Adıyaman Hurdacı

Samsat Hurdacı Firma

Halk Metal adı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Samsat hurdacı firmasıyız. Türkiye’nin tüm illerinde, hurda alıyoruz. Anlık Adıyaman Samsat hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Kimsenin yapmadığı faaliyetler yürütüyoruz. Sürdürdüğümüz tüm hizmetlerimizi bulunduğunuz sitemizden daha detaylı takip edebilirsiniz. Samsat çevresinde hurda satmak için 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Adıyaman hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Adıyaman Samsat Hurdacısı

Samsat hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Samsat içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunuyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda satmak için destek telefon numaralarımızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Adıyaman merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Samsat sürekli hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Yalnızca Adıyaman Samsat etrafında değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. Samsat mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek insanlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Samsat hurdacısı olarak Adıyaman ilçelerinde her çeşit hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemeniz için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz.

Samsat Hurdacı Telefonu

Adıyaman Samsat yerinden hurda malzeme alımı hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak üzere hizmet numaramızı aramalısınız. Adıyaman Samsat hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz.

Samsat Hurda Bakır Alanlar

antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Hurda bakır boru, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Samsat hurda bakır fiyatları için arayın. Sayfamızdaki Samsat hurda bakır ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Adıyaman Samsat hurda bakır alan yerler içindeyiz. Samsat içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alanlar yazımızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Bakır hurdası alan Samsat hurdacı numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Samsat Kablo Hurdası Alan Firma

Kablo alan hurdacılar içerikli metni inceleyin. Adıyaman Samsat kablo hurdası alanlar arasındayız. Bununla birlikte tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar için değerinin üstünde fiyatları öneriyoruz.

İçerisindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Samsat fare yemez kablo fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türde hurda kabloyu alan alan Samsat hurdacı firmayız. . Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel sebebiyle hurdacılık yapanlar için önem arzeder. Çünkü Halk Metal şirketimiz ile sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Müşterilerde sıklıkla ele geçen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz.

Adıyaman Samsat hurdacı firması olarak genellikle hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo alım satımı yapıyoruz. Genel olarak yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılmaktadır.

Samsat ilçesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında tecrübeye sahibiz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık hurda kablolar satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Yerinden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken kablo hurdası piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz.

Samsat Alüminyum Hurdası Alımı

Bu sayfada yer almakta olan Samsat alüminyum hurdası fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Detaylı sitemizdeki alüminyum alan hurdacı metine bir göz atabilirsiniz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapıyoruz.

Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Adıyaman Samsat alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Şirketimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz.

Samsat ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını profesyonelce yapmaktayız. Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Hurda satanların destekleriyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı almak için telefonlarınızı istiyoruz.

Samsat Hurda Sac Alım Satımı

Adıyaman Samsat bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı talep etmek amacıyla. Sac hurdası alıyoruz. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Şu anda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac hurdası vardır.

Samsat Hurda Kurşun Alan Firma

Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurdası
, Cami kurşun hurdası için özel fiyatlar uyguluyoruz. Adıyaman Samsat hurda kurşun alımı yaptığımız ilçelerdendir. Bu sitede yayınlanan Samsat kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş renklidir. Hurda kurşun alan yerler bağlantısına tıklayın. Metal kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir.

Samsat Hurda Alımı

Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Hep birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Samsat yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Hurda malzemelerinizi şimdi paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Böylece hurda malzemenin değerini düşürmektedir. Adıyaman Samsat ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her çeşit çinko hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda sarı alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alanlar arasındayız.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Yüksek tonajlı alüminyum ve sarı hurda, hurda bakır, ekstra demir, hurda kablo, çinko hurda, çatı minare kurşunu alırken yükseltilmiş fiyat teklifleri sunmaktayız. Samsat hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz.

Samsat Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denilmektedir. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. İtiraf etmek lazım ise sarı hurda isminde bir hurda bulunmamaktadır.

Dolayısıyla Samsat sarı hurdası ticareti yapanlardanız. Samsat ilçenin tümünde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Halk Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurda alımı yapıyor.

Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Samsat hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor. Sitemizdeki Samsat hurda sarı ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Sayfamızdaki sarı pirinç hurda alanlar içeriğe bir göz atın.

Samsat Krom Hurdası Alanlar

Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alım satımı bölümümüzü okuyunuz. Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz. Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Samsat krom hurdası kg fiyatını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz.

Samsat Hurda Demir Alanlar

Hatırlatmak isteriz her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan alıyoruz. Firmamız Samsat ilçesinin tamamında hurda demir ticareti yapıyor. Demir, dünyada en çok bulunan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Samsat ekstra demir hurdası kg fiyatı az önce güncellenmiştir.

Samsat çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Güncel hurda demir fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler gönderisine göz atın. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Samsat Çinko Hurdası Alımı

Samsat bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizde paylaşılan Adıyaman Samsat çinko levha fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Çinko hurdası alımı bölümümüzü okusanız güzel olacaktır. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Samsat Plastik Hurda Alanlar

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi çeşitleri vardır. Samsat hurda plastik alanlar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Samsat hurda naylon kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Adıyaman şehri Samsat bölgesinin her yerinden abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En güncel fiyatla beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen almaktayız.

Samsat İkinci El İnşaat Malzemeleri

Birde batan nalburlardan satın aldığımız Yıkılmış ev binalarından çıkarılan sıfır gibi 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alan yerler arasındayız. Büyük projelerde inşaat vinci, harç karıştırma makinesi, alçı sıva makinesi, boya tabancası az kullanılmış portatif, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Samsat Bina Yıkımı

Yıkımda bilinen güvenlik önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. her cinste hurda eşyayı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Samsat kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek apartmanların gerektiği bir şekilde inşaatının yapılması amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Samsat Klima Hurda Alan Firma

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Samsat ilçesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda eşyalar içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Samsat çevresinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Samsat Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza göre bina molozlarının taşınması güvenle yapılmaktadır. Yıkım molozları Samsat Belediyesi Fen işlerince belirlenen yere nakliyesi yapılıyor. Firmamız tarafından alınan her cins hurdanın tesisimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Samsat Nikel Hurda Alımı

İlçe genelinde anot nikel hurdası, nikel turbo, %95 şablo nikel hurdası , %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Samsat nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Bu sebep ile nikel hurdası toplanırken elden geldiğince özenli davranılmalıdır.

Samsat Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Adıyaman Samsat ikinci el raf kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Raf hurdası alımı gönderimize bakmak istersiniz. Samsat hurda raf almak için cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Genellikle batan butikler tarafından satışa sunulan hurda çelik raflar, orta reyonlar, market rafları, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satıyoruz.

Samsat Hurda Akü Alımı

Zamanla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacı nedeniyle bulunmaktadır. Aküler diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolanan depolardır. Akü barındırdığı kurşunlu akü suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Hurda akü alan yerler bölümümüze kesinlikle göz atabilirsiniz. Bu neden ile Halk Metal ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan firmalar içerisindedir.

Samsat Karton Hurdası Alım Satımı

derinden çok fiyatlarla kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, bristol hurda, hurda peçete, kullanılmış gazete alanlar içinde en fazla ton fiyatını biz sunmaktayız. Samsat Adıyaman kağıt hurdası alan firmalar arasındaki iş yerimiz yardımıyla kağıt kırpıntı, koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alım satımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyetle hurda satıcılarına piyasa değerinden yüksek oranda kazanma şansı veriyoruz. Samsat kağıt hurda alım satımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Samsat hurda karton fiyat listesi güncellendi

Samsat 2.el Ev Eşyası

Titiz 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi yerinize gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alan yerler konulu sayfamıza göz atabilirsiniz 2.el sekreter koltuğu, sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alınır. Ederinden fiyatlara çok az kullanılmış, 2.el koltuklar satın alabilirsiniz. Sıfırdan farkı olmayan 2. El derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev aletleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle bize ait telefonları arayarak iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

Anlık Güncel Samsat Hurda Fiyatları

Sitemizdekihurda fiyatları metni inceleyin En güncel hurda fiyatlarına ulaşmak için bize ulaşın. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alım satımı yaparken kilo fiyatından yüksek fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz. Samsat hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı Samsat pazarında çabucak değişiklik gösteriyor.

Samsat Hurda Cam Alan Firma

Genellikle renkli soda şişesi, kırık araba camları biçimlerinde cam hurdası bulunmaktadır. Samsat genelinde cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Genellikle renkli soda şişesi, kırık araba camları biçimlerinde cam hurdası bulunmaktadır.

Samsat 2.el Restaurant Malzemesi Alanlar

Endüstriyel tipte ikinci el restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan aletleri alıyoruz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. İyi kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolapları, tezgah altı dolap alıp satıyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, restoran tipi 3 gözlü ocak, krom paslanmaz salata ve meze reyonları, küvet, krom evye, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri cafe restoran tipi otel ve mutfak aletlerini yakından incelemek amacıyla sizi depolarımıza davet ediyoruz.

Samsat Hurda Kumaş Alanlar

Sitemizdeki Samsat hurda kumaş fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Spot parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için bizi çok geçmeden arayın. Adıyaman Samsat bölgesinde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda süprem alımlarında yerinize ekibimizi gönderiyoruz. Adıyaman Samsat kilo ile tartarak kumaş hurda alanlar arasında en iyi fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Hurda parça kumaş alıyoruz. Yüksek tonajlı penye kumaş hurdası, nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, hurda spot kumaş, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıp satıyoruz.

Samsat Hurdacılar Sitesi

Daha fazla temiz bir şehir oluşturmak için çok çalışıyoruz. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Samsat hurdacılar sitesindeki dükkânımız aracılığı ile hurda malzeme alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

Samsat Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Öncelikle sökülmesi istenen fabrikanın detaylıca dolaşılması gerekiyor. Samsat fabrika sökümü yapıyoruz. Yıkım işi yapanların bahsettiği şekilde kolay bir iş değildir. Yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihaleleri aldık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde başarılı yerdeyiz.

Samsat Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Samsat etrafında hurda araç alım hizmeti vermekteyiz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araç hurdası, hurda vagon, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda motor alımı yapıyoruz.

Samsat 2.el jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır. Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan firmayız için yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız.

7/24 Hizmet Veren Samsat Hurdacı Firma

Sektörde uzun yıllar geçirmenin verdiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Farkına vardığınız gibi üç senedir hurda alımı yapan işletmeye sahibiz. 7/24 Samsat hurdacı firması olan şirketimiz ile zamana takılmadan yerinize geliyoruz.

En Yakın Samsat Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Samsat çevresinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Bu sebeple hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Samsat genelinde hizmet ediyoruz. Samsat hurdacı firması firmamız ile kapıdan hurda almaya başladık. Samsat en yakın hurdacı deposu hizmeti ile her nevi hurda alırken yolladığınız konuma gelmekteyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp