Pendik Hurdacı

Pendik Sanayi Mahallesi Hurdacı

Pendik Sanayi hurdacı firma olarak Sanayi mahallesi etrafında her türde hurda alımı yapmaktayız. Pendik Sanayi mahallesi bölgesinde 2.el ev eşyası ve hurda malzeme alımında nakit ödemeler yapmaktayız İstanbul Anadolu yakası Pendik genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla konumunuza uzman ekiplerimizi gönderiyoruz

Pendik geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Güncel İstanbul Pendik Sanayi hurda fiyatlarıyla alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olan Halk Metal hizmetinizdedir. Halk Metal firmamızla İstanbul Anadolu Pendik Sanayi mahallesine yakın konumlarda hizmetimize devam ediyoruz.

Sanayi mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lideriz. Her nevi hurda satmak için iletişime geçebilirsiniz. Sanayi hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Tonajlı hurda eşya satımında yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Aslında İstanbul Pendik firmasıyız. Ancak Pendik Sanayi mahallesinde de hizmet veriyoruz.

Sanayi Mahallesi Hurdacı Firma

Pendik hurdacı firması olarak Anadolu yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satmak amacı ile iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Sanayi bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek insanlarımızın geleceğini korumaktayız. Sanayi hurdacı firması mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Sanayi çevresinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası mahallesi Sanayi öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Sanayi etrafında değil, bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz. Anadolu yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Pendik mahallesinde ve Sanayi mahallesinde hurda ve ikinci el elektronik eşya alanlar içerisindeyiz.

Türkiye’de 1 sene içinde 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 24 milyon ton evsel atık çöplere gidiyor. Çöplere giden atıkların yüzde dört kadarını madenler, %43’ünü karton hurdası, %27’sini plastik hurdası, %12’sini hurda cam türevleri oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu paha biçilemeyen malzemelerin %75’i dönüştürülmeden çöplere gidiyor. Bu atıklar ülkemize 1 milyar altı yüz milyon TL zarar vermektedir. Hurdacı firmalar ülkemizin zararına giden bu paranın kurtarabileceğimiz kadarını Türkiye’ye kazandırmak için çalışmaktayız.

Sanayi Hurdacı Telefon Numarası

Sanayi hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içinde yer almaktadır. Sanayi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında bir tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayın günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda satışı yapmak sebebi ile telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Sanayi Mahallesi Hurda Bakır Alan Hurdacı

Hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Sanayi hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alanlar yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Burada yer alan İstanbul Pendik Sanayi bakır ton fiyatını isteyene günlük yolluyoruz. İstanbul Pendik Sanayi bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Sanayi genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Sanayi hurdacı numarasını zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Sanayi Krom Hurda Alanlar

Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. İstanbul Krom hurdası fiyatları yazısına mutlaka göz atmalısınız. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı makalemize kesinlikle bir göz atın. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

Sanayi Mahallesinde Hurda Alan Hurdacılar

Yüksek tonajlı sarı ve çatı minare kurşunu, hurda demir, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır hurda, hurda kablo aldığımızda yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Sanayi hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Sanayi mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin kıymetleri düşebilir. Sanayi mahallesi hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü hurda karton alımı gerçekleştiriyor. Hurda sarı alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Antimon zamak hurda, makina artığı, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik.

Sanayi Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Sanayi etrafında hurda sac onduline, sac varil hurda, galvaniz hurdası, trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek amacı ile arayabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda her türde 2.el trapez sac vardır.

Sanayi Çinko Hurdası Alım Satımı

Sanayi mahellesinin çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko fiyatları makalemize bakınmak isteyebilirsiniz. Sitemizdeki Sanayi mahallesi hurda çinko kilo fiyatı güncellendi. Çinko hurda alan yerler paylaşımını muhteşem olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satışı yapmak için arayın.

Sanayi Kurşun Hurda Alım Satımı

Sanayi kurşun hurda aldığımız mahallelerden biridir. Sayfamızdaki Sanayi çatı minare kurşunu ton fiyatını isteyenlere her gün yollamaktayız. Kurşun hala kullanılan madendir. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpar. Pendik Kurşun hurda alan hurdacılar gönderisine bir göz bakarsanız pişmanlık duymayacaksınız.. Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşun hurdası alımı yapıyoruz.

Sanayi Kablo Hurdası Alanlar

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Sanayi hurdacı arayanlar için buradayız. İstanbul Pendik Sanayi mahallesinde mahallesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satanlar şimdi bizi arayabilir. Sanayi hurdacısı olarak her türlü antigron kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alımı yapmaktayız.

İstanbul Pendik Sanayi mahallesinin her yerinden %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında tecrübeye sahibiz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. İstanbul Pendik Sanayi mahallesi çevresinde çoğunlukla edinilebilen 40% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini elden ödüyoruz. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Kablo alan hurdacılar hakkında paylaşılmış yazıyı ziyaret edin. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyatları gönderiyoruz. İçerisindeki telin türüne göre ve dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Sanayi bakır kablo ton fiyatlarını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken piyasadan daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz.

Sanayi Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler içerikli yazıyı inceleyin. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapılır. Sanayi mahallesinin tümünde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını müşteriyle yapmaktayız. Sizlerin yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Pendik Sanayi hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı bekliyoruz.

Sanayi Mahallesi Sarı Hurdası Alım Satımı

Sanayi hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurdası, hurda sarı bronz alımı yapıyor. Sanayi genelinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Dolayısıyla Sanayi Mahallesi hurda sarı alanlar içindeyiz. Sayfamızda önceden paylaşılmış hurda pirinç sarı alan yerler yazıyı ziyaret edin.

İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurda isminde hurda türü bulunmamaktadır. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri vardır. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Sanayi mahallesinde hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti yapıyor.

Sanayi Demir Hurdası Alanlar

Hurdacı firmamız Sanayi mahalle genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sayfamızda yayımlanan İstanbul Pendik Sanayi extra demir hurda kg fiyatını grubumuzdakilerle eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan yerler bölümümüzü geziniz. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Sanayi mahallesinin bütün sokaklarında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi talep etmek nedeni ile fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alımı sayfamızı incelemelisiniz.

Sanayi Mahallesi Hurda Cam Alan Hurdacı Firmalar

Bu dönemde renkli ve şeffaf sökülmüş araba camı, meyve suyu şişesi türlerde cam hurdası bulunabilmektedir. İstanbul Anadolu Yakası Pendik Sanayi mahallesi çevresinde hurda cam alan yerler içindeyiz. Bu dönemde renkli ve şeffaf sökülmüş araba camı, meyve suyu şişesi türlerde cam hurdası bulunabilmektedir.

7/24 Hurda Alan Sanayi Hurdacı Firma

7/24 Sanayi mahallesinde hurdacı olan şirketimiz ile gece gündüz adresinize geliyoruz. Yılların verdiği profesyonellikle tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. İki bin on altı yılından beri hurdacılığa hizmet veriyoruz.

Güncel Sanayi Hurda Fiyatları

Doğru kilo fiyatlarına ulaşmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Geniş sayfamızdaki hurda bakır fiyatları metine göz atın Sanayi hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar saatlik olarak değişkenlik gösteriyor. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken daha yüksek ton fiyatı ödüyoruz.

En Yakın Sanayi Hurdacı Numarası

Sanayi en yakın hurdacı firması servisiyle hurda alırken ayağınıza gelmekteyiz. Halk Metal şirketimizle Sanayi bölgesinde her nevi hurda alıyoruz. Sanayi hurdacısı içindeki personelimizle yerinden hurda almaya başladık. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Sanayi mahallesinde hizmet vermekten onur duyarız.

Sanayi Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası

Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, öğrenci masaları, patron koltukları için telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Değerinden fiyatlara kullanılmış ve 2. el ev eşyaları alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış olan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası fiyatı başlıklı içeriğimizi gezebilirsiniz Sıfırdan farksız 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı öğrenmek için cep telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.

Sanayi Mahallesi Karton Hurda Alan Hurdacı Firma

Avantajlı ton fiyatı ile kağıt peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Bölgede renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan özenle satıcılara daha çok miktarda kazanma olanağı takdim ediyoruz. Sanayi karton hurdası ticareti yaptığımız alanlar arasındadır. Buradaki İstanbul Pendik Sanayi Mahallesi karton hurda kilo fiyatı günceldir Sanayi Mahallesinde kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız Halk Metal yardımıyla kırpıntı kağıt, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

Sanayi Mahallesi 2.el Hurda Raf Fiyatları

Çoğunlukla iflas eden fabrikalar tarafından satılan hurda çelik raf, market rafı hurdası, reyonlar, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi ikinci el raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Hurda raf fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Buradaki İstanbul Pendik Sanayi mahallesi hurda çelik raf ton fiyatlarını dileyene saat başı ulaştırmaktayız. Hurda raf alan hurdacı firma gönderisini şahane olacaktır. Raf hurdası Sanayi satışı yapmak nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Sanayi Mahallesinde Akü Hurda Alım Satımı

Elektrikli otomobillerde enerji kaynağı kullanılıyor. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Zamanla enerji depolamaz bataryalara hurda akü deniliyor. Hurda akü alan yerler yazısına göz atın. Akü hurdası fiyatı paylaşımını gezmek öğrenmenizi sağlar. Dolayısıyla firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm atölyesi bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren akü suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm için kıymetlidir.

Sanayi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca işi bırakan fabrikalardan edindiğimiz Yıkılan market vs. binalardan temin edilen hala kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, mutfak dolabı, çelik kapı satan firmalar içindeyiz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı makinesi ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Sanayi 2.el jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan firmalar arasında en iyi hurdacıyız. Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo alan yerlerdeniz alırken en iyi fiyatlarla ödeme yapmaktayız.

Sanayi Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

Çok sıkışık olmadığımızda Sanayi bölgesinde hurda araç alımı yapıyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan vagon hurdası, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, ağır hasarlı araç hurdası, hurda motor . Tabiki de müşterilerimize araba hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Sanayi Hurda Klima Alanlar

Sanayi mahallesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Sanayi bölgesinde en çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Bozuk kombi hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Sanayi Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması titizlik ile personellerimizce yapılıyor. Sanayi hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınan tüm hurdanın depomuza yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılır. Molozlar Pendik Belediyesi’nce bildirilen yere taşınması gerçekleştiriliyor.

Sanayi Mahallesinde Bina Yıkımı

Bina yıkım hurdası bina yıkımı yapmaktayız. Pendik Sanayi mahallesi kentsel dönüşüm içinde eskimiş iş yerlerinin istenildiği bir şekilde inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Aynen fabrika yıkımında olduğu üzere hurdalar karşılığı binaların yıkımını başarı ile yerine getiriyoruz. Yıkımlarda istenen tedbir önlemleri Yıkım bittiğinde hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurdaları almaktayız.

Sanayi Plastik Hurdası Alım Satımı

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. En yüksek fiyata hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. İstanbul ve Sanayi bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Sanayi plastik hurdası alan firmalar içerisinde öncü Sanayi hurda deposuyuz. Bu sayfadaki İstanbul Pendik Sanayi hurda naylon kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız

Sanayi Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikel taşınırken oldukça özenli çalışmalıyız. İstanbul Pendik Sanayi nikel hurda alıyoruz. Bu bölgede hurda turbo nikel, %95 , 99 nikel şablon, anot nikel alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz.

Sanayi Mahallesi Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökümünde öncelikle yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı biçimde dolaşılarak uygun aletler ve araçların hazırlanması gerekiyor. Uzun zamandır yüzlerce fabrika sökümü ihalesini başarıyla gerçekleştirdik.

Bu sebeple fabrika yıkımı gerçekleştiren firmalar içinde öncü bir yerdeyiz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir. İstanbul Anadolu Yakasındaki Pendik Sanayi Mahallesi fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Profesyonel bir biçimde tesislerin söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Sanayi Kumaş Alım Satımı

Hurda parça kumaş alımı yapıyoruz. Kiloyla mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz. Sanayi çevresinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica alımlarında yerinize araç göndermekteyiz. Defolu gabardin kumaş, örme kumaş, hurda pantolonluk, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için bizi şimdi arayın. Bu sayfadaki Sanayi kumaş hurdası fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz. Sanayi kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alanlar içerisinde en yüksek fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Sanayi 2. El Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı Firma

Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, küvet, evye, krom davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel tipte mutfak aletini incelemek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü dolap, pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alıp satıyoruz. Temiz krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel restoran aletleri alıyoruz.

Sanayi Hurdacılar Sitesi

Sanayi mahallesi hurdacılar sitesindeki firmamız iş birliğiyle hurda eşya ticareti yapıyoruz. Daha iyi bir İstanbul Pendik Sanayi için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sırf bu türden hurdaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Hurda metal alımında ayrım yapmıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp