Sakarya Hurdacı

Sapanca Hurdacı Telefon Numarası

Sapanca merkezi etrafında hurda fiyatı sormak sebebiyle gece gündüz genel merkezimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Anlık Sapanca hurda fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Kimsenin yapmadığı profesyonel faaliyetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Öncü olduğumuz bütün faaliyetlere buradan erişebilirsiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sakarya Sapanca hurdacı firmasıyız. Türkiye’nin tüm ilçelerinde, hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda Sakarya hurda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Sakarya hurdacısı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Sakarya Sapanca Hurdacı Firma

Sapanca hurdacısı olarak Sakarya genelinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için uygun araçlarımızı göndermeyi sürdüyoruz Sapanca mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin faydalanması için çalışıyoruz. Sizlerde her nevi alüminyum hurdası satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimizi aramalısınız. Sapanca hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Sakarya Sapanca içerisinde eşsiz anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sakarya merkezinin tatlı ilçesi Sapanca 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Sakarya Sapanca çevresinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Sapanca Hurdacı Telefon Numarası

Sapanca hurda alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Sapanca hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir. Hemen arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın. Dolayısıyla hurda atık satmak amacı ile cep telefonumuzu aramalısınız.

Sapanca Kurşun Hurda Alım Satımı

Cevher şeklindeki kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurdası alan hurdacı firma bölümümüzü gezmek bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Sakarya ile Sapanca kurşun hurda alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Sapanca hurda Cami kurşunu kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Kurşunun hala kullanılan eski madenler içinde olduğu söylenmektedir. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yapıyoruz.

Sapanca Krom Hurda Alan Hurdacı

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Burada yayınlanmış olan Sapanca krom ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alanlar gönderimizi okumak iyi gelir. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Sapanca Hurda Alanlar

Hurda alüminyum almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan yerler içindeyiz. Sapanca geri dönüşüm firması Halk Metal Geri Dönüşüm her nevi hurda malzeme alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Sapanca kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Zararınızı önlemek amacıyla hurda malzemeleri şimdi satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda su iletemasında korozyona uğramaktadır. Bu sebepten metallerin fiyatının inmesine neden olur. Zamak hurda, hurda makina, çelik hurdası, hurda kalay alan Sapanca hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Yüksek tonajlı kablo ve hurda bakır, alüminyum hurda, sarı hurdası, çinko hurda, hurda demir, çatı minare kurşunu alımlarına özel yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Sapanca hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz.

Sapanca Hurda Çinko Alanlar

Sayfamızdaki Sapanca hurda nikel fiyat listesi güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacı firma makalesine göz atmak istemelisiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz. Sapanca ve çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Sapanca Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızda bulunan Sapanca yanık bakır hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Sakarya Sapanca bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Sapanca bakır hurda fiyat listesi için bizi arayınız. Sapanca bölgesinde bakır hurda almaktayız. Hurda antikron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Bakır alan Sapanca hurdacı telefon numarasını hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Sapanca Demir Hurdası Alım Satımı

Demir, dünyada bol miktarda bulunan metaller içindedir. Sayfamızdaki Sapanca inşaart demiri fiyat listesini üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları talep etmek nedeni ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alan hurdacı firma makalemize göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Sapanca çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Firmamız Sapanca ilçesinde demir hurdası alımı yapıyor. Bildiğiniz üzere her türlü pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alım satımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar makalesini okumak iyi gelecektir.

Sapanca Kablo Hurdası Alan Yerler

Piyasada kolayca ele geçen 40% bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz. Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık kablolar satacak olanlar bizi arayabilir.

Adresten hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Bunlarla birlikte hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz. Sapanca ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar arasında piyasanın üstünde kilo fiyatını vermekteyiz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken kablo hurdası piyasası pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan yerler hakkında yazılmış makaleyi inceleyebilirsiniz.

İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Sapanca elektrik kablosu fiyatlarını talep edenlere bedelsiz yollanmaktadır. Hurda kablo içindeki telin madeni yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz.

Sapanca hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alım satımına öncülük yapıyoruz. Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Çünkü sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz. Sapanca hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü antigron kablo, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan Sapanca hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmekteyiz.

Sapanca Sac Hurda Alımı

Sapanca bölgesinin tamamında sac hurda levha, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Kiler tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Elimizde sıfırdan farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Hurda sac alıyoruz.

Sapanca Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Sapanca bölgesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Bu yüzden Sapanca sarı pirinç hurdası ticareti alan hurdacıyız. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımında piyasaya hakimdir. Sapanca hurdacı depomuz her türlü hurda alımı için adresinize geliyor.

Ek olarak kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri bulunabilir. Aslına bakarsanız hurda sarı diye hurda çeşidi varolmamıştır. Herkesin bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Sitemizdeki Sapanca pirinç sarı kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda sarı alan hurdacı içerikli metne göz atın. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismi verilmiştir.

Sapanca Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda alıyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Bu sayfada yayımlanan Sakarya Sapanca hurda alüminyum kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Her nevi alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Bizlere gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı almak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Sakarya Sapanca alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Her çeşit hurda alüminyum peşin alınır. Sapanca ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz.

Sapanca 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan market binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolabı satan firmalar içerisindeyiz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, boya makinesi, harç makinesi, alçı sıva mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood satılıktır. Dolayısıyla kapatılan satıcılardan edindiğimiz

Sapanca Akü Hurda Alan Firmalar

Biraz zaman sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü deniliyor. Hurda akü kilo fiyatı sayfamıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Bu yüzden şirketimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan firmalar arasındadır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu suları geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesileri için değerlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçları sebebiyle sıkça kullanılabiliyor.

Sapanca Fabrika ve Makine Sökümü

Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Güvenli biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Başlamadan önce sökülecek binanın detaylı biçimde gezilmesi gerekir. Sektöre girdiğimizden bu yana çok sayıda fabrika bozum ihalesini aldık. Sapanca fabrika söküm işi senelerin tecrübesine sahibiz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde başarılı olduk.

Sapanca Kırık Cam Hurda Alan Yerler

Sapanca Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Siz dostlarımıza olması gerektiği gibi yaşanır bir şehir oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Sapanca hurdacılar sitesindeki hurda alım firmamız aracılığı ile atıl hurda eşya alımı ve satımı gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bu tür hurdalarınızı almıyoruz.

Sapanca Araba Hurdası Alan Yerler

Elbette size hurda araç alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Sapanca çevresinde hurda araba alımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda araç, vagon hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Sapanca 2.el Raf Hurdası

Bu sayfadaki Sapanca hurda raf ton fiyatları güncellendi. Raf hurda kilo fiyatı gönderisine bir göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Sapanca ikinci el raf hurdası alım satımı amacı ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Genelde kapanan toptancılardan temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, mağaza rafları, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafı satışı yaıpyoruz.

Sapanca Nikel Hurda Alan Hurdacı

Sakarya Sapanca bölgesinde hurda turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 , 99 nikel şablon alımında en doğru fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdası içinde arsenik olduğundan zehirleyebilir. Sakarya ile Sapanca hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satılırken oldukça özen ile davranmalıyız.

Sapanca Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Sapanca kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılması gereken apartmanların yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Tıpkı fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vebenzeri tüm hurdayı satın alıyoruz. Yıkım sırasında gerekli güvenlik önlemleri

Sapanca Plastik Hurdası Alan Hurdacı

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Sapanca plastik hurda alımı yapanlar içerisinde lider konumdaki firmayız. Sitemizdeki Sapanca naylon hurdası ton fiyatlarını günlük yollamaktayız Sakarya il Sapanca bölgesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. En idel fiyatlarla pet şişe, naylon poşet, hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Sapanca Karton Hurda Alımı

Sapanca hurda kağıt alan yerler içindeki firmamız yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Sapanca hurda karton aldığımız alanlar içindedir. Bu sayfadaki Sakarya Sapanca karton hurda ton fiyatlarını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz Bölgede kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle sizlere normalden yüksek kâr elde etme şansı veriyoruz. Avantajlı fiyatlarla kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alıyoruz.

Sapanca Hurda Beyaz Eşya

Az kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi adresinizden almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alan yerler başlıklı sitemizi ziyaret edin Her çeşit ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart almak amacı ile firmamıza ait mobil numaralarla irtibatta bulunarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Sapanca ve çevresinde yeni ve ikinci el koltuklar satabilirsiniz. 2.el bilgisayar masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası bulunur.

Sapanca 2. El Lokanta Malzemeleri Alanlar

Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar alıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, endüstriyel ocaklar, paslanmaz dinlendirici, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, hücreli aspiratör vs endüstriyel mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile siz kıymetli müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satanlar firmamızın numarasını arayabilir. 2. El sanayi tipi mutfak ekipmanları almaktayız.

Sapanca Hurda Kumaş Alım Satımı

Sakarya Sapanca ilçesinin tümünde parça kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Sakarya Sapanca bölgesinde hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş alım satımlarında adresinize geliriz. Kilosuyla poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda top kumaş, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, hurda penye kumaş, dokuma kumaş alımında yüksek fiyattan ödeme yapılır.

Yüksek tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için firmamızı şimdi arayın. Sapanca kilo ile tartıp kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz. Sitemizdeki Sapanca kumaş hurdası fiyat listesini kayıt olanlara bedelsiz gönderilmektedir.

En Yakın Sapanca Hurdacı

Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Sapanca genelinde hurda malzeme almaktayız. Sapanca hurdacı firma olan firmamızla adresten hurda almaya başladık. Bu hizmetlerle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Sapanca etrafında hizmet sunmaktan onur duyarız. En yakın Sapanca hurdacı firması olarak her türden hurda metal nakliyesi yapmak için yerinize gelmekteyiz.

Sapanca Jeneratör Hurda Alım Satımı

2. el jeneratör satan yerler arasında en iyi hurdacı firmayız. Her voltajda çalışır durumda 2.el jeneratör satıyoruz. Çalışmayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacı firmayız alırken en iyi fiyatla ödemeler yapıyoruz.

Sapanca Hurda Fiyatları

Anlık hurda kilo fiyatına ulaşabilmek için iletişime geçebilirsiniz. Sapanca hurdacı hurdacılık işlerinde uygulanılan kilo fiyatı saatlik olarak güncelleniyor. Sayfamızda bulunanhurda çinko fiyatları konuya göz atın Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken oldukça yüksek fiyatlarla hurda alımı uyguluyoruz.

7/24 Hizmet Veren Sapanca Hurdacı Firma

Bu sürenin bahşettiği tecrübe vasıtasıyla araç parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Sapanca hurdacı olarak günün her saatinde sektörde çalışmaktayız. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan altı yılından bugünlere kadar hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz.

Sapanca Klima Hurdası Alanlar

Sapanca çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. İkinci el klima Sapanca ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Sapanca Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurda eşyanın tesisimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır. Bina yıkımı sonrasında sözleşmeye bağlı olarak molozun taşıma işi titizlik ile yapılmaktadır. Molozlar Sapanca Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce bildirilen yerlere dökülüyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp