Tekirdağ Hurdacı

Saray Hurdacı Telefon Numarası

Tekirdağ Saray merkezinin yakınlarında hurda satmak sebebiyle ekiplerimiz ile iletişim kurmanız yeterlidir. En doğru Tekirdağ Saray hurda piyasa listesiyle hizmet ediyoruz. Daha önce görmediğiniz profesyonel faaliyetlerimizi sunuyoruz. Sürdürdüğümüz bütün faaliyetlere buradan erişebilirsiniz. Halk Metal şirketimizle faaliyetleirmize devam etmekteyiz. Saray hurdacı firma olarak hurdacılık ve geri dönüşüm işlerinize çözüm üretiyoruz. Türkiye’nin istediğiniz bölgesinde, her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Tekirdağ hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

Tekirdağ Saray Hurdacı Firma

Saray hurdacı firması olarak Tekirdağ ilinin tümünde her çeşit hurda eşya alımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzeme için uygun araçlarımızı yönlendirmekteyiz Saray genelinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek milletimizin yararı için çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak amacı ile bizi arayabilirsiniz. Saray hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Saray etrafında benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Tekirdağ merkezinin en yaşanılası ilçesi Saray ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Tekirdağ Saray ilçe merkezinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Saray Hurdacı Telefonu

Saray yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Hemen telefonumuzu tuşlayarak güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme fiyatı sormak amacıyla mobil hattımızı aramalısınız. Saray hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır.

Saray Demir Hurda Alımı

Güncel demir hurda fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alımı yazısını dolaşmak konusunda bilgiye erişmenizi sağlar. Demir, Saray ilçe genelinde en fazla kullanılan metaller içerisindedir. Buradaki Saray hurda demir fiyatlarını grubumuza üye olanlara her gün göndermekteyiz. Bildiğiniz üzere her çeşit pencere demiri, demir ev kapısı, demir trabzan alıyoruz.

Halk Metal Tekirdağ Saray ilçe genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları paylaşımımızı okusanız muhteşem olacaktır. Saray ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz.

Saray Alüminyum Hurda Alanlar

Bu sayfadaki Saray hurda alüminyum ton fiyatları güncellendi. Alüminyum hurdası alanlar hakkındaki metini okuyun Tekirdağ Saray hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Ek olarak hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak alıyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alabilmek için telefonlaronızı beklemekteyiz. Saray bölgesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alırken tartımları teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Sizin desteğiyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz.

Saray Hurda Kurşun Alım Satımı

Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası satmak amacı ile bizi hemen arayın. Tekirdağ, Saray kurşun hurdası alıp satmak için iyi fiyatı sunduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Saray kurşun hurdası ton fiyatı güncellendi. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renge sahiptir. Kurşun hurdası alanlar gönderisine bakmak isteyebilirsiniz. Kurşun kullanılan eski madenlerden biridir.

Saray Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır. Pirinç metali halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Saray hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır. Bu sayfadaki Tekirdağ Saray hurda sarı pirinç fiyatlarını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurdası alanlar hakkında yazılmış metini ziyaret edin. Etrafta hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri vardır.

Firmamız tüm bu çeşitlerin ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı fosfor, sarı hurda bronz almaktadır. Haliyle Saray sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır. Saray ilçesinde hurda sarı alımı yapıyoruz.

Saray Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alım satımı yazısını gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle işlenerek paslanmaz oluşturulur. Buradaki Saray krom hurdası fiyatlarını dileyene bedelsiz gönderiyoruz.

Saray Kablo Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Tonajlı kablo hurdası alırken değerinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Lakin hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken en güzel fiyat teklifini biz veriyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablo satmak isteyenler bize ulaşın. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Saray hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Saray hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımında liderlik ediyoruz. Genelde yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Saray hurdacı firma olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları alıyoruz. Müşterilerde kolayca ele geçen 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımında anında nakit ödeme yapıyoruz. Hurda kablo tellerindeki bakır oranı yüzünden hurdacı firmalar için çok kıymetlidir. Yerinden hurda tek damar kablosu almaktayız. Saray ilçesinin tamamında hurda kablo alımı yapıyoruz. İçindeki telin cinsine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfada paylaşılan Tekirdağ Saray fare yemez kablo fiyat listesini telegram hattımızda paylaşıyoruz.

Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Sitemizde bir kaç gün önce yazılmış hurda kablo alan hurdacı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Saray Hurda Alanlar

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Saray kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Zararınızı önlemek amacıyla topladığınız hurda malzemeleri gecikmeden nakite çevirin. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir suylatemas halinde korozyona uğruyor. Böylece metalin piyasasının inmesine sebep olmaktadır.

Saray ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı demir, bakır hurda, hurda kurşun, kablo, çinko, sarı hurda ve alüminyum hurda alırken yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Saray hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Antimon zamak hurdası, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alan Saray hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Saray Sac Hurdası Alan Hurdacı Firma

Firmamızda tek bir deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurdası vardır. Saray etrafında sac levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih edip çok kârlı çıkabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapan hurdacılar arasındayız. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Saray Çinko Hurda Alanlar

Sayfamızdaki Saray hurda nikel ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Çinko hurda kilo fiyatı hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Saray, Tekirdağ bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Saray Bakır Hurdası Alım Satımı

TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, Antikron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Saray hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Saray bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Hurda bakır alan Saray hurdacı telefonunu ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Saray sorma bakır hurdası fiyatlarını bip grubumuzda paylaşıyoruz. Tekirdağ Saray bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Saray Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Saray çevresinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alır. Hurda kombi alan yerler içerisindeyiz. Saray etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır.

Saray Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Saray Belediyesi tarafından bildirilen yerlere nakliyesi yapılıyor. Yıkımda müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak bina molozunun taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Saray hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak her cins hurdanın işyerimizi taşıma işleri bedelsiz yapılır.

Saray Hurdacılar Sitesi

Gençlere her hali ile iyi bir Saray yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan her cins hurdanızı alıyoruz. Yalnızca bu türlü malzemelerin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Saray hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkanımızın yardımıyla hurda malzeme alımı ve satımı yapmaya başladık.

Saray İkinci El Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alan işletmeyiz alırken en yüksek fiyatları sunuyoruz. Her türde az kullanılmış 2.el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacı firmasıyız.

Saray Otomobil Hurdası Alan Firmalar

Saray hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Saray etrafında hurda araç alımı yapıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Ama araç hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda araba, yük vagonu, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor satmak için hemen arayın.

Saray Nikel Hurdası Alımı

Bu nedenle nikel hurdaları alınıp, satılırken elden geldiğince özenli çalıŞmalıyız. Özellikle %99 şablon nikel hurda , %95 şablo nikel hurdası, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası içinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirli madenler içindedir. Saray nikel hurdaları alıyoruz.

Saray Karton Hurda Alan Yerler

Bölgenin tümünde renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyet ile hurda satıcılarına daha çok kazanç elde etme olanağı takdim ediyoruz. Saray karton hurda alım satımı yaptığımız ilçeler arasında yer alır. Sayfamızda yayınlanan Saray karton hurda fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız

Saray kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki şirketimiz sunduğu hizmetler ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. derinden çok hurda kağıt fiyatıyla kağıt peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alan yerler içinde en doğru ton fiyatını sunuyoruz.

Saray Bina Yıkımı

Yıkımda önem verilen tüm tedbirler Bir üstte fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Saray kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılacak dükkanların istendiği şekilde imar edilmesi amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, sökülmüş çelik kapılar, pimapen hurdaları benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

Saray Güncel Hurda Fiyatları

Saray hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı her dakika güncelleniyor. Şunu söylemekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda alımında öteki Saray hurdacılarından yüksek teklifler sunuyoruz. En doğru hurda kilo fiyatına erişmek nedeni ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Saray Hurdacı

7/24 hizmet veren Saray hurdacı olarak cumartesi-pazar bile hurda alıyoruz. Tam otuz sekiz senedir hurda alımı yapan işletmeye sahibiz. Sektörde uzun süre geçirmenin kazandırdığı özgüvenle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimize devam ediyoruz.

Saray 2.El İnşaat Malzemesi

Saray etrafında yıkılan elbiseci binalarından ayrılan hala kullanılabilir ikinci el pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, harç karıştırma makinesi az kullanılmış portatif, hurda plywood alıyoruz. Ayrıca iflas eden nalburlardan almış olduğumuz

Saray 2. El Endüstriyel Ekipmanı Alanlar

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah üstü dolap, pizza hazırlama dolabı alınır. Endüstriyel tipte 2.el lokanta ekipmanları alıyoruz. İşyerimize bulunan teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocak, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacı ile alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Saray Kumaş Alanlar

Saray etrafında hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapılmaktadır. Tekirdağ Saray etrafında viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı alımlarında yerinize personelimizi göndermekteyiz. Defolu tekstil artığı parça kumaş, nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş, hurda atlet kumaşı alıp satmaktayız.

Spota düşmüş kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacıyla bizi zaman geçirmeden arayabilirsiniz. Tekirdağ Saray kilo ile tartıp kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Saray kumaş hurdası ton fiyatı güncellenmiştir.

Saray Hurda Cam Kırığı Alanlar

Saray 2.el Ev Eşyası

Çok uygun fiyatlara yeni gibi, 2.el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek sebebiyle bize ait telefonları arayarak irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı belli olan ikinci el olarak satılabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı yerinizden alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile beyaz eşya hurdası alımı yapan firma konulu sayfamıza ulaşınız Temiz kullanılmış öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları temin edilir.

En Yakın Saray Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Saray hurdacı firması olarak her tür hurda metal almak nedeni ile arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Saray hurdacı bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile yerinden her çeşit hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Saray ilçesinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz. Halk Metal olarak Saray ilçesinin tamamında hurda malzeme almaktayız.

Saray Hurda Raf Alanlar

Burada yer almakta olan Tekirdağ Saray çıkma raf ton fiyatı günceldir. Hurda raf fiyatları bölümümüzü okusanız şahane olacaktır. Saray raf hurdası satışı yapmak nedeni ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Genelde iflas eden işyerleri tarafından satılan orta reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden personelimizce seçilen kullanılabilir olan 2. el raf satan hurdacı firmalar arasındayız.

Saray Akü Hurdası Alımı

Zamanla şarj olmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Hurda aküler içerisindeki kurşunlu sıvılar ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur. Arabalarda enerji ihtiyacı amacıyla kullanılmaktadır. Akü hurdası alım satımı gönderisini ziyaret ederseniz güzel olacaktır. Bu yüzden şirketimiz gibi kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan firmalar kuru ve sulu akü alım satımı yapmaktadır.

Saray Fabrika Bozumu

Profesyonel bir biçimde fabrika yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıllardır sayısız fabrika sökümü ihalesini başarıyla yerine getirdik. Öncelikle yıkımı yapılacak taşınmazın detaylı bir biçimde dolaşılması gerekmektedir. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Hurdacıların söylediği gibi kolay değildir. Saray fabrika sökümü tecrübeye sahibiz.

Saray Plastik Hurda Alımı

Saray hurda plastik alan yerler içinde öncü firmayız. Buradaki Saray hurda plastik ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Tekirdağ ve Saray ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyata mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satımı için dilediğiniz yere gelebiliriz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp