Samsun Hurdacı

Ayvacık Hurdacı Hurda Alımı

Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile hizmet veriyoruz. En iyi Ayvacık hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz. Eşi benzeri olmayan hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Tüm faaliyetlerimize buradan erişebilirsiniz. Yüksek miktarlı hurda alımlarında piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Samsun hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Samsun Ayvacık çevresinde hurda satmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Samsun Ayvacık hurdacı firmasıyız. Yurdumuzun her yerinden, hurda alıyoruz.

Ayvacık Hurdacı Firma

Ayvacık hurdacı firması mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Samsun Ayvacık ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizde her tür karton hurdası satışı için telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Samsun ilinin büyüyen ilçesi Ayvacık öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Ayvacık için değil, tüm Türkiye’de hurda alım hizmeti veriyoruz. Ayvacık hurdacısı olarak Samsun bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki atık malzemeleriniz için çevrenizdeki hurda nakil çalışanlarımızı gönderiyoruz Ayvacık mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin geleceğine fayda sağlıyoruz.

Ayvacık Hurdacı Telefonu

Samsun Ayvacık hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Ayvacık adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Bu neden ile hurda fiyatı öğrenmek üzere numaralarımızı aramanız gereklidir. Şimdi telefonumuzu arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın.

Ayvacık Sarı Hurdası Alanlar

Aslında sarı hurda isminde hurda türü varolmamıştır. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla renginden ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Samsun Ayvacık hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı yerinize geliyor. Bu sayfadaki Samsun Ayvacık sarı pirinç hurdası fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Sarı pirinç hurdası alanlar başlıklı metni okuyun. Ayrıca kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabiliyor.

Halk Metal Geri Dönüşüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı hurda hurda bronz araiş alımında öncüdür. Bu neden ile Ayvacık sarı hurdası alım satımı yapmaktayız. Sizlerinde öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Ayvacık ilçesinde hurda sarı pirinç alıyoruz.

Ayvacık Krom Hurda Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom fiyatı paylaşımımızı incelerseniz harika bir şey yaparsınız. Oldukça sert bir maden yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanılıyor. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Ayvacık krom tank hurdası kg fiyatını telegram grumuzdakilere ücretsiz yollamaktayız.

Ayvacık Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Ayvacık yerinden hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurda eşyalarınızı geç kalmadan nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda su iletemas ederse korozyona uğrar. Bu sebeple hurdaların kıymetini düşürmektedir.

Ayvacık hurdacı firması olan Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Tonajlı kablo hurda, bakır hurdası, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve hurda sarı aldığımızda yüksek fiyat listeleri sunmaktayız. Ayvacık hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı hurda ticareti yaparak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda inşaat demiri alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar arasındayız.

Ayvacık Sac Hurdası Alım Satımı

Hali hazırda bir tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac vardır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depo çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Ayvacık ilçesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satmak amacı ile arayın.

Ayvacık Hurda Bakır Alım Satımı

Bu sayfadaki Samsun Ayvacık hurda bakır fiyatlarını talep edenlere günlük yollamaktayız. Samsun Ayvacık hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız. Ayvacık hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır alan Ayvacık hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Ayvacık bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır. Bakır hurda alanlar sitemizde geniş bilgilendirme mevcut.

Ayvacık Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen için şükranlarımızı sunarız. Samsun Ayvacık hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Ayvacık bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları sizinle yapıyoruz. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonlaronızı istiyoruz. Sayfamızdaki Samsun Ayvacık alüminyum ton fiyatı günceldir. Bloğumuzda çok daha önceden yazılmışhurda alüminyum alan hurdacı metne göz gezdirebilirsiniz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda almaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapılır.

Ayvacık Hurda Kurşun Alanlar

Ayvacık hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Sitemizde paylaşılan Samsun Ayvacık kurşun hurdası fiyat listesini whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Minare kurşunu
, Cami kurşun hurdası alırız. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alım satımı gönderisini muhteşem bir şey yapacaksınız. Kurşun hala kullanılan madendir.

Ayvacık Kablo Hurda Alan Firmalar

Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Her türde hurda kablolar alan alan Ayvacık hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. . Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan pahalı fiyatlar veriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar şimdi bizi arayabilir.

Konumdan hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo tek damar hurda kablo alıyoruz. Etrafta hızlıca satılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları alırken peşin ödeme yapıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Ayvacık hurda kablo alan firmayız.

Samsun Ayvacık hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. kablo hurda alanlar başlıklı metini okuyun. Kullanım alanları itibariyle hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. İçindeki iletkenin madenine göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfada yayınlanan Ayvacık bakır kablo ton fiyatlarını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz.

Ek olarak tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, hurda enya kablolar alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini gönderiyoruz. Ayvacık hurdacı firma olarak özellikle hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar alıyoruz. Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Ayvacık Hurda Çinko Alan Hurdacı Firmalar

Sayfamızdaki Ayvacık çinko levha kilo fiyatı günceldir. Çinko hurda alan yerler makalesini dolaşmalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü satışı yapmak için telefonlarımızla irtibata geçin. Ayvacık ilçesinde hurda çinko alıyoruz.

Ayvacık Hurda Demir Alanlar

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları öğrenmek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla linkine tıklayınız. Ayvacık ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda demir alımı yapıyoruz.

Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla alım satımı yapılan madenler arasında bulunur. Sitemizdeki Ayvacık hurda demir fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Hurdacı firmamız Ayvacık ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Unutmayın ki her cins demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı paylaşımına bakınmak istersiniz.

Ayvacık Hurda Nikel Alımı

Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satıldığında elden geldiğince dikkatle davranmalıyız. Samsun Ayvacık nikel hurda alıyoruz. Özellikle %95 şablon nikel – %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerir.

Ayvacık Cam Hurdası Alımı

Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvı geçirmeyen organik olmayan sert malzemenin adıdır. Çağımızda şeffaf ve renkli soda şişesi, kırılmış araba camları vs. cam hurdalar bulunmaktadır. Ayvacık ilçesi çevresinde hurda cam alan firmalar içindeyiz.

Ayvacık 2.El İnşaat Malzemesi

Büyük projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı mikseri, harç pompası ikinci el portatif, hurda plywood alıp satıyoruz. Bununla birlikte kapatılan nalburlardan aldığımız Yıkılan depo vb. binalardan ayırılan hala kullanılabilir ikinci el pimapen pecere, mutfak dolabı, çelik kapı satan firmalar içindeyiz.

Ayvacık Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İşe başlamadan sökülecek fabrikanın titizlikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın ayarlanması daha doğrudur. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Ayvacık fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Daha önce sayısız fabrika sökümü ihalelerini güvenle yerine getirdik. Güvenlice tesislerin sökümlerini yapıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde öncü olduk.

Ayvacık Klima Hurda Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Ayvacık çevresinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı fimayız. Hurda klima Ayvacık bölgesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Ayvacık Moloz ve Hurda Nakliyesi

Ayvacık hurdacı tarafından satın alınan tüm hurda eşyaların firmaya ait tesise yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozun nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Ayvacık Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden bildirilen araziye nakledilir.

En Yakın Ayvacık Hurdacı Numarası

Ayvacık hurdacı firmamızla adresten hurda alım satımı hizmetimiz var. Ayvacık en yakın hurdacı deposu ismi ile hurda ticareti yapmak nedeni ile ayağınıza gelmekteyiz. Halk Metal Geri Dönüşüm olarak Ayvacık bölgesinde hurda almaktayız. Bu neden ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Ayvacık genelinde servisler veriyoruz.

Güncel Ayvacık Hurda Fiyatları

Hatırlatmakta fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda alımında ton fiyatından fazla kilo fiyatları sunuyoruz. Ayvacık hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımında kullanılan fiyatlar piyasada hızlı bir biçimde değişkenlik gösteriyor. Güncel fiyatlara ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. Daha kesin bloğumuzda bir kaç gün önceden paylaşılmış yeni hurda fiyatları yazıya göz atın

Ayvacık Jeneratör Hurda Alımı

Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasında en iyi yerlerdeniz. Endüstriyel iyi durumda 2.el jeneratör satılır.

Ayvacık Plastik Hurda Alanlar

En idel fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapmaktayız. Samsun şehri Ayvacık bölgesinin tümünden polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren, hurda jelatin fiyatı öğrenmek amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayvacık plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan Ayvacık hurdacısıyız. Burada bulunan Samsun Ayvacık plastik hurdası kilo fiyatı güncellendi Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır.

7/24 Hizmet Veren Ayvacık Hurdacı Firma

7/24 Ayvacık hurdacı şirketimiz vasıtasıyla 7/24 atık hurda alıyoruz. Sektörde uzun süredir Ayvacık hurdacısı olmanın sağladığı profesyonellikle alet sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına yedi yıldır geri dönüşüm hizmeti veriyoruz.

Ayvacık Akü Hurda Alan En Yakın Yerler

Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü deniliyor. Akü diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan depolardır. Hurda aküler barındırdığı kurşunlu suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurda alanlar akü hurda konusunda bilgi almak için sayfasının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu nedenle şirketimiz ve benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olan depolar kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır. Aküler, araba ve motosikletlerde enerji ihtiyacı amacıyla bulunmaktadır.

Ayvacık 2. El Restoran Ekipmanı Alımı

Çok kısa bir süre kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar alıyoruz. Temiz çelik tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma makinesi satan yerler firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el reataurant ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, endüstriyel set üstü mekap, dinlendirici, davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, sanayi tipi aspiratör vs cafe restoran tipi mutfak ekipmanını görmek amacı ile siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Ayvacık Kumaş Hurdası Alan Firma

Kilosuyla ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı alımı için bu sayfadaki telefon numarasını çok geçmeden arayabilirsiniz. Parti malı parça poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, kumaş topu, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. Ayvacık çevresinin tümünde hurda parça kumaş alıyoruz. Sayfamızdaki Samsun Ayvacık kumaş hurdası fiyat listesi güncellendi. Samsun Ayvacık kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Samsun Ayvacık çevresinde viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alım satımlarında çağırdığınız konuma araç göndermekteyiz.

Ayvacık Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Ayvacık hurdacılar sitesindeki dükkanımızla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Daha fazla iyi bir Samsun ve daha çok güzel Ayvacık oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

Ayvacık Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm yüzünden yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin istendiği bir şekilde imar edilmesi için yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma laminant parkeler, sökülen kapılar, pimapen hurdası benzeri her cins hurda malzemeleri satın almaktayız. Üst tarafta anlattığımız fabrika yıkımında yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken bilinen güvenlik önlemleri Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığında ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

Ayvacık Karton Hurda Alanlar

İlçenin tümünde kitap, defter, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız ekstra duyarlılık ile hurda satıcılarına daha fazla miktarda kazanma imkanı takdim ediyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, hurda gazete alım satımı yapan depolar arasındayız. Karton hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Samsun Ayvacık hurda karton kağıt kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz Ayvacık Samsun hurda kağıt alan firmalar arasındaki Halk Metal Geri Dönüşüm sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli fiyatı edinebilirsiniz.

Ayvacık Araba Hurdası Alan Hurdacı

Bazı dönemlerde Ayvacık bölgesinde hurda araba alım satım hizmetleri vermekteyiz. Ayvacık hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri
, ağır hasarlı hurda otomobil, motor hurdası . Elbette size hurda otomobil alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Ayvacık 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sitemizdeki Ayvacık 2.el raf fiyatları günceldir. Raf hurdası alan hurdacı firma makalemize göz bakarsanız harika bir şey yaparsınız. Ayvacık 2. el raf hurdası satın almak için bize ulaşabilirsiniz. Genellikle batan kuruyemişçiler tarafından satılan orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda olan ikinci el hurda raf satan firmalar içindeyiz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Ayvacık Hurda Beyaz Eşya

Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, bilgisayar masası, personel koltukları temin edilir. Ayvacık bölgesinde kullanılmış, 2.el oturma grubu alabilirsiniz. Az kullanılan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki kanepelerinizi adresinize gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alımı yapanlar konulu sayfamıza bakabilirsiniz Her türlü 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek amacıyla alt tarafta yazan telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp