Reyhanlı Hurdacı Firma

Reyhanlı merkezi yakınlarında hurda eşyalarınızın resmini göndermek sebebi ile gece gündüz bize ulaşabilirsiniz. Reyhanlı hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Halk Metal Hurdacılık firmamız ile hurda türleri alıyoruz. Yurdun bütün ilçelerinden, hurda alıyoruz. Tam zamanlı Reyhanlı hurda borsası fiyat listeleri ile hizmetimizi ayağınıza getirmekteyiz. Piyasadan farklı geri dönüşüm hizmetleri yürütmekteyiz. Başarı ile yürüttüğümüz bütün hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Tonajlı hurda eşya alımlarına özel piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Hatay hurdacı firmalar arasındayız.

Hatay Reyhanlı Hurdacı Firma

Reyhanlı bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Reyhanlı hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Reyhanlı merkezinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Hatay merkezinin tatlı ilçesi Reyhanlı daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Hatay Reyhanlı için değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Reyhanlı hurdacı firması olarak Hatay bölgesinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın taşınması için en yakınınızdaki hurda nakliye personellerimizi yönlendirmekteyiz. Sizde her çeşit bakır hurdası satmak sebebiyle numaralarımızı kaydedebilirsiniz.

Reyhanlı Hurdacı Telefon Numarası

Hatay Reyhanlı yerinden hurda alımı her nevi hurda alım satımı faaliyetleri verdiğimiz bölgeler içinde yer alıyor. Reyhanlı hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Hemen arayın yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak peşin para elde edebilirsiniz. Bu yüzden hurda satmak sebebi ile firmamızı arayabilirsiniz.

Reyhanlı Sarı Pirinç Hurda Alımı

Reyhanlı bölgesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Sayfamızdaki Reyhanlı sarı pirinç ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Sarı hurdası alanlar içerikli metni okuyabilirsiniz. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Aslını demek gerekir ise hurda sarı olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Bu sebeple Reyhanlı sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Pirinç hurdaya mahalle arasında renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde hurda sarı bronz hurda araiş ticaretinde öncülük etmektedir. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Hatay Reyhanlı hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Reyhanlı Hurda Krom Alan Hurdacılar

Hurda nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Hatay Reyhanlı krom tank hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatı bölümümüzü mükemmel olacaktır. 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz.

Reyhanlı Hurda Alanlar

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedef edindik. Reyhanlı kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurdaların piyasasının inmesine sebep olur.

Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurda, hurda çelik alan Reyhanlı hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı ilke edindik. Hurda alüminyum alımı için evinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Hatay Reyhanlı hurdacı firması olan Halk Metal Hurdacılık hurdacılık her türlü kablo hurdası alım hizmeti veriyor. Tonajlı sarı hurda ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımlarında fiyat listesi sunmaktayız. Reyhanlı hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz.

Reyhanlı Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası alımı yapıyoruz. Reyhanlı ilçesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvaniz hurdası, trapez, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih etmelisiniz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda her boyutta 2. el trapez sac hurdası var.

Reyhanlı Hurda Bakır Alımı

Reyhanlı genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar içeriğimizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Reyhanlı hurda bakır fiyatları için arayın. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Reyhanlı hurdacı telefon numarasını acilen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Sitemizde bulunan Hatay Reyhanlı bakır fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Hatay Reyhanlı bakır hurda alan yerler içindeyiz. Kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz.

Reyhanlı Alüminyum Hurda Alanlar

İş yerimize verdiğiniz destek sebebi ile saygılar sunarız. Hatay Reyhanlı alüminyum hurdası alan firmalar içinde fark yaratıyoruz.

Ayrıyeten alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör almaktayız. Hurdalarını bize satanların yardımıyla sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Reyhanlı ilçesinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımları güvenle yapmaya özen gösteriyoruz.

Sayfamızdaki Reyhanlı alüminyum hurda fiyatları günceldir. Sitemizde bulunan alüminyum alan hurdacı metine göz gezdirebilirsiniz. Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek için peşin ödeme yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı yapmak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz.

Reyhanlı Kurşun Hurda Alımı

Hatay ve Reyhanlı kurşun hurda için yüksek fiyatları uyguladığımız ilçelerden biridir. Sayfamızda bulunan Reyhanlı kurşun hurda ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yaparız. Kurşun kullanılmakta olan madendir. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renkli şekliyle biliniyor. Hurda kurşun alanlar gönderisini incelemelisiniz.

Reyhanlı Hurda Kablo Alımı

Genel olarak hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Bunların yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Her türlü kablo alan alan Reyhanlı hurdacı arayanlar için buradayız. .

Etrafta sıklıkla toplanan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Hatay Reyhanlı hurdacısı olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alıyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Reyhanlı hurda bakır kablo kg fiyatını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır.

Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan daha yüksek fiyat sunuyoruz. Hatay Reyhanlı ilçesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz.

Hurda kablo içerdiği bakır teller nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem teşkil eder. Hatay Reyhanlı hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında deneyime sahibiz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo satmayı isteyenler şimdi arayın. Hurda kablo alan yerler hakkındaki içeriğe bir göz atın.

Reyhanlı Çinko Hurdası Alım Satımı

Bu sayfadaki Reyhanlı çinko hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Çinko hurda alım satımı makalemizi ziyaret ederseniz şahane olur. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyatları için arayabilirsiniz. Reyhanlı bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Reyhanlı Demir Hurdası Alım Satımı

Hurda demir, Reyhanlı bölgesinde bol miktarda bulunan metaller içerisindedir. Bu sayfada yayınlanan Reyhanlı demir hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Halk Metal Hurdacılık Hatay Reyhanlı ilçesinde hurda demir ticareti yapmaktadır. Reyhanlı etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümümüze bir göz gezdirmek istemelisiniz. Güncel demir hurda fiyatı için bize ulaşın. Demir hurda fiyatı gönderimizi incelemelisiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alıyoruz.

Reyhanlı Hurda Nikel Alan Firmalar

Bu bölgede %95 , %99 şablon nikel, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alımında piyasanın üzerinde ton fiyatı veriyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alındığında gayet dikkat ile hareket etmeliyiz. Nikel hurda zehirli olabilir. Reyhanlı nikel hurdaları alıyoruz.

Reyhanlı Hurda Cam Kırığı Alanlar

Cam saydam veya yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıdaki suları muhafaza eden inorganik amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Reyhanlı yakınlarında hurda cam alan yerler içindeyiz. Özellikle rengarenk otomobil camı, kola şişesi şekillerinde cam hurda cinsleri bulunabiliyor.

Reyhanlı İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile batmış satıcılardan satın aldığımız İnşatlarda yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywoon hurda satılıktır. Yıkılmış lokanta vb binalardan bir kenara ayırılan yeni gibi 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pencereler alan hurdacı firmalar arasındayız.

Reyhanlı Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Reyhanlı Hatay fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalelerini aldık. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapanlar içinde öncü olduk. Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak tesisin detaylı biçimde incelenmesi gerekir.

Reyhanlı Klima Hurda Alım Satımı

Reyhanlı etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Klima hurdası Reyhanlı ilçesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içinde yer alır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Reyhanlı Moloz Nakliyesi

Molozlar Reyhanlı Belediyesi’nce imzalanan karar ile bildirilen araziye taşınıyor. Bina yıkımında sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşınma işleri titizlikle firmamızca yapılıyor. Reyhanlı hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

En Yakın Reyhanlı Hurdacı Firma

Reyhanlı en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her cinsten hurda malzeme alım satımında ayağınıza personel yolluyoruz. Halk Metal Hurdacılık hurda alım firması olarak Reyhanlı ilçesinin tümünde her tür hurda eşya satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Reyhanlı bölgesinde servisler vermekten onur duyarız. Reyhanlı hurdacı firma istihdamındaki personelimizle adresinizden her türde hurda atık alım satımı yapıyoruz.

Güncel Anlık Reyhanlı Hurda Fiyatları

En doğru kilo fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla bizi arayabilirsiniz. Daha detaylı yeni hurda fiyatları yazıyı inceleyebilirsiniz Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken piyasadan yüksek kilo fiyatları sunuyoruz. Reyhanlı hurdacı firmalar içerisinde hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi Reyhanlı pazarında her dakika değişiyor.

Reyhanlı 2. El Jeneratör Alımı

Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmasıyız. Çalışmayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alanlar içindeyiz.

Reyhanlı Plastik Hurdası Alan Hurdacı

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri çeşitleri vardır. Hatay il Reyhanlı ilçesinin tamamından jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. Reyhanlı plastik hurdası alımı yapanlar arasında öncü işletmeyiz. Sitemizde bulunan Reyhanlı naylon hurdası kilo fiyatını whatsapp grubumuza kayıt olanlar ile paylaşmaktayız En ideal fiyatla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

7/24 Hurda Alan Reyhanlı Hurdacı Firma

Nerdeyse bin dokuz yüz doksan dokuz yılından bugüne geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Yılların kazandırdığı profesyonelliklerle sektörel tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 açık Reyhanlı hurdacı iş yerimiz yardımı ile günün her saatinde işimizin başındayız.

Reyhanlı Hurda Akü Alımı

Motosikletlerde elektrik ihtiyaçları nedeniyle kullanılır. Atıl aküler içindeki kurşunlu suları sebebiyle hurdacı firmalar için değerlidir. Zamanla şarj tutmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Akü hurdası alımı sayfamıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Dolayısı ile Hatay Reyhanlı hurdacısı firmamız gibi şirket içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapar.

Reyhanlı İkinci El Restoran Aletleri Alımı

İşyerimize mevcut olan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, restoran tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, evye, küvet, davlumbaz, yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte mutfak aletlerini inceleyebilmeniz için almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılan restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolabı alınır. Temiz krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte ikinci el reataurant aletleri almaktayız.

Reyhanlı Kumaş Hurdası Alanlar

Spota düşmüş dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, atletlik kumaş, spot kumaş alımlarında kapınızda ödeme yapıyoruz. Sayfamızdaki Reyhanlı hurda kumaş kg fiyatını dileyenlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Reyhanlı kiloayla tartarak hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Hurda kumaş firesi almaktayız.

Reyhanlı ilçesinin tümünde hurda viskon, gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, jesica kumaş, hurda süprem alım satımında çağırdığınız adrese geliriz. Kiloyla parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme satışı yapmak amacı ile bizi çok geçmeden arayın.

Reyhanlı Hurdacılar Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sadece bu atıkların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Reyhanlı hurdacılar sitesindeki iş yerimizle sektörde hizmet ediyoruz. Siz değerli dostlara yaşanılır bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz.

Reyhanlı Bina Yıkımı

Yıkımda istenen iş güvenliği önlemleri Yukarıdaki fabrika sökümünde yaptığımız gibi çıkacak hurda karşılığında bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Reyhanlı kentsel dönüşüm içinde yenilenecek iş yerlerinin tekrar yapılması sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi tüm hurda malzemeyi ücretle almaktayız.

Reyhanlı Kağıt Hurda Alan Hurdacı

Piyasadan fazla kilo fiyatları ile kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alanlar içindeyiz. Reyhanlı kağıt hurdası aldığımız alanlar içerisindedir. Buradaki Hatay Reyhanlı hurda karton ve kağıt kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Reyhanlı hurda kağıt alıp satanlar içindeki şirketimiz sayesinde matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatı sorabilirsiniz. İlçenin tümünde beyaz kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra müşkülpesentle size daha fazla kazanma olanağı takdim ediyoruz.

Reyhanlı Hurda Araba Alanlar

Tabiki de size araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, vagon hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz. İşlerden fırsat oldukça Reyhanlı etrafında araba hurdası alıyoruz.

Reyhanlı İkinci El Hurda Raf

Hurda raf demiri işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Sayfamızdaki Reyhanlı 2.el raf ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Hurda raf alan yerler makalemizi dolaşmalısınız. Reyhanlı 2.el hurda raf satmak sebebi ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, market rafı hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan ikinci el market rafları satışı yaıpyoruz.

Reyhanlı 2.El Eşya

Piyasasından uygun fiyatlarla sıfır ve 2.el mobilya ve aksesuar satıyoruz. Çok az ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi evinizden almaktayız. Eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgi için buzdolabı hurdası fiyatları başlıklı gönderisini inceleyiniz Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, çalışma masası bulunur. Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak maksadıyla firmamıza ait çağrı merkezi numaralarla etkileşimde bulunarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.

0 (532) 682 7866 WhatsApp