Giresun Hurdacı

Piraziz Hurdacı

Piraziz bölgesinin çevresinde hurdanızın değerini öğrenmek için personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Giresun Piraziz hurdacı firma olarak dilediğiniz yere gelmekteyiz. Yurdun istediğiniz ilçesinde, her çeşit hurda malzeme alıyoruz.

Anlık Piraziz hurda alım satım listesi ile hurda alımı yapıyoruz. Daha önce görmediğiniz hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Tüm faaliyetlerimize buradan erişebilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Giresun hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Halk Metal Hurdacılık ismiyle hizmetimizi devam ettiriyoruz.

Giresun Piraziz Hurdacı Firma

Piraziz hurdacı olarak Giresun ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda için en yakın hurda nakil personellerimizi yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Piraziz mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek tüm insanların geleceğini koruyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satışı amacıyla telefonumuzu aramalısınız. Piraziz hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Piraziz bölgesinde benzersiz anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Giresun şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Piraziz daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Giresun Piraziz ilçesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Piraziz Hurdacı Telefonu

Giresun Piraziz her tür hurda alım hurda malzeme alım faaliyetleri verdiğimiz ilçeler arasındadır. Dolayısıyla hurda atık satmak amacı ile bizleri aramanız gereklidir. Boşa süre geçirmeden telefonumuzu tuşlayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Piraziz hurdacı telefonu sayfamızın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Piraziz Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alan Piraziz hurdacı firmasıyız. Birlikte kârlı hurda alışverişi yaparak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Piraziz kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla topladığınız hurdaları şimdi satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın piyasa değerleri düşüyor.

Giresun Piraziz ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal Hurdacılık her çeşit hurda atık alım satımı yapıyor. Hurda raf alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı çatı minare kurşunu, ekstra demir, çinko, hurda alüminyum, hurda bakır, hurda kablo ve hurda sarı alımında piyasadan daha fazla fiyat teklifleri vermekteyiz. Piraziz hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

Piraziz Bakır Hurda Alan Hurdacı

Soyma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Piraziz bakır hurdası fiyatları için arayın.

Hurda bakır alan Piraziz hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Piraziz genelinde bakır hurdası almaktayız.

Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, hurda bakır boru alıyoruz. Sayfamızdaki Piraziz bakır ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Giresun Piraziz bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Piraziz Sarı Pirinç Hurda Alımı

Gerçekte sarı hurda diye hurda türü yoktur. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak renginden ötürü sarı pirinç hurda denmektedir. Giresun Piraziz hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti yapıyor. Bu yüzden Piraziz sarı pirinç hurda alım hizmeti veren firmayız. Piraziz ilçesinin her yerinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Piraziz hurdacı firmamız bu çeşitlerin yanında hurda sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Sitemizdeki Piraziz hurda sarı ton fiyatları anlık güncellenmektedir. Hurda sarı pirinç alan hurdacı içerikli konuyu okuyabilirsiniz.

Piraziz Kablo Hurda Alan Firmalar

Bunun yanı sıra tek damar kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken değerinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Çünkü sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Yerinden antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Giresun Piraziz bölgesinin tümünde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Giresun Piraziz ilçesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. Kullanım alanlarında göre yer altı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo, karışık kablo elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. Müşterilerde çoğunlukla edinilebilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alırken değerini nakitle ödüyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan yüksek fiyatlar sunuyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Piraziz hurdacı firma arayanlara hizmet avantajlı fiyatlar uyguluyoruz. .

Hurda kablo alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış içeriği okuyabilirsiniz. Piraziz hurdacısı Halk Metal Hurdacılık her türlü hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız. İçinde bulunan iletkenin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Piraziz bakır kablo fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder.

Piraziz Krom Hurdası Alım Satımı

Nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki Giresun Piraziz krom hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Piraziz Hurda Demir Alım Satımı

Unutmayın ki her cins demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alırız. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda bulunabilen metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Piraziz extra demir hurda ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Piraziz çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı bağlantısının linkine tıklayınız.

Güncel hurda demir fiyat listesi için firmamıza ulaşın. Hurda demir fiyatı yazısına bir göz atmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Firmamız Piraziz ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor.

Piraziz Kurşun Hurdası Alanlar

Giresun Piraziz kurşun hurda alıp satmak için depoladığınız yere geldiğimiz ilçeler içindedir. Bu sayfadaki Piraziz hurda Cami kurşunu fiyatları güncellendi. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alım satımı gönderimizi okumalısınız. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Cami kubbe kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk alım satımı yaparız.

Piraziz Sac Hurdası Alanlar

Elimizde sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda var. Sac hurdası alıyoruz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Giresun Piraziz ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez, hurda galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle arayabilirsiniz.

Piraziz Çinko Hurda Alan Firma

Bu sayfada bulunan Piraziz nikel hurdası ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Çinko hurdası alımı paylaşımımızı okumak öğrenmenizi sağlayabilir. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Piraziz etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Piraziz Hurda Alüminyum Alanlar

Giresun Piraziz alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Sayfamızda paylaşılan Giresun Piraziz hurda alüminyum fiyatlarını günlük yollamaktayız. Hurda alüminyum içerikli makaleyi inceleyin Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Piraziz bölgesinde hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı dilediğiniz yerde yapıyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası satışı yapmak için arayın. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz. Her türlü hurda alüminyum alıyoruz.

Piraziz 2.el Ev Eşyası

En ucuz fiyata yeni gibi ve 2.el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Kısa bir süre kullandığınız 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi belirttiğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Eski busdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile buzdolabı hurdası fiyatları konulu makalemizi inceleyiniz Az kullanılmış büro mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası mevcuttur. Her çeşit 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart satın almak amacıyla bize ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Piraziz Bina Yıkımı

Piraziz kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek evlerin yenilenerek imar edilmesi nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Üst tarafta fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken önem verilen tüm önlemler Yıkım bitiminde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her türden hurdayı değerinde alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

Piraziz Nikel Hurdası Alımı

Bu ilçede %95 şablon nikel hurda , %99 nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel alımı yapıyoruz. Piraziz nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir. Dolayısıyla hurda nikel alımında oldukça dikkatle çalışılmalıdır.

Piraziz 2.el Raf Satanlar

Sitemizdeki Giresun Piraziz ikinci el market rafı ton fiyatı güncellendi. Raf hurdası alanlar yazımıza bir göz atmalısınız. Raf hurdası Piraziz satışı yapmak amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle ekipmanını yenileyen yerlerden elde ettiğimiz hurda mağaza rafları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2.el market rafları satan firmalar içerisindeyiz.

Piraziz Araba Hurdası Alan Firmalar

Tabiki de size otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Piraziz yakınlarında otomobil hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış araba hurdası, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, römork, motor hurdası alımı yapıyoruz. Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Piraziz 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte kapatılan nalburlardan satın aldığımız Piraziz çevresinde yıkılan lokanta binalarından ayırılan yeni gibi 2.el pencereler, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva karıştırma makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood satılıktır.

Piraziz Hurda Cam Alımı

Cam tam veya yarısaydam genellikle sert yapıya sahibi sıvı koruyan organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Piraziz yakınlarında cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Özellikle rengarenk araç camı, soda ve gazoz şişesi çeşitlerinde cam hurda türleri bulunabiliyor.

Piraziz Hurda Klima Alanlar

2.el Klima Piraziz bölgesinde en fazla satılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Piraziz bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alanlar arasındayız.

Piraziz Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Piraziz Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından alınan karar ile planan yere taşınıyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre molozun taşınması güvenle yapılmaktadır. Piraziz hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların firmamıza ait tesise taşıma işleri ücretsiz yapılır.

Piraziz Jeneratör Hurda Alan Firma

Endüstriyel yeni ürün gibi ikinci el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacıyız.

Piraziz Hurda Akü Alan En Yakın Firmalar

Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran suları nedeniyle kıymetlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denir. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Hurda akü alanlar gönderimizi incelemek iyi gelir. Dolayısı ile iş yerimiz vb. kendi bünyesinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar. Akü diğer adıyla batarya şarjlı pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Güncel Piraziz Hurda Fiyatları

Piraziz hurdacısı olarak hurdacılık işlerinde kullanılan fiyat listesi piyasada her dakika değişiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarda hurdaların alım satımında piyasasından yüksek kilo fiyatı sunuyoruz. En doğru hurda kilo fiyatına ulaşmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz.

Piraziz İkinci El Restaurant Ekipmanı Alanlar

Titiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolapları, mermer tezgah alınır. Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak kurulama makinesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda mevcut olan hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi ocaklar, krom paslanmaz salata reyonları, dinlendirme küveti, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini görmek amacıyla alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Piraziz Parça Kumaş Alımı

Giresun Piraziz etrafında hurda viskon, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alımları için dilediğiniz yere geliyoruz. Kumaş hurdası almaktayız. Kilosuyla penya kumaş hurdası, nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satmaktayız.

Tonajlı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik satmak amacıyla telefonlarımızı çok geçmeden arayın. Giresun Piraziz kilosu ile kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Piraziz kumaş hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara saat başı göndermekteyiz.

Piraziz Hurda Plastik Alımı

Piraziz plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Piraziz hurda deposuyuz. Sayfamızda paylaşılan Piraziz hurda plastik fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız Avantajlı fiyata pet şişe, hurda market poşeti, hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Giresun ve Piraziz bölgesinin her yerinden plastik abs, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Piraziz Fabrika Bozumu

Piraziz fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Sökümden önce sökülmesi istenen binanın etraflıca dolaşılması gerekiyor.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık. Güvenlice fabrika söküyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay değildir. Sektörde yüzlerce fabrika sökümü ihaleleri tamamladık.

Piraziz Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Piraziz hurdacılar sitesindeki tesisimiz iş birliğiyle geri dönüşüm işi yapıyoruz. Gençlere yaşanılır bir Giresun Piraziz oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Açık Piraziz Hurdacı Firması

7/24 açık Piraziz hurdacı firması olan firmamız ile günün her saatinde adresinize geliyoruz. İki bin altı senelerinden bu zamana hurdacılık ile hizmet veriyoruz. Sizlerin sağladığı deneyim aracılığıyla alet sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Piraziz Hurdacı Numarası

Halk Metal Hurdacılık şirketimizle Piraziz genelinde her tür hurda almaktayız. Piraziz hurdacı şirketi içindeki ekiplerimiz ile yerinizden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Piraziz en yakın hurdacı firması ismi ile hurda eşya tartımı yapmak sebebiyle deponuza gelmekteyiz. Bu nedenle size en yakın hurda alan yerler Piraziz genelinde hizmet ediyoruz.

Piraziz Karton Hurdası Alımı

Bölgenin tamamında kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesentle hurda satıcılarına daha çok kâr elde etme olanağı veriyoruz. Piraziz Giresun hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla kırpıntı kağıt, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satımı yapabilirsiniz.

Avantajlı fiyatlarla karton bardak hurdası, kuşe kağıt, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alan yerler içerisinde en doğru fiyatı firmamız vermekte. Piraziz kağıt hurdası ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Bu sayfada bulunan Piraziz hurda kağıt ve karton kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp