Van Hurdacı

Saray Hurdacı Firma

Güncel Saray hurda fiyat listeleri ile malzeminizi alıyoruz. Eşsiz hurdacılık hizmetleri yürütüyoruz. Vermekte olduğumuz bütün faaliyetlere buradan erişebilirsiniz. Van Saray şehir merkezinde hurdanızın fotoğrafını iletmek sebebi ile arzu ettiğiniz zaman en yakın ekibimize irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Yüksek tonajlı hurda malzeme alımında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Van hurdacısı firmalar içindeyiz.

Van Saray hurdacı firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yurdun dört bir yanında, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimizle hizmet vermeteyiz.

Saray Hurdacısı

Saray hurdacı firması olarak Van bölgesinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurdalarınız için konumuza en yakın konumda bulunen hurda taşıma aracımızı göndermeyi sürdüyoruz Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda krom satışı yapmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Saray bölgesinde hurda alım satımı hizmetleri sürdürüyoruz. Atık madenleri yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Saray hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Saray ilçesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Van ilinin gözde ilçesi Saray gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Van Saray etrafında değil, her ilçede hizmet vermekteyiz.

Saray Hurdacı Numarası

Saray hurdacı numarası bu sayfanın içinde tek tıkla tuşyalabileceğiniz konumda bulunuyor. Saray adresten hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Dolayısıyla hurda satmak üzere bizi arayabilirsiniz. Hemen telefonumuzu arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Saray Demir Hurdası Alanlar

Saray ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Anlık demir hurda ton fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı bölümümüze göz bakarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Demir hurdası, yer yüzünde çokça çıkarılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Saray ekstra demir hurdası fiyatlarını arzu edene ücretsiz ulaştırılmaktadır. Saray genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımımıza göz bakınırsanız şahane olacaktır.

Saray Hurda Alüminyum Alan En Yakın Firmalar

Bu yazdıda yayımlanan Saray alüminyum ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Alüminyum hurda alanlar içerikli makaleyi ziyaret edin Bize verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz. Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alıyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası ticareti yapan firmayız. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Konumdan hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Saray ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Van Saray alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Müşterilerimizin desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz.

Saray Hurda Kurşun Alanlar

Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alımı linkine tıklayabilirsiniz. Saray hurda kurşun aldığımız ilçelerdendir. Buradaki Saray hurda Cami kurşunu fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurdası
, Cami çatı söküm kurşunu için yüksek fiyatlar sunuyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan madendir.

Saray Hurda Sarı Pirinç Alımı

Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. İtiraf etmek lazımsa sarı hurda isminde hurda çeşidi yoktur. Van Saray hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor. Saray ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alımında piyasaya hakim konumdadır. Bu işi yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Bu sebeple Saray sarı hurdası alan firmalar içindeyiz. Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda deniliyor. Sitemizdeki Saray pirinç sarı fiyatlarını arzu edene günlük yollanmaktadır. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan yerler içeriğe göz atın.

Saray Hurda Krom Alımı

Nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sayfamızda paylaşılan Van Saray krom tank hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar gönderimizi okumak iyi gelecektir. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Saray Kablo Hurda Alımı

Saray hurdacısı Halk Metal her çeşit hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo alım satımı yapmaktayız. Saray hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alım satımında öncülük yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmak isteyenler bizi arayabilir. Kapıdan hurda enya kablo, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Hurda kablo hakkındaki metni inceleyebilirsiniz. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımında piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

Hurda kablolar içindeki bakır tel nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Saray hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. Piyasada bolca ele geçen 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz. Kablolar elektrik iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz.

İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Van Saray bakır kablo ton fiyatını her gün gönderiyoruz. Saray kablo hurdası alan firmayız.

Saray Hurda Alan Firmalar

Saray yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemeleri çok zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu sebeple malzemenin fiyatı düşmektedir. Zamak hurdası, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Hep beraber yüksek kazançlı ticaret yaparak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda kurşun alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Tonajlı alüminyum hurdası, hurda bakır, demir hurda, kablo, çinko hurdası,sarı hurdası, ve kurşun alımı yaparken yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. Saray hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz.

Saray geri dönüşüm firması Halk Metal hurdacılık her nevi inşaat demiri hurdası alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Saray Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurda alanlar içerisindeyiz. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Saray Van ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı sebebiyle arayınız. Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Saray Çinko Hurdası Alanlar

Sitemizdeki Saray nikel hurdası fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda fiyatları paylaşımımızı geziniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda kilosu ne kadar öğrenmek için arayın. Saray, Van etrafında hurda çinko alıyoruz.

Saray Hurda Bakır Alımı

Buradaki Van Saray sorma bakır hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak ulaştırıyoruz. Van Saray bakır hurdası alan yerler arasındayız. Saray hurda bakır kilo fiyatı için operatörlerimizi arayabilirsiniz. Saray genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alınır. Bakır hurdası alan Saray hurdacı numarasını hemen arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha detaylı bilgi var.

Saray Klima Hurda Alımı

2.el Klima Saray ilçesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Saray çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. 2.el Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

Saray Hurda ve Moloz Nakliyesi

Saray hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurda metallerin bize ait tesise taşınma işleri ücretsiz yapılır. Yıkım molozları Saray Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden belirlenen moloz bırakma alanlarına nakledilir. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak molozların taşıma işleri itinalı bir biçimde ekiplerimizle yapılıyor.

Saray Hurdacılar Sitesi

Çok daha yaşanabilir bir Van Saray yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu eşyaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Saray hurdacılar sitesindeki dükkanımız vasıtasıyla hurda malzeme geri dönüşüm yapmaya başladık.

Saray 2.el jeneratör Alanlar

2.el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör alıyoruz. Kullanılmayan jeneratör hurdası, trafo alıyoruz.

Saray Araç Hurdası Alanlar

Tabiki de size araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Saray hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Lakin hurda otomobil trafikten çekme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgeli araç hurdası, vagon hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde Saray etrafında hurda araç alım hizmetleri vermekteyiz.

Saray Nikel Hurdası Alımı

Bu yüzden hurda nikeller depolanırken elimizden geldiğince dikkatli hareket edilmelidir. Saray hurda nikel alımı yapıyoruz. Van Saray ilçesinde %99 şablon nikel , %95 şablon nikel hurda, turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içermektedir.

Saray Karton Hurdası Alanlar

Saray Van kağıt hurdası alanlar içerisindeki firmamız sunduğu hizmetler ile kağıt kırpıntı, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı kilo fiyatı sorabilirsiniz. Bölgede renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle size daha çok oranda kazanma olanağı veriyoruz.

Ederinden fazla ton fiyatları ile bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, hurda gazete alan yerler arasındayız. Kağıt hurda almaktayız. Sitemizde bulunan Van Saray hurda kağıt, karton fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı göndermekteyiz

Saray Bina Yıkımı

Saray kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yenilenecek dairelerin tekrar imar edilmesi amacı ile yıkım işini yapıyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığı ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen benzeri her cins hurdanızı almaktayız. Bir üstteki fabrika söküm işinde yaptığımız gibi hurdalar karşılığı bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım esnasında gerekli güvenlik önlemleri

Güncel Anlık Saray Hurda Fiyatları

Saray hurdacı firmalar tarafından hurda alırken uygulanılan fiyat listeleri hurda piyasasında anlık değişmektedir. Güncel hurda kilo fiyatına ulaşmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda ticaretlerinde pazar fiyatından yüksek fiyatlar ödüyoruz.

7/24 Hizmet Veren Saray Hurdacı

7/24 hurda alan Saray hurdacı firması şirketimiz yardımı ile zaman kavramı olmadan iş yerimizdeyiz. Bin dokuz yüz doksan ikiden bu günlere kadar hurdacılık ile hemşehrilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Sizlerin bahşettiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Saray 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan apartman binalarından bir kenara ayırılan yeni ayarında ikinci el çelik kapı, pencere, mutfak dolabı alıyoruz. Ayrıca iflas etmek zorunda kalmış nalburlardan satın almış olduğumuz İnşaat alanlarında inşaat vinci, alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, harç mikseri 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alımı yapıyoruz.

Saray İkinci El Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı

Titiz kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah, tezgah altı dolap, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satıyoruz. Temiz tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilir. Sanayi tipi 2.el retoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi yemek ocağı, dinlendirici, evye, krom küvet, davlumbaz, aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını görebilmeniz için sizi depolarımıza davet etmekteyiz.

Saray Hurda Kumaş Alım Satımı

Parça kumaş hurdası alıyoruz. Van Saray bölgesinin tümünde şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alımları için yolladığınız adrese ekibimizi göndermekteyiz. Parti malı hurda çamaşır kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, parça nevresim hurdası, kumaş topu, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alıp satıyoruz.

Spot hurda gabardin, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı, hurda eteklik, ceket kumaşı alımı için bu sayfadaki numarayı şimdi arayınız. Van Saray kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Bu sayfadaki Saray kumaş hurdası ton fiyatını saat başı göndermekteyiz.

Saray Kırık Cam Hurda Alımı

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı madde tutan amorf katı maddedir. Saray çevresinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf otomobil camı, şişesi çeşitlerinde hurda camlar çok fazla satılıp alınıyor.

Saray Beyaz Eşya Hurdası

2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, çalışma masası, çalışma koltuğu iş yerimizde adetli bulunur. Çok az kullandığınız ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı adresinizden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinası alımı konulu içeriğimizi ziyaret edin Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek amacıyla bizlere ait çağrı merkezi telefonlarıyla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. En makul fiyata çok temiz kullanılmış ve 2.el ev mobilyaları satın alabilirsiniz.

En Yakın Saray Hurdacı Telefon Numarası

Saray hurdacısı olarak kapıdan hurda alım hizmetimiz var. Halk Metal firmamızla Saray genelinde hurda malzeme almaktayız. Bu hizmetle sizlere en yakın hurdacı firma Saray ilçesinin tümünde hizmetler ediyoruz. En yakın Saray hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda metal tartımı yapmak nedeniyle deponuza geliyoruz.

Saray 2.el Hurda Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla yenilen işyerleri tarafından hurdaya ayrılan ürün reyonları, hurda mağaza rafları, market rafı hurdaları, demir raflar, çelik raf hurdası içlerinden seçilen yeni durumdaki 2. el raf satıyoruz. Bu sayfadaki Van Saray 2.el raf ton fiyatlarını uygulamamızı kulananlara bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alımı yazısına bir göz atın. Raf hurdası Saray satışı yapmak nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Saray Akü Hurda Alımı

Akü içindeki kurşun bulunduran suları ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Otomobillerde enerji ihtiyacında kullanılmaktadır. Uzun zaman sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denir. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurdası alım satımı sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz gibi kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alan firmalar içindedir.

Saray Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökümüyle uğraşanların anlattığı biçimde kolay bir iş değildir.

Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında ünlü olduk. Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylıca incelenmesi gerekiyor. Saray fabrika sökümü işleri profesyonelleşmenin tecrübesine sahibiz. Uzun zamandır on binlerce fabrika söküm ihalesi tamamladık.

Saray Hurda Plastik Alımı

Saray plastik hurda alımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Saray hurda deposuyuz. Sitemizdeki Saray hurda naylon kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara saat başı ulaştırıyoruz Van il Saray bölgesinin tümünden abs plastik, jelatin hurda, polipropilen moblen, hurda polistren kristal satışı yapmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Avantajlı fiyata hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda poşet, pimapen, beyaz naylon hurdası almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp