Anadolu Yakası HurdacıSancaktepe Hurdacı

Akpınar Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Anadolu yakası Sancaktepe Akpınar mahallesinin tümünde 2.el ofis mobilyaları ve hurda malzemeler alım satımı yapmaktayız Sancaktepe Akpınar hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Güncel Sancaktepe Akpınar hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Anadolu yakası mahallesinin her tarafında olduğu gibi hurda almak amacıyla ekip gönderiyoruz Hali hazırda Sancaktepe firmaları arasındayız. Ancak Sancaktepe Akpınar mahallesinde de hizmet veriyoruz. Her türlü hurda alımında tecrübeliyiz.

İstanbul geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız Halk Metal hizmetinizdedir. Sancaktepe Akpınar mahallesi hurdacı firmaları içinde lideriz.

Akpınar hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz Halk Metal ismiyle Anadolu Sancaktepe Akpınar çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Akpınar mahallesinde hurdacı firmasıyız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Akpınar Mahallesi Hurdacı Firmalar

İstanbul Sancaktepe hurdacı firması olarak Anadolu yakasının tümünde hurdacılık yapıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak sebebi ile şirketimizi arayabilirsiniz. Akpınar genelinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri eriterek halkımızın faydalanması için çalışıyoruz. Akpınar hurdacısı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Akpınar mahallesinde benzersiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı sempatik mahallesi Akpınar 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Sancaktepe Akpınar etrafında değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakası hurdacısı olarak sürekli büyümekteyiz. Sancaktepe mahalle merkezinde ve Akpınar mahallesi çevresinde hurda malzeme alan firmalar içindeyiz.

Türkiye’de bir sene içerisinde 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıbbi atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan atıl malzemelerin %4 civarını hurda maden, %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde oniki’sini cam, yüzde 43’ünü karton hurdaları oluşturuyor. Ne yazıkki, bu atıkların dörtte 5’i yok olmaktadır. Boşa giden atıklar her yıl Türkiye’yi 1 milyar altı yüz altmış milyon TL zarara uğratıyor. Halk Metal gibi geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmak için çalışmaktayız.

Akpınar Hurdacı Telefon Numarası

Akpınar Mahallesi yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Akpınar hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Dolayısıyla hurda fiyatı sormak için hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Boşa süre harcamadan arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Akpınar Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

Unutmayın ki her türden demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için peşin ödeme yapmaktayız. Halk Metal Akpınar şehrinin her yerinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor.

Anlık hurda demir fiyat listesi edinmek amacı ile Akpınar hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar makalemize göz atın. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız.

Akpınar etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Demir hurdası, Akpınar mahallesi bölgesinde en çok çıkarılan madenler içerisinde bulunmaktadır. Burada yayınlanan Akpınar extra demir hurda kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Akpınar Hurda Çinko Alım Satımı

İstanbul, Sancaktepe Akpınar mahallesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurda fiyatı bölümümüzü muhteşem bir şey yapacaksınız. Sayfamızdaki İstanbul Sancaktepe Akpınar Mahallesi hurda çinko ton fiyatlarını dileyenlere saat başı yollanmaktadır. Hurda çinko alımı yazımızı okursanız muhteşem olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için arayın.

Akpınar Hurda Alüminyum Alım Satımı

Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

Her tür alüminyum hurda alınır. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapan firmayız. Sancaktepe Akpınar hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. .

Sizin destekleriyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Akpınar mahallesinin her yerinde alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımında tartımı güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek satışı yapmak için arayın. Her nevi alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız.

Akpınar Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun ton fiyatı hakkında bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklayınız.. Minare kurşun hurda
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Çatı söküm kurşunu alırız. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Akpınar kurşun hurda almak için en yüksek fiyat listesini uyguladığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Sancaktepe Akpınar çatı minare kurşunu kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz.

Akpınar Krom Hurdası Alanlar

Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alımı yazımıza bakmak istersiniz. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar paylaşımımıza bir göz bakınırsanız pişman olmazsınız.

310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçin. Oldukça sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Akpınar Hurda Alımı

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve hurda sarı aldığımızda yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Akpınar hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öne çıkıyoruz.

İstanbul Sancaktepe Akpınar mahallesi hurdacı firması olan Halk Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda kablo almak amacıyla evinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alanlar içindeyiz. Hurda zamak, makina artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Akpınar yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile topladığınız hurdaları hemen satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle metalin piyasa değerini düşürüyor.

Akpınar Kablo Hurdası Alım Satımı

Çünkü Halk Metal olarak sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Akpınar bakır kablo kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Akpınar hurdacı firması olarak her türlü antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu alım satımı için buradayız.

İstanbul Sancaktepe Akpınar hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alımında öncüyüz. Kullanıldığı yerlere göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İlaveten hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor. Etrafta çoğunlukla toplanlanan 30% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Ayrıca enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo için piyasasının üstünde fiyatı vermekteyiz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Kapıdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız.

İstanbul Hurda kablo alan hurdacı konulu konuya göz atın. İstanbul Sancaktepe Akpınar mahallesinde kablo hurdası almaktayız. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez satarak para kazanmayı arzulayanlar hemen arayın.

Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Akpınar Mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. .

Akpınar Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır alan Akpınar hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Akpınar içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar alanında geniş bilgi bulabilirsiniz.

Akpınar Mahallesinde bakır hurdası fiyatları için telefonlarımızı arayabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır.

Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alıyoruz. Bu sitede paylaşılan Akpınar hurda bakır ton fiyatı güncellendi. İstanbul Sancaktepe Akpınar bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Akpınar Mahallesinde Hurda Sac Alan Hurdacı

Depolarımızda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Akpınar etrafında hurda sac levha, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile. Sac hurda alıyoruz. Kiler tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır.

Akpınar Mahallesinde Pirinç Sarı Hurda Alan Firma

Doğruyu demek gerekirse hurda sarı olarak geçen hurda türü varolmamıştır. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Haliyle Akpınar mahallesi sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Akpınar Mahallesinde hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Akpınar genelinde sarı hurdası alıyoruz. Sitemizde bulunan hurda sarı pirinç metini inceleyebilirsiniz. Piyasada kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri vardır. Halk Metal hurdacılık firması bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, hurda bronz alım satımı yapıyor.

Akpınar Hurdacılar Sitesi

Daha fazla yaşanabilir bir İstanbul Sancaktepe Akpınar mahallesi yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Akpınar mahallesi hurdacılar sitesi içinde bulunan tesisimizle geri dönüşüm firması olarak hizmet ediyoruz.

Akpınar Araç Hurdası Alan Firmalar

Geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Akpınar bölgesinde araba hurdası alıyoruz. Fakat hurda araç trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek kazalı araba hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri
, hurda vagon, motor hurdası için arayabilirsiniz.

Akpınar Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Çalışmayan hurda jeneratör, trafo alıyoruz. Sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alım satımı için buradayız. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Akpınar Fabrika Bozumu

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Akpınar fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Evvela sökülecek üretim yerinin incelikle gezilmesi gerekiyor. Yıkım işi yapanların dediği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Daha önce onlarca fabrika yıkımı ihaleleri aldık. Bu sebeple İstanbul Sancaktepe hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık.

Akpınar Mahallesinde Hurda Klima Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Akpınar mahallesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. 2.el Klima Akpınar çevresinde en çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Akpınar Moloz Döküm Yerleri

Firmamız tarafından alınan tüm hurda metallerin depomuza taşınması bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Sancaktepe Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden belirlenen yerlere dökülür. Fabrika yıkımı sonrasında antlaşmaya göre ortaya çıkacak molozların nakliyesi güvenlikle araçlarımızla yapılıyor.

Akpınar Mahallesinde Anlık Hurda Fiyatları

Güncel sayfamızdaki güncel hurda fiyatları içeriği inceleyebilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarda hurda ticaretinde pazar fiyatlarından yüksek fiyata hurda alımı yapıyoruz. En doğru kilo fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Akpınar hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar piyasada hızlıca değişkenlik göstermektedir.

Akpınar İkinci El Eşya

Çok makul fiyatlara yeni gibi ve ikinci el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Yeniden farkı bulunmayan 2.el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları öğrenmek amacıyla telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Az kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki yemek takımlarınızı kapınıza gelerek almaktayız. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda bulaşık makinesi alımı yapanlar konulu paylaşımımıza ulaşabilirsiniz Sahibinden ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları depomuzda çok miktarlı bulunmaktadır.

Akpınar Hurda Akü Alanlar

Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçlarında sıkça kullanılmaktadır. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu sıvılar nedeniyle geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Aküler diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurdası alımı makalemize göz atmanız harika bir şey yaparsınız. Dolayısıyla depomuz vb. kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan fabrikalar arasındadır. Yoğun kullanımla atık duruma gelen bataryalara akü hurdası denmektedir. Hurda akü ton fiyatı makalesini ziyaret etmek iyi gelir.

Akpınar Plastik Hurdası Alan Firmalar

Akpınar hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde olan Akpınar hurdacısıyız. Buradaki Akpınar hurda plastik fiyat listesi günceldir En güncel fiyata pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri için gönderdiğiniz konuma geliriz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. İstanbul il Akpınar mahallesinin tamamından jelatin, plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Akpınar Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki suları koruyan amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Son zamanlarda rengarenk meşrubat şişesi, araç camı türlerde cam hurdaları bulunmaktadır. Sancaktepe Akpınar etrafında cam hurda alan yerler içerisinde bulunmaktayız.

Akpınar Mahallesinde İkinci El Raf Fiyatları

Genelde kapanan işyerlerinden temin ettiğimiz mağaza raf hurdası, hurda çelik raflar, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el hurda raf satan hurdacılar içerisindeyiz. Buradaki İstanbul Sancaktepe Akpınar Mahallesinde ikinci el market rafı kg fiyatını dileyenlere günlük yollanmaktadır. Hurda raf alan yerler paylaşımımızı okusanız muhteşem olur. Akpınar hurda raf satışı yapmak nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. İstanbul Hurda raf alanlar gönderisine göz atmalısınız.

Akpınar Nikel Hurda Alan En Yakın Firmalar

Nikel hurdaları muhteviyatında arsenik olduğundan zehirli olabilir. Bu bölgede anot nikel, %95 ve 99 nikel şablon, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda nikel depolanırken çok özenli davranılmalıdır. Akpınar mahallesi nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Akpınar Karton Hurda Alım Satımı

Akpınar kağıt hurdası ticareti yaptığımız alanlar içinde yer alır. Bu sayfadaki Akpınar mahallesinde hurda kağıt ve karton kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız İstanbul Sancaktepe Akpınar hurda kağıt alanlar içindeki şirketimiz verdiği hizmetlerle koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı fiyatı sorabilirsiniz. Yüksek fiyata peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, karton bardak alıyoruz. Bölgenin tamamında renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle size normalden daha yüksek kâr elde etme avantajı yöneltiyoruz.

7/24 Açık Akpınar Mahallesi Hurdacı Firma

Sektörde harcadığımız yılların kazandırdığı güvenle makine sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına dokuz senedir hurda alımı yapan işletmeye sahibiz. 7/24 Akpınar hurdacı şirketimiz yardımı ile gece gündüz işimizin başındayız.

En Yakın Akpınar Hurdacı Firma

Akpınar hurdacısı firmamızla kapınızdan hurda alım satım hizmetleri vermeye başladık. En yakın Akpınar mahallesi hurdacı firması adı ile her türden hurda eşya alıp satmak amacıyla bulunduğunuz yere geliyoruz. Bu hizmetimizle atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Akpınar bölgesinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Halk Metal olarak Akpınar genelinde her nevi hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Akpınar Mahallesi Kumaş Hurdası Alım Satımı

Kiloyla tekstil artığı parça kumaş, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş, mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında anında ödeme yapmaktayız. Burada paylaşılan İstanbul Sancaktepe Akpınar kumaş hurdası fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz.

İstanbul Sancaktepe Akpınar kiloayla tartıp hurda kumaş alan yerler arasındayız. Parça kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır.

İstanbul Sancaktepe Akpınar çevresinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında bulunduğunuz konuma personellerimizi göndermekteyiz. Yüksek tonajlı gabardin kumaş, hurda örme, pantolon kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı alımı için telefonlarımızı vakit geçirmeden aramalısınız.

Akpınar Mahallesinde Kullanılmış Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

Temiz durumda otel tipi bulaşık makinası, tezgah altı dolap, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Sanayi tipi restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan malzemeleri almaktayız. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi ocaklar, paslanmaz krom dinlendirici, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, endüstriyel aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanlarını görmek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makineleri, tabak kurulama tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü 2 kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir.

Akpınar 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından ayırılan hala kullanılabilir 2.el pimapen pencereler, mutfak dolapları, çelik kapı alan hurdacılar içindeyiz. Bunun ile birlikte kapanan fabrikalardan almış olduğumuz Şantiyelerde alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur.

Akpınar Bina Yıkımı

Üstte anlattığımız fabrika söküm işlerinde yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurda karşılığında binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş evlerin tekrar yapılması sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz.

Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma pimapen benzeri her türde hurdayı alıyoruz. Yıkım esnasında bilinen iş güvenliği önlemleri

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp