaş alıyoruz.

Palandöken İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak amacı ile firmamıza ait mobil telefonlarla iletişim kurarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Çok az kullandığınız 2. el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı adresinizden satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya alan hurdacı başlıklı gönderisini gezebilirsiniz Sahibinden satılık sekreter koltukları, sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece mevcuttur. En uygun fiyatlarla sıfır, 2. el ev eşyası satın alabilirsiniz.

Palandöken Hurdacı Sitesi

Her haliyle iyi bir Erzurum Palandöken oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Sırf bu türeki hurdalarınızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Palandöken hurdacılar sitesi on birinci blok içindeki iş yerimizle geri dönüşüm işleri yapıyoruz.

Palandöken İkinci El Jeneratör Alan Firma

Hurda jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz.

Palandöken Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Palandöken Bina Yıkımı

Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurdayı satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurdayı satın alıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile eskimiş ev ve işyerlerinin uygun bir biçimde inşaatının yapılması için yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Üst tarafta fabrika yıkım işinde olduğu gibi hurda karşılığı bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken bilinen tedbir önlemleri

Palandöken Hurda Nikel Alımı

Nikel hurdası zehirli olabilir. Özellikle turbo nikel hurdası, %99 hurda nikel şablon – %95 nikel şablon, anot nikel hurdası alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Erzurum ve Palandöken nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda nikel alım satımında elimizden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır.

Palandöken Hurda Kağıt Alanlar

Daha fazla fiyata karton bardak hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete alıyoruz. Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyetle hurda ticareti yapmak isteyenlere ederinden fazla kazanç elde etme olanağı iletiyoruz. Palandöken Erzurum kağıt hurda alanlar içerisindeki işletmemiz ile ticaret yaparak hurda karton koli, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt satımı gerçekleştirebilirsiniz. Palandöken kağıt hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Buradaki Palandöken hurda kağıt, karton ton fiyatlarını telegram hattımızda paylaşmaktayız

Palandöken Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenlice fabrika söküyoruz. Sektörde on binlerce fabrika yıkımı ihalelerini yerine getirdik. Evvela yıkılacak fabrikanın detaylı şekilde incelenmesi gerekir. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan firmalar arasında nam saldık. Yıkım yapanların dile getirdiği şekilde kolay değildir. Palandöken fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp