Karabük Hurdacı

Safranbolu Hurdacı Hurda Alımı

Karabük Safranbolu hurdacı firma olarak her cins hurda eşyayı alıyoruz. Halk Metal adı ile hizmet veriyoruz. Safranbolu merkezi çevresinde hurda fiyatları sormak amacı ile çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Yurdumuzun dört bir yanında, hurda alıyoruz. Çok miktarda hurda malzeme satımlarında yüksek fiyat teklif ediyoruz. Karabük hurdacısı olarak Safranbolu ilçesinde hurdacılık yapmaktayız. Tam zamanlı Safranbolu hurda piyasa listesi ile alım yapıyoruz. Kimsenin yapmadığı faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Sürdürdüğümüz tüm hizmetleri bulunduğunuz sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Safranbolu Hurdacısı

Safranbolu genelinde hizmet yürütüyoruz. Atık plastikleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin yararı için çalışıyoruz. Safranbolu hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Karabük Safranbolu bölgesinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Karabük merkezinin gelişen ilçesi Safranbolu ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Safranbolu etrafında değil, her ilçede hizmet veriyoruz. Safranbolu hurdacı firması olarak Karabük ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için adresinize en yakın konumda bulunen hurda alım çalışanlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı nedeniyle telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Safranbolu Hurdacı Numarası

Safranbolu adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içinde yer alıyor. Bu sebeple hurda atık satmak sebebiyle bizleri aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Karabük Safranbolu hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

Safranbolu Sarı Hurdası Alımı

Halk Metal hurdacılık firması tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda bronz alımı yapıyor. Safranbolu genelinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Dolayısıyla Safranbolu sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Burada yayınlanmış olan Safranbolu sarı pirinç kilo fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Sitemizdeki hurda pirinç sarı metni okuyun.

Aslına bakarsanız hurda sarı adında hurda çeşidi varolmamıştır. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri vardır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denilmektedir. Karabük Safranbolu hurdacı firma olarak her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Safranbolu Hurda Krom Alanlar

Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda kilo fiyatı gönderisini incelemelisiniz. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Safranbolu krom hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir.

Sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılmaktadır. 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Safranbolu Hurda Alan Firmalar

Safranbolu yerinden hurda alımı yapılan semtler içindedir. Hurdalarınızı zaman geçirmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece metallerin değerini düşürmektedir. Zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Safranbolu hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Hurda demir almak için adresinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Tonajlı sarı ve demir hurda, bakır hurdası, kurşun hurda, kablo hurda, çinko hurda, hurda alüminyum alımlarında piyasadan yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Safranbolu hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkmaktayız.

Safranbolu hurdacı firması olan Halk Metal her tür kablo hurdası alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı ilke edindik.

Safranbolu Hurda Sac Alımı

Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Safranbolu Karabük ve çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle arayın. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depomuzda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası mevcuttur.

Safranbolu Hurda Bakır Alım Satımı

Safranbolu içinde bakır hurda almaktayız. Safranbolu bakır hurdası kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayınız. Buradaki Safranbolu yanık bakır hurdası fiyat listesi biraz önce güncellendi. Karabük Safranbolu hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alan hurdacı firmasıyız. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır alan Safranbolu hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz.

Safranbolu Alüminyum Hurda Alan Firma

Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek yapıyoruz. Şirketimize güvendiğiniz nedeniyle teşekkür ederiz. Her türlü alüminyum hurdası almaktayız. Hurdalarını bize satanların sayesinde sürekli deneyim kazanıyoruz. Bu sayfada yayınlanmış olan Karabük Safranbolu alüminyum ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Karabük Safranbolu alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Her türden hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Safranbolu ilçesinin her yerinde alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alımı için tartımları güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum jant ticaretiyle uğraşan firmayız.

Safranbolu Kurşun Hurda Alanlar

Safranbolu hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Buradaki Karabük Safranbolu hurda Cami kurşunu fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renkli haliyle göze çarpar. Hurda kurşun alımı hurda kurşun konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenler arasında olduğu biliniyor. Minare kurşunu
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alım satımı yaparız.

Safranbolu Kablo Hurdası Alanlar

Sayfamızda bulunan kablo alan hurdacı metini inceleyebilirsiniz. Çünkü firmamız sadece hurda alımında hizmet vermiyoruz. Karabük Safranbolu hurda kablo alanlar içindeyiz.

Konumdan hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası alıyoruz. Piyasada sıklıkla ele geçen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alırken değerini anında ödüyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için çok kıymetlidir.

Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Bundan başka hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo alımı amacıyla arayabilirsiniz. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. İçerisindeki telin madenine göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Safranbolu hurda bakır kablo kilo fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak yolluyoruz. Karabük Safranbolu hurdacısı olarak her türlü hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu, antigron kablo alım satımı yapmaktayız. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Bunlarla birlikte tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablolar alımında en doğru fiyatları sunuyoruz.

Kullanıldığı alanlara göre yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Safranbolu hurdacı olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Safranbolu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Safranbolu Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Safranbolu hurda çinko levha fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Çinko hurdası fiyatı konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Safranbolu bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Safranbolu Hurda Demir Alanlar

Hurda demir, dünya genelinde en fazla kullanılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Karabük Safranbolu demir ton fiyatını abonelerimize her gün ulaştırmaktayız. Safranbolu etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz. Güncel hurda demir kilo fiyatları öğrenmek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümüne bakmak istersiniz. Halk Metal Karabük Safranbolu genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazısına bir göz atmalısınız.

Safranbolu Nikel Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Özellikle anot nikel, turbo nikel, %95 ve %99 şablon nikel hurda alım satımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alımında çok özen ile hareket edilmelidir. Safranbolu hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir.

Safranbolu Cam Hurdası Alanlar

Özellikle rengarenk çıkma araba camı, soda ve gazoz şişesi şekillerinde hurda camlar bulunuyor. Safranbolu genelinde cam hurda alanlar arasındayız. Özellikle rengarenk çıkma araba camı, soda ve gazoz şişesi şekillerinde hurda camlar bulunuyor.

Safranbolu 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış yurt binalarından sökülen sıfır ayarında 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pecere satıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalan satıcılardan aldığımız İnşatlarda alçı mikseri, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur.

Safranbolu Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Safranbolu fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Hurdacıların dediği biçimde kolay sayılmaz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekiyor. Daha önce sayısız fabrika yıkımı ihalesi aldık.

Safranbolu Klima Hurda Alanlar

2.el Klima Safranbolu çevresinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Safranbolu ilçesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alan hurdacılar arasındayız.

Safranbolu Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Safranbolu Belediyesi tarafından belirlenen araziye taşınıyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak molozların taşınması titizlik ile yapılmaktadır. Halk Metal tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi taşıma işleri ücretsiz yapılır.

En Yakın Safranbolu Hurdacı

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Safranbolu bölgesinde her cins hurda eşya alıyoruz. Safranbolu hurdacı firması olarak kapınızdan hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Bu hizmetle sizlere en yakın hurdacı firma Safranbolu çevresinde hizmetler ediyoruz. Safranbolu en yakın hurdacı firması servisi ile hurda metal tartmak nedeniyle istediğiniz yere gelmekteyiz.

Safranbolu Güncel Hurda Fiyatları

Sitemizdekihurda fiyatları metne bir göz atabilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda ticareti yaparken oldukça yüksek kilo fiyatları uyguluyoruz. Safranbolu hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları piyasada saatlik olarak güncelleniyor. Anlık bilgiye ulaşmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

Safranbolu 2. El Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında nakit para ödeme yapmaktayız. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Her türlü yüksek kw 2.el jeneratör bulunur.

Safranbolu Hurda Plastik Alım Satımı

Safranbolu hurda plastik alanlar içinde öncü hurdacı firmasıyız. Buradaki Safranbolu plastik kilo fiyatını talep edenlere her gün yollanmaktadır Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Karabük ve Safranbolu ilçesinin tümünden hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En güncel fiyata hurda pet şişe, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapmaktayız.

7/24 Hizmet Veren Safranbolu Hurdacı

Sektörün sağladığı profesyonellik aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz. Tam tamına 36 senedir hurda alım satım yapmaktayız. 7/24 Safranbolu hurdacı firması dükkânımız sayesinde yirmi dört saat iş yerimizdeyiz.

Safranbolu Akü Hurda Alım Satımı

Arabalarda elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Uzun zaman sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü diyoruz.

Atıl aküler içerdiği kurşunlu akü suyu nedeni ile geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Hurda akü alımı paylaşımını okumak iyi gelir. Dolayısıyla firmamız vb. işletme içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi olan depolar sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir. Akümülatör diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur.

Safranbolu 2.el Restoran Aletleri Alan Yerler

İş görecek durumda sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah üstü üç kapaklı dolap, pizza dolapları alıyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar buradaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. 2.el endüstriyel tip cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, paslanmaz meze dolapları, restorant tipi 3 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemeniz amacı ile sizi depomuza davet ediyoruz.

Safranbolu Kumaş Hurdası Alanlar

Karabük Safranbolu çevresinde jesica kumaş, şifon kumaş, süprem kumaş, hurda viskon, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize geliyoruz. Hurda kumaş alıyoruz. Spota düşmüş poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, hurda top kumaş, hurda spot kumaş, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz.

Toptan gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk, spot kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceketlik kumaş alımı için bizi çok geçmeden arayınız. Safranbolu kiloyla hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz. Buradaki Karabük Safranbolu kumaş hurdası ton fiyatları güncellenmiştir.

Safranbolu Hurdacılar Sitesi

Safranbolu ilçesinde ikamet edenlere güzel bir şehir oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki malzemelerinizin geri dönüşümünü yapmıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Safranbolu hurdacılar sitesi D blok içinde bulunan tesisimizle hizmetler ediyoruz.

Safranbolu Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm olsun olmasın eskimiş binaların yeniden inşa edilmesi nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımlarda önem verilen tüm tedbirler Yıkım bitiminde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları gibi her cinste hurdanızı satın almaktayız.

Safranbolu Karton Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda kağıt, karton alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Safranbolu hurda kağıt ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz Bölgede renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılık sayesinde satıcıya piyasadan daha yüksek kazanma imkanı veriyoruz. Piyasadan fazla kağıt fiyatı ile bristol hurda, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, hurda gazete alan yerler içindeyiz. Karabük Safranbolu hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki iş yerimiz ile irtibata geçerek iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda karton koli satabilirsiniz.

Safranbolu Araba Hurdası Alan Firmalar

Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Safranbolu hizmet veriyoruz. Fakat araç hurdası vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hasarlı araba hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, yük vagonu, hurda motor alıyoruz. Ara sıra Safranbolu yakınlarında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Safranbolu Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle kapatılan iş yerlerinden temin ettiğimiz teşhir rafları, reyonlar, çelik raflar, demir raflar, market rafları içinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Buradaki Safranbolu hurda raf kg fiyatını bip grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler sayfamıza göz atmalısınız. Safranbolu hurda raf satmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz.

Safranbolu İkinci El Ev Eşyası

Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip kanepelerinizi nakit para ile iyi fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye erişmek amacıyla buzdolabı hurdası alımı yapanlar hakkında bilgi paylaşılan makalemizi ziyaret ediniz Her çeşit 2. el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek amacıyla telefon numaramızıarayabilirsiniz. Safranbolu Karabük ve çevresinde sıfır gibi, 2.el oturma grupları alabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, patron masaları, sekreter koltukları satın almak amacıyla telefonumuzu telefonlarımızı arayın.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp