Rize Hurdacı

Pazar Hurdacı Hurda Fiyatları

Pazar merkezi çevresinde hurda fiyatı öğrenmek sebebi ile aşağıdaki telefon numarasıyla irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Güncel Rize Pazar hurda fiyat listesi ile hizmetimize devam etmekteyiz. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Bütün çalışmalarımızı buradan öğrenebilirsiniz. En hızlı Pazar hurdacı firması olarak hurdanızı almak için adresinizegeliriz. Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle hizmet vermeteyiz. Ülkemizin tüm illerinden, hurda alıyoruz. Miktarı yüksek hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo alımında yüksek fiyat uygulamaktayız. Rize hurdacısı olarak Pazar ilçesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Pazar Hurdacı Firmalar

Pazar hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Rize Pazar çevresinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizde her türlü sarı hurdası satışı yapmak sebebi ile telefonlarımızı kaydedebilirsiniz. Rize merkezinin gelişen ilçesi Pazar sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Pazar etrafında değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Pazar hurdacı olarak Rize ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda malzemenin yüklenmesi için orada hazır bulunan hurda alım çalışanlarımızı gönderiyoruz Pazar mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek halkımızın geleceğini koruyoruz.

Pazar Hurdacı Telefonu

Rize Pazar hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu yüzden hurda malzeme satmak için hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Hemen numaramızı arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Rize Pazar hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Pazar Demir Hurda Alan Hurdacı

Pazar ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Güncel demir hurda fiyatları talep etmek amacıyla fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alımı konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Firmamız Pazar ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Hurda demir, yer yüzünde en fazla kullanılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Pazar hurda demir ton fiyatları bugün güncellendi. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı linkine tıklamalısınız. Unutmayın ki her türlü demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir ev kapısı alım satımı yapılır.

Pazar Alüminyum Hurda Alan En Yakın Yerler

Firmamıza gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Her tür alüminyum hurda nakit alınır. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Rize Pazar alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Her nevi alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Pazar ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum ince profil alımı yaparken tartımı teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz. Sayfamızdaki Pazar alüminyum hurdası kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Daha güncel hurda alüminyum alan yerler makaleyi okuyun.

Pazar Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu
, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alım satımı yaparız. Pazar hurda kurşun alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Bu sayfadaki Pazar çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi gümüş renkli biçimiyle öne çıkar. Hurda kurşun kilo fiyatı bağlantısının linkine tıklayınız. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir.

Pazar Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Rize Pazar hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı için adresinize geliyor. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda alım satımında öncü firmadır. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Sitemizdeki Rize Pazar sarı pirinç kilo fiyatını isteyene ücretsiz göndermekteyiz. Kesin sitemizde bir kaç gün önce yazılan hurda sarı pirinç alan yerler metini okuyabilirsiniz. Pazar ilçesinde hurda sarı almaktayız.

Haliyle Pazar sarı pirinç hurda alımı alan hurdacıyız. Pirinç metali halk arasında sarı renkli olduğu için sarı hurda ismiyle bilinmektedir. İtiraf etmek lazımsa sarı hurda diye adlandırılmış hurda türü varolmamıştır. Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri sıkça bulunur.

Pazar Krom Hurda Alanlar

Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Rize Pazar hurda krom ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatları gönderisine göz atmanız pişmanlık duymazsanız. Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Pazar Hurda Kablo Alanlar

Rize Pazar kablo hurdası alanlar içindeyiz. Çünkü sırf hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Adresten hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Üstelik hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Pazar hurdacısı olarak genellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası alımı için dilediğiniz yere geliyoruz.

Bununla birlikte tek damar kablo, enya kablolar, çok damarlı kablo alımında ederinin üzerinde vermekteyiz. Müşterilerde hızlıca edinilen %30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası,%50 bakırlı kablo hurdası alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde hurda kablo piyasasından daha yüksek fiyat veriyoruz.

Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar satmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem taşır. Kablo alan hurdacı içerikli makaleyi okuyun.

Rize Pazar hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alım satımına öncülük yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Pazar hurdacı arayanlar için buradayız. . İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Pazar hurda bakır kablo kilo fiyatını kayıt olanlara güncel olarak yollanmaktadır.

Pazar Hurda Alan Firma

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve çatı minare kurşunu, demir hurda, çinko, alüminyum, bakır hurdası, kablo hurdası alımlarında yükseltilmiş fiyat teklifleri vermekteyiz. Pazar hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Hurda kağıt almak üzere kapınıza gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız. Pazar ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her nevi hurda alım satımı yapıyor. Pazar yerinden hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin değerini düşürüyor. Zamak hurdası, makina artığı, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Pazar Sac Hurda Alan En Yakın Firmalar

Firmamızda sıfırdan farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Pazar ilçesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvaniz hurda, trapez, hurda galvanizli boru, satmak sebebi ile iletişim kurabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Şantiye çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilir.

Pazar Çinko Hurda Alanlar

Sitemizdeki Rize Pazar hurda çinko fiyatlarını bip grubumuza katılarla ücretsiz paylaşıyoruz. Çinko hurda kilo fiyatı sayfamıza bakmak istersiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satımı için arayabilirsiniz. Pazar bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Pazar Hurda Bakır Alan Firmalar

Sitemizdeki Pazar sorma bakır hurdası kilo fiyatını arzu edene günlük gönderiyoruz. Rize Pazar hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Pazar hurdacı numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Pazar hurda bakır fiyatları için operatörlerimizi arayınız. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Antikron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Pazar içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurda alanlar içindeyiz.

Pazar Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Pazar ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Klima hurdası Pazar bölgesinde çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. 2.el Kombi alan hurdacılar arasındayız. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Pazar Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Pazar Belediyesi tarafından önceden bildirilen arazilere dökülür. Yıkımdan sonra antlaşmaya göre molozların nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Pazar hurdacı tarafından alınacak her türlü hurda metallerin tesisimize taşınma işleri ücretsiz yapılıyor.

Pazar Hurdacılar Sitesi

Pazar hurdacılar sitesi içindeki dükkanımızla hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Çocuklara daha temiz bir Pazar oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

Pazar 2.el jeneratör Satanlar

Çalışmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacı firmayız için nakit ödeme yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en doğru hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör alınır.

Pazar Araç Hurdası Alanlar

Tabiki de size hurda araç hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Pazar hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ancak araç hurdası trafikten düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda otomobil, yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdası, motor hurdası alıyoruz. Fırsat buldukça Pazar çevresinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

Pazar Nikel Hurda Alanlar

İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurdalar ile %99 şablon nikel alımında en doğru fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir. Pazar nikel hurda alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdalar alınırken gayet özenli davranılmalıdır.

Pazar Hurda Karton Alım Satımı

İlçenin tümünde renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımı yaparken uyguladığımız extra özen sayesinde satıcılara çok daha yüksek kazanma avantajı veriyoruz. Pazar karton hurda alım satımı yaptığımız yerler içinde yer alıyor. Buradaki Pazar karton hurda ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz

Pazar kağıt hurda alanlar arasındaki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm sayesinde karton koli, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Ederinden fazla fiyata hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak alıyoruz.

Pazar Bina Yıkımı

Yıkımlarda gerekli tedbir önlemleri Üst taraftaki fabrika söküm işinde yaptığımız üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, sökülmüş penceler, sökülen laminant parkeler vs. her cins hurdanızı satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Pazar kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek dairelerin istendiği bir biçimde inşa edilmesi amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Pazar Güncel Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında piyasadan daha fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz. Pazar hurdacısı olarak hurdacılık yaparken kullanılan ton fiyatları hurda borsasında her dakika değişkenlik göstermektedir. En doğru bilgiye erişmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

7/24 Hurda Alan Pazar Hurdacı Firması

7/24 Pazar hurdacı olarak 7/24 çalışıyoruz. Bu sürenin bahşettiği tecrübeler aracılığı ile alet sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan dörtden bu günlere hurdacılığa yedi yirmi dört hizmete devam ediyoruz.

Pazar İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda boya makinesi, yük asansörleri, alçı makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Ayrıca kapanan depolardan edindiğimiz Pazar çevresinde yıkılan elbiseci vb binalardan sökülmüş sıfır ayarında 2. el pencere, kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Pazar Kullanılmış Mutfak Aletleri Alan Hurdacı

2. El tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Temiz durumda buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgahlar, bulaşık makinaları alınır. Endüstriyel cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız. İşlerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi ocaklar, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, bakır davlumbaz, küvet, krom dinlendirici vb lokanta tipi mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz için alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz.

Pazar Parça Kumaş Alımı

Kumaş fire hurdası alım satımı yapıyoruz. Pazar ilçesinin tümünde hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alım satımında adresinize gelecek ekiplerimiz var. Kilosuyla dokuma kumaş, penya kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alımında piyasadan yüksek ödeme yapılır.

Defolu kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş alımı için bizi çok geçmeden aramalısınız. Pazar kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Bu sayfadaki Pazar hurda kumaş fiyat listesi her geçen hafta güncelleniyor.

Pazar Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı

Pazar İkinci El Eşya

Her türlü 2.el TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak maksadı ile bizlere ait telefon numaralarını tuşlayarak iletişim kurarak ihtiyacınız olan ürünün elimizde hazırda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sıfır gibi, 2.el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız ikinci el piyasasında satılabilecek biçimdeki mobilyaları yerinize gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinesi alan yerler başlıklı paylaşımımıza ulaşabilirsiniz Temiz kullanılmış patron koltuğu, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler mevcuttur.

En Yakın Pazar Hurdacı Firma

Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Pazar etrafında hurda alırız. Pazar hurdacı içinde çalışan personelimizle kapıdan her türlü hurda eşya almaya başladık. Bu hizmetlerle müşterilere en yakın hurda alan yer Pazar ilçesinin tamamında hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. En yakın Pazar hurdacı firması ismiyle hurda malzeme tartmak amacı ile yolladığınız konuma tecrübeli çalışanlarımızı yolluyoruz.

Pazar Hurda Raf Alanlar

Sitemizdeki Pazar çıkma raf fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Raf hurdası alan yerler paylaşımımıza bakınmak istemelisiniz. Pazar hurda raf alımı sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen işyerleri tarafından satılan mağaza raf hurdası, ürün reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Pazar Akü Hurda Alım Satımı

Akü hurdaları içindeki kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü diyoruz. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı sebebi ile sıkça kullanılabiliyor. Akü hurdası alan yerler içeriğinin linkine tıklamalısınız. Bu yüzden iş yerimiz vb. şirket içinde geri dönüştürme atölyesi bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Akü diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolayan cihazdır.

Pazar Fabrika Bozumu

Pazar fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik. Yıkım işi yapanların söylediği gibi kolay bir iş sayılmaz. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde başarılı olduk. Sökümden önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletlerin hazırlanması gereklidir.

Pazar Plastik Hurdası Alımı

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Pazar plastik hurdası alımı yapanlar içinde lider konumdaki Pazar hurdacısıyız. Sitemizdeki Pazar hurda plastik ton fiyatı anlık güncelleniyor Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Rize ile Pazar bölgesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, naylon poşet, hurda pimapen, hurda beyaz naylon alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp