Pendik Hurdacı

Kurna Hurdacı Hurda Alımı

Kurna hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız İstanbul hurdacı olan Halk Metal hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul Anadolu yakası Kurna mahallesi çevresinde 2.el eşyalar ve hurda alım satımı yapmaktayız İstanbul Pendik Kurna mahallesi hurdacı firması olarak Kurna mahallesinde hurdacılık yapıyoruz. Aslında İstanbul Pendik şirketleri arasındayız. Fakat Kurna mahallesinde de hizmetler vermekteyiz.

Her nevi hurda alımında profesyoneliz. Pendik Kurna mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde öncüyüz. Halk Metal firmamızla İstanbul Anadolu Pendik Kurna mahallesinin etrafında hizmetimize devam ediyoruz. Anlık İstanbul Pendik Kurna hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapıyoruz.

Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz. Anadolu yakası Pendik Kurna mahallesi çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz Pendik Kurna mahallesi hurdacı firmasıyız.

Kurna Mahallesi Hurdacıları

Kurna mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğine fayda sağlıyoruz. Kurna hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. İstanbul Pendik Kurna mahallesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Kurna mahallesinde hurda ve ikinci el elektronik eşya alan hurdacılar arasında en iyi hurda fiyatını sunuyoruz. İstanbul ilinin nadide mahallesi Kurna sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Kurna çevresinde değil, her şehirde hurda alım hizmeti veriyoruz. Pendik hurdacısı olarak Anadolu yakası bölgesinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacısı Halk Metal hizmetinizde! Sizlerde her çeşit hurda satışı yapmak için mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz.

Yurdumuzda yıllık 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık çöplere gitmektedir. Boşa giden atıl malzemelerin yüzde 27’sini plastik türleri, yüzde dördünü metal hurdalar, %43’ünü hurda kartonlar, yüzde oniki’sini camlar benzeri malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu değerli malzemelerin %82’si yok olmaktadır. Bu malzemelerin değeri 1 milyar 5 yüz altmış milyon Türk Lirası’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını geri kazanmak amacıyla çaba sarf etmekteyiz.

Kurna Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Pendik Kurna hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. Kurna hurdacı numarası bu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Bu neden ile hurda malzeme fiyatları istemek nedeni ile mobil hattımızı arayabilirsiniz. Hemen arayın anlık hurda fiyatları ile hurdanızı nakite çevirebilirsiniz.

Kurna Hurda Bakır Alan Firma

Kurna bakır hurdası fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayınız. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alıyoruz.

Bakır hurdası alan Kurna hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alıyoruz. Kurna içinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Sayfamızdaki Kurna soyma bakır hurdası kg fiyatı güncellendi. İstanbul Pendik Kurna bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgilendirme mevcut.

Kurna Mahallesi Krom Hurda Alım Satımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. İstanbul Hurda krom alan hurdacı firma içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor.

Kurna Hurda Alım Satımı

Kurna Mahallesi adresten hurda alımı yapılan mahalleler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdaları şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenin kıymetini düşürüyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kurna mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul’da hurda alımı yapan Halk Metal her çeşit hurda malzeme alımı yapıyor.

Tonajlı alüminyum, bakır, demir hurda, hurda kablo, çinko hurda,sarı hurda, ve kurşun hurdası aldığımızda Kurna hurdacı firmalarından daha yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Kurna hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana geçiyoruz. Hurda zamak, CNC artığı hurda, çelik hurda, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı amaç edindik. Hurda krom almak için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Kurna Hurda Sac Alan En Yakın Hurdacılar

Sac hurda alanlar içindeyiz. Hali hazırda kullanılmamış 2. el trapez sac bulunuyor. Kurna mahallesinde sac hurda levha, sac varil, galvaniz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Depo çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır.

Kurna Hurda Çinko Alım Satımı

Kurna mahallesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko alan hurdacı bölümüne bir göz atmak istersiniz. Sayfamızdaki İstanbul Anadolu Yakası Pendik Kurna hurda nikel fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda çinko alım satımı yazısını ziyaret etmek iyi gelir. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Kurna Kurşun Hurda Alım Satımı

Cevher halindeki kurşun metali mavimsi renklidir. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu
, Cami çatı söküm kurşunu alım satımı yaparız. İstanbul Anadolu yakası Pendik Kurna kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Buradaki İstanbul Pendik Kurna çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız.

Kurna Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü Halk Metal ismiyle yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Adresten tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

İçerisindeki telin cinsine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki İstanbul Pendik Kurna hurda kablo ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Kullanılış alanlarına göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Sitemizdeki hurda kablo alan yerler içeriği ziyaret edin. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Kurna bölgesinde sıklıkla toplanlanan %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar alımında değerini kapınızda ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasasından yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Kurna mahallesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Ek olarak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alımı yaparken değerinin üzerinde fiyatı gönderiyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler bize ulaşın. İstanbul Pendik Kurna genelinde TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır teller nedeniyle hurda kablo alan yerler için önem arz eder.

Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Kurna mahallesi hurdacı arayanlar için buradayız. . İstanbul Pendik Kurna hurdacısı Halk Metal her nevi iç tesisat kabloları, antigron kablo, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz.

Kurna Alüminyum Hurdası Alanlar

Her tür hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Kurna mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda alımı için hurda tartımını müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz.

. Pendik Kurna alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizin yardımıyla her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu satmak için iletişime geçebilirsiniz. Bize duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Kurna Mahallesi Hurda Sarı Alanlar

Doğruyu demek lazım ise hurda sarı olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Hurda sarı pirinç alanlar hakkındaki yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Halk Metal şirketimiz bu hurdaların yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş ticaretinde piyasaya hakimdir. Kurna mahallesinin her yerinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri vardır.

Bu sebep ile Kurna Mahallesi sarı pirinç hurda alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Pendik Kurna hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Sizlerinde öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğu için sarı hurda denilmektedir.

Kurna Mahallesinde Demir Hurdası Alım Satımı

Kurna mahallesinin bütün sokaklarında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Sizinde bildiği gibi her türden pencere demiri, demir trabzan, demir kapı alıyoruz. Halk Metal İstanbul Pendik Kurna mahallesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı makalesini gezmek bilgi sahibi olmanızı sağlar. Hurda demir, yer kabuğunda en çok alınıp satılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Kurna 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın.

Kurna Hurda Cam Alımı

Kurna çevresinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Günümüzde rengarenk meşrubat şişesi, araç camları vs. cam hurdası çok fazla alımında hizmet veriyoruz. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert yapıda bulunan su muhafaza eden inorganik katı bir malzemedir.

7/24 Açık Kurna Hurdacı Firması

Bu sürenin verdiği özgüvenle makine parkurumuzu geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 açık Kurna mahallesi hurdacı firması depomuz aracılığı ile zaman farketmeden sektöre hizmet etmekteyiz. Yaklaşık üç senedir hurda hurda alım satımı faaliyetleri sunmaktayız.

Kurna Hurda Fiyatları

Sayfamızdakihurda demir fiyatları içeriğe göz atabilirsiniz Kurna mahallesinde hurdacı hurdacılık işleri yaparken kullanılan fiyat listesi hurda borsasında çabucak değişmektedir. Kesin ton fiyatlarına erişmek amacıyla bize ulaşmanız gerekiyor. Şundan fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda ticareti yaparken borsasından daha fazla fiyatlar ödüyoruz.

En Yakın Kurna Hurdacı Telefon Numarası

Kurna mahallesi en yakın hurdacı hizmetiyle hurda eşya tartmak için deponuza uzman çalışanlarımızı yolluyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Kurna bölgesinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Kurna hurdacı şirketi arasındaki personelimizle adresten her türde hurda atık satım hizmeti veriyoruz. Dolayısı ile müşterilere en yakın hurdacı Kurna mahallesinin etrafında hizmetler sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Kurna Mahallesinde 2.El Eşya

Temiz kullanılmış öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları satın almak amaçlı iletişim telefon numaralarımızı aramanız yeterlidir. Temiz kullanıldığı belli olan 2el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki yemek takımlarını belirttiğiniz yere gelerek iyi fiyata alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi uygulanmaktadır. Geniş bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacı firma başlıklı sayfamızı ziyaret ediniz Yeniden farkı bulunmayan 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile numaralarımız vasıtası ile irtibata geçebilirsiniz. Kurna çevresinde yeni, ikinci el oturma grupları satabilirsiniz.

Kurna Kağıt Hurda Alımı

Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Burada yer alan Kurna hurda karton ve kağıt fiyat listesini isteyenlere ücretsiz yollamaktayız İstanbul Anadolu Yakası Pendik Kurna kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki Halk Metal ile karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt kilo fiyatı sorabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyata hurda kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt, karton bardak, gazete hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Bölgenin tümünde kitap, defter, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle size daha fazla oranda kazanma olanağı sunuyoruz.

Kurna Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurdası alımı sayfamıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Özellikle resterasyon yapan dükkânlar tarafından satılan mağaza raf hurdası, market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar içinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2. el hurda raf satan yerler içerisindeyiz. Buradaki İstanbul Pendik Kurna mahallesinde çıkma raf fiyatlarını arzu edenlere saat başı ulaştırıyoruz. Hurda raf alan hurdacılar gönderimize bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Hurda raf Kurna alım satımı amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Kurna Hurda Akü Alanlar

Yoğun kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış duruma düşen akülere akü hurdası denir. Pendik Hurda akü alım satımı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Akü hurda alımı yazımızı incelerseniz harika olur. Bu yüzden Halk Metal gibi kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olan depolar sulu ve kuru akü alanlar arasındadır. Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunuyor. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran suyu sebebi ile oldukça kıymetlidir.

Kurna 2.El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde yük asansörü, boya tabancası, harç karıştırma makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Kurna bölgesinde yıkılmış öğrenci yurdu vb. binalardan elde edilen kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolabı, pencere alım satımı yapıyoruz. Birde kapatılan iş yerlerinden almış olduğumuz

Kurna 2. El Jeneratör Alanlar

Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Bozuk jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan firmayız için nakit para ödemeler yapmaktayız.

Kurna Hurda Araba Alan Firmalar

Kurna hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazen Kurna çevresinde hurda araç alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin araba hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak römork, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdası
, parçalanmış hurda araç, motor hurdası .

Kurna Hurda Klima Alımı

Kurna mahallesi çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Kurna mahallesinde çok satılan hurda malzemeler içinde yer almaktadır. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Kurna Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Pendik Belediyesi tarafından belirlenen alanlara taşınıyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının taşıma işleri itinayla araçlarımızla yapılıyor.

Kurna Mahallesi Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda belirtilen tüm tedbirler Kurna kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış apartmanların istendiği biçimde inşa edilmesi için yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler ve benzeri her cins hurda eşyayı alıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkım işlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı bedelsiz yerine getiriyoruz.

Kurna Hurda Plastik Alanlar

İstanbul şehri Kurna bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Kurna hurda plastik alan yerler içinden ön planda olan firmayız. Buradaki Kurna hurda naylon fiyat listesini uygulamamızı kullananlara günlük ulaştırıyoruz Güncel fiyata pet şişe hurdası, market poşeti, mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

Kurna Nikel Hurdası Alan Hurdacılar

Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Bu bölgede %95 şablon nikel hurda ve %99 şablon nikel hurda, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz. İstanbul Pendik ile Kurna mahallesinde hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası taşınırken çok dikkatle davranmalıyız.

Kurna Mahallesi Fabrika Bozumu

Profesyonel şekilde fabrika söküyoruz. Daha önce sayısız fabrika yıkımı ihalelerini gerçekleştirdik. Başlamadan önce yıkımı yapılacak taşınmazın incelikle incelenerek gerekli ekipman ve projenin hazırlanması gereklidir. Yıkım yapanların bahsettiği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. İstanbul Pendik Kurna mahallesinde fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Böylelikle fabrika söküm yıkım işleri yapanlar içerisinde nam saldık.

Kurna Kumaş Alanlar

Sitemizdeki İstanbul Pendik Kurna kumaş hurdası fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Parti malı gabardin kumaş, hurda örme, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı satmak için bizi vakit geçirmeden arayın. Kurna mahallesinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alımları için adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Kurna kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Parti malı hurda penye, parça nevresim kumaşı, kumaş topu, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alımında iyi fiyattan ödeme yapılır.

Kurna 2.el Restaurant Ekipmanları Alan En Yakın Firma

Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restoran tipi ocak, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, krom paslanmaz davlumbaz, evye, dilendirici küveti, aspiratör vb. endüstriyel mutfak aletini incelemeniz için alıcıları depomuza davet ediyoruz. Çok kısa süreliğine kullanılan lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. 2.el tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizi arayabilir. Sanayi tipi 2. El lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Kurna Hurdacılar Sitesi

Kurna hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımız aracığıyla hizmetler ediyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Siz dostlarımıza şimdiden daha iyi bir şehir bırakmak için çok çalışıyoruz. Hurda metal alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp