Adana Hurdacı

Saimbeyli Hurdacı Telefon Numarası

Saimbeyli ilçesi etrafında hurda satmak amacı ile arzu ettiğiniz zaman en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Halk Metal olarak hurda çeşitleri alıyoruz. Yurdun tüm mahallelerinde, hurda alıyoruz.

En iyi Saimbeyli hurda piyasası listesiyle hurda malzemeler almaktayız. Piyasadan farklı profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Bütün faaliyetlerimize buradan erişebilirsiniz. Saimbeyli hurdacı firmasıyız. Yüksek miktarlı hurda malzeme ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Adana hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Saimbeyli Hurdacı Firmalar

Saimbeyli hurdacısı olarak Adana ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda atıklar için çevrenizdeki hurda taşıma ekiplerimizi göndermeyi sürdürmekteyiz. Sizde her tür karton hurdası satmak amacı ile telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Saimbeyli bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek hepimizin geleceğini kurtarmaktayız. Saimbeyli hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Saimbeyli etrafında benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Adana şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Saimbeyli sürekli hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sırf Saimbeyli bölgesinde değil, tüm şehirlerde hizmet veriyoruz.

Saimbeyli Hurdacı Telefonu

Saimbeyli her türde hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Bu neden ile hurda malzeme fiyatı talep etmek amacıyla bizleri aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Saimbeyli hurdacı telefonu sayfamızın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Saimbeyli Hurda Sarı Pirinç Alımı

Saimbeyli hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapıyor. Aslında sarı hurda adıyla hurda türü yoktur. Hurda ticareti yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Sitemizde yayımlanmış olan Adana Saimbeyli hurda sarı pirinç kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Kesin bilgi amacıyla sarı pirinç hurda alanlar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Saimbeyli ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak sarı hurda bronz hurda araiş almaktadır. Dolayısıyla Saimbeyli sarı pirinç hurdası alımı yapanlardanız.

Saimbeyli Krom Hurda Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatları bölümünü ziyaret etmek iyi gelir. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçin. Nikel metal ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Burada bulunan Saimbeyli krom ton fiyatını her gün gönderiyoruz.

Saimbeyli Hurda Alan Firmalar

Saimbeyli adresten hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurdanızı hemen satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın kıymetinin düşmesine neden olur. Hurda inşaat demiri alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alanlar içindeyiz.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Saimbeyli ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her tür hurda alüminyum alımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun aldığımızda fiyat listesi uygulamaktayız. Saimbeyli hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz.

Saimbeyli Sac Hurdası Alımı

Bağ gumelesi tavanı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Hali hazırda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda var. Saimbeyli bölgesinde sac levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Saimbeyli Hurda Bakır Alanlar

Saimbeyli içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Sitemizdeki Saimbeyli bakır kg fiyatını dileyenlere bedelsiz yollanmaktadır. Adana Saimbeyli bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Saimbeyli bakır hurdası fiyat listesi için operatörlerimizi arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Bakır alan Saimbeyli hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Saimbeyli Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapılır. Saimbeyli ilçesinin tamamında alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımında tartımı sizin yanınızda yapmaktayız. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Ayrıca hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Burada bulunan Adana Saimbeyli alüminyum hurda fiyat listesini bip hattımızda paylaşmaktayız. Daha doğru hurda alüminyum alan hurdacı metne bir göz atın. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası Saimbeyli hurdacısıyız. Müşterilerimizin desteğiyle her gün yenilikler üretiyoruz. Adana Saimbeyli alüminyum hurda alan yerler arasında fark yaratıyoruz.

Saimbeyli Hurda Kurşun Alımı

Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerden biridir. Saimbeyli kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki Saimbeyli kurşun hurdası fiyat listesini dileyenlere saat başı yolluyoruz. Dünyada cevher olarak çıkarılan metal kurşun maviye yakın gümüş renkli şekliyle göze çarpar. Kurşun hurda fiyatı gönderisini gezmek iyi gelecektir. Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız.

Saimbeyli Kablo Hurda Alanlar

Satıcılarda hızlıca satılan %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası alışverişinde nakit para ödeme yapıyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde değerinden oldukça yüksek teklifler sunuyoruz.

Her yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Saimbeyli hurdacı arayanlar için buradayız. Ek olarak hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında en doğru fiyatı veriyoruz.

İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizde paylaşılan Adana Saimbeyli bakır kablo fiyatları her an güncelleniyor. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo satanlar şimdi bizi arayabilir. Hurda kablo başlıklı içeriği inceleyin.

Adana Saimbeyli genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında deneyimliyiz. Hurda kablolar içerdiği bakır tel yüzünden hurdacılar için önem taşır. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Kablo elektrik iletiminde elektronik eşyalarda kullanılıyor. Üstelik hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Saimbeyli ilçesinin her yerinde kablo hurdası almaktayız. Saimbeyli hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz.

Saimbeyli Çinko Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Adana, Saimbeyli ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Adana Saimbeyli çinko levha ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Hurda çinko fiyatları makalesine göz gezdirmek istemelisiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü ton fiyatı için aşağıdaki numaralarımıza iletişim kurabilirsiniz.

Saimbeyli Demir Hurdası Alımı

Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için Saimbeyli hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Saimbeyli ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Unutmayın ki her türlü pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. Hurda demir, Saimbeyli genelinde bol miktarda alım satımı yapılan madenler içindedir. Sitemizdeki Adana Saimbeyli toplama demir hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız.

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı paylaşımımızı okursanız harika olacaktır. Saimbeyli genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

Saimbeyli Hurda Nikel Alım Satımı

İlçe genelinde nikel turbo, anot nikel hurdası, %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablo nikel hurdası alımında piyasanın üzerinde ton fiyatı sunuyoruz. Saimbeyli nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası taşınırken çok dikkatle çalışılmalıdır. Hurda nikel zehirli olabilir.

Saimbeyli Hurda Cam Alım Satımı

Saimbeyli yakınlarında cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Özellikle renkli ve şeffaf soda şişesi, sökülmüş araç camı türde hurda cam cinsleri tonlarca alınıyor. Cam tam yada yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir.

Saimbeyli 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan fabrika binalarından sökülmüş sıfır gibi 2. el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alımı yapıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi, alçı sıva mikseri, boya makinesi az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Bunun ile birlikte işi bırakan satıcılardan satın aldığımız

Saimbeyli Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Adana Saimbeyli fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık. Yıkım işi yapanların bahsettiği şekilde kolay bir iş değildir. Sökümden önce yıkımı yapılacak imalathanenin detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin hazırlanması gereklidir. Daha önce sayısız fabrika yıkımı ihaleleri aldık. Güvenlice fabrikaları söküyoruz.

Saimbeyli Klima Hurdası Alanlar

2.el Klima Saimbeyli ilçesinde en çok satılan hurda malzemeler arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Saimbeyli bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Saimbeyli Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Saimbeyli Belediyesi Fen İşleri tarafından belirlenen araziye taşınır. Yıkımdan sonra antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliye işleri titizlik ile yapılmaktadır.

En Yakın Saimbeyli Hurdacı

Saimbeyli hurdacı sitesi istihdamındaki çalışanlarımız ile konumuzdan hurda alımı yapıyoruz. Böylelikle müşterilere en yakın hurda alan yer Saimbeyli çevresinde servisler sunmaktan gurur duyarız. Halk Metal firmamızla Saimbeyli etrafında hurda malzeme satımı işleri yapmaktayız. Saimbeyli en yakın hurdacı deposu ismiyle her tür hurda alıp satarken arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz.

Güncel Anlık Saimbeyli Hurda Fiyatları

En doğru hurda fiyatına ulaşabilmek sebebiyle bize ulaşmanız yeterlidir. Saimbeyli hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar hurda piyasasında saatlik olarak değişiklik gösteriyor. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alım satımlarında pazar fiyatından fazla ton fiyatı ödüyoruz.

Saimbeyli 2.el jeneratör Satanlar

Hurda jeneratör alan firmayız alırken en iyi fiyatla ödeme yapıyoruz. Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en iyi firmayız.

Saimbeyli Hurda Plastik Alım Satımı

En avantajlı fiyatla mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Saimbeyli plastik hurda alan firmalar içerisinde bulunan işletmeyiz. Sitemizdeki Adana Saimbeyli hurda naylon fiyat listesini whatsapp grumuzdakilere her gün gönderilmektedir Adana şehri Saimbeyli bölgesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, abs plastik, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Saimbeyli Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Saimbeyli hurdacı firması olan şirketimizle zamana takılmadan geri dönüşümde çalışmaktayız. bin dokuz yüz doksan altı senesinden bu zamana geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz. Bu sürenin sağladığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Saimbeyli Akü Hurda Alan Yerler

Motosikletlerde elektrik ihtiyacında kullanılmaktadır. Zamanla ömrünü tamamlamış duruma gelen bataryaya akü hurdası diyoruz. Akü hurdası alanlar paylaşımını gezmek hurda akü konusunda bilgi edinmenizi sağlar. Dolayısıyla firmamız ve benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi olan fabrikalar sulu ve kuru akü alan firmalar içindedir. Hurda aküler içindeki kurşunlu sıvılar nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Akü başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur.

Saimbeyli 2.el Lokanta Aletleri Alanlar

2. El paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, yemek dilendiricileri, restorant tipi kuzine vs endüstriyel mutfak malzemelerini yakından incelemek amacıyla sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolapları alımı yapıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El lokanta mutfağında kullanılan ekipmanları alıyoruz.

Saimbeyli Kumaş Hurdası Alanlar

Kiloyla hurda top kumaş, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında yerinizde ödeme yapıyoruz. Buradaki Adana Saimbeyli kumaş hurdası kilo fiyatını abonelerimize günlük gönderilmektedir.

Adana Saimbeyli kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar arasında en iyi fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Adana Saimbeyli bölgesinde parça kumaş hurdası almaktayız.

Saimbeyli bölgesinin tamamında hurda süprem, şifon kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda jesica, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş alımlarında istediğiniz konuma geliriz. Parti malı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için bizi hemen aramalısınız.

Saimbeyli Hurdacılar Sitesi

Şimdikinden daha iyi bir şehir oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her tür hurda malzemeleri alıyoruz. Saimbeyli hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda iş yerimizle hurda alımı ve satımı hizmeti ediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz.

Saimbeyli Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Tıpkı fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığında bina yıkım işi ücretsiz yerine getiriyoruz. Saimbeyli kentsel dönüşüm alanında yıkılması gereken iş yerlerinin en baştan imar edilmesi sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenilen iş güvenliği önlemleri Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri gibi her türde hurda malzemeyi alıyoruz.

Saimbeyli Karton Hurda Alan En Yakın Firmalar

İlçede kitap, defter hurdası, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent ile hurda satıcılarına piyasa değerinden yüksek kazanç etme avantajı yöneltiyoruz. Karton, kağıt hurda alımı için adresinize geliyoruz. Buradaki Saimbeyli karton hurda kilo fiyatını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz Piyasanın üstünde fiyata hurda peçete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak, gazete hurdası alım satımı yaparız. Saimbeyli Adana kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz hizmetleri ile hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saimbeyli Hurda Araba Alan Hurdacılar

Tabiki de size araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Saimbeyli etrafında hurda araba alıyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı hurda otomobil, hurda yük vagonu, çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları
, hurda motor ve benzeri hurdalara fiyat sormak için hemen arayın. Fakat araba hurdası evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Saimbeyli İkinci El Raf Hurdası

Bu sayfadaki Saimbeyli ikindi el raf hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda raf alan hurdacılar gönderisine bir göz atmalısınız. Saimbeyli raf hurdası satışı yapmak sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı yapmaktayız. Özellikle yenilen fabrikalar tarafından satışa sunulan orta reyonlar, hurda mağaza rafları, market rafları, demir raflar, çelik raf hurdaları içlerinden seçilen yeni gibi ikinci el raf satan hurdacılar arasındayız.

Saimbeyli Beyaz Eşya Hurdası

Saimbeyli Adana bölgesinde yeni ve 2. el ev eşyası alabilirsiniz. İyi durumda ikinci el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı kapınızdan almaktayız. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat sunulmaktadır. Geniş bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alım satımı konulu makalesini inceleyiniz 2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, bilgisayar masaları, sekreter koltuğu mevcuttur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp