Adana Hurdacı

Pozantı Hurdacı

Adana Pozantı hurdacı firması olarak başarılarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Halk Metal şirketimiz ile hizmet vermeteyiz. Pozantı şehir merkezinde hurda malzemenizin değerini sormak için firmamızla iletişim kurmanız yeterlidir. Yurdun aradığınız bölgesinde, hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Adana hurdacı olarak Pozantı ilçesinde hizmet ediyoruz. En doğru Pozantı hurda fiyat listeleriyle hurda ticareti yapmaktayız. Eşsiz hizmetlerimizi sunuyoruz. Sürdürdüğümüz tüm hizmetleri buradan öğrenebilirsiniz.

Pozantı Hurdacıları

Pozantı hurdacı olarak Adana genelinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemelerinizin taşınması için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı için şirketimizi tuşlamalısınız. Pozantı genelinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğine yarar sağlıyoruz. Pozantı hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Adana Pozantı içerisinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Adana ilinin gözde ilçesi Pozantı öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Adana Pozantı için değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

Pozantı Hurdacı Telefonu

Pozantı hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Bu yüzden hurda satmak üzere iş yerimizi aramalısınız. Adana Pozantı hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı nakite döndürebilirsiniz.

Pozantı Hurda Bakır Alımı

Sitemizde yayımlanan Adana Pozantı yanık bakır hurdası kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Adana Pozantı bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Pozantı hurda bakır fiyat listesi için arayın. Pozantı içerisinde bakır hurda almaktayız.

Bakır hurdası alanlar alanında daha detaylı bilgilendirme mevcut. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alıyoruz. Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Pozantı hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

Pozantı Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder. Adana Pozantı ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Her nevi hurda kabloyu alan alan Pozantı hurdacı firma arayanlara hizmet avantajlı fiyatlar gönderiyoruz. . Kablo hurdası alanlar içerikli metine göz atabilirsiniz.

Pozantı ilçesinin her yerinden %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Bunların yanı sıra tek damar kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında değerinin üstünde fiyat listesini veriyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablo, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Bu sayfada yayınlanan Adana Pozantı elektrik kablosu ton fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablolar elinde olanlar hemen arayın.

Pozantı hurdacı firması olarak genellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapmaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Bir de hurda alüminyum kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Çünkü firmamız sırf hurda alımında uğraşmıyoruz. Pozantı bölgesinde hızlıca ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdaları alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

Pozantı Hurda Alüminyum Alımı

Pozantı bölgesinde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı için tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alıyoruz. Sayfamızdaki Pozantı alüminyum hurdası ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz. Hurda satanların yardımıyla sürekli deneyim kazanıyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Adana Pozantı alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. İş yerimize güvendiğiniz nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Güvenli bir biçimde alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda alıyoruz.

Pozantı Hurda Sac Alan Hurdacı Firma

Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Depomuzda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda var. Pozantı ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek amacıyla arayabilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Pozantı Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası alanlar gönderisine bir göz atın. Kurşun metali kullanılan eski madenlerden biridir. Pozantı Adana kurşun hurda aldığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Pozantı kurşun hurda ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami çatı söküm kurşunu sökümü yapıyoruz.

Pozantı Hurda Alım Satımı

Hurda raf alımı için kapınıza gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Pozantı geri dönüşüm firması Halk Metal her türlü hurda atık alımı gerçekleştiriyor.

Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve hurda sarı aldığımızda piyasasının üzerinde fiyat listeleri uygulamaktayız. Pozantı hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz. Pozantı adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu sebeple hurdanızın fiyatı düşmektedir. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Pozantı Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Halk Metal bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı hurda fosfor, hurda bronz alımı yapıyor. Pozantı ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Dolayısıyla Pozantı hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Pozantı hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor.

Bu sayfadaki Pozantı hurda sarı pirinç ton fiyatlarını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alanlar hakkındaki metine göz atabilirsiniz. Aslında sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi yoktur.

Etrafta sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri vardır. Pirinç hurdaya yöresel olarak renginden ötürü sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda türleri vardır.

Pozantı Hurda Krom Alanlar

Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank ticaretiyle ilgileniyoruz. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sitede paylaşılan Pozantı hurda krom tank kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

Pozantı Demir Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı sayfamızı incelerseniz iyi bir iş yapacaksınız. Unutmayın ki her tür demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Pozantı ilçesinin tüm mahallelerinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Pozantı genelinde hurda demir ticareti yapmaktadır. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları için Pozantı hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar içeriğinin linkine tıklamalısınız. Demir, yer yüzünde en çok bulunabilen metaller içerisindedir. Sitemizdeki Adana Pozantı hurda demir ton fiyatlarını abonelerimizle eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz.

Pozantı Hurda Çinko Alım Satımı

Pozantı çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Adana Pozantı hurda çinko kilo fiyatını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Hurda çinko alan yerler makalemizi dolaşmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyatları için arayın.

Pozantı Hurda Plastik Alım Satımı

Pozantı plastik hurda alımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran Pozantı hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Adana Pozantı plastik hurdası fiyatlarını dileyene saat başı gönderilmektedir En yüksek fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alım satım işleri yapıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset ve benzeri çeşitleri vardır. Adana ve Pozantı ilçesinin tümünden jelatin hurda, abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pozantı İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı makinesi, harç mikseri az kullanılmış vidalı iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz. Pozantı etrafında yıkılan market vs. binalardan çıkma sıfır ayarında ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencere alan yerler içerisindeyiz. Bununla birlikte iflas eden satıcılardan edindiğimiz

Pozantı Bina Yıkımı

Bina yıkımı gerçekleştirilirken lüzum görülen güvenlik önlemleri Yıkımda çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vb. her türlü hurdanızı satın alıyoruz. Üstteki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Pozantı kentsel dönüşüm yüzünden yıkılması gereken dükkanların tekrar inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Pozantı Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Pozantı ilçesinde en fazla alınan elektronik hurdaları içerisindedir. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız. Pozantı çevresinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir.

Pozantı Moloz Döküm Yerleri

Yıkımdan sonra antlaşmaya göre bina molozunun nakliyesi titizlik ile yapılır. Yıkım molozu Pozantı Belediyesi tarafından daha önceden planlanan yerlere boşaltılır. Pozantı hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır.

Pozantı Hurda Nikel Alan Firmalar

İlçe genelinde %95 şablo nikel hurdası ile %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurda, hurda turbo nikel alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Pozantı nikel hurdası alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdaları alım satımında çok dikkatli davranmalıyız.

Pozantı Hurda Raf Alımı

Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Çoğunlukla resterasyon yapan pastanelerden elde ettiğimiz ürün reyonları, mağaza rafları, çelik raflar, hurda market rafı, demir raflar içinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Pozantı çıkma raf ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurda alan hurdacılar yazısına mutlaka bir göz atmalısınız. Pozantı 2.el raf hurdası alım satımı sebebi ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Pozantı Akü Hurdası Alımı

Akü başka deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolanan elektrik deposudur. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu akü suyu sebebi ile geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Hurda akü alan yerler yazısına bir göz atmak istersiniz. Dolayısı ile hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüşüm atölyesi bulunan firmalar kuru ve sulu akü alım satımı yapan tesisler içindedir. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü deniliyor. Araçlarda enerji ihtiyacı nedeniyle bulunabiliyor.

Pozantı Hurda Kağıt Alımı

İlçede değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alımında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesentle hurda satıcılarına daha yüksek oranda kazanma şansı yöneltiyoruz. Karton, kağıt hurdası alıyoruz. Sitemizde bulunan Adana Pozantı hurda karton ve kağıt fiyatlarını her gün yollamaktayız Ederinden fazla fiyatlarla bristol hurda, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alım satımı yapanlar içindeyiz. Pozantı kağıt hurda alanlar içerisindeki firmamız Halk Metal ile iletişime geçerek hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz.

Pozantı İkinci El Eşya

Kısa bir zaman kullanılmış olan 2. el piyasasında satılabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı evinize gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgi için hurda çamaşır makinesi fiyatı konulu yazıyı okuyunuz İkinci el büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası almak amacıyla değerini nakit ödemekteyiz. Uygun fiyatlarla sıfır gibi, 2.el oturma grupları alabilirsiniz. Her çeşit ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz.

Anlık Pozantı Hurda Fiyatları

Güncel hurda krom fiyatları içeriğiyle paylaşılmış metne göz atabilirsiniz Pozantı hurdacı firmalar içerisinde hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında çabucak değişmektedir. Doğru kilo fiyatına erişmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Şunu söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alımında kilo fiyatlarından yüksek fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Pozantı Cam Hurda Alım Satımı

Pozantı genelinde cam hurdası alanlar içindeyiz. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeleri koruyan inorganik amorf sert maddelerdir. Özellikle renkli ve şeffaf kırılmış oto camları, cam şişe ve benzeri hurda cam baya fazla alınıyor.

Pozantı 2.el Lokanta Malzemesi Alan Hurdacı

Elimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri, restorant tipi yemek ocağı vb. endüstriyel mutfak malzemelerini incelemeniz amacı ile almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sanayi tipi restoran aletleri almaktayız. Çok kısa bir süreliğine kullanılmış restoran tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alım satımı yapmaktayız.

Pozantı Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Bu sayfadaki Pozantı kumaş hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Defolu hurda kot kumaş, hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacıyla firmamızı çok geçmeden aramalısınız. Adana Pozantı çevresinde parça gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, hurda jesica, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında adresinize geliyoruz. Adana Pozantı kiloyla kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Adana Pozantı bölgesinin her tarafında hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Defolu parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş, parça poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alım satımında anında ödeme yapılır.

Pozantı Hurdacılar Sitesi

Pozantı hurdacılar sitesi üçüncü blokta bulunan hurda alım firmamızla atıl hurda eşya geri dönüşüm işiyle sektöre girdik. Yalnızca bu cins atıkların alımını yapmıyoruz. Daha temiz bir Pozantı yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz.

Pozantı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Pozantı fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında lider konumdayız. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrikanın etraflıca dolaşılması gerekir. Sektöre başladığımızdan beri sayısız fabrika söküm ihalesi güvenli bir şekilde yerine getirdik. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz.

Pozantı Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Lakin hurda araç evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri
, hurda vagon, motor hurdası alıyoruz. Bazen Pozantı yakınlarında hurda araç alım satımı yapıyoruz.

Pozantı Jeneratör Hurda Alımı

Sanayi tipi yeni üründen farkı bulunmayan ikinci el jeneratör alımı için arayınız. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

7/24 Hurda Alan Pozantı Hurdacı Firması

7/24 Pozantı hurdacı firması olarak 7/24 çalışıyoruz. Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Tam tamına otuz beş senedir geri dönüşüm yapıyoruz.

En Yakın Pozantı Hurdacı Firma

Pozantı en yakın hurdacı firması hizmetleri ile hurda malzeme tartımı yapmak sebebiyle adresinize ekiplerimizi yolluyoruz. Pozantı hurdacı firması bünyesindeki çalışanlarımız ile yerinden her türlü hurda eşya alım satım hizmetimiz var. Haliyle sizlere en yakın hurda alan yerler Pozantı ilçesinde servisler vermekten mutluluk duyuyoruz. Halk Metal şirketimizle Pozantı bölgesinde hurda malzeme almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp